Jump to content
BulForum.com

Какъв GSM имате?


KenwooD

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Az sum s Panasonik . Ne pomnia to4no koi model e - ot tezi miniaturnite deto se subirat i v Portmoneta ... :love

niama nikakvi ekstri, no tolkova sam sviknala s nego 4e ne go zameniam za ni6to na sveta. Ina4e predi tova biah s Panasonik (pak ne pomnia model ) s kapa4e, s polifonia i kamera. No kato vidiah v edin magazin tova malkoto Panasoni4e i napravo se vliubih ... ta sega sam s po evtin telefon, otklolkoto biah predi dve godini ...

Link to comment
Share on other sites

Охоо.... историята е дълга:

Първият беше преди много лета - Siemens S25 - 3-цветен дисплей, Li-Ion, Wap, диктофон...

За кратко - Alcatel DB нещо си - едно тухле с 2 реда екранче, но пък 5 санта антена.

2 години със Sendo S200 - куча марка, но пък все още работи....

Nokia 8310 за месец-два.

Motorola V50 също за толкова.

Една година живях на гърба на Siemens C75 - и бях много доволен докато не реши да се изключи... за постоянно.......

Сега съм с Nokia 2610 и съм много доволен! Телефона е малък, стилен (изглежда по-скъп отколкото е), пуска мп3, има диктофон и готини игрички..... вива НОКИА!

Link to comment
Share on other sites

Моят Samsung SGH-E730 си го спечелих миналото лято на Vivatel Streetball .Много се кефя ,че Vivatel дадоха за 1,2,3-то място едни и същи награди ,защото ние станахме 2 :bgrin: Пък и награда , която преди струваше 500 кинта си е голямо щастие ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Сега съм със Sony Ericsson W810 + 1gb card + cristal case . Адски доволен от телефона . Просто го препоръчвам на всичките .

А ето ви и списък през какви телефони съм минал :

Ericsson GA 628 --> Siemens C60 --> Siemens S35i ---> LG U8110 --> Motorola C650 ---> Siemens C62 --> Nokia 8850 ---> Nokia 8910 ---> Samsung ZV 10 --> Nokia N Gage(+512mb) ---> Siemens S65(+128mb) --> Panasonic X700(+16mb) --->Panasonic VS6 --> Nokia 6230i(+32mb) ---> Siemens S55( много почупен ) --> LG KG800 ( Шоколада ) ---> Motorola V3x Black(1giga B) --> Samsung D820 ( 1 giga b ) ---> Nokia 3230 Black(128mb) --> Siemens M35i ---> Sony Ericsson W810i( 1giga b )

Това е от мене :)

Link to comment
Share on other sites

И каква разлика по-точно виждате между Sony Ericsson K800 i W800 да речем. Само ей така. Грубо. За непросветените люде като мен, дето си мислят, че телефона служи за говорене и няма разлика дали е Nokia 3310 или SE К800.

Link to comment
Share on other sites

И каква разлика по-точно виждате между Sony Ericsson K800 i W800 да речем. Само ей така. Грубо. За непросветените люде като мен, дето си мислят, че телефона служи за говорене и няма разлика дали е Nokia 3310 или SE К800.

Има доста според мен.

То не е само камера+светкавицата/различен медия плейър - и звученето на мп3ки като рингтон/ ДИЗАЙН/(не съм сигурен дали к800 има опция flight mode)

Ама те и не са с много различни цени.

 

Аз съм с к750 и 2 гигабайта карта.

 

ПС. То хубаво само за говорене, ама аз нямам мп3 плейър, камера, телефон да си ги нося в куфар. Имам 1 дето върши работа за всичко. При това като изключим нощните снимки на камерата (от далече), всичко си е отлично. Батерията държи супер много - еми телефон си е и то за говорене. 3310 не е работа.

Link to comment
Share on other sites

Има доста според мен.

То не е само камера+светкавицата/различен медия плейър - и звученето на мп3ки като рингтон/ ДИЗАЙН/(не съм сигурен дали к800 има опция flight mode)

Ама те и не са с много различни цени.

 

Аз съм с к750 и 2 гигабайта карта.

 

ПС. То хубаво само за говорене, ама аз нямам мп3 плейър, камера, телефон да си ги нося в куфар. Имам 1 дето върши работа за всичко. При това като изключим нощните снимки на камерата (от далече), всичко си е отлично. Батерията държи супер много - еми телефон си е и то за говорене. 3310 не е работа.

Да горе-долу се различават телефоните, а пък K800i, да има Flight Mode, и разликата между K800 и W800 е, че K800 има 3,2 мегапикселова камера, докато W800 има 2 мегапиксела.... :)

Link to comment
Share on other sites

Има доста според мен.

То не е само камера+светкавицата/различен медия плейър - и звученето на мп3ки като рингтон/ ДИЗАЙН/(не съм сигурен дали к800 има опция flight mode)

Ама те и не са с много различни цени.

 

Аз съм с к750 и 2 гигабайта карта.

 

ПС. То хубаво само за говорене, ама аз нямам мп3 плейър, камера, телефон да си ги нося в куфар. Имам 1 дето върши работа за всичко. При това като изключим нощните снимки на камерата (от далече), всичко си е отлично. Батерията държи супер много - еми телефон си е и то за говорене. 3310 не е работа.

 

Ами хубаво. Значи искаш да ми кажеш, че тоя телефон, върши по-добра работа от нормален телефон с малък грамаж, който да служи за говорене, Sony MP3 плейър който кара по 50 часа и тежи 30 грама и един дигитален апарат? Цената е еднаква, с оглед на камерата в телефона. Идеята ми е че може да прави супер много работи, но не може да прави нито едно както си му е реда.

