Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

"iPhone 5 pre-orders have shattered the previous record held by iPhone 4S and the customer response to iPhone 5 has been phenomenal," said Philip Schiller, Apple's senior vice president of Worldwide Marketing. "iPhone 5 is the best iPhone yet, the most beautiful product we've ever made, and we hope customers love it as much as we do."

 

Чудесно. Всички казват, че е страхотно устройство, което почти никой не е виждал.

И това ако не е фенщина.

 

А това с пре-ордъра се очакваше.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

сметни като го видят колко още хора ще се зарибят

тва е хубавото на айфон/ейпъл , не бълват хиляди неща а просто осъвършенстват вече доказали се , точно по тая причина съм сигурен без да съм го пипал дори че ще ми допадне , ма не съм толкова голЕм фен да направя поръчка ептен на сляпо затва ще си изчакам да се появи в Ментел.

 

пс: интересно ми е кви са били поръчките "на сляпо" на андроидски телефони

 

ps2 :

http://www.redmondpie.com/first-iphone-5-benchmark-test-reveals-dual-core-1.02ghz-a6-cpu-faster-than-galaxy-s-iii-ipad-3-nexus-7/

Link to comment
Share on other sites

пс: интересно ми е кви са били поръчките "на сляпо" на андроидски телефони

 

Като бройка ли? Galaxy S3 държи рекорда за предварителна поръчка на Андроид телефон. 9 000 000 броя, но не знам за какъв период.

Иначе като потребители са си същите. Чиста фенщина.

Link to comment
Share on other sites

Нещо, което малко хора успяват да разберат - хардуера е нищо без софтуера. Може да имаш най-великия хардуер на земята и пак продукта ти да е пълно го*но заради скапан софтуер. Ето това беше Галакси С1 и дотам успя да ме изнерви неговия софтуер (лагване, неадекватно държане, некадърно търсене - последното още не са оправили) та го смених с HTC. Верно няколко месеца по-късно го оправиха, но в този момент бях поръчал вече HTC-то.

 

Нещо което малко Андроидски потребители са наясно - липсата на лаг при превключване на приложения в iOS. Същото важи и за MACOS и Windows потребители. Много по-плавно превключване между приложенията и като цяло по-стабилна OS. И го казвам като програмист защото съм успявал да зацикля собствена програма и да забия на 100% процесора и при 2те операционни системи (Windows и MacOS) - при Windows доста по-трудно успявам да го спра. Android с Тегра 3 процесор, който грее като нафтова печка като се понатовари ми лагва на моменти. КАК Е ВЪЗМОЖНО да ми лагне 4 ядрен процесор при натискане на системните бутони за превключване между приложения като facebook, browser и dialer. Приложения, които не само не товарят процесора кой знае колко ами са системни - айде фейсбука и dialera може и да са ги пипали HTC но браузъра е системен. На моменти натискам бутона и 1 секунда нищо не става. Няма го това положение в iPad-a ми. Натисна ли бутона и приложението се затваря. МОМЕНТАЛНО.

 

В последната версия може и да са го оправили. Ще видим.

 

Друго - безплатните приложения в андроида които толкова се изтъкват не са изобщо безплатни. БЪКАНИ са с ши*ани реклами и ако не си руутнал телефона те засипват с безсмислени глупости. Колко време се нервирах че едни angry birds не мога да изиграя защото рекламата ми се пречка и не мога да видя кога да пусна яйцето в половината от случаите. Освен ако не zoom-на out. (Това последното как се превежда на български?)

 

И ако не си потребител който играе само игри а работи с машината един MAC е много по-добър избор от произволен лаптоп с windows на 1/2 от цената и с по-добри параметри. По-добри ама на книга. На практика като седнеш да работиш - субективното усещане на "по-слабия" компютър е че работи по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Дядо, тва беше за темата с Андроид. Не за тука.

