Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

И кое му е "нацяло новия дизайн" като прилича досущ на стария? За другите им работи съм съгласен но за "all new design" ми се иска да цапардосам някой по тиквата

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Не се засягам човек, а и както казах - това си е мое лично мнение и вкус. Искам да съм с Apple телефон, харесва ми - било то дизайн или материали, допада ми софтуера, удобен ми е и за това ще си продължа традицията. Да, съгласен съм и с факта, че определено се усеща - за добро или за зло - липсата на Стив Джобс, но това бъдещето ще го покаже.

 

Колкото до съдебните искове - може и да има такива, но докато се стиге до присъда ще дойде време за другия iPhone. Ще се пошуми, ще си прехвърлят няколко милиона/милиарда и всичко ще затихне, 5-цата пак ще си има LTE.

 

Има и друга страна обаче, която никой не взима под внимание, а именно че мрежовите чипове, които Apple използва са на Qualcomm, които от своя страна притежават собствени LTE лицензи. Ако самсуняците започнат да съдят, то ще трябва да започнат дела срещу самите Qualcomm. Да не говорим, че лично за мен това си е баш прах в очите на хората и оганя се поддържа, за да са и двете компании в устите на хората. Защо ли, ами щеше ли Самсунг да направи завод за 4 милиарда $ в Оустин Тексас, за да работи главно по поръчките на Apple?! Нещата просто си намирисват, но това си е тяхна работа и не ме засяга - важното е да има развитие, дори и минимално в този отрасъл.

 

Вече те изпреварих w00x :) ;) EDIT... ти си спамър!!! Пак ме задмина.

Link to comment
Share on other sites

Съвсем обективно погледнато според мен с този телефон Apple вече са догонващи конкуренцията, колкто и добра и уникална да е самата изработка. В новия айфон няма една НОВА иновация - факт. Дори трите микрофона са нещо, което HTC прави от години. И пак според мен това изобщо не е добър сигнал, идващ от компанията.

Link to comment
Share on other sites

Изработката им е перфектна. На всеки един продукт.

Иска ми се да се поучат и другите производители. Има някакви наченки от страна на Sony, HTC и Моторола (гърба на новия RAZR е изцяло направен от кевлар!), но Samsung си го карат през просото още..

 

Лошото на тия съдилища и глупости е, че вместо да се инвестират пари в развитие, се инвестират в долни номерца. Не им прави чест на всичките.

Link to comment
Share on other sites

Всичко хубаво - ае, като спецификации понастигнаха Андроидите ама поне да бяха сменили дизайна, 3-та година едно и също. То и самсунг така с дизайна им, пълна липса на оригиналност и смелост. Като VW GolF :D

Link to comment
Share on other sites

Отношението към дизайна ми е същото като към това на БМВ - старите ме кефят и то много (и БМВ и първите айфони) новите ме дразнят.

 

Жена ми от друга страна го харесва много и вероятно ще получи такъв за коледа...

Link to comment
Share on other sites

Колегите ми, които са луди фенове на айфон, цял следобед се кефят на "новата" функция в iOS 6, с която отхвърляш повикване чрез изпращане на избрано съобщение. Завалиите идея си нямат от колко века това е норма в Андроид. Скъсах ги от бъзик. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

<offtopic>Кръстник, пък ако знаеш HTC колко по-удобно са направили някои неща от Самсунг :P ... верно други са засрали ама пак ще кажете че мрънкам излишно<offtopic>

Link to comment
Share on other sites

ако още някой спомене "нова иновация" или липсата й, ще го дам да за храна на филолозите.

наистина ли се води екстра телефона ти да може да снима в "панорама", т.е. легнал или са въвели супериновационен софтуер за сглобяване на няколко снимки в панорама?

Link to comment
Share on other sites

Очевидно липсата на Стив Джобс вече почва да оказва влияние върху корпоративната култура.

Не съм много съгласен. Разликата между 4S и 5 е в пъти по - голяма отколкото 4S спрямо 4. Набират скорост ;).

 

Така или иначе само ти и ТАЗ ползвате iPhone и темата няма развитие. :)

Много повече от потребителите използват, но не пишат в тази тема ;). Веднага се сещам за няколко.

 

Apple сериозно ли написаха "all new design" при положение, че изглежда досущ като стария. Как не ги беше срам! Точно толкова ръбест и квадратен е.

С изцяло нов дизайн си е. Размерът е различен. Начинът на изработка, материалите. По - тънък, с по - голям екран.

