Jump to content
BulForum.com

Какъв GSM имате?


KenwooD

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply
Аз съм с Samsung E300 :love само че едната му част е черна...иначе имам и Siemens A50 него го използвам само когато ходя някъде където мога да си счупя Samsung-a.

 

На мен не ми върви на gsm-и имах Nokia 6600 ама я изпуснах в кенефа дадох 150 лева за поправка и я продадох за 300 кат се има в предвит че я купих когато беше чист нова за 600 лева и се набутах с доста....ся преди 2 дена си изпрах Samsung-a и дадох 100 лева за смяна на двата дисплея...само Siemensa  не съм го преебал още ебати....

 

Хаха тва ме разби. :laughing: :laughing: :laughing: По-полека с телефоните.

Link to comment
Share on other sites

Имах първо Сименс А50,а сега Нокиа 7210-натисни меМного добро телефонче и много ме кефи дизайна му,но скоро ще го сменям.

И аз преди време имах Нокиа 7210 и съм доволен само от здравината им. Не е лош, но е стар и ставаше за бройки :D . Няколко пъти съм го изпускал от големи височини (е не 100 метра де ;) ) и е жив. (Здрав не мога да кажа, но е жив ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

NOKIA 2600

 

nokia_2600_big.jpg

 

Телефон без екстри. Но съм крайно доволен от него. Батерията държи повече от седмица, като на ден правя средно по около 10 разговора. Телефона е взиман отдавна, на сервиз не съм го носил, просто е много добър!!!

Link to comment
Share on other sites

siemensc75.jpg

 

Обаче имам нужда от по-масивен телефон.Доста по-удобни са и не се губят в ръцете.Лошото е,че цените на масивните телефони са високи,което не е оправдано в моя случай,щото ползвам телефона само за разговори и чат-пат за sms-и

Link to comment
Share on other sites

motorola-v3i.jpg

 

но не бих отказал това: vertu.jpeg :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...