Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Баси, Squadrons ми крашва като за световно и не мога да направя нищо от един момент нататък. Интересното е, че крашва в различни ситуации, но все на един и същи епизод. Принципно картата ми е овърклокната, но това е първата игра, която го прави този номер - нищо друго до не крашва по този начин от стотиците игри, които съм минал до момента. Хич не ми се ще да връщам заводски настройки заради една игра само.  :evil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, Godfather said:

Баси, Squadrons ми крашва като за световно и не мога да направя нищо от един момент нататък. Интересното е, че крашва в различни ситуации, но все на един и същи епизод. Принципно картата ми е овърклокната, но това е първата игра, която го прави този номер - нищо друго до не крашва по този начин от стотиците игри, които съм минал до момента. Хич не ми се ще да връщам заводски настройки заради една игра само.  :evil


Ха да видиш ся хубуу ли е! :laughing1:  
 

ЕДИТ: Ангеле, ГТА 5 на 50% за 15 евра... 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, RaptoR said:


Ха да видиш ся хубуу ли е! :laughing1:  
 

Ма гоУем си ми Мисир, моя случай няма нищо общо с твоя, който си беше чиста мисирщина. Squadrons ми е набузен на мах@4К и вероятно на моменти картата се шашка, все пак не е новата 3000 серия. Ще намаля някоя от опциите и ще тръгне без проблеми. Даже ако закача PSVR сигурно драстично ще промени ситуацията.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, RaptoR said:

 

ЕДИТ: Ангеле, ГТА 5 на 50% за 15 евра... 

 

И? На мен цените са ми ясни. Тя и безплатна беше. Нали знаеш, че това е игра на 7 години?

Link to comment
Share on other sites

On 10/21/2020 at 3:44 AM, Godfather said:

Ма гоУем си ми Мисир, моя случай няма нищо общо с твоя, който си беше чиста мисирщина. Squadrons ми е набузен на мах@4К и вероятно на моменти картата се шашка, все пак не е новата 3000 серия. Ще намаля някоя от опциите и ще тръгне без проблеми. Даже ако закача PSVR сигурно драстично ще промени ситуацията.  :lol:


Не ми пука каква е причината и не съм коментирал - просто да видиш хуу ли е. Казах. 

 

==========================================

 

Начи, видите ли ме, че бегате! Видите ли ме, ПАК че бегате!  

9E77BEAF019B971B779B66E47B9EDE10F3E11EDA

Link to comment
Share on other sites

Стийм са пуснали някакъв "Fallout Bombs Drop Sale" и се чудя дали да не взема Fallout 4 VR за мижавите два'есе кинта. То тва хубаво, ама след това трябва да взимам и Valve Index. :lol:

Link to comment
Share on other sites

On 10/25/2020 at 10:08 AM, Godfather said:

Стийм са пуснали някакъв "Fallout Bombs Drop Sale" и се чудя дали да не взема Fallout 4 VR за мижавите два'есе кинта. То тва хубаво, ама след това трябва да взимам и Valve Index. :lol:


Така и не разбрах как успяваш да намирап време И за игране, мисире с мисира ти... Явно нищо друго не правиш хахахах

=======================================

 

Един въпрос - преди много много години, в една далечна галактика имаше една игра тип стратегия, но доста интересна като идея. От беглите ми спомени е останало следното - спускат те на планета с някакъв дропшип и започваш да се развиваш, като развитието е по-скоро еволюция. Създаваш си свои същества и т.н. Пусто вече сума ти месеци ми се върти из главата и много искам да я намеря и така и не мога да се сетя името. Мисля че беше една дума.  
 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sothbiss said:

Spore?

 

Съвсем не и е обидно да мислиш, че не познавам SPORE :laughing1:

Значи не мислете за нищо 3Д, нищо чудно, даже почти сигурно играта да е от 90-те... 100% съм я взимал от скъпите матрици на Гарови. :ninja:
 

Link to comment
Share on other sites

On 10/26/2020 at 7:49 PM, w00x said:

Какъв тип стратегия е тая игра? RTS като Warcraft и Red Alert? Или стратегия като Fallout, Xcom.


