Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Бабата и Светлия са единствените терани, които имат проблеми със зергите май...

 

В момента гледам Psy и до тук е играл 3 игри срещу теран, които е взел 1. В момента играе 4-та, та ще видим изхода.

WHO DA FAK IS PSY?!!!!!!

ЕДИТ:

Едно време пак ми разправяха някакви как Дейвид Ким правел някаква стратегия и дрън дрън. Какво като някакъв зерг не може да земе игри на теран, аз пък не мога да зема ни една игра на зерг от 40 игри. Тръгвам ли да правя стрийм?

 

И бтв, честно, къв е тоя Psy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Айде 3:1 за терана. Между другото, Psy хич не играе зле. Пусни си стрийма и погледай малко. Не е някво про, но определно играе като топ играч!

 

А това, че ти не можеш да вземеш игра на зерг е само до нагласата. Другите нямат твоя проблем...

 

4:1 за тераните. Ей това е среднстатичстическия геймър - тераните мажат яко!

Link to comment
Share on other sites

http://www.teamliquid.net/video/streams/iCCup.TV

 

Нада и Мороу ще играят. Малко хай левъл ЗвТ. Отсега залагам за зерга. :)

 

...и Runner, инфестора в ЗвТ прави чудеса. Вероятно трябва да се овладее играта му, но като гледам какви невероятни неща правят, според мен са задължителни в мачъпа..., но вероятно не ти се и налага да стигаш до тях в ЗвТ. :)

 

Баси, едно време да тръгнеш с хач беше рисковано, в момента дори и при близки позиции на която й да е карта, е абсолютно безопасно.

Точно това демонстрира Мороу в момента на Металополис.

Мороу прави показно отново срещу теран. 10 минути и чао Нада.

 

---

Чета за Нада сега: на втория ГСЛ когато игра срещу the Emperor - това е било най-гледания Старкрафт мач евър !!! Брех !

Link to comment
Share on other sites

Напоследък игрите ми срещу теран са нещо от порядъка на 70:30 за терана

 

Ето една снимка, която успях да щракна след една игра на Psy. Забележете първите 5 места на коя раса са. Не знам, след всички тия факти, как не ви е неудобно да продължавата с това, колко зерга бил ОП срещу теран. Светлия, дай ми ЕДНО разумно обяснение, защо по твоята статиските за ЗвТ, ЗвП и ПвТ, в първите 5 места са само терани, като би трябвало в топ 10 да няма нито един теран?!

 

unled1ub.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ами не е точно както казваш. Първо ледъра не е показателен особено - да не се повтарям пак на сто и кое място е МС. А и в момента си дал само една лига - сигурно под процент представителност изобщо.

Второ почти няма турнир в които зерг да не играе финал - ето това вече е показателно.

Трето - има турнири които са тотално доминирани от зерг. Go4SC примерно, там първите 4-5 позиции са само зерг, а и последния турнир пак го взе зерг. От последните 14 турнира... 10 са взети от... ЗЕРГ !

Четвърто, почти не съм видял в последните хиляди месеци победа на теран срещу зерг в лейта.

 

...и пето погледай само малко какво прави Мороу в момента !

Link to comment
Share on other sites

Напоследък игрите ми срещу теран са нещо от порядъка на 70:30 за терана

 

Ето една снимка, която успях да щракна след една игра на Psy. Забележете първите 5 места на коя раса са. Не знам, след всички тия факти, как не ви е неудобно да продължавата с това, колко зерга бил ОП срещу теран. Светлия, дай ми ЕДНО разумно обяснение, защо по твоята статиските за ЗвТ, ЗвП и ПвТ, в първите 5 места са само терани, като би трябвало в топ 10 да няма нито един теран?!

 

unled1ub.jpg

По същото обяснение, по което Мороу би Нада първата игра. Зергът е имба.

10-та минута. 50 дрони, 6 зерглина, 2 куиина.

АХАХАХХХАХА

24 работника убити, равносметка, 41 работника срещу 37 работника. Рънъре, ако губиш изобщо каквато и да е игра срещу теран, изобщо май не те бива.

 

Ами не е точно както казваш. Първо ледъра не е показателен особено - да не се повтарям пак на сто и кое място е МС. А и в момента си дал само една лига - сигурно под процент представителност изобщо.

Второ почти няма турнир в които зерг да не играе финал - ето това вече е показателно.

Трето - има турнири които са тотално доминирани от зерг. Go4SC примерно, там първите 4-5 позиции са само зерг, а и последния турнир пак го взе зерг. От последните 14 турнира... 10 са взети от... ЗЕРГ !

