Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

15 minutes ago, Sothbiss said:

Няма да съжаляваш. За мен това е най-доброто попадение за тази година. Съветвам те да си я пуснеш на hard, за да има повече тръпка. Приятна игра! :)

Абсолютно, само чакам да ми пристигне каската в четвъртък и се започва. Така като гледам май трябва да си взема две седмици отпуска покрай празниците. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тия японци нормални ли са???

DEATH STRANDING

SYSTEM REQUIREMENTS

  • MINIMUM:
    • OS: Windows® 10
    • Processor: Intel® Core™ i5-3470 or AMD Ryzen™ 3 1200
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: GeForce GTX 1050 3 GB or AMD Radeon™ RX 560 4 GB
    • DirectX: Version 12
    • Storage: 80 GB available space
    • Sound Card: DirectX compatible
    • Additional Notes: AVX instruction set required
  • RECOMMENDED:
    • OS: Windows® 10
    • Processor: Intel™ Core i7-3770 or AMD Ryzen™ 5 1600
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: GeForce GTX 1060 6 GB or AMD Radeon™ RX 590
    • DirectX: Version 12
    • Storage: 80 GB available space
    • Sound Card: DirectX compatible
    • Additional Notes: AVX instruction set required
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

Тия японци нормални ли са???

Що бе, тия игри дето ги накупи вчера не ти ли стигат за следващите няколко месеца, Мисире? Аз ако не си взема дълга отпуска не виждам в следващите поне 6 месеца да поръчам нова игра, с изключение на Сайбърпънка и то ако ми харесат ревютата. Другото, което е, че старите игри просто хвърчат със и над 4К@120FPS на текущата ми система, която не мога да ъпгрейдвам така или иначе, заради простотиите с тотално липсващото производство на АМъДъ и Емвдивия. Тия вече нямат правото да се наричат произвоители на чипове. Това са просто едни маркетингови мошеници, баси!  :lol:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

 Това са просто едни маркетингови мошеници, баси!  :lol:


Тва щот не могат ти смогна викаш хахахаха

Иначе и при мене всичко лети нa макс... И както казах, май имам за 6 месеца занимвки. Снощи не съм разбрал как е станало 4 сабаля с HALO... 

Японците обаче не знам какво са сътворили. Тоя е зъл гений Хидео Коджима, виж само и какви имена участват. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, RaptoR said:

Иначе и при мене всичко лети нa макс...

Искам да видя AC:O как лети на макс с GTX 970 4GB и 1440p резолюция :moon:

 

Death Stranding на Коджима не е игра за всеки. Аз я имам за PS4-ката и я играя от време на време, но ми е тегава и мудна. По-скоро не я препоръчвам за покупка. Ако ти е интересна, винаги може я пробваш от маймундата.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sothbiss said:

Искам да видя AC:O как лети на макс с GTX 970 4GB и 1440p резолюция :moon:


На български може ли? 

И на мен ми изглежда много странна тая игра, отделно от това, което показват не разбирам за какво става дума като цяло...

Мисир, земи преименувай темата на ПОПУЛЯРНИ ИГРИ  - новини, промоции, препоръки, коментари

Link to comment
Share on other sites

Assassin's Creed Odyssey, бре. Нали си я купил от Steam.

 

Иначе за Death Stranding, не си единствен. Имам към 5-6 часа игра и аз нищо не разбирам. :moon:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sothbiss said:

Assassin's Creed Odyssey, бре. Нали си я купил от Steam.

 

Иначе за Death Stranding, не си единствен. Имам към 5-6 часа игра и аз нищо не разбирам. :moon:


Ахаааа - тая още не съм я пускал. Снощи оставих да се инсталира... И заспах... Вече не мога да държа без стимуланти хахаха

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, RaptoR said:

Мисир, земи преименувай темата на ПОПУЛЯРНИ ИГРИ  - новини, промоции, препоръки, коментари

 

Твоята модераторска титла само за престиж ли е? :D 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, w00x said:

 

Аз как имам като съм със същите права? :) 


Нямам понятие, но при мен липсва, освен ако е някъде другаде...

dfghdfdfgdf.jpg

Абе новобранец! Я не се обяснявай и изпълни задачата!!! 