И аз вече 2 години не проумявам как на тоя хардуер, дето пуска игри, които на компютъра ми от преди 4 години няма да тръгнат, ми лагва интерфейса и трябва да се мислят хитрини, че да е плавен прехода. Май всичко идва от Java-та на основата на която е изграден Android-а. Да вземат да го оправят вече, защото е тъжно.

 

От друга страна пък, около тоя iPhone 5, 2 пъти попадам на статии, които обясняват недостатъци на iPhone и някои са просто малоумни. Едната обясняваше и недостатъците на последните версии OS X.

Не може да се добавя Attachment директно от мейл клиента? От версия 6, може да се добави само снимка и клип?!

Не можеш да си смениш клавиетурата, ако не ти харесва?

Не можеш да си смениш браузъра по подразбиране?

 

П.П. zoom out - отдалечаване на изгледа

Link to comment
Share on other sites

Основна питанка към всички участващи в разговора - ако ващо е най-доброто, то защо другото се продава в такива бройки?

Колко мазно върви програмчето няма грам значение, мен примерно епъл ме загубиха с тъпата си политика за разпространение на Iphone 1 още, пък и никога не съм им харесвал мисленето като цяло .. М/у другото последните месеци съм с Windows Phone 7,5 нещо си, да не ме набедите за андроид фенбой ;) Въпреки, че няколко месеца преди това тел ми беше с Ice Cream Sandwich, преди това с останалите версии по ред на номерата, преди това с WP 6,5 .. А в момена чакам новата Лумиа 920 евентуално, 4,3 инча започват да ми идват мънички, пък и ръцете ми не са малки, че да имам проблеми с размерите на телс :D

От написаното - дали има значение ако епъл подаряват космически кораби или телефона им е най-големият шит на пазара ? :“)

Пиша го това за да ви покажа мисленето на един обикновен потребител, който не е зомбиран от нито една марка.

 

А какво толкова рънвате на тези телс, като апове, че всяка година трябва по-бърз и по-бърз и по-бърз? :)) Инстаграм ?

И още един въпрос, особено към тези занимаващи се с IT - кога всъщност намирате време да си играете толкова с телефоните? Мисля си кога аз изобщо си позлвам телефона за нещо различно от телефон - ако ми се наложи да чакам някъде /като си регистрирах колата например, но тогава го ползвах като hotspot за лаптопа/, ако ми се наложи да почакам мъничко някой да се дотътри на среща. През останалото време или съм заобиколен с хора и не е учтиво да си играя с телефона, или заобиколен със сериозна техника.

 

@djadomraz - Държиш ли да ти отговоря на последният ред за мака? ;)

Link to comment
Share on other sites

кога всъщност намирате време да си играете толкова с телефоните?

 

В кенефа естествено :)

 

@djadomraz - Държиш ли да ти отговоря на последният ред за мака? ;)

 

Да, моля

 

 

Не можеш да си смениш клавиетурата, ако не ти харесва?

Не можеш да си смениш браузъра по подразбиране?

 

Клавиатурата - ЗАЩО? Като има 20 различни за андроид с какво са толкова по-хубави от другата? След като платих 3 накрая се спрях на едната и то защото на HTC-то не успях на вградената да подкарам кирилицата ако изобщо има. Мислиш ли че ако си работеше нормално щях да се занимавам.

 

Все едно да се оплакваш, че на windows не можеш да си смениш драйвера на клавиатурата след като вградената да ти върши работа. Изобщо да си се замислял по въпроса?

 

Браъзъра - не знаех че и на андроид може пък и не чувствам нужда.

