Jump to content
BulForum.com

Какъв GSM имате?


KenwooD

Recommended Posts

Не е целия цитат...Каза, че харесал на майка си някакъв самсунг и си мисля, че тоя от снимката е тоя дет го е харесал ама не е.

Пича, който го е написал, ще ме разбере..

 

Знам знам. Бъзикам се щото при цитата беше изтрил именно тая част дето трябваше да остане :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply
01.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-накрая пенсионирах старият Siemens M55. Бори се дълго време и си го заслужи. Ако не бяха почнали да му зацепват копчетата от мърсотията сигурно нямаше да го смена.

 

nokia_e60.jpg

 

Сега този да се готви за 5-6 години служба :D

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая пенсионирах старият Siemens M55. Бори се дълго време и си го заслужи. Ако не бяха почнали да му зацепват копчетата от мърсотията сигурно нямаше да го смена.

 

nokia_e60.jpg

 

Сега този да се готви за 5-6 години служба :D

иначе готино телефонче дано е корав като останалите , аз съм с Нокиа 7610 ( по назад съм постнал ) и симбианчето върши работа, поне на мен , доста приложения ми вършат работа и като се замисля не смятам да оставам без такъв, защото мога да блокирам някои хора да не ме търсяяят :devil

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая пенсионирах старият Siemens M55.

 

*55 на siemens са до момента най-свестните телефони които съм виждал. Съвсем малко не му достигаше на C55 за да е просто идеален... преди 4-5 години бях с него и ми беше страшно удобен. Смених го за S55 и въпреки че имаше повече екстри май C55 ми беше по-удобен. Ако имаше търсене в указателя по повече от 1 буква и да показваше мааалко повече неща на екрана нямаше да го сменям изобщо. Жалко че BENQ ги купиха и следващите серии бяха по-зле. Последните BENQ-ове не съм ги гледал но имам резерви към тях...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

от няколко дена смених призмата с ето това и чесно казано повече телефон няма да си купя тоя е просто невероятен , ебал съм ти и новите технологии повечето телефони които съм имал и на малкият му пръст не могат да стъпят ;)

nokia6310i.jpg

Link to comment
Share on other sites

от няколко дена смених призмата с ето това и чесно казано повече телефон няма да си купя тоя е просто невероятен , ебал съм ти и новите технологии повечето телефони които съм имал и на малкият му пръст не могат да стъпят ;)

nokia6310i.jpg

 

Не могат да му стъпят, защото ти като те гледам все свестни модели избираш. Един Smartphone ще го изяде тоя 6310i. Само дето батерията му няма да изкара толкова много, но цветния екран и екстрите си имат цена. :)

Link to comment
Share on other sites

Не могат да му стъпят, защото ти като те гледам все свестни модели избираш. Един Smartphone ще го изяде тоя 6310i. Само дето батерията му няма да изкара толкова много, но цветния екран и екстрите си имат цена. :)

 

сравняваме 2 несравними неща , макар че съм ползвал смартфон и на мене точно на 2я ден ми писват всякакви приложения и т.н. докато това е поне според мене най-добрият бизнес телефон които се бъгва изключително рядко (то няма и кво да му се бъгне де :D ) и батерията му кара изключително много което за мене е най-важното в случая , пък и защо не слагат смартфони в мерцедесите ами всичките системи са с такива телефони :P

 

кво има да му изяжда тоя телефон вече е отживелица

 

може би е отживелица за такива като тебе които не са имали досег до него или които не го помнят като модел от 1 време ..... попитай някои които навремето е имал такъв телефон и по една или друга причина го е продал какво мисли ..... гарантирам че ще ти кажа само хубави неща ;)

пък и това че телефона не е с цветен дисплей , мп3 звънене и 123123 мегапиксела камера за мене е без значение :tongue

 

едит: и се поинтересувай на колко години е и каква цена държи и после ми посочи някой телефон от която и да е марка на тези години който да държи цена толкова дълго време , та дори и от съвременните с цветен дисплей и т.н.

Link to comment
Share on other sites

zlobile телефона е луд. едно време наистина мн исках да го имам. батерията маже!

 

бтв аз от няколко седмици съм вече с

 

08.jpg

Link to comment
Share on other sites

От скоро съм с ей тоя дзвер :) Луда работа ви казвам,преди него ползвах за малко некво бъгливо СЕ к800,хич не бях доволен...Сега остава да си намеря и запазен 6310i като на Злобил за кар кита в колата и работата е на 6 :D

 

0280000000425129.jpg

Link to comment
Share on other sites

От скоро съм с ей тоя дзвер :) Луда работа ви казвам,преди него ползвах за малко некво бъгливо СЕ к800,хич не бях доволен...Сега остава да си намеря и запазен 6310i като на Злобил за кар кита в колата и работата е на 6 :D

 

То пък един дзвер........Първото нещо което му отказва са мултимедийните бутони.Сумати народ пропищяха заради това нещо.Батерията му е толкова уникална че няма на къде повече оставаше да кара и половин ден :lol: Незнам защо Нокиа взеха почти същия дизайн на Н80 и го сложиха на тоя........Иначе незнам дали е всеобщо но имах възможност да тествам такъв телефон точно на 1 ден и слайдера си тракаше още тогава.Не ми са мисли след повече време какво ще стане.......А за размерите тип тухла четворка само Нокиа го умеят.

 

А пък на К800 кое е било бъгавото сам си знаеш.

Link to comment
Share on other sites

Даа всички знаем колко е кисело гроздето :lol: :lol: Цъкай си на ериксончето и му се радвай,аз ше се "мъча" с тоя :lol: :lol:

Кисело, кисело... ама незнам за кой... Странно защо избрах да си взема W960i пред N95 8gb... :D

 

N95 до w960i

tupanokiazx1.jpg

 

Та радвайте се на ултра-мега-дупер яките нокии, а ние ще се мъчим със Сони Ериксоните... :)

Link to comment
Share on other sites

Странно защо избрах да си взема W960i пред N95 8gb...

 

Странно наистина... :lol: :lol: И между другото картинката ти е фейк ;)

 

SE: 109x55x16 119g N95:99x53x21 120g

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...