 

Съвсем обективно погледнато според мен с този телефон Apple вече са догонващи конкуренцията, колкто и добра и уникална да е самата изработка. В новия айфон няма една НОВА иновация - факт. Дори трите микрофона са нещо, което HTC прави от години. И пак според мен това изобщо не е добър сигнал, идващ от компанията.

Каква иновация искаш да има? Всички фирми имат достъп до едни и същи технологии. С тази разлика обаче, че другите бълват по десетки нови модели всеки месец. Разбира се след няма и 6 месеца им спират поддръжката. Има доста големи разлики спрямо предните модели. Дори между 4 и 4S има доста големи разлики. Използвам съм и двата.

 

Всичко хубаво - ае, като спецификации понастигнаха Андроидите ама поне да бяха сменили дизайна, 3-та година едно и също. То и самсунг така с дизайна им, пълна липса на оригиналност и смелост. Като VW GolF :D

Нещо което е перфектно няма как да се подобри. Адски много се радвам, че не са променили широчината на телефона. В момента е просто ПЕРФЕКТНА. Идеално се използва с една ръка и най - вече когато се пише по екрана. Ще видим сега когато е по издължен дали ще е толкова удобно и когато се натиска нещо в най - горният край на екрана. За момента с 3,5 инча беше безпроблемно.

 

Колегите ми, които са луди фенове на айфон, цял следобед се кефят на "новата" функция в iOS 6, с която отхвърляш повикване чрез изпращане на избрано съобщение. Завалиите идея си нямат от колко века това е норма в Андроид. Скъсах ги от бъзик. :laughing1:

Имаше си софтуери които го правеха и досега. Просто вече е част от софтуера. Доста разлики има в 6-та спрямо 5-та версия.

 

ако още някой спомене "нова иновация" или липсата й, ще го дам да за храна на филолозите.

наистина ли се води екстра телефона ти да може да снима в "панорама", т.е. легнал или са въвели супериновационен софтуер за сглобяване на няколко снимки в панорама?

Софтуер е. Тази функция винаги я е имало с използването на разни програми. Този път обаче е доста интересно направено. Трябва да видиш клипчетата за да разбереш за какво говоря.

Link to comment
Share on other sites

Каква иновация искаш да има?

Ванка, не върви изобщо да задаваш подобен въпрос, когато говорим за Епъл. Просто издънката е очевадна - никакви иновации, само подобрен хардуер. Да не говорим за софтуера, който тепърва има много да догонва. Спомням си, че преди време СЕО-то на Фокскон, китайския производител на айфоните, беше се изхвърлил, че новия айфон 5 щял да издуха тотално Galaxy S3. Ами как ще стане това, с догонване и гръмки фрази? Ето дори без да се замислям и да ровя за подробности, мога да изкарам веднага една истинска хардуерна иновация при S3 - безжичното зареждане (wireless charging), както и една уникална софтуерна иновация - т.нар. smart stay, чрез който телефона следи очите ти и ако не гледаш към екрана, чак тогава включва таймера за автоматичното му гасене. Да не говорим за motion жестовете, NFC (което не е вече иновация, защото беше въведено от Samsung мнооого отдавна, а все още не е ясно кога ще се появи в айфона). LTE, което чак сега се появява в айфона също е една отдавнашна иновация на Самсунг, за което май последните ще предявят съдебни искове срещу Епъл. Ето това може да се каже при обективната оценка на новия айфон. За всеки непредубеден потребител на мобилни технологии би трябвало да е пределно ясно, че Епъл изтърваха водещата позиция в иновациите след края на ерата Стив Джобс, което наистина е жалко. В момента компанията изцяло се е съсредоточила в маркетинга и съдебните дела - ЕДНО КЪМ ЕДНО повтарят исторята на Микромеките.

 

Сега ми дойде на акъла и нещо друго. Когато излезе 4S, в него поне имаше някакви иновации, макар и нескопосани, като Siri. А защо е нескопосана е повече от ясно - и до ден днешен въпросната "иновация" е достъпна в пълната си фунционалност само за САЩ. Дори една Канада не можаха да включат в поддръжката - кой знае защо. Ето за такива неща на човек почва да му светват разни лампички в главата, стига да не е заклет фен де.

Link to comment
Share on other sites

И аз да поспамя малко :) Иновация в телефоните - чакам сега някой да изкара кръгъл телефон и както и да го въртиш, все да ти показва картината по един начин :) Може и кръгъл с два дисплея отпред и отзад. Вече някой направи подобен патент мисля.

