Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

8 hours ago, w00x said:

Играта вече е на промоция за 60лв. От вчера.

Интересно, каква промоция е това, след като аз я купих за толкова ($50 канадски) почти след като излезе?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Godfather said:

Интересно, каква промоция е това, след като аз я купих за толкова ($50 канадски) почти след като излезе?

 

Нормалната цена в Европа е 40 евро.

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, вярвам че си разбрал отдавна, че европейските цени и в частност българските са със светлинни години разлика от презоканеските такива. Не знам какво им се учудваш още.....

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, w00x said:

 

Нормалната цена в Европа е 40 евро.

Уви, в Европа сме винаги прецакани откъм официални цени. Хубавото е, че има и online магазини с по-народни цени, откъдето може да си закупиш ключ за играта за ~20 евро. 

 

Аз чакам само да се снабдя с нова карта и ще пробвам Скуадрона с VR-a :).

Link to comment
Share on other sites

Ако визираш Kingun и G2A... малко са ми съмнителни. Голяма част от ключовете са купувани с крадени кредитни карти и се препродават. В един момент както си платил 20 евро, така можеш да си останеш с баннат ключ и сайтовете не поемат никаква отговорност. TotalBiscuit, бог да го прости, имаше голямо разследване по темата.


Честно казано, предпочитам торент тракерите, пред това, да давам пари на крадци и да стимулирам подобни практики.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, RaptoR said:


Пешо не знам отде ги вади тия, в БГмама ли ги чете...:laughing1:

Нещата в бегемама от мен ги крадат!

Иначе аз гледам greenmangaming и instant-gaming за намаления. Да не кажа, че 2/3 от игрите ми са от там..

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sothbiss said:

Уви, в Европа сме винаги прецакани откъм официални цени. Хубавото е, че има и online магазини с по-народни цени, откъдето може да си закупиш ключ за играта за ~20 евро. 

 

Аз чакам само да се снабдя с нова карта и ще пробвам Скуадрона с VR-a :).


Тия клюове ги гледах - аре у лево има казАх веднага... 

Нали не си пропуснал факта, че джойстик е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН? Иначе не става за игра. 

Link to comment
Share on other sites

Между другото за къстъмизация на героите, вече WOW са много напред. Сега с новия експанжън освен всичките визуални промени,, ще можеш и пола да си сменяш :D :D :D

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, kotora said:

Между другото за къстъмизация на героите, вече WOW са много напред. Сега с новия експанжън освен всичките визуални промени,, ще можеш и пола да си сменяш :D :D :D


Ако са "истински напред" трябва да имаш избор от поне 30-40 "пола"...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, w00x said:

Ако визираш Kingun и G2A... малко са ми съмнителни. Голяма част от ключовете са купувани с крадени кредитни карти и се препродават. В един момент както си платил 20 евро, така можеш да си останеш с баннат ключ и сайтовете не поемат никаква отговорност. TotalBiscuit, бог да го прости, имаше голямо разследване по темата.


Честно казано, предпочитам торент тракерите, пред това, да давам пари на крадци и да стимулирам подобни практики.

Тях визирам, да. Купувал съм ключове от такива сайтове и до момента не съм имал проблем. Всеки сам си решава - опцията за закупуване на по-евтина игра я има. 

 

7 hours ago, RaptoR said:


Тия клюове ги гледах - аре у лево има казАх веднага... 

Нали не си пропуснал факта, че джойстик е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН? Иначе не става за игра. 

Джойстици да искаш вкъщи. :moon:

Като я взема, ще преценя как ми е удобно.

Link to comment
Share on other sites

Аз изпадам в все по-голямо чудене, на какво са били кретените направили Бордерландс. Направих доволно голям левел и дори на ултра стана леко и приятно за играене, та започнах да се заслушвам и в казаното от НПЦтата и да се зачитам в интрото на мисиите. Обаче шапка им свалям, пък каквото и да са зобали по време на правенето. Няма такова хилене просто.

А Мистър Торг се превърна в любимото ми НПЦ от де що игри съм изиграл до сега. Когато и Баба Флексингтън (баба му) се включи в шоуто, жена ми дойде да види що цвиля така. Пак казвам, няма такива сладури като правилите тази игричка  :)

С нетърпение очаквам да видя какви са ги сътворили пичовете в трета част, ама още отлагам, че не съм доизстискал втората от към забава....

spacer.png

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Значи развносметката от няколко минути прехвърляне на дийловете в Стийм:

  • Half-Life: Alyx
  • Fallout 4 VR
  • Borderlands 3
  • Far Cry 4 Gold
  • Far Cry New Dawn Deluxe
  • Sniper Elite Complete Pack

 

:lol::rofl:

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, w00x said:

Battlefront 2 защо си я купил? :) Нали не играеш мултиплейър игри?


Чакай бе! Тя няма ли сингъл!?!? Ще се учим май да връщаме... 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, RaptoR said:


Чакай бе! Тя няма ли сингъл!?!? Ще се учим май да връщаме... 

 

Двойката има някаква сингъл-кампания, но била много кратка, колкото за отбиване на номера. 
Това помня че се оплакваха колегите в ексбокс-групата, преди време като излезе играта.

Link to comment
Share on other sites

Еми ще оттренираме връщане... Аз не мога да се занимавам с мултиглупости... Дет се вика на танковете си не мога да обърна внимание вече...

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, RaptoR said:


Чакай бе! Тя няма ли сингъл!?!? Ще се учим май да връщаме... 

 

4 пъти поне съм я споменавал тая игра. Дори при последната дискусия за Стар Уорс игрите я споменах.

 

Има сингъл плейър, но той е нещо като туториъл. Прекарва те през някаква кратка история, докато ти показва основите на играта. Как се играе с класовете, герои, скилове, космически кораби и т.н.
Играта 95% залага на мултиплейъра, който изобщо не е лош и има страшно много възможности за игра. От космически битки, през наземни битки и дори комбиниран режим с по 40 играчи. Страшна масовка.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Godfather said:

Стига рИва, Мисире! Аз само за Half-Life: Alyx се изръсих 50 кинта. :lol:

Няма да съжаляваш. За мен това е най-доброто попадение за тази година. Съветвам те да си я пуснеш на hard, за да има повече тръпка. Приятна игра! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...