Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Направо ми е мъка да гледам тия игри. Такова безсилие от страна на зерга. И после бабата ще ми говори, колко лесно било да играеш зерг...

Ако зергът не беше 1 класа под терана, можеше и да се получи добра игра. Сега не стана.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Надявам се, че гледаш стрийма, който даде ликуид, за да видиш как се играе с теран. Направо не оставя на зерга никакъв шанс!

 

Видя ли, как с 2 гоуста ебава мамата на всички инфестори?

Link to comment
Share on other sites

Надявам се, че гледаш стрийма, който даде ликуид, за да видиш как се играе с теран. Направо не оставя на зерга никакъв шанс!

 

Видя ли, как с 2 гоуста ебава мамата на всички инфестори?

Не

Link to comment
Share on other sites

Днес имам 3 пвп-та. И трите тръгваме на 2гейт робо + 1 гейт. Само че аз от робото правя само обс. или 1 имортал макс и веднага щом видя роботикс пускам старгейт и кронобууст феникси. За сега две неща се случват: той има няколко сентрита, малко сталкери, 2 имортала и зелъти и 1 коло + експанд = умира веднага. Ако не експандва има 2 колоса и малко повече зелъти = пак умира. Дори да се опита да изкара нови единици ги вдигам още преди да са се уорпнали. Красота! http://drop.sc/10430

Защо не знаех за него преди 2 месеца когато загубих около 8 поредни пвп в опити да догонвам броя колоси на другия играч...

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха и чак на теб ти вика чийзър! Бахти нуба нещастен, ще прати скаут със златен минерал в него...

 

Между другото, от това можеше да стане и голям гаф - представи си, че пратил скаут от неговата беза да мине през голда и после да дойде в твоята база...

Link to comment
Share on other sites

Между другото, от това можеше да стане и голям гаф - представи си, че пратил скаут от неговата беза да мине през голда и после да дойде в твоята база...

Така е, но кой праща скаута през златната база? :) През кулите е едно, но през самите златни минерали - това никога не съм го виждал.

 

-----------

 

IdrA vs WhiteRa

 

http://sc2casts.com/cast3740-IdrA-vs-WhiteRa-Best-of-3-StarsWar-Killer-Round-of-16

Link to comment
Share on other sites

Прочетете тази статия:

 

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=221896

 

What does it say about the scene then, when a bottom-tier burnout from Brood War on a relaxed practice regimen still wins the GSL?

 

Обърнете внимание на по-горното изречение. То сумаризира какво мисля за повечето прогеймъри в момента ( с мнооого малки изключения ). Пичът е изключително прав. Да не говорим, за факта, че в момента НЯМА ни един зерг, който да играе дори близко до добре, с изключение на Нестий и Фрут. Протосите също издишат много, а тяхното светило - МС, е просто агресивен играч със стабилно микро. Какво би станало, ако МС се научи да играе като МВП ? Или като МКП ? Бихме започнали да имаме една по-добра сцена.

Link to comment
Share on other sites

Артосис оня ден каза по адрес на тоя пич, че не разбира нищо от е-спорт и да не го слушаме. Аз повече на него бих вярвал. БВ 80% от уменията на играчите се формират от това да работят заобикаляйки ограниченията на самата игра (неща като липса на auto mine и т.н.). Когато премахнеш тези пречки играта става много повече за стратегия от колкото нещо др. По тази логика НаДа и Боксера трябва да МАЧКАТ всичко наред...

Иначе Нанива - 35 поредни победи в BoX формат. http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=222216

Link to comment
Share on other sites

днеска поразцъках на руския сървър - толкова сирена съвсем сериозно не ми се бяха случвали в последните 4 месеца сигурхно,чесно

 

всяко RvZ е 5/6/7/10 пуул,бейнлинг бъст от една база или 7РР:laughing:

 

бахмааму:lol:

Link to comment
Share on other sites

По-якото е, като разбереш, че всъщност говори на английски :O

 

Юнитите говорят на руски. Не знам какво си слушал но току-що много добре чух как един зелът каза "Жизнь за Ауюр" а като не му стигат минерали казва "не хватает минералов"... не знам къде и какво си гледал но WhiteRa може и да е говорил на английски но звуците в играта определено са на руски

 

Добре е като обясняваш на някой че е разсеян да си напълно наясно че разсеяният не си ти смият :lol:

Link to comment
Share on other sites

Олееееееееееееееееееее! Руските единици разцепват!!!!!

 

Я сдесь!!! ГУСТУУУУУУУУУУУУУУУ

 

ЗАВОД ЗА РОБОТЕХНИКУ! НЕГМАОР ТМАО45Й АЛКВ45 ЙАКВЛ45Х КЙА45ХВ КЙ

Link to comment
Share on other sites

Олееееееееееееееееееее! Руските единици разцепват!!!!!

 

Я сдесь!!! ГУСТУУУУУУУУУУУУУУУ

 

ЗАВОД ЗА РОБОТЕХНИКУ! НЕГМАОР ТМАО45Й АЛКВ45 ЙАКВЛ45Х КЙА45ХВ КЙ

Само аз ли съм гледал водове на Уайт ра от преди около 6 месеца, и затова рускоговорящите единици не ми правят впечатление? Между другото, на ТЛО пък са немскоговорящи, а на Идра са корейци. ВОДОВЕ, водове, а всичките те- пишман геймъри.

Link to comment
Share on other sites

Мда, съгласен съм. Пълни слабаци са, не знам кой може да ги взима за "про-геймъри" тея нещастници.

Link to comment
Share on other sites

Мда, съгласен съм. Пълни слабаци са, не знам кой може да ги взима за "про-геймъри" тея нещастници.

Знам, че го казваш с ирония, но погледай малко Уайт–Ра. Погледай го. Погледай го веднъж, погледай го дваж, виж как влачи 4000 минерала, докато си микрова с тъпата призма, и се учуди наистина как може да е про-геймър.

Погледай после малко ТЛО и виж дали според теб има разлика.

 

П.С: Разликата е минимална, но я има.

 

http://www.teamliquid.net/video/streams/Liquid%60TLO

http://www.teamliquid.net/video/streams/White-Ra

 

Току-що уайт ра би LoWely, който пък след това се падна на TLO.

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли съм гледал водове на Уайт ра от преди около 6 месеца, и затова рускоговорящите единици не ми правят впечатление? Между другото, на ТЛО пък са немскоговорящи, а на Идра са корейци. ВОДОВЕ, водове, а всичките те- пишман геймъри.

 

Аз не бях. Преди време свалих GSL-a и имах желание да го гледам на телевизора и нещо не тръгна и се отказах. Т.е. тръгна но съвсем малко и ми писна.

 

А на ТЛО трябва да го видя. Принципно ме кефи че прави глупости но не съм го гледал на живо а щом казваш че юнитите говорят на немски ще ме накефи също.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...