Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Май като ъпгрейднат сървърите и си настроят нещата, ще пуснат масово да се цъка и да правят тест за натоварване, като куцо и сакато се налази по съръврите. + Може да са пооправили още някой и друг бъг.

Link to comment
Share on other sites

По стария начин с лоудърите и картите, както беше в началото, преди да се сдобием с ключове може и да става. Дядо Мраз гледам пита - да каже дали е подкарал играта пак.Иначе горе долу някъде в края на месеца до средата на Юли трябва да пусната втората бета за 2-3 седмици до излизането на играта.

 

ПП

Тоя магазин на Близард за Европа е се едно магазините тука, като бяхме на купони. Повечето неща продадени и няма бройки. Искам да си поръчам authenticator - не може само него да ми доставят. Добре, ще си взема пад за мишката - греда, продадени. Ама в магазините за Америка и Корея е пълно, има всичко. Да ама май autenticator-ите за там са си за техните сървъри. И ся кво нищо. Да вземат да го заредят тоя "магазин" малко бе. Тука не сме ли хора? Под тука визирам цялата Европа в случая. Макар, че за другата Европа може и само джаджата да пратят, без допълнителни неща.

Link to comment
Share on other sites

Дядо Мраз гледам пита - да каже дали е подкарал играта пак.Иначе горе долу някъде в края на месеца до средата на Юли трябва да пусната втората бета за 2-3 седмици до излизането на играта.

 

 

Мързи ме да мисля и чакам някой наготово да ми каже как се правеше. Преди имаше едни торенти, някакъв лоадер но с което и AI да пробвах го мачках грозно. Дори да са 3ма срещу мен (то те и нищо не правеха общо взето)

 

 

Искам да си поръчам authenticator - не може само него да ми доставят.

 

Тоя пък authenticator за какво ти е?

Link to comment
Share on other sites

И след пускането на "новата" бета няма да може да гледате старите си риплеи, така че ако им се радвате много - фрапс.

Link to comment
Share on other sites

Около две седмици преди официалното пускане (27 юли).

 

С други думи този месец повече няма да се играе. Ще наваксваме с бачкането евентуално

Link to comment
Share on other sites

Това си е направо ваканция за доста хора. Трябва да са(/поправка/СМЕ) благодарни на Близард (особено Дядо Мраз).

Лошата новина, е че след месец и половина играта излиза. :lol:

Link to comment
Share on other sites

По стария начин с лоудърите и картите, както беше в началото, преди да се сдобием с ключове може и да става. Дядо Мраз гледам пита - да каже дали е подкарал играта пак.Иначе горе долу някъде в края на месеца до средата на Юли трябва да пусната втората бета за 2-3 седмици до излизането на играта.

 

ПП

Тоя магазин на Близард за Европа е се едно магазините тука, като бяхме на купони. Повечето неща продадени и няма бройки. Искам да си поръчам authenticator - не може само него да ми доставят. Добре, ще си взема пад за мишката - греда, продадени. Ама в магазините за Америка и Корея е пълно, има всичко. Да ама май autenticator-ите за там са си за техните сървъри. И ся кво нищо. Да вземат да го заредят тоя "магазин" малко бе. Тука не сме ли хора? Под тука визирам цялата Европа в случая. Макар, че за другата Европа може и само джаджата да пратят, без допълнителни неща.

 

Виж дали телефона ти се поддържа и си вземи за него authenticator.

 

http://mobile.blizzard.com/us-en/t401-c12902/applications-battle-net-mobile-authenticator

Link to comment
Share on other sites

Виж дали телефона ти се поддържа и си вземи за него authenticator.

 

http://mobile.blizzard.com/us-en/t401-c12902/applications-battle-net-mobile-authenticator

Така както го разбирам, ще иска да се връзвам с тел. в интернет да получавам кода за сесията. Нещо с цените на скъпите ни родни GSM оператори хич не ми е изгодно. Пък и не е ясно още дали ще е валиден и за SC2 , че гледам за друго освен WOW май не важи.

Link to comment
Share on other sites

Така както го разбирам, ще иска да се връзвам с тел. в интернет да получавам кода за сесията. Нещо с цените на скъпите ни родни GSM оператори хич не ми е изгодно. Пък и не е ясно още дали ще е валиден и за SC2 , че гледам за друго освен WOW май не важи.

 

Не. Не се вързва всеки път, само първият път като го пуснеш и след това е хубаво да го синхронизираш един път в седмицата пък и не хаби почти никакъв трафик. Аз ползвах доста време, но ми писна да ги въвеждам постоянно тея числа и го махнах. Слага се на целия бнет акаунт. Пробвай го, аз като го взимах беше 1евро май.

Link to comment
Share on other sites

Каква е далаверата от тази джаджа?

 

Допълнителна защита за акаунта. Всеки път преди да логнеш иска да въведеш няколко цифри, които се сменят през 10тина секунди. Всяка джаджа си има сериен код, който се закача за бнет акаунта и въз основа на него май се генерират числата. Мобилната версия като се синхронизира със сървара взима такъв код и въз основа на него и срииния номер ти генерира номерчето.

Link to comment
Share on other sites

Това като за хора които ги мързи да мисли какво ще значи? Откъде се сваля, какво се прави, AI-та откъде се взимат и т.н.

Link to comment
Share on other sites

 

 

В замунда и арена има offline pack. Изтегли си го.

Но трябва да преинсталираш играта и да не и даваш да се ъпдейтне.

С новите пачове не работи играта, т.е. AI не играе.

Аз играя с последния АI , който намерих AI ver.6.0.

 

Ако някой има по актуална информация за игра offline да казва...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...