Jump to content
BulForum.com

Какъв GSM имате?


KenwooD

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Uptime верно има значение ама в денонощието все се събират 6часа през които спя и тогава телефона си ми се зарежда - изхабен, не изхабен - да стои на зарядното че на следващия ден не се знае колко време ще се наложи да се говори а няма телефон който да издържа над 4часа разговори ако не е бил зареден съвсем скоро а свърши ли батерията се чувствам все едно са ми отрязали ръката... :)

Link to comment
Share on other sites

@Exploit, знаеш ли как разбираме к'ъв телефон си показал ... единственото ясно нещо е, че е Samsung, ама модел :lol: ... ние не ги знаем наизуст.

тея дни харесвах някакъв на майка ми и като гледам този, май е същия - E250. та ако наиситна е той, какви са ти впечатленията от него?

 

@AssassiN, същото важи и за твоята снимка :P

 

иначе по темата - аз съм с SE K500

 

snk500_00.jpg

 

... само че е със сив панел.

Link to comment
Share on other sites

Бая телефони са ми минали през ръцете, засега съм с Nokia E65 и съм доста доволен, особено като си го "приспособих" по моите лични стандарти и нужди :)

 

compo_nokia_e65_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Exploit, знаеш ли как разбираме к'ъв телефон си показал ... единственото ясно нещо е, че е Samsung, ама модел :lol: ... ние не ги знаем наизуст.

тея дни харесвах някакъв на майка ми и като гледам този, май е същия - E250. та ако наиситна е той, какви са ти впечатленията от него?

 

Samsung D840 The Ultra Edition, не е този, който ти казваш.

Link to comment
Share on other sites

Samsung D840 The Ultra Edition, не е този, който ти казваш.

 

Поне от това което си цитирал казва че е самсунг без да е ясен модела... Не че те бъзикам ама как така Samsung D840 Ultra Edition НЕ Е самсунг? :) На мен ми се струва че D840 UE някак си се пада самсунг освен да е слециален едишън и да са го правили нокия а само кутийката да е самсунг :-P

Link to comment
Share on other sites

Не е целия цитат...Каза, че харесал на майка си някакъв самсунг и си мисля, че тоя от снимката е тоя дет го е харесал ама не е.

Пича, който го е написал, ще ме разбере..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...