Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

На 5.1 Surround ли ти беше настроено?

 

Настройките на Уиндоуса са много зле в момента, защото се дублират и се поднасят по два различни начина. Трябва да свикнеш или просто да ползваш SEARCH-а в старт менюто, който е супер удобен така или иначе.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, w00x said:

На 5.1 Surround ли ти беше настроено?

 

Настройките на Уиндоуса са много зле в момента, защото се дублират и се поднасят по два различни начина. Трябва да свикнеш или просто да ползваш SEARCH-а в старт менюто, който е супер удобен така или иначе.


Да, баш така беше, а аз съм с две фронт колони... Това за сърча дори не го и знаех и една от причините да го псувам тоя травестит толкова е точно това меню

Link to comment
Share on other sites

И при мен беше така, незнайно защо. А аз имам и контролен панел на звуковата карта, в който се настройват колоните.

 

Оправи ли се проблема в играта?

 

Използвай си search-а за всичко. Супер удобен е и прескачаш лутането в това недоразумение "Settings".

Голяма част от най-често използваните опции са ти на десен бутон върху Start бутона.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:

"Новата" Мафия тръгна. Признавам си, че се просълзих по време на интрото. Връзката ми с тая игра е много силна. И точно се зарадвах и почнаха гредите. В синематика, а и в самата игра буквално не чувам диалозите. На фона на останалите звуци са някъде далеч в дъното. Подозирам обаче, че друг тук не играе, освен канадския мисир на конзолата, та едва ли някой ще може да помогне... 

Ти си уникален МИСИР! Ква конзола те гони като в хардуерната тема дори съм сложил снимки на геймърското ми PC, да не говоря за подробните спецификации! :Facepalm::lol:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Godfather said:

Ти си уникален МИСИР! Ква конзола те гони като в хардуерната тема дори съм сложил снимки на геймърското ми PC, да не говоря за подробните спецификации! :Facepalm::lol:


Че откъде да те знам какво на какво играеш бе, мисир с мисира ти!!! На врачка ли ти приличам??? Обикновено се лигавиш с конзолата по мои наблюдения. Между другото играта е буквално копие на оригинала, но с уникално добра визия. Гнус ме е от конзолния елемент в нея, просто ме е гнус като от зеленясала гной. Как не ги не бе срам да серат така по една от най-великите игри в историята...

Признавам, че засега не намирам нерви да мина ралито на хард... За сметка на това на долната трудност го минах от първия път... Бахти, какво нещо е... Помня почти всяко място в града, а някои ги знам с вързани очи... А сега нямам повече време за губене с мисири, имам да се измъкна жив от клопката във фермата.  

Link to comment
Share on other sites

Мисирщината ти е безгранична! За какво съм хвърлил няколко хилки за набичена машина, която да не използвам за най-новите игри? Вземи го смени това Пиринско накрая, че нещо ти размътва главата! :lol:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Godfather said:

Мисирщината ти е безгранична! За какво съм хвърлил няколко хилки за набичена машина, която да не използвам за най-новите игри? Вземи го смени това Пиринско накрая, че нещо ти размътва главата! :lol:


Няма по-голяма мисирщина в света от твоята. Доказано отдавна, само се повтаряме. Пак повтарям - отде да те знам аз какви ги мисирстваш ти там??? Като знам какъв си мисир може за поставка за чаша да го ползваш, няма да се учудя... :laughing1:
Отделно какво Пиринско те гони не е ясно... Спряхме пиенето дългосрочно няколко човека, но си твърде голям мисир и па си блял.
А сега стига с мисирщината ти, че почва големия бой на летището, а той ми е любим. 

Да спомена още една слабост - радиото. Изключително надолу по пътеката в сравнение с оригинала, където просто ми пълнеха душата станциите с уникална музика от периода. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, RaptoR said:

Отделно какво Пиринско те гони не е ясно... Спряхме пиенето дългосрочно няколко човека, но си твърде голям мисир и па си блял.

Ти може и да си спрял пиенето, ама страничните мисирски ефекти са още налице. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Godfather said:

Ти може и да си спрял пиенето, ама страничните мисирски ефекти са още налице. :lol::rofl:

 

Чудя ти се понякога с какви очи изобщо имаш смелост да си отваряш устата на тема мисирщина, след като няма галактика, в която да не знаят, че си най-големия мисир... :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2020 at 8:28 AM, Godfather said:

Star Wars: Squadrons е баси и лудницата. Заради нея май ще си взема Valve Index, защото разправят във VR режим е още по-жестока. :):punk


Eeeeeee, доживЕхме!!! И пак 40 евра! Ай сиктир с тия 8 милиона марки! Някой се сети почти 30 години по-късно за кво иде реч... 

Между другото Мафия страда от все същия проблем - изиграва се за два дни... Не знам, но на мен тоя хард режим ми е твърде лесен.. 
 

