Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Как ме грее мене колко пари вадят братята корейци ?? И доколкото знам из форума няма играчи дето да си вадят парите точно със Старкрафт 2 или единицата даже. Мене играта ме интересува като игра,а не като средство за вадене на пари. Или ако се вадят пари от нещо значи е много яко ?

 

Ами че кой те кара да играеш като тези маниаци. За да си ТОЛКОВА добър трябва да си се зомбирал просто. Ма те и друго не правят тези, докато ние играем за кеф. Аз гледам да извъртя някой мръсен номер на противника и половината игри ги печеля просто като го изнервя достатъчно да направи някоя голяма грешка. И факта че съм надхитрил/надиграл опонента ми прави кеф. Нямам голям АПМ (е не е и нисък - все пак ползвам клавиатурата както трябва или поне прилично), но кой знае какво микро нямам нито мога да управлявам 3 армии в различни части на картата ефективно като тези майстори ама какво толкова, все пак за кеф играя... Като ме бият - ми така се случило. Аз обикновено толкова глупости правя че половината ако ги спрат навреме и съм загубил битката но хубавото е че не играя срещу тези в диамантената лига или поне срещу по-добрите там които скаутват правилно и през цялото време :lol:

 

На мен примерно игри като quake, counter strike и подобни не са ми толкова интересни. Особено съвсем реалистичните като Crysis и Call of Duty не искам и да ги почвам. WoW така и не съм играл и не съм го пробвал но не ме и влече много (и по-добре)

 

DOTA пробвах - играх малко но кой знае колко не ми хареса. HoN го пуснах няколко пъти но така и не играх сериозно - не ми легна на сърцето особено, но от новия SC съм просто възхитен.

 

 

 

PS: Някой забеляза ли рекламата на iPistol по телевизорията? Аз се скъсах да се хиля като го мернах

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Това пък ако е игра, направо здраве му кажи. Къде е кефа в цялата работа не разбирам. Пак трябва да циклиш като безумен за да си що-годе някъде по средата, какво остава да идеш нагоре. Тъпа работа и загуба на време.

 

Да се самоцитирам освен, че да може да вникнете в целите две изречения наведнъж, колкото и сложно да ви идва, а ?

 

Това не важи за Дед Мороз щото той има навика да чете и да мисли преди да отговаря.

Link to comment
Share on other sites

Това не важи за Дед Мороз щото той има навика да чете и да мисли преди да отговаря.

 

Ааа аз живея в паралелно измерение и там времето и пространството са леко усукани та не може да ми се сърдиш :)

 

Освен това чак да циклиш като безумен че да си по средата - ми не мога да се съглася. С моето игране чат-пат като ми остане малко време стигнах при 2v2 в диамантената а при 1v1 бях последно в платината сега понеже не съм играл отдавна съм в златото. Просто малко стратегия трябва и да имаш идея какво да правиш пък то или става или не. Тези като оня на филмчето който определено се е зомбирал са друга работа. Иначе не е чак толкова за обмисляне - имаш 10тина юнита на кръст, трябва да знаеш кой какво може да прави и как се контрира и какво контрира. Примерно срещу хлебарки излизаш с имортали или мародери а не обикновени марини или zealot-и понеже последните гинат като за световно. Мародерите пък са добре срещу zealot-и заедно с малко друга войска но мародери за цвят понеже като ги гърмят и ония се забавят и дават допълнително време да ги стрелят преди да са дошли да им начупат канчетата на твоите хора. Те такива неща. Кой знае каква философия не е според мен...

 

ПС: Кой каза че протосите били голям мор с онези колоси (ако е за мисията с лазера) - танковете ги чупат, аз имах и wraiths тогава но си карах с танкове, diamondbacks и малко мародери + някой и друг голиат да трепе скаутите. Избих ги до крак протосите и 2та пъти като се трепех с тях (на нормал). Чудя се дали да не почна на hard да играя...

Link to comment
Share on other sites

И колко човека знаете от тия, които играят Стар Крафт? А сега се замислете, колко футболиста познавате, които взимат в пъти повече от тия "спортисти"! Да се сравняват електронните спортове с истинския спорт е направо смешно! Чушката взимал по 500лв... И това при положение, че спи по 6 часа, а през останлото време само цикли като луд. Той и за това по едно време го беше докарал до болницата.

Link to comment
Share on other sites

И колко човека знаете от тия, които играят Стар Крафт? А сега се замислете, колко футболиста познавате, които взимат в пъти повече от тия "спортисти"! Да се сравняват електронните спортове с истинския спорт е направо смешно! Чушката взимал по 500лв... И това при положение, че спи по 6 часа, а през останлото време само цикли като луд. Той и за това по едно време го беше докарал до болницата.

