Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Много фотошоп, Виктория, много.... Иначе нЕма го върнеме детето devil.gif

 

Пусто дърто магаре такова! То не че аз ще го върна момичето ама мислех да си трая да не кажат "той Дедо вече д'рът козел и гледа нещо младо да излющи та не подбира" :lol:

 

 

Не знам какво искате вий от момичето. На мен ми е смешен начинът, по който произнася Losira :)))))

 

Как какво... една свирка не бих отказал никогиш

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Пусто дърто магаре такова! То не че аз ще го върна момичето ама мислех да си трая да не кажат "той Дедо вече д'рът козел и гледа нещо младо да излющи та не подбира" :lol:

Не знам какво искате вий от момичето. На мен ми е смешен начинът, по който произнася Losira :)))))

Link to comment
Share on other sites

Tа на кой му пречеше акцента на Кели? :)

Тая прилича на травестит!

------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Tа на кой му пречеше акцента на Кели? :)...

...

...

...

...

...

...

...

 

Ripple effect !

 

---

Не се ли появи някъде интервю с Торазина и/или с Нани, по повод финала ?

Link to comment
Share on other sites

Сигурно след още ден-два, когато напишат резюме на мачовете. Съмнява ме обаче, че ще има интервю с Нани :)

 

Довечера - IdrA vs xiaOt !!!

 

----

 

По дяволите, защо го наричаш Торазин? Все едно е някакво лекарство :)

Link to comment
Share on other sites

Сигурно след още ден-два, когато напишат резюме на мачовете. Съмнява ме обаче, че ще има интервю с Нани :)

 

Довечера - IdrA vs xiaOt !!!

 

----

 

По дяволите, защо го наричаш Торазин? Все едно е някакво лекарство :)

 

Нани ме учудва как може толкова изключително силен играч, да има толкова изключително слаба психика ! Любопитно ми е да видя как ще се движи играта му след този тежък /за него/ финал.

А лично за мен, Нани беше по-добрия като цяло /без психиката/, в последния сет можеше спокойно да закове Тор...азина, ако докато му спираше копането на експанда, си беше пуснал още 3-4 гейта и още един експанд. Чисто гг щеше да е !

 

----

Именно... едно че ми е по-звучно, и второ си е чисто лекарство... срещу зерг инфекция, или тосс ОР. :)

Link to comment
Share on other sites

Само дето Торазин е лекарство за шизофрения :lol:

По-точно, силен седатив...

Link to comment
Share on other sites

Довечера - IdrA vs xiaOt !!!

Сай, тва от колко часа ще е? Сега гледах програмата и единственото интересно нещо е шоу мача между Димага и Дрюби от 23.00 часа...

Link to comment
Share on other sites

Вероятно Идра е заявил, че хороскопа му за 17-ти е неподходящ за Старкрафт кариерата му, и са променили графика. :lol:

 

---

А за "разбиращите" от медицина: Торазин е лекарство, лек/cure/ за тосс и зерг юзъри. Взимат го и веднага се чувствуват много по-гг !

 

 

---

Димага : Друби = 3 : 0 !

Бих бил и по-смел..., но няма накъде. :)

 

Сет 1: ... няма много да се смея ! Направо трагично ! Терана пръв стигна лимит, и след първия сблъсък, терана остана със 100-на лимит срещу... около 190 лимит за зерга.

От известно време си мисля нещо и сега ще го напиша - очаквам промяна в две единици на зерг: инфестор и бруудлорд. Промени касаещи ЗвТ мачъпа.

Може и в терана да пипнат нещо, но при всички случаи ще касае двете споменати единици.

Примерно да направят викингите имунизирани към фънгъл !

Link to comment
Share on other sites

Че то ДИМАГА е едно 20-30 класи над дрюби, какво друго да предскажеш. Даже мисля Дима да почне с 4 дрона и -25 минерали, за да има поне 10% шанс за дрюби.

 

Гледахте ли оня ден как УайтРа прегази всички в KOTH-а? Луда работа.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен сем, че Друби е трагедия от известно време. Но от друга страна шоумачове се правят между относително равни противници :confused

Та ако грешим, може и това да е съотношението в ЗвТ !

Link to comment
Share on other sites

Може и в терана да пипнат нещо, но при всички случаи ще касае двете споменати единици.