Link to comment
Share on other sites

Сложи си SSD на скъпият лаптоп и ще си решиш проблема със субективното усещане ;)

Малко са лаптопите на 1/2 цена със SSD ;)Или хич ги няма? :))

Link to comment
Share on other sites

Сложи си SSD на скъпият лаптоп и ще си решиш проблема със субективното усещане ;)

Малко са лаптопите на 1/2 цена със SSD ;)Или хич ги няма? :))

 

13" macbook air , 8gb

hp elitebook 8740w, 12gb ram, 256 gb ssd OCZ vertex 3, windows 7 pro

 

дори без да слагам цената и на ssd-то , hp-то е по-скъпо и то не много малко. с него е поне едно 20% отгоре и пак е по-тромаво някак. на hp-то единствено екрана е по-хубав защото е IPS.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм фен и съм горд!!! Ще си позволя отново да спомена нещо - парите, които харчим за тези неща НЕ ГИ КРАДЕМ! Съответно във Вашите очи може и да сме заблудени, може дори и да сме прости - но лично аз избирам това устройство отново, защото е функционално, удобно ми е в дланта, не можах да свикна с Андроида, не ми допада google-ската OS, не ми харесват и телефоните им. Това е 3-тия смартфон, който си взимам и още с първия iPhone - съм си свикнал с нещата, иконките и начина на работа.

 

Отново казвам - може не на всички да им харесва това устройство, но за всеки влак си има пътници. Няма да може да ни разубедите и да ни накарате да си купим нещо, което не ни допада. Както netroot, така и аз съм се докосвал до "невероятните" андроиди. Определено не е нашата платформа. Позволявам си да говоря и от негово име, защото знам, че и той е на същото мнение, знам че и той доста се интересува от новите устройства и иска да види разликите и да си направи сам изводите, когато нещо ново излезе на пазара.

 

Позволих си да се намеся отново в тази тема, защото последните 3 - 4 страници освен хейтърски коментари - друго не виждам. Не може да си вадите заключения просто защото мразите нещо ей така, защото сте се събудили един ден и сте решили, че няма вече да ядете ябълки, ами ще хапвате круши. Дядото за мен е един от най-искрените хора пишещи в тази тема. Момчил е втория - и двамата работят както с устройства използващи iOS, така и Андроидски такива. За другите не знам, но от думите изписани тук - май само са го виждали за по 20 - 30 секунди ей така, в ръцете на човек от съседната маса или поне така звучите.

 

А да и още нещо - Вие сте единствените във Форума, които като излезе нещо ново от Купертино и идвате в темата за iPhone и почвате да храчите. Защо ние не правим същото като се появи нещо ново от Самсунг например?! То бива плюнки, бива храчки, ама вече ставате определено досадни. Поне за мен.

 

Хубав ден

Link to comment
Share on other sites

Клавиатурата - ЗАЩО? Като има 20 различни за андроид с какво са толкова по-хубави от другата? След като платих 3 накрая се спрях на едната и то защото на HTC-то не успях на вградената да подкарам кирилицата ако изобщо има. Мислиш ли че ако си работеше нормално щях да се занимавам.

 

Все едно да се оплакваш, че на windows не можеш да си смениш драйвера на клавиатурата след като вградената да ти върши работа. Изобщо да си се замислял по въпроса?

 

Браъзъра - не знаех че и на андроид може пък и не чувствам нужда.

 

Е как ще не са различни клавиетурите????? Глупости говориш. И не е като да си смениш драйвера за клавиетурата, а физическата клавиетура. Има разлика, нали? На HTC-то има кирилица. Просто е по БДС.

Естествено, че може да смениш браузъра. Един сайт като не се отваря правилно с единия, зареждаш другия, а може и Firefox да ти харесва повече от тоя на HTC, или от Chrome.

 

@TAZ: Аз лично, никой нищо не се опитвам да убедя, но виждам как мен се опитват да ме убедят и то без един кьорав аргумент. Ами не знам, защо не "идвате" да правите същото? Нали това е смисъла от форумите? Да се дискутира. Или това е само support форум и трябва да си помагаме единствено? Не идвате, можеби, защото не се интересувате от мобилната технология обективно, а сте си се затворили в iTunes. До толкова сте се затворили сигурно, че аз от 17 страници насам обяснявам какво не ми харесва в iOS, а ме обвиняват във фенщина, хейтърство и какво ли не друго.

Link to comment
Share on other sites

w00x, пак се изказваш неподготвен. За iOS също има доста браузъри. Никой обаче не е толкова удобен колкото safari. Ако имаше как и под андроид да си го кача...