Четвърто, почти не съм видял в последните хиляди месеци победа на теран срещу зерг в лейта.

 

...и пето погледай само малко какво прави Мороу в момента !

Оле сега като Нада би Мороу в една игра, сега ще се разлаят кучетата. За мен самият факт, че когато нада уби 24 уъркъра, зергът беше с 5 харвестъра повече, е достатъчен. Бати расата.

Link to comment
Share on other sites

Бабо, какво ще кажеш сега?! Молете се Мороу да бие, защото много ще ви се смея!

 

За мен самият факт, че когато нада уби 24 уъркъра, зергът беше с 5 харвестъра повече, е достатъчен. Бати расата.

Да, ОБАЧЕ нямаше НИТО една бойна единица и използва работниците си, за да отблъсне марините. Това, че е имал повече работници след тая битка не значи нищо, защото след втората атака, работниците бяха изравнени и накрая резултата се видя от повечето работници!

Link to comment
Share on other sites

Бабо, какво ще кажеш сега?! Молете се Мороу да бие, защото много ще ви се смея!

 

 

Да, ОБАЧЕ нямаше НИТО една бойна единица и използва работниците си, за да отблъсне марините. Това, че е имал повече работници след тая битка не значи нищо, защото след втората атака, работниците бяха изравнени и накрая резултата се видя от повечето работници!

Това показва, че празноглавите зерги могат да обърнат почти всяка атака само с работници. Браво на вас. Нека да ми дойдат 30 кучета в базата, да видиш как ще ги спра с 3 мародера и 20 работника. Кой го е карал да не прави бойни единици? Знаеш ли кой? Гнусната му душичка смачкана, дето жадува да е работник копач.

Гледай, Рънърчо. Гледай. Видя пуша от 10310310 километра, направи чисти зерглини и просто изяде марините, атакувайки ги от 3 страни. Трудничко ли ти е, мойто момче. Не се притеснявай, повтори си всичките билдове 30130130 пъти и ще вземеш да се научиш. ПФФФФФФФФФФФФ, просто ми е жал за горкия Нада...

Link to comment
Share on other sites

Какви празноглави зерги бе?! Изгуби 24 дрона и една кула, за да отблъсне 10 марина, при положение, че в атаката имаше и една кралица! А душичката му жадува за работници, защото миризливия теран ако е наравно с работниците на зерга е ПОНЕ една крачка напред! А тва за 30то кучета срещу 3-те мародера, що за глупост е? По тая логика можеше да кажеш и муталиски срещу мародерите...

 

После що тераните падали. Егати тъпото парче - да влезе на крийпа, при положение, че знае срещу кого играе. Да не би да очаквал Мороу пак да атакува с работниците?!

 

И мен ме е жал, жал ме е колко е жалък!

Link to comment
Share on other sites

WHO DA FAK IS PSY?!!!!!!

ЕДИТ:

Едно време пак ми разправяха някакви как Дейвид Ким правел някаква стратегия и дрън дрън. Какво като някакъв зерг не може да земе игри на теран, аз пък не мога да зема ни една игра на зерг от 40 игри. Тръгвам ли да правя стрийм?

 

И бтв, честно, къв е тоя Psy?

Някъв пубертет... който си е чиста проба wannabe. Обижда, псува и нарежда като това според него го качва цяла лига нагоре (нещо като ютуб туннинг ала пернишки голф). Естествено като всяко друго нещо по света... винаги се намира още някой който да го харесва. Един път му гледах (к)анала, пълен ужас. Изгледах един кратък вод, който той коментираше... реших, че само в него се лее такава простотия и пуснах втори, като видях, че и там положението е същото директно приключих с него и го блаклистнах.

 

ПС: За краткото ми време прекавано в неговият канал не ми беше хич трудно да схвана, че целевата група посетители бяха на крехка възраст... при всички положения под 20 години. Хора които смятат, че да псуваш е яко... разбираш, един вид, че си като големите гангста бойс or whatever shit they pretend to be.

Link to comment
Share on other sites

Сега ако се изкажеш негативно и за червея Идра - Сайкозис ще запали факлата и ще грабне вилата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що бе, всеки си има правото да бъде вкиснат пуритан без грам чувство за хумор ;)

Дори не се доближаваш с определението си за мен, но това не променя факта, че имаме различни вкусове и разбирания.

Шегите му са плоски като манекенки, а чувството му за хумор е извратено като педофил/травестит. За 10 минути на работното ми място се чуват 10 пъти повече забавни неща отколкото за неговите 25 минути които успях да изгледам насила.

