Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

А защо ThorZaIN не се появява по никакви турнири ? Пази си стратегиите за финала днес ли ? Но пък и преди това не знам да е играел много по турнири.

Link to comment
Share on other sites

Игра един шоуматч с Нанива, който нанито спечели с 2:0. На коментарите след шоуматча и 2та казаха, че са играли на майтап и се пазят за голямата битка. Като цяло след като Торзейн отиде в Mouse team много много не се появява... може би за добро :)

Link to comment
Share on other sites

Добре... с този първи сет, надминаха последните няколко GSL -а които съм гледал !!!

Торазина беше изключително добре подготвен за билда на Нани, и го изигра перфектно. Сега очаквам, нови и различни билдове и стратегии от него/ThorZaIN/.

 

Сет2 - отново ултра динамична, напрегната и завързана игра... ето това е !

 

Ултра доволен съм !

Link to comment
Share on other sites

Оу йеа.. торзейн показва от какво е направен :)

1та игра почна точно така както очаквах... агресия от самото начало. Точно това им харесва на тея пичове. Не губят времето с размотаване на единиците напред-назад и игрите са кратки, но интересни. Браво на Нанито... много добре разби обсадата. Останалото е просто история :)

2та игра... аз лично го очаквах като видях коя е картата. Въпреки това не беше зле.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно ! В третия сет Нанито беше недостижим... за съжаление !

 

В четвъртия сет, Торазина видя ли, че Нани няма ФЕ ?

 

...много са добри !

Link to comment
Share on other sites

Нанито нещо е иззлобял, след последните 2 игри. Нито поздравява, нито отвръща на поздрава ! :)

А Торазина ме кефи каква стабилна психика има !

 

Нервен е доста ! :lol: Как грубо изгони момчето.

Link to comment
Share on other sites

йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес, йес,

 

Нанито собственоръчно си отряза собствения потенциал с всичките тия нерви в последната игра !!!

Да пуснеш кроно бууст на нищо не правеща сграда :confused :confused :confused

 

Страхотни, уникални 7 сета ! Браво и на двамата !

Link to comment
Share on other sites

Добър финал.

 

Ама пак теран на върха! Кога ли ще спрете да ревете, колко сте слаби?!

 

Торзейна има 65% win rate срещу зерг! Ай кажи ми...

Link to comment
Share on other sites

Получи си го педалчето! Господ се обърна срещу него, само защото е нагъл педераст. Бъдещето на този лайнар му беше до тук.

 

I CAN HUG YOU! HAAHAHHAHAAHHA

Link to comment
Share on other sites

Получи си го педалчето! Господ се обърна срещу него, само защото е нагъл педераст. Бъдещето на този лайнар му беше до тук.

Не е заради това. Както би трябвало да разбирате, при голям брой игри по-добрият има по-голям шанс да спечели. Нанива е доста силен, обича да прешърва, но какво става след 2-3 игри? Торзайн просто разгада противника си. Докато нанива не прави такива неща. Той си знае да прешърва и да пуска двойни ъпгрейди. Тва му стига.

 

Добър финал.

 

Ама пак теран на върха! Кога ли ще спрете да ревете, колко сте слаби?!

 

Торзейна има 65% win rate срещу зерг! Ай кажи ми...

А нанива има 92 срещу теран. Ай кажи ми ти.... Рънъре, стига пиши глупости. Нанива има 72 срещу зерг. Баба ми има 100% срещу зерг, щото играе само срещу дядо ми. Стига гледа статистики. Вместо това гледай Селект срещу Рет на НАСЛ :). Пуцалка голяма.

Link to comment
Share on other sites

Без да навлизам в дискусии относно баланс, просто видях това и ми стана интересно. Победителите в GO4SC2 EU от последните месеци.

March 2011 - (T)Kas

February 2011 - (T)Kas

January 2011 - (Z)DIMAGA

December 2010 - (P)MaNa

November 2010 - (T)Tarson

October 2010 - (T)SjoW

September 2010 - (T)Naama

August 2010 - (T)BRAT_OK

May 2010 - (P)HuK

April 2010 - (P)White-Ra

March 2010 - (T)LucifroN

 

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=163401 44T/103 играча.

 

Няма какво да се говори за баланс, когато 99% от случаите загубите и победите се дължат на умения/решения в играта. Няма чак толкова голям дисбаланс, че някой който не заслужава да жъне наред.

A тези с добро микро може да се пробват за 300ЕВРО в къстъм картата от Мороу http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=217412

 

Fntic vs dignitas http://www.teamliquid.net/video/streams/OneMoreGame с идра като ко-кастър.

Link to comment
Share on other sites

Доволен съм аз от финала! Както твърдях от самото начало - този пич си е талант. Много здрава психика, прекрасен скоутинг и играе директна контра на това, което съперника му вади. Особено 6тият и 7мият сет бяха много добри. Нанито като всеки един дебил, с голямо самочувствие се самопрецака (макар че прешър билда/овете му са наистина много добре пипнати). Стига му МЛГ-то, малкият си беше звезда след като прегази корейците. Радвам се, че точно той взе турнира.

 

PSYCHOSIS,

Абе не е грозно момичето, но на мен ми идва много нисичка (изглежда ми около 160 см), устните й ми се виждат малко по-големи от необходимото + прическата не ми се вижда да и ходи на лицето и визията й като цяло :) Иначе фигура и данни има, просто трябваше друг стилист да я барне ;)

Между другото за акцента на Кели нищо не мога да кажа... просто за снимките :)

Link to comment
Share on other sites

Tа на кой му пречеше акцента на Кели? :)

Много фотошоп, Виктория, много.... Иначе нЕма го върнеме детето devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...