Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Писането на bash/perl скриптове предизвиква необратими промени в мозъка на неподозиращия човек. По-вредно е и от гама лъчите :)

 

И слава богу, че го дишаме бих казал... Поне ти си се развил в приятна посока...  

Link to comment
Share on other sites

Koe дишаме? Да беше ми цитирал правилния пост ли ? :P

 

Пак спиш, дремеш и блееш едновременно...

 

Май е пияно...?!

 

Ангеле, това не е фибран, не е и пиано, но пък ти си пияно, логично е да не разбираш какво говорим, по това време е сигурно, че не може да следиш такъв сложен разговор адекватно. Кажи сега какво и колко изпи. 

 

Видене:

 

 

Велик е, знам, вече му и хареса тук :)

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Тоя път пуска предимно транс, което беше супер, но и самото шоу беше много добро. Дори приятели, които не са фенове, останаха очаровани, а аз едва излезнах от залата на собствен ход. Толкова изтощен не съм бил никога. Хубаво, че Иван ме закара, иначе щях да си остана в залата поне още час.

Link to comment
Share on other sites

Тоя път пуска предимно транс, което беше супер, но и самото шоу беше много добро. Дори приятели, които не са фенове, останаха очаровани, а аз едва излезнах от залата на собствен ход. Толкова изтощен не съм бил никога. Хубаво, че Иван ме закара, иначе щях да си остана в залата поне още час.

 

Чувам само отлични отзиви, но защо ли не съм изненадан... Дано не си фиркал шит на екс пак... 

 

===================

 

300-400 мл .... Доооообре... :laughing:  :laughing:  :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Алоу, колега - щом стигна до 2 последователни поста един след друг...не е на добре работата. Да знаеш обаче, че ония 11 рапорта, дето седят още от вчера сутринта хич и не смятам да ги пипна - по едно време само Любо ми помагаше, а сега като го няма, на мене пада цялото чистене, ама и аз вече ще почна да давам заето...аааааа.... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Откак се роди Радост, рядко ги пипам рапортите, някак си нещо в мен така потъна..  :laughing:

 

Но пък специално за Ангел:

 

https://www.youtube.com/watch?v=sqsM-rhF8Ns

 

ЕДИТ: Знам, че ти липсвам, но аз съм винаги там..

Link to comment
Share on other sites

Това ми прилича като на един много ценен лаф от ерата на UniBG.Младши кандидат админ, като основен плюс да го приемат беше писал, че има нов голям 19" монитор (говорим 98,99г) на който може в реално време да следи хакерските атаки.

 

О, това го помня... Хубави времена бяха...

 

Хммм реших да погледна какво става в 1995-та, ама първо не можах да се вържа към сума ти сървъри, накрая се закачих към някой, ама нещо не са както трябва нещата. Уж съм в Unibg, а пък ми дава:

-> *ns* info fireman
-
-NS- Username fireman is not registered
-
-> *ns* info screamer
-
-NS- Username screamer is not registered
 
и 5 човека в #plovdiv
 
Такава ли е ситуацията вече или аз бъркам нещо?
Link to comment
Share on other sites

Видене:

 

 

Определено по-добре му се е получило от ASOT 600.И артистите и ефектите са си казали думата.

За съжаление прИпуснах тоя ивънт... , дано другия път да сме на линия.

 

О, това го помня... Хубави времена бяха...

 

Хммм реших да погледна какво става в 1995-та, ама първо не можах да се вържа към сума ти сървъри, накрая се закачих към някой, ама нещо не са както трябва нещата. Уж съм в Unibg, а пък ми дава:

-> *ns* info fireman

-

-NS- Username fireman is not registered

-

-> *ns* info screamer

-

-NS- Username screamer is not registered

 

и 5 човека в #plovdiv

 

Такава ли е ситуацията вече или аз бъркам нещо?

Охооо, така е от има няма 5г.Мрежата се разцепи и после 2009г "фалира".

 

През първата половина на 2006-та година УниБГ вечерно време надхвърля 50 000 потребители, като се задържа няколко години между 5-то и 7-мо мяство в света по посещаемост според независимата статистика на irc.netsplit.de

 

От някогашните 50 000 потребители обаче, бройката в края на 2009-та година вече е по-малко от 5 000. Множеството проблеми и конфликти в управлението на мрежата, в крайна сметка водят до нова страница в историята на УниБГ. В началото на Февуари 2010 мрежата претърпява вторият си голям "сплит", в резултат се сформират 2 отделни мрежи - UniBG.org и UniBG.eu.

 

Сега има ShakeIT, но има макс по 1,2к юзъра.

Link to comment
Share on other sites

Чувам само отлични отзиви, но защо ли не съм изненадан... Дано не си фиркал шит на екс пак...

Не съм близнал. Само вода и един монстър. Стана ми лошо от умора.

Link to comment
Share on other sites

Откак се роди Радост, рядко ги пипам рапортите...

Споко, няма осезаема разлика :)

Такава ли е ситуацията вече или аз бъркам нещо?

И да и не. Пауни.бг се разцепи на няколко парчета и вероятно си попаднал на някое от по-слабонаселените. Но и по-силно населените са горе-долу така. Седят някакви ботове, някакви човешки ботове, просто щото са се добрали след десетилетие чакане до лелеяния ОП и не щат да пуснат кокала...
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...