Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

On 9/5/2020 at 11:28 AM, Antares said:

Играта ми беше много приятна за изиграване, но е доста кратка. Минах я два пъти и зарязах на третия. Доста приятна игрица, има леко разнообразие откъм билдове на героя, оръжията бяха малко и не чак до там разнообразни. Историята е интересна и в духа на класическите Fallout-и твоите решения имат значение. Определено ми беше приятно да я изиграя и не съжалявам, че я купих на пълна цена.

Потвърждавам, минах я цялата от-до. Не е толкова дълга като Fallout 4, но не мисля, че е и толкова кратка, ако човек мине през всички възможни странични мисии, каквото направих и аз. Не е задължително да се минава всичко достъпно, но пък накрая минеш ли кулминационната мисия играта просто свършва, не е като при Fallout да продължиш да си цъкаш из отворения свят, което е малко кофти. Затова, който иска да мине през всичко, да вземе сериозно под внимание предупрежденията преди поемането на последната основна мисия - след това наистина няма връщане назад (освен използването на стари сейвове разбира се). Майтапът е, че финалната мисия има общо-взето два начина на минаване, много лесен и много труден (пробвах ги и двата), в зависимост от това до какви способности си стигнал и конфигурирал. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На мен ми се стори кратка, може би както на някой, който изгледа един сериал за един ден сериала ще му се стори кратък :lol:

Не знам дали да не отцепим тема за новини....
Mike Morheim, един от създателите на Blizzard създава нова компания - Dreamhaven

Link to comment
Share on other sites

Незабавно закупуване !!!


thloyuyewrywrt.jpg

EDIT: Какво са направили тия малоумни тъпаци не знам, но след 15 краша и никакво тръгване спирам да пробвам преди да съм потрошил всичко наоколо... Ебати идиотите! Такова нещо не съм виждал досега. 

EDIT 2: Е много ви благодаря, тъпаци неземни!!! След не знам колко похабени нерви и половин час четене намирам това в сайт, който няма нищо общо с играта:
 

Quote

If you are experiencing this issue on Windows 7 and 8, then you need to upgrade to Win 10 as the game doesn’t officially support Win 7 and 8 and won’t work on these OS.


На м%$€а ви %€§$@та смарангясана!!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2020 at 10:01 AM, Godfather said:

Мисире, новата Мафия е голяма лудница. Вземи го разкарай тоя Вирус 7 най-накрая! :lol:


То така и така е чсно, че ще ни извият ръцете рано или късно. С версиите преди тъпото 10 не успяха, но сега чисто и просто ни изнудват. 

Само че не знам как да го правя - от една страна не ми се занимава с преинсталации, защото полудявам, от друга ме предупредиха да не ъпгрейдвам щото ще се омажат много неща. 

Link to comment
Share on other sites

Нищо няма да се омаже. Пусни му ъпдейт. Уиндоуса много добре си се справя с пренасянето на информацията и обновяването на драйверите.

 

Правиш една инсталационна флашка с техния туул (https://www.microsoft.com/bg-bg/software-download/windows10).
Слагаш флашката, зареждаш я през Уиндоус и избираш опцията да ъпгрейднеш към Windows 10. После си го оставяш и то си прави това, което му е нужно. Няма да форматира, но за всеки случай си запази важната информация от системния дял.

След това си намираш начин да си го активираш или си купуваш един ключ от ebay за 3лв и го активираш.

Link to comment
Share on other sites

Като преди това си правиш бекъп на важни документи и файлове на външен носител. Да не надценяваме майкрософт все пак :) Иначе аз съм супер доволен от десятката.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Само че не знам как да го правя - от една страна не ми се занимава с преинсталации, защото полудявам, от друга ме предупредиха да не ъпгрейдвам щото ще се омажат много неща. 

Правилно са те предупредили. Няма по-добро от чиста, прясна инсталация върху форматиран дял. Ъпгрейд от стара ОС към 10-ка - само в краен случай.

Не знам дали са ви попадали компютри преминали преди години от 7/8 към 10 и след това ъпдейтнати не знам си колко пъти. Истинска мъка е да работиш на такива. Тогава наистина  ще бълваш змии и гущери. :lol:

Иначе 10-та си е ок.

 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ъпдейтнал два компютъра така и нямах проблеми. В последствие им направих чиста инсталация по една или друга причина, но си работеха съвсем нормално.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ъпдейтвал също от 7 на 10 и въпреки че всичко си работеше, в последствие се появиха проблеми с инсталацията на нови ъпдейти, старт менюто не се отваряше и т.н.

 

Видене, имаш 2 варианта:

1. По-мързелашката - ъпдейт и се надяваш след това да не се появят проблеми;

2. Чист преинстал (аз съм за това), като както са ти казали - бекъп на важните неща на друг диск. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

Нищо няма да се омаже. Пусни му ъпдейт. Уиндоуса много добре си се справя с пренасянето на информацията и обновяването на драйверите.