Чудя се дали да ти направя статистика колко пъти си говорил тотални глупости в темата.

Link to comment
Share on other sites

в къв айтюнс сме се затворили , аз почти не го ползвам....

 

значи на ХТЦ не можете да си сложите БГ клавиатура а обяснявате как ейпъл били тъпи.....интересно...

 

тва за браузъра по подразбиране чесно казано не виждам смисъл да се сменя

аз съм ги пробвал почти всички и сафарито ми харесва най много

 

 

ps : w00x-e чесно колко време си ползвал айфон , не преглеждал/разглеждал а ползвал, щото ако мнението ти е формирано от "статийки" в нета незнам дали е правилно да изтъкваш минуси на iOs-a

Link to comment
Share on other sites

Не можеш да си смениш браузъра по подразбиране?

 

w00x, пак се изказваш неподготвен. За iOS също има доста браузъри. Никой обаче не е толкова удобен колкото safari. Ако имаше как и под андроид да си го кача...

 

netroot - не четеш. Аз знам, че има други браузъри. И предните глупости дето съм ги "писал", също са се получили от такова нечетене.

За какво ти е това Сафари под Андроид? Какво има, което Chrome го няма?

 

в къв айтюнс сме се затворили , аз почти не го ползвам....

 

значи на ХТЦ не можете да си сложите БГ клавиатура а обяснявате как ейпъл били тъпи.....интересно...

 

тва за браузъра по подразбиране чесно казано не виждам смисъл да се сменя

аз съм ги пробвал почти всички и сафарито ми харесва най много

 

ps : w00x-e чесно колко време си ползвал айфон , не преглеждал/разглеждал а ползвал, щото ако мнението ти е формирано от "статийки" в нета незнам дали е правилно да изтъкваш минуси на iOs-a

 

Образно казано е това за iTunes-а. Преди беше задължителен. В iOS 4, направиха нововъведение с iCloud мисля, да може и без него. И преди netroot да ми е скочил, че и преди можело, говоря за официален софтуер в момента, а не за заобиколки. Заобиколки за подобни неща са нелепи.

 

Можем да си сменим клавиетурата. Дядомраз не може да си я смени. При положение, че обяснявам как може да се смени, как реши, че не може?

 

Не съм притежавал iPhone. За разлика от теб, ТАЗ, djadomraz, нетруут и годфадъра, аз не мога да си позволя да притежавам 2 мобилни играчки за по 1000лв едната. Затова съм си направил наблюденията и съм се прикачил към една. iPhone съм видял до толкова, до колкото ми е било нужно. Отворил съм, проверил съм неща, които ми е било интересно как стават, видял съм, че стават по малоумен начин, изнервил съм се, че дори не мога да ги сменя по желание и съм избрал друга операционна система.

Статийките ги чета напълно обективно и не приемам всичко за бита карта. За мен прекалената опростеност е минус. За вас може и да е плюс.

 

Примерно, преди 2 дни четох, че на един човек телефона му е напълно "блокиран" за нормално използване, защото няма свободно място. И това свободно място, било заето от "Other", което било 16ГБ на неговия телефон. Единствения начин за справяне с тоя проблем, било да си ресетне телефона към заводски настройки, което означава, че ще изгуби всичко.

Един приятел пък се оплакваше, че всеки път като си свържела жена му телефона към лаптопа да го зареди, неговите контакти от Gmail се синхронизирали с нейния телефон, защото си бил влезнал в акаунта и трябвало да се log out-ва всеки път от Gmail-a, за да не се получава тоя гаф.

 

Специално за тези двете не ми е нужно да съм ползвал iPhone дълго време, за да видя, че са просто нелепи. Сигурен съм, че ако ползвам iOS за 1-2 седмици, ще намеря още дразнещи за мен неща, които не съм видял при досегашния си допир с операционната система.