 

По-добрия въпрос е дали би го правил дори да не му плащат и аз подозирам какъв ще е отговора :lol:

Link to comment
Share on other sites

PS: Някой забеляза ли рекламата на iPistol по телевизорията? Аз се скъсах да се хиля като го мернах

Аз я забелязах и също много се хилих :lol: (онази с денсащият пехотинец, нали)

Иначе най-накрая свърших кампанията и сега ми е нещо, такова... тегаво. Авно ще падне дълго чекане на другите кампании, да го еа....

Link to comment
Share on other sites

Аз я забелязах и също много се хилих :lol: (онази с денсащият пехотинец, нали)

Иначе най-накрая свърших кампанията и сега ми е нещо, такова... тегаво. Авно ще падне дълго чекане на другите кампании, да го еа....

 

Мини я пак на брутална трудност де.

Link to comment
Share on other sites

...
Ако имаш представа какви пари вади в момента чушката от PokerStars... За хикса(Insomnia) и Beast-a не искам да говоря, но вадят по-сериозни суми от повечето футболисти от родното ни първенство. Не знам какво целеше да покажеш с примера си. Аз лично познавам трима футболисти - единия (братовчеда на мечо Телкийски) игра няколко мача за Локото и после плъзна по долните дивизии, другия беше вратар на Асеновец, третия не съм го виждал от повече от десетилетие...

А реално про-тата не зная какви пари вадят, но съм склонен да вярвам, че са по-големи суми от играчите в нашето първенство и съм склонен да вярвам, че топ играчите са с по-сериозни приходи от средния стандарт за страната си. Най-малкото, защото играта, която играят там е по-популярна от дишането...

 

Не желая да ме разбирате погрешно - това далеч не го намирам за някакво геройство, определено не е лъжица за моята уста, предпочитам, ако ще nolife-ствам, да е в областта на по-конструктивни неща. Искам да кажа, че там това си е професия, начин за припечелване на нелоши пари...

Link to comment
Share on other sites

Пешо, всичко опира до типичната човешка черта - щом аз го не мога / не искам, значи е тъпо, а тези които го правят са некви ненормалници.

Иначе идеологията е проста... искаш да си добър -> тренираш, без значение от попрището ти. Колкото повече тренираш толкова повече се развиваш. Това, че тези корейци ги влече да са про геймъри си е техен личен избор. Който не му харесва да цикли в играта, може да цикли паркет, важното е кеф да му доставя. Така де, да изпитва удоволствие като види резултата от дейността си. Ясно е, че всеки има различни предпочитания/професия и не е нужно да се обижда.

Интересно е само как едно клипче за част от живота на някой предизвика полемики и опити за заклеймяване, вместо да бъде прието по нормален начин.

The AnGeL, мерси за отговора.

Link to comment
Share on other sites

Бастен, ако визираш мен с тва "типичната човешка черта", значи много бъркаш! Изобщо не ми пука, кой как си изкарва парите. Просто сравнението с реалния спорт изобщо не ми харесва. Някякви недоразвити пубери с гръбначни и други изкривявание да ми ги наричат спортисти просто не мога да го приема. Колкото до парите, които се изкарват от това - да, но колко е проценто спрямо примерно футболистите?

Антарес, примера с покер старс хич не е добър. Аз също познавам хора, които печелят примерно от борсата, но какво общо има това с игрите, които визираме. От покера се печели не само по интернет, както и от хазарта, но монетата си има пак две страни, а и нека да не намесваме хазартните игри тук.

Link to comment
Share on other sites

Бая се отплеснахме ама предполагам аз съм виновен. Като цяло, вие не сте наясно с това, но мене ме дразни факта, че за да играя тази игра трябва да цикля. Достатъчно време отделих да цикля една друга игра на Близард и очаквах че може би тоя път нещата може да станат не толкова с циклене, а с повече удоволствие от играта. Явно няма да стане, но все още има някаква част от мен която се надява, поне Дебило тройката да е по-смислена. Стратегиите не са мислени да се играят за 15-20 минути, даже и за половин час не би трябвало да са. Затова навремето отсвирих Уар3, макар да беше по-различна и по-времеотнемаща, затова даже няма да си я купя Старкрафт 2-ката, щото просто съм разочарован. Първата игра на Близард, която няма да си купя. Очаквах много повече от тази игра, но не се получи. За мене е тъпа играта, както споменах по-рано в темата, но не ангажирам никой с мнението си. То си е мое, не очаквам света да спре да играе, щото мене не ме кефи играта. И съм убеден че тази игра няма да бъде никога толкова популярна, колкото беше и все още е, единицата. Няма начин тая боза да се задържи толкова години. И ще дойде време когато ще има хора съгласни с мене, но няма да е този или другия месец :) Така че, айляк. Не карам никой да си променя меннието, просто давам моето. Давайте да караме по темата вече и да не се отплесваме в безсмислени спорове. Макар че то вие ще карате по темата, аз не знам какво друго да кажа за тази поне за мен, подигравка с играчите и феновете на Старкрафт1.

