Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Това ми напомня на най-смешния фъндей мондей или беше най-ламерския нюби туздей, където дей9 си написа паролата през 10 000 зрителя ^^ след което имаше 'прекъсване по технически причини'.

Link to comment
Share on other sites

Не.

Не хеч, само втората игра... А за първата да не говорим, пълен провал за терана и огромен късмет за зерга, че успя да му спре толкова лесно бункер ръша, след което Джинро така се замота, че нищо не направи цялата игра...

Link to comment
Share on other sites

Не хеч, само втората игра... А за първата да не говорим, пълен провал за терана и огромен късмет за зерга, че успя да му спре толкова лесно бункер ръша, след което Джинро така се замота, че нищо не направи цялата игра...

Правилно. Зергите побеждават само благодарение на огромен късмет. Ако нямат късмет, няма как да победят. Много са добри. Браво.

 

Ако трябва да съм честен и обективен, игрите ми харесаха доста и двата зерга ме впечатлиха доста. Особено ми хареса частта, в която зергът правеше дрони.

Link to comment
Share on other sites

Иронията ти вече изобщо не ми е смешна...

Радва ме, че някога ти е била смешна. На мен в най-добрия случай ми беше леко забавна.

 

Рънъре, гледам си тука Сен срещу Стрелок. Гледам как с 20 муталиски уби над 20 сцв-та, 10 -на търета, 20-на марина, 5-6 адони на казарми и т.н После се забля и загуби 4-5 муталиски и коментаторите се развикаха и викат ОМГГГ ОМГ. Ех.

Link to comment
Share on other sites

Отново българин на полуфинал на Go4Sc2 - зергът Jack.

 

http://www.teamliquid.net/video/streams/imbalanced.tv

 

Финал срещу qxc!

На мен ли ми се струва, или съм за зерг в ЗвТ за пръв път, откакто зергът не е Джулай или Мадфрог или Муун?

Виждаш двойна казарма: сградите ти са: Хачъри, ГАЗ!, Спаунинг. На клоуз. Ей тва е вяра в себе си

ЕДИТ: Ха Ха Ха. Рънър сега ще каже, че зергът е слаба раса, защото не може да устои на две казарми бункер пуш, който е скаутнал. ХАХХАХА.

Link to comment
Share on other sites

Вече две игри, пвп, успявам да спечеля. и двамата тръгваме на 3гейт робо, но понеже аз закъснявам решавам да пусна старгейт вместо роботикс и изкарвам 4-5 бързи феникса докато през това време правя каквото мога - зелъти, сталкери, 1-2 имортъла и когато срещнем армиите направо го смазвам пуша му с 2-3 колоса.

Link to comment
Share on other sites

qxc има убийствен 2 ракс и марин микро - вече отстрани 3 (или повече) зерга в този турнир.

Иначе много кофти тактика от страна на Джак, не знам какво е очаквал да стане :(

Link to comment
Share on other sites

На мен ли ми се струва, или съм за зерг в ЗвТ за пръв път, откакто зергът не е Джулай или Мадфрог или Муун?

Виждаш двойна казарма: сградите ти са: Хачъри, ГАЗ!, Спаунинг. На клоуз. Ей тва е вяра в себе си

ЕДИТ: Ха Ха Ха. Рънър сега ще каже, че зергът е слаба раса, защото не може да устои на две казарми бункер пуш, който е скаутнал. ХАХХАХА.

А какво да имаш, инфестори ли? Ти добре ли си бе?! Не можах да видя играта, ама при положение че скаутва 2 ракс и има сапунинг, не знам, какво повче искаш! В момента в който саутне да пусне брууд лордовете ли?!

Link to comment
Share on other sites

Тук съм съгласен с Яго - 15 хач/15 газ/15 пул не е разумно решение, след като си видял 2 ракс. А и като дойдоха марините дръпна само 4-5 дрона - никакъв шанс.

Link to comment
Share on other sites

Тук съм съгласен с Яго - 15 хач/15 газ/15 пул не е разумно решение, след като си видял 2 ракс. А и като дойдоха марините дръпна само 4-5 дрона - никакъв шанс.

Рънър без хачери не може :) АЗ Ако бях зерг, държа хачерито, не пускам газ, а спаунинг, и не хабя работници за газ. И вадя над 6 работника, видя ли над 2 марина.

Link to comment
Share on other sites

От това, което беше писал, останах с впечатлението, че е имал пуул, когато е видял 2 ракс-а. Ако е видял първо 2 ракс и след това е тръгнал за хетчъри е пълна простоия, наистина...

Link to comment
Share on other sites

От това, което беше писал, останах с впечатлението, че е имал пуул, когато е видял 2 ракс-а. Ако е видял първо 2 ракс и след това е тръгнал за хетчъри е пълна простоия, наистина...

Видя дабъл ракса и действията му бяха следните: Хечъри, Газ, дрона, спаунинг. !

Едит: Гледайте сега двойната заплаха:

Бруд + Ултра. Бати кефа.

Рейдж :)!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Мислех си, че това е едновремешния Jack Trades. Но определено не е Боян. Първо - Боян никога не рейджва, тоя тип беше един от най-позитивните и добродушни хора, които познавам. И второ - името :D

Link to comment
Share on other sites

Защо всеки българин, който играе на по-високо ниво е такъв келеш? Явно не е ял шамари като малък.

Link to comment
Share on other sites

Защо всеки българин, който играе на по-високо ниво е такъв келеш? Явно не е ял шамари като малък.

Инсо не беше изобщо такъв кретен.

Link to comment
Share on other sites

Направо ми е мъка да гледам тия игри. Такова безсилие от страна на зерга. И после бабата ще ми говори, колко лесно било да играеш зерг...

Link to comment
Share on other sites

Марто (four20) също.

-------

Определено тия игри терана е с класи над зерга като умения. Просто са играчи от различни рангове.

...

Сещам се, едно време, когато зерга ревеше колко слаба раса е, тогава пак имаше зергове, които бая мачкаха. Сега, тераните реват и пак има терани, които мачкат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...