Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мога да ти разкажа по 3 начина:

 

1. Виден спира да ми говори до живот.

2. Пешо спира да ми говори до живот.

3. Виден и Пешо спират да ми говорят до живот.

 

:lol:

 

Преди и двамата да сте скочили - просто се шегувам. Твърде много се обичаме, за да се лишим един от друг....

Link to comment
Share on other sites

На терасата (остъклена) в момента е 32 градуса. Фен съм на тази зима :)

 

Междувременно, издирвам хора, които смятат Революция Z за качествена продукция - искам да ги питам откъде си купуват лепилото, което дишат.

Link to comment
Share on other sites

Вече ми трябват субтитри за заяжданията между Пешо и Виден...

 

Ами пий нещо полезно де....

 

 

Мога да ти разкажа по 3 начина:

 

1. Виден спира да ми говори до живот.

2. Пешо спира да ми говори до живот.

3. Виден и Пешо спират да ми говорят до живот.

 

:lol:

 

Преди и двамата да сте скочили - просто се шегувам. Твърде много се обичаме, за да се лишим един от друг....

 

So what 'Le fuck is wrong with you these dayz AGAIN?

Link to comment
Share on other sites

Видене, ти да не си тръгнал на някакви курсове по английски напоследък? Едно време си говореше на чист български, а сега през няколко поста буташ по някой английски лаф. :P

Link to comment
Share on other sites

Това е нов вид хумор ти си твърде стар,че да го разбереш :lol:

 

Ти пък де се обаждаш, а и накъдето си тръгнал, аз от там се връщам...и не само се връщам, ами даже пак съм тръгнал. :P  Дори когато чатих в ICQ-то по аналоговата линия сигурно още си бил в проект. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Дори когато чатих в ICQ-то по аналоговата линия сигурно още си бил в проект. :laughing1:

Че тва не беше много отдавна бре. Има-няма 13-14 години. Щом и аз го помня, а не съм толко дрът. Ей на, вчера навърших 15 години :shy: . Как лети времето. :moon:

На ти ся един поздрав, че знам, че си ценител, пък и това произведение го чух за първи път под тази му форма преди седмица и бях леко шокиран.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко в една фирма, служителката търси 30 сек елка, за да сметне 25 дена при цена 10лв на ден?! Дано обяснението да е, че днес са и подарили калкулатора и просто изгаря от желание да го ползва.....

Link to comment
Share on other sites

Как лети времето. :moon:

 

На ти ся един поздрав, че знам, че си ценител, пък и това произведение го чух за първи път под тази му форма преди седмица и бях леко шокиран.

 

 

Лети я, а тая част на Лунната соната винаги ме е моряла и когато я тренирах (някъде около 17-ти век :laughing1: ), никога не успях да я докарам в това темпо и до това техническо ниво. Иначе респект - доста мъжко свирене (нали знаеш, че има мъжко и женско свирене)...ама и роялът си го бива.  :thumbsup: А между другото не знам дали знаеш, че "Лисицата" свири дуо клавир с мъжа си, както ние с жена ми изнасяхме концерти преди време....ама и тя мойта е една лисица... :lol:

Btw преди доста години и аз се носех с подобна дължина на косата, само че я хващах на плитка. :P

Link to comment
Share on other sites

Понеже имам странен въпрос, питам тук - в песента на Emil Lassaria &  F. Charm - 9MM има включени вокали от българска народна песен. Коя е тя?  :online2long:

Link to comment
Share on other sites

"Светлана е бакалавър по Статистика?"??!@?!?@?!?!@?!?@№!?@№?!@№?!@?№!@?№


Тва за мен ли? Забранен ми е тиситръба и всичко що съдържа флаш...

 

Почнал си да бараш меча???

 

Опааааа - май си на работа , кудуп

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=zoKbgFTjoUo#t=323

Тия не може ли да ми ги пуснат в една вила за една седмица?

 

Нямаш отварачка за бирата и искаш да им ползваш клюновете предполагам?Тия са ужас бе баце.. срам, позор и... излагация.

Я виж тези:

 

 

П.С. Може да превъртиш на 0:56 ако ти стане скучно.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...