Link to comment
Share on other sites

След такива думи няма как да не те нападнат, вЕрвай ми, щом и аз се изкушавам да ти обясня че си в грешка смятай. Не е нужно да си про за да играеш тази игра. Не виждам и нищо лошо или срамно да те класира в бронзовата лига и да играеш с равностойни противници и да ти е интересно.

 

Иначе всичко е до тренировките. Едно време като се готвех за изпита по математика за гимназията решавах задачи по 2 часа на ден... накрая наистина страшно задобрях... и се издъних на изпита за математическата :lol:

Link to comment
Share on other sites

А и играта е главно ориентирана към miltiplayer quick match не към минаване на мисии.

 

ПС: Май разбирам какво си мислят за мен хората като тръгна да им обяснявам колко грозни са новите модели на BMW от първия до последния и единствено може би Z4 става ама горе-долу щото към фаровете и маската имам забележки :lol:

Link to comment
Share on other sites

А и играта е главно ориентирана към miltiplayer quick match не към минаване на мисии.

 

ПС: Май разбирам какво си мислят за мен хората като тръгна да им обяснявам колко грозни са новите модели на BMW от първия до последния и единствено може би Z4 става ама горе-долу щото към фаровете и маската имам забележки :lol:

Нека и аз да кажа мнението си, като човек, който е прекарал над 80% от времето си, играейки игра на Близард. Старкрафт 2 е точно това, което трябва, че и толкова повече, че ми се плаче. Който иска, да играе, който не иска, да ходи да разцъква тетрис. Между другото, забелязвам нещо странно. АПМ-то ми е МНОГО по-ниско от това, което имах в бетата. Тук средно апм-то ми е 80-90, а на бетата беше около 150-200. Не разбирам, някаква нова система ли са сложили или аз съм се успокоил...

Link to comment
Share on other sites

Добре де АПМ-то как ти е такова не разбирам... при мен е < 50 (мисля) само по време на битки става към 150 и то пак ако не ме мързи особено а и се сбиват армиите фронтално. Изключваме момента когато управлявам 2-3 рипъра в началото - тогава и 250 да стигне не е постижение понеже цъкам с мишката като ненормален за да мине откъдето искам и да "танцува" с работниците нещо... като изключим подобни моменти за да постигна такова АПМ (а и да има смисъл) трябва да е ебати битката да ги управлявам нещо кой напред кой назад, да пускам "специални ефекти" върху вражеската армия и т.н. и междувременно да правя и в базата си нещо... те такава напрегната битка съм имал само срещу диамантени противници и след подобна игра съм доста препотен и изтощен ... и понеже съм си мързел по природа гледам да не се задържам в онази лига :)

Link to comment
Share on other sites

Аз в кутията имам допълнително три вентилатора ;) Именно, щото обичам да цъкам игрички... Ама виж - че трябва да се ръсна за добро захранване е друга тема :]

Link to comment
Share on other sites

Аз в кутията имам допълнително три вентилатора ;) Именно, щото обичам да цъкам игрички... Ама виж - че трябва да се ръсна за добро захранване е друга тема :]

 

Хохохо... при мен са повечко. Но има 3 броя 25 сантиметрови :D

Link to comment
Share on other sites

Мини я пак на брутална трудност де.

Точно това мисля да направя - да я врътна изцяло на максимална трудност...

 

BTW, ти обърна ли внимание какво пише на бележката лепната под телевизора ? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Така и така, нека да попитам, че не ми се търси. Някой знае ли как да си видя профила в интернет, с иконката и всичко останало. Да даде линк или нещо такова, с пример от рода на:

http://www.eu.battle.net/player/profile/XXX

намерих го, бахти скритото лайно...

Link to comment
Share on other sites

Точно това мисля да направя - да я врътна изцяло на максимална трудност...

 

BTW, ти обърна ли внимание какво пише на бележката лепната под телевизора ? :laughing:

 

Ъхъм... ама го взех за нормално при такъв контингент.

 

А на Haven някой избра ли да помага на докторката? Чудя се какво би станало в този случай...

 

 

 

Я вижте Озон какво пуснали https://www.ozone.bg/games/product/pc/starcraft_ii_wings_of_liberty_online

 

А от сайта на близард ако го купиш онлайн ще ти излезе 85лв някъде (зависи от курса на долара към момента на покупката и колко ще те обръсне банката допълнително но пак ще е по-ниско от това.

Link to comment
Share on other sites

 

 

А на Haven някой избра ли да помага на докторката? Чудя се какво би станало в този случай...

 

Аз ги омазах снощи. Докторката само ме целуна след това... и шибаната кучка нищо не каза за илача...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...