 

Пешо, той Идра няма какво да го клепам... за него си имаме Бабата, който съм забелязал, че дори коментира и под клипчетата където го види (из разни канали на коментатори). За което тъмбс ъп! :)

Link to comment
Share on other sites

Basten, предполагам ще се съгласиш, че няма нищо лошо в това хората да имат различни вкусове и разбирания. Видял си, не си харесал, блеклистнал си. Peace!

Аз лично до голяма степен дължа настоящото си ниво на PsY и неговия канал, защото освен "entertainment" има и много полезни коментари и обяснения. Колкото до псувните и общия тон на кастовете му, мисля, че е пределно ясно, че са на майтап, а не от липса на култура, омраза или някаква друга подобна причина. Както и да е, достатъчно по темата.

 

След 2 часа ще има сравнително интересен шоумач - Drewbie vs WhiteRa.

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=220970

 

А след 4 часа ще се изиграят останалите мачове от Stars War RO16:

Dignitas.SjoW vs. ST.Ace

Liquid`Jinro vs. oGs.MC

Nv.xiaOt vs. NsHS.San

EG.IdrA vs. White-Ra

 

А сега се играе това: http://www.jeesports.com/tournament/PC/Starcraft-II/70/EU-RageQuitTV-Open-1/brackets

http://www.teamliquid.net/video/streams/Ipp

http://www.teamliquid.net/video/streams/TheGunrun

 

Psy... аз ти го казах още предният път:

E да де, аз затова го написах първото изречение :)

Link to comment
Share on other sites

Psy... аз ти го казах още предният път:

Дори не се доближаваш с определението си за мен, но това не променя факта, че имаме различни вкусове и разбирания.

...

Link to comment
Share on other sites

Ето какво имам предвид като говоря за слабото ЗвТ на СК2 /в момента/:

 

 

NaDa vs sAviOr @ OSL Finals (Game 1) - уникална, динамична, интересна, завързана до последно, над 30 минутна игра

И това беше постоянно, и на про сцената, и в моите игри, и навсякъде.

 

Толкова е далеч от сегашното ниво на баланс и завързаност, че ме хваща носталгията чак... :)

Link to comment
Share on other sites

Направо е нелепо да сравняваш двете игри. Старкрафт 2 излезе преди година, а ти я сравняваш с игра, която се играе 13 години...

Link to comment
Share on other sites

:) Еми не мога да я сравнявам с Age of Empires или Марио.

А и какво като се играе от 13 години ? В състоянието в което е към момента, е от поне 10 години - без особени пипания на баланса. Стига вече с това: "колко стара била едната, и колко нова другата" - това можем да си го повтаряме и идните 10 години, и полза няма да има.

Много трудно напредват, да не кажа, че и назад се връщат господата от Близард.

 

---

Ако си гледат нещата както преди, по-бързо ще върви всичко, но обръщат прекалено голямо внимание на оплакванията на играчите от една или друга раса - и това сериозно вреди.

Link to comment
Share on other sites

Е как да не го изтъквам, като въпросната игра е от 2007-ма година - години след всички внасящи промени по баланса пачове и един експанжън! Старкрафт 2 тепърва ще претърпи още 100 промени, най-малкото ще излизат 2 експанжъна и кой знае, колко нови единици ще се появят.

 

И все пак не знам, какво толкова се оплаквате от тукищия баланс. Терана продължава да жъне, като както винаги има някои от тях, които няма да се научат, че тактиката марини/танкове вече не е от най-добрите и естествено този минимален процент ще е определящ за схващането, че терана е зле...

 

Ако си гледат нещата както преди, по-бързо ще върви всичко, но обръщат прекалено голямо внимание на оплакванията на играчите от една или друга раса - и това сериозно вреди.

Ами да, дано не се повлияят от мрънкането на тераните в момента, защото от раса с лек превес над зергите ще се превърнат в тотално доминираща такава!

Link to comment
Share on other sites

WhiteRa vs Drewbie - Друбито само ахка и охка, а Белия го разпра от даркове. Имаше време в което като че ли я разбираше Drewbie тая игра, но май е отминало.

 

Съвсем скоро беше ThorZaIN срещу МС, където тоса също пробв даркове, но Торазина ги отрази с финес.

 

...Ами да, дано не се повлияят от мрънкането на тераните в момента, защото от раса с лек превес над зергите ще се превърнат в тотално доминираща такава!

 

И аз така мисля, щото сега са тераните, утре пак ще са зерг, вдругиден тосс... и ей го омагьосания кръг.

Link to comment
Share on other sites

Джинро падна от Кока, падна от Зенио. Няма излизане от базата. Честит Коуд А, Джинро. Браво на зергите, които толкова добре играха, за да го бият.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...