Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

3 hours ago, RaptoR said:

Адреса сменял ли си? Че тука си ми наблизо и удобно... :devil

От две години и малко не съм ти съсед. Заповядай в Смирненски, в хола има място :moon:

59447016eebfa6bb.jpg

 

3 hours ago, Godfather said:

Мдам, явно предимството е, че в България не свършват толкова бързо. Тук нещата са подобни с 3090 картите. В петък видях, че доста от местните фирми бяха заредили сериозни количества и сега като видях обратно, голяма част от бройките вече са продадени, но все още се намират. Докато 3080 изобщо не мога да хвана каквато и да е налична бройка - всичко се харчи на минутата. Фирмите също така не приемат предварителни поръчки. За разлика от процесорите на АМъДъ например. Онзи ден си поръчах онлайн Ryzen 7 5800X и сега чакам да видя кога ще ми го доставят. :)

 

ПП. Забравих да спомена, че процесора идва с прИмоция - Far Cry 6.

Повярвай ми и тук ги купуват веднага. А за цените не искам да коментира. Виждал съм 3080 за 2100+ лева в официален магазин, при положение, че FE картите трябваше да дойдат на 1400 лева, а custom моделите с 100-200 лева отгоре. Един познат си поръча 3090 за 4.6к лева. Казах му, че не е наред в главата. А на новите Райзъни съм им хвърлил око, но догодина като изкарат и останалите модели и им паднат малко цените. За тази година приключих с покупките.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, Sothbiss said:

От две години и малко не съм ти съсед. Заповядай в Смирненски, в хола има място :moon:

59447016eebfa6bb.jpg

 

Повярвай ми и тук ги купуват веднага. А за цените не искам да коментира. Виждал съм 3080 за 2100+ лева в официален магазин, при положение, че FE картите трябваше да дойдат на 1400 лева, а custom моделите с 100-200 лева отгоре. Един познат си поръча 3090 за 4.6к лева. Казах му, че не е наред в главата. А на новите Райзъни съм им хвърлил око, но догодина като изкарат и останалите модели и им паднат малко цените. За тази година приключих с покупките.

То и тук в Амазон разни скалпъри са пуснали 3080 за над два бона, ама ще ме хванат за да не казвам къде. Няма да дам и цент повече от ритейл цената. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днеска нещо ме досърбя и чукнах две игрички, които да оставя да прашасват година-две при останалите, които чакат на секцията :lol: 

215882417_7-12-2020-16-31-08.thumb.jpg.1b8e52886359443e7cb5e0ba3a7dd79c.jpg

 

Бордърлендс я бях набелязал отдавна, като нещо, което да пробвам.

Тая с извънземното не я знам точно каква е, но ми се видя бая забавна :) 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, deus_pld said:

 

Може ли инфо кой е сайта?

Колеги също така исках да попитам за предложения за игри, които можем да играем с жената на локален мулти (1 PC). Като цяло тя не играе нищо, но преди известно време пробвахне Rayman Legends и и хареса, но на моменти самите нива й бяха малко сложни. 

Та като цяло търся нещо от този род или друг жанр, което да е хем така по-детско изглеждащо, хем не много сложно. 

Link to comment
Share on other sites

Сайтът от скрийншотите на deus_pld е Ebay.

 

Може да пробвате Trine. Всичките части.

 

Също така отвори ето този сайт:

https://www.co-optimus.com

 

Има всички мултиплейър игри с кооперативен режим. Може да си ги сортираш по платформа, жанр, брой играчи, тип мултиплейър и т.н. На някои има и ревюта на кооперативния режим.
Трябва ти Local Co-Op или Couch Co-Op. :) 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, w00x said:

Сайтът от скрийншотите на deus_pld е Ebay.

 

Може да пробвате Trine. Всичките части.

 

Също така отвори ето този сайт:

https://www.co-optimus.com

 

Има всички мултиплейър игри с кооперативен режим. Може да си ги сортираш по платформа, жанр, брой играчи, тип мултиплейър и т.н. На някои има и ревюта на кооперативния режим.
Трябва ти Local Co-Op или Couch Co-Op. :) 

Благодаря, ще разгледам!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SpI7_FiRe said:

Може ли инфо кой е сайта?