Link to comment
Share on other sites

Обаче си упорит и със всяко следващо мнение се излагаш все повече и повече. Има си много лесен начин да се смени браузъра по подразбиране. Също така използването на iTunes за инсталирането на нов софтуер е било само в първите няколко месеца на най - първият телефон. От тогава вече не е така. Дори и този най - първи е получил ъпдейт с което да не се налага използването му. Това е има няма 3-4 години преди прословутата 4-ка.

Нещо е направил за да му се напълнят 16-те гб. Дори и да се изпълнят няма начин телефона да блокира. Системният драйв е отделен. Дори и да го ресетне няма да изгуби информацията. Има си няколко начина за бакъп. По default ти прави. Този със синхронизацията така си е настроил софтуера. Просто има отметка която да премахне. Това, че е малоумен е изцяло негов проблем.

 

Моля те, отговори ми. Искам да се изложиш още повече с блестящите си познания в iOS.

Link to comment
Share on other sites

.......

Моля те, отговори ми. Искам да се изложиш още повече с блестящите си познания в iOS.

 

Е нали всичко е лесно и интуитивно, уж? Направил е нещо. Да. Ползвал е iOS. Тия 16ГБ били някъв темп и от "Genius"-ите в Apple Store-а са му казали, че тва е единствения вариант. Явно ти знаеш повече от тях. До къде са стигнали Епъл, потребителите знаят повече от квалифицирания персонал в магазините им. А се хвалят с best customer experience in the world...

Link to comment
Share on other sites

Е нали всичко е лесно и интуитивно, уж? Направил е нещо. Да. Ползвал е iOS. Тия 16ГБ били някъв темп и от "Genius"-ите в Apple Store-а са му казали, че тва е единствения вариант. Явно ти знаеш повече от тях. До къде са стигнали Епъл, потребителите знаят повече от квалифицирания персонал в магазините им. А се хвалят с best customer experience in the world...

Такъв temp до момента с всичките години ползване и различни устройства не съм видял. Явно си доста запознат със случая и как точно се е решил. Много се радвам за което. Някакви други познания в iOS да демонстрираш?

Link to comment
Share on other sites

значи на ХТЦ не можете да си сложите БГ клавиатура а обяснявате как ейпъл били тъпи.....интересно...

 

Може може. Верно над 40лв ми излезнаха експериментите докато си харесам тази дето ме кефи най-много от платените ама това и при apple го има. Няма опция - 'не си купувай това, има по-добра програма' и при едните и при другите. То и всеки има различни изисквания...

 

Примерно, преди 2 дни четох, че на един човек телефона му е напълно "блокиран" за нормално използване, защото няма свободно място. И това свободно място, било заето от "Other", което било 16ГБ на неговия телефон.

 

Аз пуснах този линк. Човека общо взето се оплакваше че НЕ Е ЛЕСНО и се беше фрустрирал. Включително мразеше жестовете, които пък аз обожавам. Но той е с мишка а аз с тракпад.

 

 

 

Нещо е направил за да му се напълнят 16-те гб. Дори и да се изпълнят няма начин телефона да блокира. Системният драйв е отделен. Дори и да го ресетне няма да изгуби информацията. Има си няколко начина за бакъп. По default ти прави. Този със синхронизацията така си е настроил софтуера. Просто има отметка която да премахне. Това, че е малоумен е изцяло негов проблем.

 

Той човека се оплакваше основно от това че някакви синхронизации с външни системи стават безумно сложно ако изобщо могат да станат, както и че нещо не му се получаваше защото имал над 1000 контакта, както и че iCal като го претоварил и сдал багажа та трябвало някаква друга програма да инсталира. Оплакваше се, че трудно уцелвал лупата за търсене в контактите (нещо което аз пък категорично отказвам да ползвам по този начин и си искам търсенето с цифровата клавиатура като при нокиите защото докато карам 100 пъти по-лесно мога да уцеля 1 от 10 копчета вместо 1 от 30 а чат пат се налага, така натискам 3-4 максимум и съм го намерил)

 

