Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

...
Шматке, WhiteRa говори на английски. Доколкото това може да се нарече английски :lol: Малко преди да си легна за мое успокоение мина на руски...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Шматке, WhiteRa говори на английски. Доколкото това може да се нарече английски :lol: Малко преди да си легна за мое успокоение мина на руски...

 

За юнитите говорех през цялото време бе заплес

 

Ахахаха ЯКООО звуците на протосите на Руски рутят миФки просто

 

Щях ли да кажа "звуците на протосите" ако имах предвид кастъра?

Link to comment
Share on other sites

По-якото е, като разбереш, че всъщност говори на английски :O
ГоворИ. Не говорЯТ. Аз говорех за кастъра, ясно ми е, че си имал предвид бойните единици. Щях ли да се изразя в единствено число, ако съм говорел за юнитите? Аре кой е заплеса? Въобще, ТИ да наречеш някого заплес е все едно Хитлер да нарече някого 'леко враждебен'.
Link to comment
Share on other sites

ГоворИ. Не говорЯТ. Аз говорех за кастъра, ясно ми е, че си имал предвид бойните единици. Щях ли да се изразя в единствено число, ако съм говорел за юнитите? Аре кой е заплеса?

 

Оправдавай се сега... така неясно го написа точно след моето че повечето хора бих го разбрали по начина по който и аз...

 

Въобще, ТИ да наречеш някого заплес е все едно Хитлер да нарече някого 'леко враждебен'.

 

Ахахахааха това беше добро! Хареса ми :)

Link to comment
Share on other sites

Знам, че qxc е много талантлив играч, но последните няколко дни срещу зерг играе точно в стил "One trick pony" - 2 ракс бункер прешър -> хелиони -> танкове.

Link to comment
Share on other sites

Kогато играеш с кореец, който е спечелил 3 златни мишки, няма да ти се размине, ако всеки сет правиш едно и също. Тва да не е нашия Jack :)

Link to comment
Share on other sites

От старите големи, само July постига нещо... ясно е, че се питам защо ? Едва ли е само от расата де, но чудовищни терани като Нада и Боксър, изглеждат смешни срещу зерг. За разлика от July срещу теран. :)

Link to comment
Share on other sites

Светлия, защо винаги гледаш на нещата в широк мащаб? Коментирай тези три игри. Какво стана? В първия сет Джулай отвори рисково и понесе много щети при ранния пуш, след което умря. Във втория сет пусна 14 пул вместо 16 газ/15 пул, дръпна повече дрони и успя да блокира маринките, след което издебна подходящ момент за атака, докато хелионите бяха на майната си. В третия сет въобще не пусна хач фърст. С какво е виновна расата, когато qxc играе като кон с капаци?

Link to comment
Share on other sites

Светлия, защо винаги гледаш на нещата в широк мащаб? Коментирай тези три игри. Какво стана? В първия сет Джулай отвори рисково и понесе много щети при ранния пуш, след което умря. Във втория сет пусна 14 пул вместо 16 газ/15 пул, дръпна повече дрони и успя да блокира маринките, след което издебна подходящ момент за атака, докато хелионите бяха на майната си. В третия сет въобще не пусна хач фърст. С какво е виновна расата, когато qxc играе като кон с капаци?

Тук се съгласявам с ПСИ. Първо на първо, КюЕксСи изобщо не е на нивото на Джулай. КюЕксСи дори не е на нивото на боклук като Идра. Второто което е, когато играеш 3 пъти с една и съща стратегия, нормално е дори нормален играч да те разгадае, какво да говорим за легенда като Джулай. Трето на трето, Джулай не играе като всеки друг шибан зерг (дрони, дрони, дрони и надежда), а прави информирани решения въз основа на това какво е скаутнал и преди колко време. Въобще не разбирам дори как Кю успя да вземе дори и една игра.