 

Woox ме е изпреварил, но да- сайтът е английският ибей- eBay.co.uk , откъдето са сигурно 80% от игрите ми. Недостатъкът е, че понякога се чака по 2-3 седмици докато пристигне. 

 

Ненадминатото предимство е цената- понякога 3 пъти по-ниска. Играта от втория ми скрийншот е показателна за това- в момента същата струва 63лв в озон бг на коледна промоция. На мен ми струва 24 + 2лв доставка.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Откога пък малоумен дебил като Каролев взе да се изказва по тия въпроси??? Тоя изрод има ли някъде да не си вовре грачещата помиярска дзурла?

 

Quote

В момента полската игра Cyberpunk 2077 с Киану Рийвс счупи рекордите за най-популярна single-player игра в първите 24 часа и само с предварителните поръчки направи почти половин милиард долара приходи. Създаването на играта е струвало около $250- $300 милиона, т.е. вече са на печалба. Полски културен продукт, който ще обиколи света по време на най-дълбоката икономическа криза за последните 100 години и пътьом ще направи 1-2 милиарда долара. В Полша освен че младите ИТ-та под 26 години са в данъчна ваканция, действат и специални данъчни отстъпки и програми за разработчиците на видео игри. Почти 50 от тях са листнати на Варшавската борса, която дори е създала специален гейм индекс. В България единствената подкрепа за разработчиците на видео игри е през Европейския инвестиционен фонд и Райфайзенбанк България (т.е. нищо общо с държавата). Важното е да сме живи и здрави.

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, RaptoR said:

Откога пък малоумен дебил като Каролев взе да се изказва по тия въпроси??? Тоя изрод има ли някъде да не си вовре грачещата помиярска дзурла?

Каролев е един от най - интелигентните хора които познавам. Категорично ми е в топ3. Изцяло е прав с това което е написал.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, netrootbg said:

Каролев е един от най - интелигентните хора които познавам. Категорично ми е в топ3. Изцяло е прав с това което е написал.

Естествено, че е изключително прав, ама ходи обяснявай на Мисира, че не е важно кой какъв е в собствените ти представи, ами какво точно казва и колко от това отговаря на фактите.

Link to comment
Share on other sites

В случая написаното е вярно, но за пореден път ясно се вижда колко сте зле и далеч от истината вие двамата... Иване, чета и не мога да повярвам... Каролев е един от топ уродите в тая държава, една мръсна, долна, крадлива и вреслива гнида, която работи изцяло за интересите на хора, които твърдиш, че мразиш. Отделно хал хабер си няма от почти всичко, за което грачи. Именно затова ми стана смешно как се обажда на тема компютърни игри, макар и казаното да е истина по принцип. 
А мисира си е мисир и мисир ще си остане - канадски мисир, дето грам не знае какво става в Бългрия... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, RaptoR said:

 

Каролев от години следи гейминг пазара. И не само пазара, а и турнирите по игри които се провеждат. И идея си нямаш какви са му позициите. Очевидно не си чел какво пише.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

Каролев от години следи гейминг пазара. И не само пазара, а и турнирите по игри които се провеждат. И идея си нямаш какви са му позициите. Очевидно не си чел какво пише.


Това за гейминг пазара от тебе го чувам. Иначе това, което е писал е така, както вече споменах. Учуди ме само откъде взе и от игри да "разбира". И се учудвам не за друго, а защото грачи с мръсната си дзурла за щяло и нещяло. Позициите му са ми напълно ясни. Май ти не знаеш за кого и защо играе. Изключителен мръсник, подлога и най-вече тотален простак. Добре че заради последното спряха да го канят по телевизиите, че само като го видя и настръхвам.  

Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2020 at 1:42 PM, w00x said:

Squadrons ще падне до няколко месеца драстично. Недей да бързаш да купуваш.

 

image.png

 

Pillars of eternity и Tyranny са безплатни в Epic Games.