Link to comment
Share on other sites

Колегите ми, които са луди фенове на айфон, цял следобед се кефят на "новата" функция в iOS 6, с която отхвърляш повикване чрез изпращане на избрано съобщение. Завалиите идея си нямат от колко века това е норма в Андроид. Скъсах ги от бъзик. :laughing1:

 

Норма в Android? Тая опция я имаше на монохромните Nokia. 6510 и т.н.

Чак е нелепо да му се отделя цял ред във "функции". Както и на панорамата. Подобни "нововъведения" се споменават като "и много други подобрения" в конференции на други производители. А с тия карти какъв авто-гол си забиват... Ако Google си спрат поддръжката за iPhone, Apple ще изгорят много сериозно, защото няма как да отвърнат просто. Няма какво да спрат, защото си държат всичко за себе си.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, не върви изобщо да задаваш подобен въпрос, когато говорим за Епъл. Просто издънката е очевадна - никакви иновации, само подобрен хардуер. Да не говорим за софтуера, който тепърва има много да догонва. Спомням си, че преди време СЕО-то на Фокскон, китайския производител на айфоните, беше се изхвърлил, че новия айфон 5 щял да издуха тотално Galaxy S3. Ами как ще стане това, с догонване и гръмки фрази? Ето дори без да се замислям и да ровя за подробности, мога да изкарам веднага една истинска хардуерна иновация при S3 - безжичното зареждане (wireless charging), както и една уникална софтуерна иновация - т.нар. smart stay, чрез който телефона следи очите ти и ако не гледаш към екрана, чак тогава включва таймера за автоматичното му гасене. Да не говорим за motion жестовете, NFC (което не е вече иновация, защото беше въведено от Samsung мнооого отдавна, а все още не е ясно кога ще се появи в айфона). LTE, което чак сега се появява в айфона също е една отдавнашна иновация на Самсунг, за което май последните ще предявят съдебни искове срещу Епъл. Ето това може да се каже при обективната оценка на новия айфон. За всеки непредубеден потребител на мобилни технологии би трябвало да е пределно ясно, че Епъл изтърваха водещата позиция в иновациите след края на ерата Стив Джобс, което наистина е жалко. В момента компанията изцяло се е съсредоточила в маркетинга и съдебните дела - ЕДНО КЪМ ЕДНО повтарят исторята на Микромеките.

Кой хардуер точно ще догонва? Нещо не ми стана ясно. Той и 4S работи по - бързо от S3. Не говоря за някакви тестове. Говоря двата телефона един до друг. За новият се твърди, че е два пъти по - бърз. Ще видим като излезне. Това със следенето на очите може много лесно да се направи с подходящият софтуер. Колко батерия ще харчи обаче е друга тема. От доста години го има приложено в автомобилите. Не е голяма новост. Още преди време имаше обяснение защо нямат NFC. Няма единен стандарт в момента. Всеки си го интерпретира по свой си собствен начин. Епъл няма да пуснат продукт в който да има функции които да не работят. Защото в момента с NFC-то е точно такава ситуацията. По отношение на LTE пак се връщаме на предишното ми мнение. За какво ти е функция която никой не може да използва. LTE тепърва тази година започна да навлиза. Самсунг може и преди 10 години да са го имали. Не е голяма предимство след като не може да се използва. Все още се предлага на малко места по света. Напълно ги подкрепям за делата. С големият черпак крадат от тях. То си и проличава в съда. Доста пъти вече Епъл печелят и ще продължават да го правят.

 

Норма в Android? Тая опция я имаше на монохромните Nokia. 6510 и т.н.

Чак е нелепо да му се отделя цял ред във "функции". Както и на панорамата. Подобни "нововъведения" се споменават като "и много други подобрения" в конференции на други производители. А с тия карти какъв авто-гол си забиват... Ако Google си спрат поддръжката за iPhone, Apple ще изгорят много сериозно, защото няма как да отвърнат просто. Няма какво да спрат, защото си държат всичко за себе си.

Пак се изказваш неподготвен. В тази тема няма едно твое мнение с което да покажеш някакви познания в материята iPhone. Написах по - рано днес, че има доста софтуери които правят това. Просто вече е част от iOS. За панорамата също грешиш. Това което прави софтуера им е да снима и да обработва в реално време снимките и да ти показва колко трябва да отместиш телефона.

Link to comment
Share on other sites

Доста пъти вече Епъл печелят и ще продължават да го правят.