Иначе и той си признаваше, че не беше включил бекъпи и подобни, но мисълта му беше, че доста неща са лесни, обаче стане ли нещо по-различно и не просто става сложно ами е далече над възможностите на всеки средностатистически човек. Което е така навсякъде просто на него му се бяха натрупали всевъзможни такива и се беше фрустрирал яко

 

Е нали всичко е лесно и интуитивно, уж? Направил е нещо. Да. Ползвал е iOS. Тия 16ГБ били някъв темп и от "Genius"-ите в Apple Store-а са му казали, че тва е единствения вариант. Явно ти знаеш повече от тях. До къде са стигнали Епъл, потребителите знаят повече от квалифицирания персонал в магазините им. А се хвалят с best customer experience in the world...

 

Нормално. Все пак има customer support. Пробвай да се обадиш на някой за подобен проблем с нашите HTC-та. Гугъл нямат телефонен съпорт ИЗОБЩО. И email нямат...

 

Примерно сестра ми беше усмъртила на майка ми телефона (нокия от старите) чрез качване на мелодии. Препълнила му паметта и телефона буквално замря. Не знам какво го правих, какво ресетвах, че се оправи. Телефона си беше буквално тухличка, а дори не беше смартфон.

Link to comment
Share on other sites

Такъв temp до момента с всичките години ползване и различни устройства не съм видял. Явно си доста запознат със случая и как точно се е решил. Много се радвам за което. Някакви други познания в iOS да демонстрираш?

 

Започваш да злобееш просто.

 

Дори не си направих труда да търся. Ето ти първия линк, който ми попадна. Това, че ти не си видял нещо, не означава, че го няма.

http://www.iphonefaq.org/archives/97281

 

Аз така или иначе все още не съм сигурен какво не си му харесал на Android-а, защото по същия начин мога и аз да те изкарам некомпетентен, нищо, че ти ползваш устройството от първа ръка.

 

Може може. Верно над 40лв ми излезнаха експериментите докато си харесам тази дето ме кефи най-много от платените ама това и при apple го има. Няма опция - 'не си купувай това, има по-добра програма' и при едните и при другите. То и всеки има различни изисквания...

 

Нормално. Все пак има customer support. Пробвай да се обадиш на някой за подобен проблем с нашите HTC-та. Гугъл нямат телефонен съпорт ИЗОБЩО. И email нямат...

 

Примерно сестра ми беше усмъртила на майка ми телефона (нокия от старите) чрез качване на мелодии. Препълнила му паметта и телефона буквално замря. Не знам какво го правих, какво ресетвах, че се оправи. Телефона си беше буквално тухличка, а дори не беше смартфон.

 

Всяка клавиетура има и безплатна версия. Защо си давал 40лв? Имаш 15 минутен прозорец след закупуването на приложението, в който можеш да го върнеш.

 

Кое е нормално? Че customer support-а на Apple знае по-малко за операционната система от netrootbg?

От България на който и да се обадя, никой няма да ми помогне.

Има съпорт за NEXUS устройствата. Другите не са проблем на Google. Има и форуми.

А HTC по едно време раздаваха безплатни батерии, калъфи и слушалки към определени телефони, като компенсация.

 

Това за Нокиа-та защо го казваш? Нокиа лично на мен са ми пращали чисто нова батерия с DHL, без пари, защото тази, която имах на телефона си, беше от дефектна серия, която в 2% от случаите можело да се подуе.

Link to comment
Share on other sites

 

Има съпорт за NEXUS устройствата. Другите не са проблем на Google. Има и форуми.

 

 

Да те свържа ли с един Nexus юзър, който го размотаваха като прани гащи между Гугъл и Самсунг и най-накрая просто си продаде телефона. Да видим как той ще се съгласи с теб, че има съпорт на нексус.

 

EDIT: Направо ми предложи да ти дам телефона, за да не си губите време в чатене, а направо да си поговорите за "великолепния" съпорт

Link to comment
Share on other sites

Да те свържа ли с един Nexus юзър, който го размотаваха като прани гащи между Гугъл и Самсунг и най-накрая просто си продаде телефона. Да видим как той ще се съгласи с теб, че има съпорт на нексус, че даже и С беше.