Link to comment
Share on other sites

Нормално е да липсва НА ГРЕШНОТО МЯСТО бе, старшинка. :D 

Отиваш на първия пост в темата, натискаш EDIT и ти дава да сменяш заглавието на темата.

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм и предполагал, че може да е толкова тъпо направено... Едно време в хубавите версии на ФорОма нещата ставаха лесно, бързо, логично... Тия IPB серат по-скоростно и мащабно от авторите на Вирус... 

Ако някой сметна, че заглавието има нужда от още промяна да казва. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, w00x said:

На мен не ми харесва това заглавие, нищо лично. Много телеграфно ми седи. Като се досетя нещо друго ще го променя.


Най-добре да го решим на място, това го слагам, защото предишното просто ми идва непоносимо тъпо. 
В това поне се включва всичко, за което се говори в темата. Мислех да пиша НОВИ игри, но се получава тавтология, пък и далеч не само за нови си говорим. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, RaptoR said:

 

Не мога да го направя - нямам опция, отдавна съм казал

https://memegenerator.net/img/instances/68247939/-.jpg

 

:lol:

 

Аз пък снощи до късно трепах нацисти в Sniper Elite 4 - уникален кеф!

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, w00x said:

Изобщо не ми хареса на мен нещо тая игра... Играх първото ниво на един остров и до там.

Защото го няма динамичния "якшан" на традиционната пуканица от типа Wolfenstein. Но иначе реализма е убийствен - просто си избираш висока и скрита позиция и се зареждаш с търпение, след което почваш един по един да ги отстрелваш гадовете отдалече и да се кефиш на рентгеновите клипчета със забавен кадър как куршума им пръска вътрешностите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да, Sniper elite поредицата е за хора с дебели нерви :)

Аз играх тройката на бокса. Първите 5 мисии ми бяха интересни. После взе да става твърде еднообразна и в крайна сметка я зарязах на средата някъде. 

Известно време след това пробвах и четворката. Като изключим факта, че действието беше преместено от Африка в Италия, всичко останало беше 1:1 . Никакво развитие. Минах първите две мисии и я продадох. 

Сега като се замисля, ако не бяха въпросните "рентгенови" клипчета, май нямаше и толкова да я изтрая. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Значи тази игра си изисква специален подход. Май наистина не става да се играе като другите (пък и задължително трябва да се вземе на прИмоция за без пари, както го направих онзи ден). Просто е адски успокояващо и освежаващо, когато примерно те ядосат на работата, да вземеш да отстреляш няколко нацистки шемета от единия чекпойнт до следващия и след това да минеш на нещо друго. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Просто ми стана еднообразна много бързо и ми писна. Забавените убийства могат да задържат интереса ми само определено време. След това .... :) А и наистина не съм някой, който ще седи да дебне, за да се наместят. Още на първото място за каширане не издържах и се издадох. В последствие ги отстрелвах докато тичаха към позицията ми. На следващата позиция опитах стелта, но те просто вървят по определен маршрут, което е доста скучно, особено за такъв тип игра. Абе.. не е за мен.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Но иначе реализма е убийствен - просто си избираш висока и скрита позиция и се зареждаш с търпение, след което почваш един по един да ги отстрелваш гадовете отдалече и да се кефиш на рентгеновите клипчета със забавен кадър как куршума им пръска вътрешностите. :lol:


Аааааааах... Нещата, които обичам... :devil 

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2020 at 11:30 AM, Sothbiss said:

Искам да видя AC:O как лети на макс с GTX 970 4GB и 1440p резолюция :moon:


Върви бе. Пуснах ултра. Единствено видеорамът светна в червено, но тръгва и върви... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...