Е стига де, спечелиха на първа инстанция в щатите, което е повече от разбираемо, след като Епъл е компанията с най-сериозен дял в американския GDP. :laughing1:

 

Иначе останалите "оправдания" така или иначе не могат да обяснят един простичък факт - тоталното изчезване на иновациите от портфолиото на ябълките. А за съдебните епопеи искам само да направиш паралел с едни други видни представители на този занаят - Микромек.

Отново повтарям, като потребител на 80% от продуктовата гама на ябълките - рязката смяна в курса на корпоративната култура на Епъл е ОЧЕВАДНА и то в посока на добре познати ни стари играчи от този тип. Дали това е за добро или за лошо е тема на отделен спор. :)

Link to comment
Share on other sites

Верно ли няма да пуснат нещо което не работи ? ;)

http://www.theaustralian.com.au/australian-it/apple-agrees-to-pay-225m-as-ipad-4g-claim-penalty/story-e6frgakx-1226388856308

Не е въпроса дали нещото работи или не. Те просто никога не са имали всички екстри които имат другите топ модели. Започвайки от първият iphone още

Но продължавайте де, винаги ми е интересно да чета мнения на fanboys :)

Link to comment
Share on other sites

Кой хардуер точно ще догонва? Нещо не ми стана ясно. Той и 4S работи по - бързо от S3. Не говоря за някакви тестове. Говоря двата телефона един до друг. За новият се твърди, че е два пъти по - бърз. Ще видим като излезне. Това със следенето на очите може много лесно да се направи с подходящият софтуер. Колко батерия ще харчи обаче е друга тема. От доста години го има приложено в автомобилите. Не е голяма новост. Още преди време имаше обяснение защо нямат NFC. Няма единен стандарт в момента. Всеки си го интерпретира по свой си собствен начин. Епъл няма да пуснат продукт в който да има функции които да не работят. Защото в момента с NFC-то е точно такава ситуацията. По отношение на LTE пак се връщаме на предишното ми мнение. За какво ти е функция която никой не може да използва. LTE тепърва тази година започна да навлиза. Самсунг може и преди 10 години да са го имали. Не е голяма предимство след като не може да се използва. Все още се предлага на малко места по света. Напълно ги подкрепям за делата. С големият черпак крадат от тях. То си и проличава в съда. Доста пъти вече Епъл печелят и ще продължават да го правят.

 

Пак се изказваш неподготвен. В тази тема няма едно твое мнение с което да покажеш някакви познания в материята iPhone. Написах по - рано днес, че има доста софтуери които правят това. Просто вече е част от iOS. За панорамата също грешиш. Това което прави софтуера им е да снима и да обработва в реално време снимките и да ти показва колко трябва да отместиш телефона.

 

Телефона е по-бърз заради софтуера, а не заради хардуера. В плавността на движенията спор няма, но има 2189301 тестове между скоростта на двата телефона (4С и С3) в YouTube, където се отварят едни и същи приложения. Можеш да погледнеш къде се отваря по-бързо. Нищо, че не е толкова плавно. Сега ще кажеш "1 секунда няма значение за мен". Еми няма. Ама защо го споменаваш тогава? Естествено, че няма нещо, дето да не работи при iPhone. Искаш ли да си направим едно видео обаждане? А... чакай... не можем, защото ти можеш само като си вързан през Wi-Fi и само с някой, който ползва iPhone. Дали не беше и само iPhone 4S. NFC като пуснат пак ще е същото. Ще си работи само между iPhone. Сигурно ще пуснат и терминали за магазините, специално за клиенти с iPhone, защото другия NFC чип няма да ги разпознава. Изобщо не бих се очудил.

 

LTE има в САЩ от 2 години, да не са и повече. Не бих го нарекъл "сега навлиза" при положение, че САЩ е главния пазар на Apple.

 

Изобщо не се изказвам неподготвен. Ти просто не четеш какво пиша. Не говорим за допълнителен софтуер. Говорим за това, че толкова нищожна и крайно не-нова функция получава място в списъка с "новостите". Другите производители тия дреболии дори не ги отбелязват. Моя HTC One X също може да отхвърля със СМС и да добавя Task при отхвърлено повикване, за да напомни после телефона. Също има Панорама, която показва с колко да отместя телефона, вградена в приложението за камерата.

 

Отвори сайта на HTC и виж в характеристиките на One X къде е отбелязано първото като "екстра".

Link to comment
Share on other sites

С изцяло нов дизайн си е. Размерът е различен. Начинът на изработка, материалите. По - тънък, с по - голям екран.