 

Както и да е. Това си е лично мое мнение. Просто полудявам като ми каже някой "знаеш ли какви хубави снимки прави", на дисплея изглеждат много добре.

Link to comment
Share on other sites

Да речем че сравняваме 3 утройства с моя телефон :P

Говори се нормално - супер - не по-зле от който и да е "само" телефон.

МП3 плейъра издържа над 15часа непрестанно свирене, ама и няма как да засека точно. Качеството на звука с оригиналните слушалки е като на един нормален мп3 плейър мисля. (Лично аз не намирам някаква особена разлика м/у к750 и един от по-старите ИПОД 20гб).

Камера? Ами да кажем, че аз просто не съм искал камера. Това отгоре е достатъчно, за да си купя телефона.

 

ПС. Следващия модел, к800, прави не по-лоши снимки от фотоапарат нисък клас. Ето че и с това обезсмисля огромните торби техника по мен :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Вече съм казал с какъв телефон съм...

 

Тази вечер искам да направя нещо като исторически преглед на телефоните в сeмейството...

 

Пърият телефон на баща ми през далечната 93-та беше ТОЗИ

 

4-цифрена цена за времето си в $ ....

 

Впоследствие имахме 2 броя модел 250 - ТУК първия с антената...

 

Причината за тази ретроспекция - намерения от мен в боклуците Нокия 440 - ТУК - от 1996-та, над 2000$ с инсталацията за автомобил...

 

След това 1998 минахме на GSM система с великите 6210...

 

Това, което искам да ви покажа е моето уважение към апаратите на Nokia: TRIBUTE TO NOKIA

Link to comment
Share on other sites

Това, което искам да ви покажа е моето уважение към апаратите на Nokia: TRIBUTE TO NOKIA

 

 

Еее това ме изкефи тотално :punk Голям репортаж,немам думи направо си е достоен за GSM arena...Ако не е тайна,за колко се сдоби с 6310-ката?Верно не е правен по-добър телефон за разговори от него :love

Link to comment
Share on other sites

Ами хубаво. Значи искаш да ми кажеш, че тоя телефон, върши по-добра работа от нормален телефон с малък грамаж, който да служи за говорене, Sony MP3 плейър който кара по 50 часа и тежи 30 грама и един дигитален апарат? Цената е еднаква, с оглед на камерата в телефона. Идеята ми е че може да прави супер много работи, но не може да прави нито едно както си му е реда.

 

Както и да е. Това си е лично мое мнение. Просто полудявам като ми каже някой "знаеш ли какви хубави снимки прави", на дисплея изглеждат много добре.

 

Подкрепям те изцяло. И аз мразя all-in-one устройства особено такива дето не вършат нито 1 от нещата като хората. Всеки път и на мен ми иде да почна да обяснявам (до един момент го и правех ама е безполезно занимание да отваряш очите на хората), че това което телефоните правят трудно може да се нарече снимка и ако продължава да мисли така човек е добре да иде в някое фото и да си изкара няколко от въпросните снимки за да ревизира мнението си. При идеална светлина се получава нещо що-годе прилично на снимка, при не-дотам идеална - всеки дигитален цифров апарат ще го сложи в малкото си джобче, включително мойто сони дето го продавам в момента прави снимки на светлинни години от това на най-добрите телефони.

 

А за гледане на телевизия и клипове по телефоните освен тинейджър друг едва ли ще го оцени :)

 

За носенето на 5 устройства - не знам ама на мен въпросното сони ми пречи значително по-малко на кръста отколкото телефона а той хич не е от големите - нокия 6230 - мързи ме да си го сменям на 6300 и се чудя да чакам ли 6500 или не и докато се чудя ще взема да го дочакам май :)

 

Иначе конкретно за нокия 3310 - ефтин модел си е и му липсват доста от нещата без които се дразня (не че не мога ама е по-удобно като има повече данни в телефонния указател и процесора да е по-бързичък и т.н.).

Link to comment
Share on other sites

Еее това ме изкефи тотално :punk Голям репортаж,немам думи направо си е достоен за GSM arena...Ако не е тайна,за колко се сдоби с 6310-ката?Верно не е правен по-добър телефон за разговори от него :love

 

Бизнес пратньори от Англия ги взеха с 300 зора - 2 броя. От дилършип на Мерцедес с връзки понеже и онези не се продават

Link to comment
Share on other sites

Ами хубаво. Значи искаш да ми кажеш, че тоя телефон, върши по-добра работа от нормален телефон с малък грамаж, който да служи за говорене, Sony MP3 плейър който кара по 50 часа и тежи 30 грама и един дигитален апарат? Цената е еднаква, с оглед на камерата в телефона. Идеята ми е че може да прави супер много работи, но не може да прави нито едно както си му е реда.

 

Както и да е. Това си е лично мое мнение. Просто полудявам като ми каже някой "знаеш ли какви хубави снимки прави", на дисплея изглеждат много добре.

Точно w810 имам снимки,които не можеш да познаеш че са правени с телефон :) .Но не снима като цифров фороапарат определено :P .За MP3/4 плейъра-напротив.Предпочитам си телефона и слушалките към него отколкото много други MP3-ки :) .И за финал-телефончето е супер леко,малко,удобно и с голям дисплей.Има хора,които го позлват само за говорене-аз го използвам и като MP4 и чат пат като фото-апарат.Малко като 3в1 е :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...