 

От 17-ти ще пускат по една безплатна игра всеки ден в продължение на 15 дни.

Link to comment
Share on other sites

On 11/19/2020 at 4:42 PM, gado said:

Аз изпадам в все по-голямо чудене, на какво са били кретените направили Бордерландс. Направих доволно голям левел и дори на ултра стана леко и приятно за играене, та започнах да се заслушвам и в казаното от НПЦтата и да се зачитам в интрото на мисиите. Обаче шапка им свалям, пък каквото и да са зобали по време на правенето. Няма такова хилене просто.

А Мистър Торг се превърна в любимото ми НПЦ от де що игри съм изиграл до сега. Когато и Баба Флексингтън (баба му) се включи в шоуто, жена ми дойде да види що цвиля така. Пак казвам, няма такива сладури като правилите тази игричка  :)

С нетърпение очаквам да видя какви са ги сътворили пичовете в трета част, ама още отлагам, че не съм доизстискал втората от към забава....

spacer.png

 

Ето кой :)

Вследствие този коментар и други ревюта, които четох наскоро аз също се надъхах и я чакам другата седмица да пристигне :)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, netrootbg said:

:Facepalm:

Закрийте форума!!!

 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Epic_Games


Земи се плесни сам, защото когато съм играл FIREFIGHT сигурно си бил в пелени или прав под масата... 
 

3 hours ago, w00x said:


Мдааа, само още един магазин ми липсваше да харча пари... Кво питам и аз! 

====================================

 

ЕДИТ: Само да вметна, че Cyberpunk 2077 върви на Вирус 7. Големи будали трябва да са авторите

Link to comment
Share on other sites

Чудя се ся дали да вмъкна дребната подробност, че тая игра я има за preorder от сигурно пет години. Ама се опасявам, че може да развали опорката на свръх интелигентния, че е натрупала тези печалби за 24 часа :)
Иначе интелекта и курвалъка са различни неща и не едното не изключва другото.

Отделно не разбирам коя част от анти-утопичен град в бъдещето е част от полската култура. С'я не твърдя, че съм полски културулог, но за 10-ната си часа  в играта нищо полско не видях. Ама то вичера (където има не просто полски, а като цяло славянски) и сайбърпънк е много лесно да ги сбъркаш, особено ако следиш внимателно гейм пазара :)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Antares said:

Чудя се ся дали да вмъкна дребната подробност, че тая игра я има за preorder от сигурно пет години. Ама се опасявам, че може да развали опорката на свръх интелигентния, че е натрупала тези печалби за 24 часа :)
Иначе интелекта и курвалъка са различни неща и не едното не изключва другото.

Отделно не разбирам коя част от анти-утопичен град в бъдещето е част от полската култура. С'я твърдя, че съм полски културулог, но за 10-ната си часа  в играта нищо полско не видях. Ама то вичера (където има не просто полски, а като цяло славянски) и сайбърпънк е много лесно да ги сбъркаш, особено ако следиш внимателно гейм пазара :)


:laughing1::laughing1::laughing1: 

Молим ти се! Той грачещият е стожер на игрите и техния пазар! Подозирам обаче, че има някакви грешки от бързане в поста ти....:ninja:

========================

 

В тоя пореден, вече четвърти стор, в който се набутвам пак ще стават бели... Ангеле! ПАК ТИ СИ ВИНОВЕН! 

=================================

 

ЕДИТ: Освен посочените от Ангел игри, в стора има още много безплатни заглавия и то такива, които са на сериозни цени. Отделно на определен почасов период от време ще се пуска по някоя нова безплатна игра 

Link to comment
Share on other sites

Още не са започнали да пускат безплатните игри, не те знам какво гледаш. :) Да не са някои перманентно безплатни игри?

 

Иначе наистина безплатни платени игри има или веднъж на седмица, или веднъж на две седмици. Не ми се проверява сега. Не е ясно до кога обаче.

Аз си държа лаунчъра им, за да си добавям безплатните игри като се сетя от време на време. И все забравям и пропускам.... elite dangerous е била безплатна преди няколко седмици и я пропуснах..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...