Примерно да направят викингите имунизирани към фънгъл !

 

Или пък стима да анулира ефекта на фънгъла а двоен стим едно след друго да ги прави да прескачат сгради и да се катерят по стените

Link to comment
Share on other sites

Съгласен сем, че Друби е трагедия от известно време. Но от друга страна шоумачове се правят между относително равни противници :confused

Та ако грешим, може и това да е съотношението в ЗвТ !

Това е серия от рода на "Друби обикаля Европа". Миналата седмица падна 0:4 от WhiteRa. Nerf toss?

Link to comment
Share on other sites

Или пък да пуснат тайното оръжие на тераните от последната мисия и ако успеят да "доживеят" до 5-тата минута да могат да го използват и да печелят мача автоматично...

 

Светлия, какво ще кажеш за Дрюби и Димага в крайна сметка? Според теб нормално ли е да играеш цялата игра на марин/мародери срещу инфестор/спийдлинг/ултралиски и да очакваш, че ще спечелиш?

Link to comment
Share on other sites

Друби въобще не е в сметката ми за баланса !

Това което казах за инфестора и брудлордовете отдавна го виждам.

 

---

Пък специално първия сет го споменах като показателен. И не беше цялата игра, защото беше първи сет. Да не говорим, че мъчи и с гоустове и с ЕМП -та... ц - само греди !

Да не би да казвате, че е нормално зерга като извади 3 инфестора и автоматично да неутрализира цялата пехота на терана ?

Link to comment
Share on other sites

Вероятно Идра е заявил, че хороскопа му за 17-ти е неподходящ за Старкрафт кариерата му, и са променили графика. :lol:

 

---

А за "разбиращите" от медицина: Торазин е лекарство, лек/cure/ за тосс и зерг юзъри. Взимат го и веднага се чувствуват много по-гг !

 

 

---

Димага : Друби = 3 : 0 !

Бих бил и по-смел..., но няма накъде. :)

 

Сет 1: ... няма много да се смея ! Направо трагично ! Терана пръв стигна лимит, и след първия сблъсък, терана остана със 100-на лимит срещу... около 190 лимит за зерга.

От известно време си мисля нещо и сега ще го напиша - очаквам промяна в две единици на зерг: инфестор и бруудлорд. Промени касаещи ЗвТ мачъпа.

Може и в терана да пипнат нещо, но при всички случаи ще касае двете споменати единици.

Примерно да направят викингите имунизирани към фънгъл !

 

 

Мда, лейт гейм теран няма адекватен отговор на бруд лордове + инфестори, или поне ТЛО и ти мислите така. Обаче според мен гоустове помагат доста. Изпълнението е доста трудно, но гоустовете са юнитът, който директно контрира и инфестор, и брудлорд.

 

Защо да не е нормално - с 2 гоуста неутрализираш всички инфестори на зерга...

Рънъре, дай ми 2 инфестора с бъроу, 20 спийдлинга и 10 бейнлинга, ти имай 2 гоуста и 20 марина. От 10 игри аз ще спечеля 5 и ти ще спечелиш 5. Изводът какъв е?

 

А пък снайпа какво прави с брудлордовете и овърсиуърите не е истина.

Ами всъщност снайп оунва бруд лордове. Пробвай да биеш зерглини + брудлорове срещу марини, хелиони, гоустове. Снайп правят бруд лордове на салата. Естествено, някой трябва да се е сетил да направи гоустове....

Link to comment
Share on other sites

Гоустът си е важна единица във всеки MU на терана. Също така и Raven-a защото по-голямата част от протоската армия е от сталкери, както и ПДД спира брудлингите на бруудлордовете (поне така съм чел, не съм го тествал).

Снайпът също е полезен и с/у ултралиските ако имаш достатъчно енергия-гоустове и зергът няма повече от 5-7.

 

Иначе на мен оня ден ми писна, два дни правя някви уникални загуби елементарни, 95% с/у терани и почнах да излизам от всички игри. Вече имам над 60 загуби така сигурно, нямам нито една точка и постоянно ме пуска с/у голд-силвър играчи, но не ме демоутва. Що за глупост?!

Целта на упражнението е да си срина ММР и да го издигна отново с друга раса, тъй като с протос явно си достигнах максимума (който е 40-20 диамант).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...