On 10/17/2020 at 9:56 AM, plameni said:

 

Страхотни кемтрейлс в космоса :lol:


И пилоти вегани, траверси, сутрин надяват прясно напикан потник преди полет, зобят хомеопатични "лекарства" и не се ваксинират!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Eeeeeee, доживЕхме!!! И пак 40 евра! Ай сиктир с тия 8 милиона марки! Някой се сети почти 30 години по-късно за кво иде реч... 

 

В Battlefront 2 има режим с космически битки.

Squadrons е същият енжин, но със сингъл плейър кампания.

Аз лично май ще си го взема за Playstation, за да го играя на VR. Надявам се, че PS5 ще изкара по-добра графика в каската и ще е значително по-остра. Дано пуснат пач, за да оптимизират за PSVR на PS5.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, w00x said:

 

В Battlefront 2 има режим с космически битки.

Squadrons е същият енжин, но със сингъл плейър кампания.

Аз лично май ще си го взема за Playstation, за да го играя на VR. Надявам се, че PS5 ще изкара по-добра графика в каската и ще е значително по-остра. Дано пуснат пач, за да оптимизират за PSVR на PS5.

Аз пък се замислих за следната врътка. Тъкмо се навих да купя Valve Index и гледам тия идиоти от Стийм сложили предупреждение, че всички нови поръчки се шипват след 8 или повече седмици - WTF???!!! Та сега гледам, че има лесен вариант да се върже PSVR към PC-то и май ще го пробвам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Аз пък се замислих за следната врътка. Тъкмо се навих да купя Valve Index и гледам тия идиоти от Стийм сложили предупреждение, че всички нови поръчки се шипват след 8 или повече седмици - WTF???!!! Та сега гледам, че има лесен вариант да се върже PSVR към PC-то и май ще го пробвам. :lol:

 

Пробвай. Да кажеш как е. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък в пристъп на безумие ще взема да дам пак 40 евра хахахах

 

Абе няма ли някаква промоцийка, макя им свинска! Лошото е, че повечето време сега отсъствам, та се губи смисъл от бързане.  

========================================

 

Кво става га полудеем и видим, че има опция replay chapter (велико!!!)... Мисля си, че може и много още... Тук са над 35 трупа, просто нямах време да ги викам още, иначе вън в колите е пълно с агенти и идват още подкрепления... 

122133063_10222788781845709_563606826278

 

122121888_10222788782205718_657545790572

В тоя ред на мисли - великодушно на притежателите на МАФИЯ 2 и 3 са ни предоставили безплатно definitive edition пачовете. 
 

 

122277807_10222788782845734_333461381774

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Аз пък в пристъп на безумие ще взема да дам пак 40 евра хахахах

 

Абе няма ли някаква промоцийка, макя им свинска! Лошото е, че повечето време сега отсъствам, та се губи смисъл от бързане.  

Може да си купиш ключ и така ще ти излезне по евтино. Виж цените тук.

Втори вариант - да я вземеш през epic launcher-a. Там цената също е 40 еврака, но при първата покупка свалят 10 евро (прИмоцията важи до 1ви ноември).

 

Аз се замислям доста дали да я взема и тествам с Окулуса :) 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, w00x said:

Squadrons ще падне до няколко месеца драстично. Недей да бързаш да купуваш.


Защо мислиш така?
 

8 hours ago, Sothbiss said:

Може да си купиш ключ и така ще ти излезне по евтино. Виж цените тук.

Втори вариант - да я вземеш през epic launcher-a. Там цената също е 40 еврака, но при първата покупка свалят 10 евро (прИмоцията важи до 1ви ноември).

 

Аз се замислям доста дали да я взема и тествам с Окулуса :) 


Аз нямам нищо, с което да тествам, даже и джойстик, ама нЪли... ЩЕ взема да изчакам, щото като гледам всичките мафии ще се думкат наново, а и без това време почти няма. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Защо мислиш така?

 

Защото е сингъл плейър игра, която ще изгуби новостта си до няколко месеца. И като всички останали сингъл плейър игри, цената ще падне драстично.

За сравнение:

 

Star Wars Jedi: Fallen Order

https://isthereanydeal.com/game/starwarsjedifallenorder/info/

 

За PS4 на диск се продаваше за 70лв някъде, последния път като погледнах.
Дигиталните игри са по-скъпи от тези на диск, но пък има по-чести намаления. Както и сам можеш да видиш, преди 10 дни е била 50% намалена.

Squadrons до 5 месеца ще е на промоция 50% надолу.

 

Играта, която най-дълго държа цена, е GTA V. Години след пускането ѝ, не можеше да се намери за под 80-100лв нова.

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли в момента има намаления на Асасина - зверски. Одисей и Ориджинс за надолу съответно 70% и 80%. Направо не трябва да ги гледам тия работи... 
Скуадронс има мултиплейър. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:

В тоя ред на мисли в момента има намаления на Асасина - зверски. Одисей и Ориджинс за надолу съответно 70% и 80%. Направо не трябва да ги гледам тия работи... 
Скуадронс има мултиплейър. 

 

Още два примера на написаното от мен.

 

Знам. Няма значение, че има мултиплейър.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...