 

Не съм съгласен. Миналата седмица се ъпдейтна в Петък и затри AMD драйверите на видео картата. Преди това 2 години мисля нямах проблеми, но се случи :)

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Ъпдейтна се от Windows 7 на Windows 10?

Сложи му драйверите де, голяма работа. :) Такива неща са напълно в реда на нормалното като се има предвид, че драверите за Windows 10 са различни от тези за 7-цата.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Ъпдейтна се от Windows 7 на Windows 10?

Сложи му драйверите де, голяма работа. :) Такива неща са напълно в реда на нормалното като се има предвид, че драверите за Windows 10 са различни от тези за 7-цата.

Не имам чиста инсталация на 10ка от 2+ години. Не зная колко ъпдейта са минали до сега въпреки, че съм ги забранил. Миналия петък след ъпдейт затри драйверите на видео картата.

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Не ми се е случвало нещо подобно, но не е изключено. На AMD драйверите също са тотална щета... Една игра играя и през 4 версии имам проблем с играта заради драйверите.

В случая ставаше въпрос за ъпдейт от 7 на 10 без преинсталация. :) 

Link to comment
Share on other sites

Ся ако ше се хвалим с fail-ове - На мен ъпдейт на 10-ката ми затри MBR и практически ми превърна лаптопа в paperweight дорде не намерих бутващо CD да ремонтирам grub-иянина. Така че винаги с едно наум :lol: Ся друг въпрос е, че беше Windows Insiders - тоест ранни билдове, преди да ги пуснат на широката аудитория (бяха безплатни по едно време), ама 'се пак :)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

И нормалния ъпдейт прецакваше boot конфигурацията на определени компютри за кратко.

Имаше един ъпдейт, след който при login, вместо да ти зареди лентата и иконите, ти показваше само черен екран с курсора на мишката и до там. Нищо друго не можеш да направиш.

 

Тук говорим за друго обаче.

Link to comment
Share on other sites

Реално погледнато при мене всичко е на външни дискове и то в по няколко копия - спомнете си как няколко пъти дъвках пръчката през годините  със смотани дискове. На ССД-то на практика няма нищо освен Вируса. Днес преди да тръгна на път забелязах, че и двата браузъра си пазят всичко важно. После пък се сетих как като взех лаптопа в момента, в който се логнах в профилите си можех да влизам дори и в банкирането си. Така че ще направя нова инсталация па квото стане... Но това някъде другата седмица. 

Link to comment
Share on other sites

Аз първо бих пробвал ъпдейта, пък ако нещо се прецака - тогава нова инсталация, щом не ти е проблем.

Настройките на програмите, както и разни файлове разпръснати по папките в Ц, няма да ти се запазят. За мен лично това е малък, но дразнещ проблем.

Link to comment
Share on other sites

Baldur's Gate 3 е тук... Някой да има 60 евра? :bgrin:

 

===========================================

 

"Новата" Мафия тръгна. Признавам си, че се просълзих по време на интрото. Връзката ми с тая игра е много силна. И точно се зарадвах и почнаха гредите. В синематика, а и в самата игра буквално не чувам диалозите. На фона на останалите звуци са някъде далеч в дъното. Подозирам обаче, че друг тук не играе, освен канадския мисир на конзолата, та едва ли някой ще може да помогне... 

Link to comment
Share on other sites

Отвори си настройките за звука в Уиндоус и подсигури, че е сложен на Stereo, а не на 5.1 съраунд.

За това говоря:

 

image.png

 

 

Имах проблем с една друга игра, при която се получаваше друг бъг заради тази настройка. В контролния панел на звуковата карта си беше на Стерео, но играта взимаше настройката от тук, а не от звуковата карта и се получаваше мазало.

Link to comment
Share on other sites

При мен няма такова нещо... Има някаква опция SPATIAL, но тя е изключена... Да не разправям пък, че се лутах докато намеря саунд контрол панела... Травеститски удобства... 

Link to comment
Share on other sites

Има, просто не си я намерил.

 

Натискаш START бутона.

Пишеш CONTROL PANEL.

Натискаш стария CONTROL PANEL от резултатите и избираш SOUND.

После избираш звуковата си карта и натискаш CONFIGURE.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, w00x said:

Има, просто не си я намерил.

 

Натискаш START бутона.

Пишеш CONTROL PANEL.

Натискаш стария CONTROL PANEL от резултатите и избираш SOUND.

После избираш звуковата си карта и натискаш CONFIGURE.


Баааахти и зора и простотията... Заболя ме главата да го търся тва. То било вляво (?!?!), а аз директно отивам в пропъртис... Ей за тая работа вече благодаря. Кой знае колко бесуване щеше да има докато разбера какво е... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...