Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Offline pack-a е доста стар и не съм сигурен AI-то там дали изобщо ставаше за нещо. Ако не се намери по-нов може с този да пробвам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Абе бива... дава отпор....

 

Ми това е последното, не съм намерил по ново. AI 6.0 Standart е този за който ти говоря.

 

Но не трябва да е ъпдейтната играта....

Link to comment
Share on other sites

Абе бива... дава отпор....

 

Ми това е последното, не съм намерил по ново. AI 6.0 Standart е този за който ти говоря.

 

Но не трябва да е ъпдейтната играта....

Това твойто по-добро ли е от http://darkblizz.org/Forum2/ai-scripts/starcrack-ai-official-thread/ ?

 

Edit: Тук ( http://sc2.nibbits.com/forums/29/view/660/new-install-instructions-for-noobs-or-not-and-faq-here ) уж е подробно обяснено как да се пуснат нещата. За тези които имат мерак да цъкат оффлайн :)

Link to comment
Share on other sites

AI 7.0 дава отпор. Не знам какво правих и струвах накрая тръгна при това на Insane ме направи разноглед.

 

liquid, мога евентуално да ги почерпя, нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

Хаха... значи да съм спокоен. Аз се опитах да играя зерг (че не съм играл с тях изобщо) на инсейн срещу теран и направо не знаех какво да правя. То вярно, че за някои работи четях какво се иска да се прави, но чак да дойде с толкова марини и така да ме изнесе... почувствах се сякаш играя срещу някой топ теран като ТЛО :)

 

между другото дядо... имаш предвид 7.03 нали?

Link to comment
Share on other sites

С протос ги размазвам - 3 кули на входа, малко зийлоти и спира почти всичко, след това правя колоси и сталкери и дотам. С теран срешу зерг нещо не ми се получи одеве но сега ще пробвам пак.

 

Да, 7.03 insane

Link to comment
Share on other sites

С протос ги размазвам - 3 кули на входа, малко зийлоти и спира почти всичко, след това правя колоси и сталкери и дотам. С теран срешу зерг нещо не ми се получи одеве но сега ще пробвам пак.

 

Да, 7.03 insane

 

На insane ме размазва с каквото ме хване....

Link to comment
Share on other sites

Като гледам новата реклама, дето са я пуснали за играта Близард, нямам търпение да видя какви филмчета ще са направили в играта. :)

Link to comment
Share on other sites

На insane ме размазва с каквото ме хване....

 

2 терана (аз + ai) срещу 2 зерга - ако ръшат зергите е 50:50 да ги спра с рийпъри. Ако се налеят на моя компютър тъкмо става 5тия рийпър когато са му изтребили неговите марини и почвам с малко микро да ги трепя на поразия. Тъкмо почват да идват с хлебарки и вадя мародери, после малко дрони избивам с рийпърите и 1-2 кралици след това май е без значение какво правя защото след като спра първите няколко вълни зерглинги и хлебарки после моя вади достатъчно армия да си ги спира сам и след това докато се усетя моя теран вземе че почне да ги натиска много грозно с 3-4 танка, 10тина марина и някой хелион и тогава май дори да спра да играя ще ги бие сам и 2мата.

 

Другия вариант е зергите да не ръшат... тогава играта е толкова скучна че няма накъде повече и май моя теран ги маже без моя помощ.

 

Това на insane.

 

С протосите като играя вече казах - 3 кули на входа, 4-5 zealot-a и после колоси.

Link to comment
Share on other sites

Това не би трябвало да ги спира понеже на инсейн имат 2х на минералите + мап хак... или иначе казано когато ти правиш първият ти гейт те трябва да имат 2ри и малко след това 3ти гейт (ако са протоси), т.е. ако решиш да текваш до колосос би трябвало да те изядат още на 1вият ръш. Не знам, може би грешно те разбирам, но аз го разбрах все едно играеш за сравнително ранни колососи. Ако съм те разбрал грешно сори :)

Между другото ако ползваш друг лаунчер, а не този от линка (SC2ALLin1) може той да ти прецаква трудността. Казвам го като допълнение на поста ми с линка, не че при теб е смятам, че е така :) /просто сега като четях поста ти ми изникна в съзнанието/

Link to comment
Share on other sites

Ами точно този ползвам и на insane се пускам защото на hard ми е безинтересно.