 

Няма нужда. Нямам мнение за съпорта. Просто казвах на Дядомраз, че телефон има.

 

EDIT: Направо ми предложи да ти дам телефона, за да не си губите време в чатене, а направо да си поговорите за "великолепния съпорт

 

Не ми слагай думи в устата, ако обичаш. Аз такова нещо никъде не съм казал.

Link to comment
Share on other sites

Ще те цитирам отново тогава:

 

 

Има съпорт за NEXUS устройствата. Другите не са проблем на Google. Има и форуми.

 

 

Това не са мои писаници, съответно аз не ти слагам думи в твоята уста - ти сам си ги написал с твоите ръчички. Аз предлагам да те свържа с човек, който има пряк поглед над нещата, може и него да убедиш, че има съпорт. Мен Нексусите ме вълнуват точно 0%. А колкото до писаниците ти - трябва ли да ти напомня, че темата е за iPhone, а не за Nexus или каквито и да са други устройства??????

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно. Аз ще се самоцитирам.

 

Гугъл нямат телефонен съпорт ИЗОБЩО. И email нямат...

 

Има съпорт за NEXUS устройствата. Другите не са проблем на Google. Има и форуми.

 

направо да си поговорите за "великолепния съпорт

 

Аз лично не виждам къде съм споменал, че има "най-добрия съпорт на целия свят", или къде изобщо съм споменал качеството на съпорта. Просто отговарям на конкретно изречение, в което пише, че съпорт изобщо няма, а ти просто потвърждаваш това, което аз съм написал. Че съпорт има.

 

И в крайна сметка се оказва, че ми слагаш думи "под ръчичките".

 

А колкото до писаниците ти - трябва ли да ти напомня, че темата е за iPhone, а не за Nexus или каквито и да са други устройства??????

 

Те отново бяха в отговор на djadomraz, който е писал над мен. Може на него да напомниш. Аз си пиша по темата, която е iOS/iPhone.

Айде стига вече толкова дескриминация.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаше и бегли познания по iOS щеше да знаеш, че мястото показвано като Others се запълва от кракнатите и неофициалните приложения. Именно те се маркират по този начин. Има доста приложения, чрез които можеш да напълниш това място. Примерно такива за сваляне на клипове от youtube. Само, че ти нямаш и начинаещи познания в iOS, нищо че си един от най - активните в темата.

 

И мога да ти кажа моите впечатления от съпорта на Гугъл. Директни при това защото съм си говорил с тях. Мнооого са зле. Една поръчка исках да откажа и казаха, че нямало начин да го направят. Това много преди изобщо да са изпратили нещата. А знаеш ли защо исках да я откажа. Защото по магазините пуснаха устройствата 2 седмици преди да го изпратят на тези които са направили pre-order месец преди това. Накрая от самият съпорт ми казаха да откажа нещата когато биват доставени. Още не съм си получил парите. Над 2 месеца минаха. Та говори ми за невероятният съпорт на гугъл.

Link to comment
Share on other sites

И мога да ти кажа моите впечатления от съпорта на Гугъл. Директни при това защото съм си говорил с тях. Мнооого са зле. Една поръчка исках да откажа и казаха, че нямало начин да го направят. Това много преди изобщо да са изпратили нещата. А знаеш ли защо исках да я откажа. Защото по магазините пуснаха устройствата 2 седмици преди да го изпратят на тези които са направили pre-order месец преди това. Накрая от самият съпорт ми казаха да откажа нещата когато биват доставени. Още не съм си получил парите. Над 2 месеца минаха. Та говори ми за невероятният съпорт на гугъл.

 

Аз мога да ти кажа моите впечатления от съпорта на Native Instruments, но кой говори за това изобщо? Може да ги кажеш на TAZ впечатленията си, той обсъжда качеството на съпорта им. Не на мен. Ти просто потвърждаваш това, което казах.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...