 

Изработката, материалите и размерите не са дизайн. Дизайна е формата, цветове и т.н. - нещо в което има много минимални разлики. Поне общоприетата дефиниция за думата. Направих си справка преди малко и верно че може да се използва в доста по-общ смисъл, но в случая според мен е крайно неуместно да се казва нов дизайн

Link to comment
Share on other sites

Най-тъпото, че макар и разочарование пак ще стане бестселър щото просто сектантите ще си го купят независимо от това дали има нещо ново или не. Останалите ще са тези дето са им бавни старите модели и наистина искат по-голям екран. За мен най-важния ъпдейт е 4” екрана. След 6 години - 4.3” :)

 

Turn off this option&#33; GT-I9300

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен за иновациите. Времето ще покаже кой е бил прав.

 

Браво. Друго освен това решение? Повечето хора знаят за какво говоря.

 

Телефона е по-бърз заради софтуера, а не заради хардуера. В плавността на движенията спор няма, но има 2189301 тестове между скоростта на двата телефона (4С и С3) в YouTube, където се отварят едни и същи приложения. Можеш да погледнеш къде се отваря по-бързо. Нищо, че не е толкова плавно. Сега ще кажеш "1 секунда няма значение за мен". Еми няма. Ама защо го споменаваш тогава? Естествено, че няма нещо, дето да не работи при iPhone. Искаш ли да си направим едно видео обаждане? А... чакай... не можем, защото ти можеш само като си вързан през Wi-Fi и само с някой, който ползва iPhone. Дали не беше и само iPhone 4S. NFC като пуснат пак ще е същото. Ще си работи само между iPhone. Сигурно ще пуснат и терминали за магазините, специално за клиенти с iPhone, защото другия NFC чип няма да ги разпознава. Изобщо не бих се очудил.

 

LTE има в САЩ от 2 години, да не са и повече. Не бих го нарекъл "сега навлиза" при положение, че САЩ е главния пазар на Apple.

 

Изобщо не се изказвам неподготвен. Ти просто не четеш какво пиша. Не говорим за допълнителен софтуер. Говорим за това, че толкова нищожна и крайно не-нова функция получава място в списъка с "новостите". Другите производители тия дреболии дори не ги отбелязват. Моя HTC One X също може да отхвърля със СМС и да добавя Task при отхвърлено повикване, за да напомни после телефона. Също има Панорама, която показва с колко да отместя телефона, вградена в приложението за камерата.

 

Отвори сайта на HTC и виж в характеристиките на One X къде е отбелязано първото като "екстра".

Да ти обясня ли от къде ми дали някое се отваря малко по - бързо. Защото самото отваряне е нищожно малко в сравнение с времето на ползване на приложенията. Мен ми е кеф как си вървят мазничко и това е през цялото време. Не съм много убеден обаче и по отношението на стартирането. Ти колко разговора си провел с използването на камерата. Аз до момента нито един. Дори и в скайп когато съм ползвал. NFC все още няма приложение. Няма и да намери докато няма единен стандарт. NFC едва ли на някой ще му хрумне за обмяна на файлове. LTE тепърва навлиза. Дори и в Европа го има на много малко места. САЩ може да се голям пазар, но не са единственият. До момента честно казано и нямаше нужда от такива скоростти. Тепърва ще има се налагат. Както ти казах това с смс-а си го има като отделен софтуер отдавна. Не знам каква Панарома си имаш. Не ме и интересува честно казано. Темата е за iPhone.

 

Изработката, материалите и размерите не са дизайн. Дизайна е формата, цветове и т.н. - нещо в което има много минимални разлики. Поне общоприетата дефиниция за думата. Направих си справка преди малко и верно че може да се използва в доста по-общ смисъл, но в случая според мен е крайно неуместно да се казва нов дизайн

На пръв поглед е подобен и си прилича, но има си доста разлики. След около 20 дена мога да ти го покажа на живо да си кажеш мнението.

 

Най-тъпото, че макар и разочарование пак ще стане бедтселър щото просто сектантите ще си го купят независимо от това дали има нещо ново или не. Останалите ще са тези дето са им бавни старите модели и наистина искат по-голям екран. За мен най-важния ъпдейт е 4" екрана. След 6 години - 4.3" :)

Разочарование се използва само от хората които не използват техните продукти. На мен и на останалите им потребилите им харесва и ще му се радваме. Епъл увеличиха екрана когато дойде момента за това. А не просто да покажат, че могат да направят телефон който да е с размерите на таблет. Както снощи казаха, всеки може да прави големи телефони.