 

Аз не вадя първи юнит колос все пак. Просто те ме нападат, идва партньора да ме спасява и така. Играя 2v2 да поясня (1v1 ми е скучно от доста време).

 

То освен микро и по-голяма армия си трябва и малко акъл :) Провай каква зергска земна армия може да спреш с 3 колоса, 3 зеалота и 3 сталкера. Доста над 15 зерглинга, 15 хлебарки и 15 хидри. Особено ако си направил и някой ъпгрейд между другото. От 3 колоса зерглингите гинат след като са ухапали по 1 път зеалотите а после докато изгинат те и сталкерите хлебарките и хидрите да дали фира. А и аз тръгвам обикновено с повечеко колоси и сталкери...

 

__________________

 

 

Честно с теран като играя просто не знам какво да правя. С малко рийпъри правя някоя и друга поразия но общо взето бълха ги ухапала. Танковете ми ги отнасят за норматив. Особено протоса идва с 15тина имортала и освен с въздушни юнити с друго няма спиране. Аз хубаво ги спирам ама той идва след съвсем малко с още толкова.

 

Със зерг още не съм играл..

Link to comment
Share on other sites

:) И що не си ползвате отпуската не разбрах ?

 

Някой няма ли желание да направи малко прогнози как ще излезе финалния вариант на играта - по отношение на баланса.

Най-общо, разбира се. Примерно мисля, че тосса малко трябва да се поокастри (откъм ФФ на сентрито най-вече). :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Финален вариант на играта скоро няма да се види. Едно, че сега дето излиза е само Теран кампанията, отделно, че за battle.net са други единици, или поне в кампанията има и такива от 1, дето няма да ги слагат в мултито. За battle.net ще вадят сигурно пачове още години, но дали ще се прилагат върху кампанията не знам. Там май нещата са натаманени и ще си гледат баланса за мултито.

Link to comment
Share on other sites

Да де, аз за мултито говоря. Че кой пък играе тази игра на сингъл? То си е грехота ! :)

 

Иначе да пачове ще вадят това е ясно. Имам предвид, официалното излизане на играта - все пак това ще е именно финален вариант, няма да е бета вече.

Т.е. до официалното излизане, кой какви намествания очаква ?

Link to comment
Share on other sites

Те бетата я пускат повече, за да си тестват батълнета... за играта са си наясно, че такова нещо като финална няма да има още дълго време.

Иначе какво ще им пипаш фф на сентритата... че те без тоя скил са си неизползваеми. Иначе тос-а в момента с прокси пилончетата може да се каже, че дава най-много възможности за нестандартни тактики. Може би тук ще пипнат нещо.

То пък къв фен си ако те домързи една кратка кампания да изиграеш и да се запознаеш с идеята зад играта... колкото и кратка да е тя.

Link to comment
Share on other sites

Сингъла няма да е чак толкова кратък бре, 20+ часа. От нещата, които съм видял и чел сингъла и мултито са две почти различни игри. В сингъла има доста единици, които ги няма в мултито от съображения за баланс. Цветовата гама е различна, предлага доста по "синематик" изглед, докато в мултито всичко е ясно и отчетливо, за да може да се различават единици в меле и върху крийп. А за разделението на 3, аз го подкрепям, иначе трябваше да чакаме поне още 2 години да направят другите кампании. Играта си заслужава кинтити, кофтито е, че ще мога да играя чак октомври :(

Link to comment
Share on other sites

Ама само за турнири - и то май за някакви по-известни мероприятия. Всички ще си караме през батъла.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...