Jump to content
BulForum.com

Какъв GSM имате?


KenwooD

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Sony-Ericsson-Z600.gif Z600

много му харесвам дисплея страшни цветове а и гадното щтракане което издава когато се отваря и затваря капака -много дразни хората :P

Link to comment
Share on other sites

pic_3_72.jpg

класика :excl:

Адски интересно ми е какво му харесваш на този телефон...за мен е пълен боклук...

 

zlobil : Ако си го е взел миналата година, значи тази му е втора :)

Link to comment
Share on other sites

Аха :bgrin:

 

 

Адски интересно ми е какво му харесваш на този телефон...за мен е пълен боклук...

Вероятно това, че е абсолютно всепризнато най-добрият бизнес телефон правен някога. ;)

Link to comment
Share on other sites

Адски интересно ми е какво му харесваш на този телефон...за мен е пълен боклук...

 

zlobil : Ако си го е взел миналата година, значи тази му е втора  :)

 

simba za tva ne se bqx setil 4e e imal predvid 4e kara vtora godina :D

 

a ina4e nokiata e super ba6tami navremeto ima6e takava tva prosto e jelezen telefon

Link to comment
Share on other sites

Вероятно това, че е абсолютно всепризнато най-добрият бизнес телефон правен някога. ;)

 

И аз мога да призная много неща :)

Какви са му огромните плюсове на този телефон, че и да се продава за 450 лв. :laughing:

 

Монохромен дисплей

Резолюция - 96 x 65 пиксела

Тегло - 111 гр.

Дължина - 13 см

 

...и още куп минуси...Дори неможе да се сравнява с GSM-и от 200 лв!

Link to comment
Share on other sites

Sony-Ericsson-Z600.gif Z600

много му харесвам дисплея страшни цветове а и гадното щтракане което издава когато се отваря и затваря капака -много дразни хората :P

 

 

Евала! B) Цъкането го няма никой друг телефон :woot

Link to comment
Share on other sites

И аз мога да призная много неща  :)

Какви са му огромните плюсове на този телефон, че и да се продава за 450 лв.  :laughing:

 

Монохромен дисплей

Резолюция - 96 x 65 пиксела

Тегло - 111 гр.

Дължина - 13 см

 

...и още куп минуси...Дори неможе да се сравнява с GSM-и от 200 лв!

 

 

Не спомена батерията

Имай предвид годината на модела и това че хората не си купуват такъв телефон, за да си играят с него и да се фукат.

Link to comment
Share on other sites

Parviq mi telefon.. NOKIA 8310 i ot 1 godina nasam sam s SAMSUNG D410 ... edinstveno samsunga mi haresva zaradi snimkite daje mi e podaruk ina4e za ni6to na sveta ne si zamenqm nikiikata 8310 za6toto naistina e perfektna na 3 godini mi e nqkade i do sega nikakav ama nikakav problem... e sled samsunga, 8310 go dadoh na maika mi za6toto kakto vi kazah ne moga da se razdelq s nego :wir

Link to comment
Share on other sites

Адски интересно ми е какво му харесваш на този телефон...за мен е пълен боклук...

 

zlobil : Ако си го е взел миналата година, значи тази му е втора  :)

 

Не взел съм го чисто нов 2003.

Не съм имал абсолютно никакъв проблем, батерията държи супер яко.

За мен е много добър мъжки бизнес телефон!

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson T100

 

Може да е супер стар, ама тоя GSM вече една година оцеля на потребител като мен (периодични падания, тук-таме по някое вуле). Върши ми прекрасна работа освен като устройство за мобилни комуникации има много добър будилник, органайзер, хронометър, брояч, игрите също ги бива - две логически, на една от които дори започнах да го бия...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...