Link to comment
Share on other sites

На пръв поглед е подобен и си прилича, но има си доста разлики. След около 20 дена мога да ти го покажа на живо да си кажеш мнението.

 

Аз се заядах за използването на "all new design" и за това че обясняваха, как го направили от нулата по-хубав и т.н. Материалите не отричам. Процесор и т.н. е ясно. Обаче под дизайн се разбира външен вид обикновено. Примерно сравняваш 2 коли досущ една като друга но с различен двигател и цвят и материал на стъклата. Ако някой ти каже "изцяло нов дизайн" ти какво ще очакваш? Определено няма да е цвета на стъклата или двигателя. Подвеждаща е думата дизайн. Виж да бяха написали "entirely new architecture" или примерно "completely re-engineered" щях да съм съгласен

Link to comment
Share on other sites

Да ти обясня ли от къде ми дали някое се отваря малко по - бързо. Защото самото отваряне е нищожно малко в сравнение с времето на ползване на приложенията. Мен ми е кеф как си вървят мазничко и това е през цялото време. Не съм много убеден обаче и по отношението на стартирането. Ти колко разговора си провел с използването на камерата. Аз до момента нито един. Дори и в скайп когато съм ползвал. NFC все още няма приложение. Няма и да намери докато няма единен стандарт. NFC едва ли на някой ще му хрумне за обмяна на файлове. LTE тепърва навлиза. Дори и в Европа го има на много малко места. САЩ може да се голям пазар, но не са единственият. До момента честно казано и нямаше нужда от такива скоростти. Тепърва ще има се налагат. Както ти казах това с смс-а си го има като отделен софтуер отдавна. Не знам каква Панарома си имаш. Не ме и интересува честно казано. Темата е за iPhone.

 

Аз проблем с използването на приложенията нямам. И при мен си вървят мазничко. Защо да няма приложение пък NFC?

Може да си се разплащаш с него без абсолютно никакъв проблем. И Blackberry го имат.

САЩ не са единственият пазар за Apple, но са основния. Ако не се стараеш да задоволиш основния пазар - то какво друго?

 

Аз пак ще ти кажа. Няма значение дали го е имало с отделно приложение или не. И няма значение дали имам панорама аз на телефона си или не.

Идеята е, че това се пробутват като големи нововъведения, при положение, че са си тук от мнооого, много време. Същото като с "изцяло нов дизайн". Фейслифт му викат на това при автомобилите. За теб ако е "изцяло нов дизайн", за мен е "леко попроменен дизайн".

 

А това за екрана няма да го обсъждаме изобщо. Явно от 2008 година насам, на човечеството са му порастнали ръцете и 3,5 не е "идеалния размер за екран".

 

И тук май се обраува сегментирането, дето Apple (и не само) го плюеха. 3 размера екрани. Че те при Android са 4. Ама не на 6 устройства, а при над 300.

Старите приложения щели да имат черни ленти отгоре и отдолу, защото нямало да изпълват екрана. Всичко трябва да се пренаписва. Ами айде честит им голям екран на Apple, а и на разработчиците на приложения. Ква файда от тоя голем екран при положение, че за момента само вградените приложения ще го ползват?

 

"Дискусията" започва да избива на фенщина.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg - Малко ли е? Показва, че избора им на технологии които да въведат няма нищо общо с това дали технологията може да бъде ползвана навсякъде, дали е стандартизирана и т.н... :)

Както първият iPhone нямаше GPS, имаше разни дертове с Wi-Fi.

Хайде стига сте се кланяли на кораба майка, и мислете малко сами. Щом епъл не слагали NFC, значи му било рано. LTE – щом епъл са го добавили като екстра, значи вече има нужда от него ...

Кефи ме и това за екрана - 3,5 инча било перфектно до вчера, от днес обаче е 4. Ще почакам още малко и 3 годишният ми 4,3 инчов тел може да стане ОК и за епъл...

А идеята да си вземеш топ модела е да имаш всички възможни екстрички и високо качество.

Не ме разбирайте погрешно - все ми е тая кой какъв телефон има, харесва и т.н... В крайна сметка цените им са еднакви, та щом нямаме телефон със 100% пазарен дял, то изглежда никой не е перфектен, нали?

Но това кланяне и приемане на 100% на всичко което казват епъл - адски дразнещо е, все едно гледаш някакви ботове.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...