Link to comment
Share on other sites

Сай, за пореден път съм като цяло съгласен с теб, за тия три игри.

Но победата на July /за мен много класен играч/ ме наведе на мисълта защо други големи играчи от Broodwar, никак, ама никак не им се отдава ТвЗ мачъпа. Чак жал ме хваща като ги гледам /Нада и Боксър специално/ как отчаяно се мъчат да извадят някоя игра, и падне ли им се мач срещу зерг, почти сигурно са го загубили.

Link to comment
Share on other sites

Сай, за пореден път съм като цяло съгласен с теб, за тия три игри.

Но победата на July /за мен много класен играч/ ме наведе на мисълта защо други големи играчи от Broodwar, никак, ама никак не им се отдава ТвЗ мачъпа. Чак жал ме хваща като ги гледам /Нада и Боксър специално/ как отчаяно се мъчат да извадят някоя игра, и падне ли им се мач срещу зерг, почти сигурно са го загубили.

Защото и Нада, и Боксър, не са това, което бяха в Бруд. Не виждаш ли, че падат от МС, и от МКП, и от МВП. За мен в момента МВП е 2пъти по-добър на СЦ2 от Нада, да не говорим за Боксър. Не ги гледай тях. Гледай играчи, които са на еднакво ниво:

Примерно Идра срещу произволен бронзов теран: теранът почти няма шанс. Имба.

Link to comment
Share on other sites

Примерно Идра срещу произволен бронзов теран: теранът почти няма шанс. Имба.

 

Айде сега... чак бронзов... или забрави таговете за майтап

Link to comment
Share on other sites

Haypro vs Nada, първата игра няма да я коментирам въобще. Втората Нада не пуска втори команд въобще, прави само армия, от самото начало, тръгва с 2 танка и 20 марина, прави два бункера пред експанда на зерга, идват още танкове, разпънати всички..., а пък зерга започна да вади армия чак след като Нада тръгна /позициите са близки/, зерга изчака Нада хубаво да се разположи... и тръгна и го изнесе най-спокойно, като поне една трета от армията му остана :confused :confused :confused

 

Между другото първата игра беше обратно, зерга вадеше армия от началото, и гениалния кастър Идра, обясняваше как било ясно, че зерга ще бие.

Малко оставаше да каже, че при втората няма как да не бие зерга щото терана даже команд не си е пуснал. :lol:

В същата втора игра, зерга прати 20-на хлебарки на муув при терана, за да се освободи малко лимит... :confused , а самата игра свърши още като зерга мина през блокадата, все едно е на разходка в парка.

 

Starcraft II -> ЗвТ мачъп -> низ от абсурдизми

Link to comment
Share on other sites

Най-тъпият ГСЛ финал досега...

 

 

Inca май си няма представа от PvZ. Само дето се дървеше преди мача.

 

 

Нека бъдем честни: Инка е тук, защото в полуфиналите победи много по-добър играч от себе си, чийзвайки мощно. В Ро16, същата история. Срещу животно като Нестий, който при това знае, че противникът му е кашкавал, какво да очакваш?

 

Link to comment
Share on other sites

И същия брилятен играч Haypro, изглежда толкова, толкова... различно срещу протос :confused

И то протос като Axslav !

 

...спокойно мога да го определя като смешен в игрите му срещу Акслав сега. Прави само едно и също и си мисли, че е срещу теран и ще успее.

 

Не знам кой спомена за one trick pony, но това за Haypro е даже комплимент, щото трика който опитва даже не го е научил добре.

Link to comment
Share on other sites

Хасуобс и Кас правят голямо шоу. :)

 

ОМРЪЗНА МИ ТЪПИТЕ КОМЕНТАТОРИ, КОИТО ВЕЧЕ СА ГЛЕДАЛИ МАЧОВЕТЕ, ДА МИ СПОЙЛВАТ РЕЗУЛТАТИТЕ! НЕЩАСТНИЦИ!!! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...