Честно казано не помня да съм се сбил с някого, но пък и доста малко съм играл. Идеята беше концентрирана в развитие на еволюционен принцип, което важеше дори и за ресурсите. Всичко беше много странно, но като идея беше супер свежо. 

============================

 

Вече правя купчини трупове и в тройката :)

 

B164B941328240500CD2D165DDD829DE7BCCBF0C

Link to comment
Share on other sites

CD Projekt Red за пореден път отложиха рилийза на Cyberpunk 2077. Този път "само" с 21 дни за 10 декември. Уж им трябва още време за да тестват версиите за новите платформи. Ето затова никога не се купуват игри предварително!

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Godfather said:

CD Projekt Red за пореден път отложиха рилийза на Cyberpunk 2077. Този път "само" с 21 дни за 10 декември. Уж им трябва още време за да тестват версиите за новите платформи. Ето затова никога не се купуват игри предварително!

Хората, дето мрънкат от отлагането на една игра са същите, дето реват като заклани, когато рилийзнат бъгава игра...

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно никога няма да разбера идеята за pre-order на дигитално съдържание, което може и да не ни допадне изобщо.

 

Имам един колега, който я е поръчал преди 1 година тая игра. Но пък не гледа никакъв gameplay или видеа за играта, за да не си развалял преживяването. Реално е поръчал нещо, за което дори не знае какво е. И чак отпуска ще си пуска, за да я играе.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, w00x said:

И какво спечели от предварителната поръчка?

 

В случая с Мафия взех специално издание на отлична цена. И кой е казал, че съм търсил печалби?

Link to comment
Share on other sites

Никой не е казал, че си търсил печалби.
Просто обикновено като се поема някакъв риск, се преценяват възможните ползи от този риск.

Ако от рискът няма ползи или ползите не оправдават риска - риска е неоправдан.


Аз лично така живея. :) 

Link to comment
Share on other sites

Точно това се опитвах да кажа - абсолютно никакъв риск не съм поемал, не и с тези игри. Докато някаква измишльотина от някакви си пацули, дето поне аз не съм ги чувал до момента посмъртно няма да поръчам предварително. Има разлика между двата случая.  

Link to comment
Share on other sites

Няма чак такава разлика.

Никога не знаеш какъв проблем може да изникне или как да те разочароват разработчиците. Както в случая - приордърната ти игра не вървеше на Уиндоус 7. Ако не я беше приордърнал, можеше и да се замислиш преди да я купиш. Или пък Far Cry, който не е прогресирал от Far Cry 3 насам. Или пък ако беше толкова сигурен в поредицата, че беше приордърнал Far Cry Primal, за който хората вече забравиха дори. Или пък ако беше приордърнал Mafia 3, само защото си сигурен в това, което да очакваш от поредицата и изведнъж .... разочарование.

Link to comment
Share on other sites

Както винаги е позна...
1. Не съм поръчвал предварително новата Мафия.
2. Far Cry за мен винаги си е прогресирал - нямам никакви оплаквания. Не съм поръчал следващ, просто защото не съм изиграл предишния - и още не съм
3. Същата причина и при Мафия 3. Не бях готов по никакъв начин, тъй като играех и Fallout 4 (още недовършен), и Far Cry едновременно. Абсолютно никакво разочарование не мога да имам и тук. Да не говорим пък за радиото - един от най-великите игрови саундтраци на всички времена. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

1 hour ago, RaptoR said:

Както винаги е позна...
1. Не съм поръчвал предварително новата Мафия.
2. Far Cry за мен винаги си е прогресирал - нямам никакви оплаквания. Не съм поръчал следващ, просто защото не съм изиграл предишния - и още не съм
3. Същата причина и при Мафия 3. Не бях готов по никакъв начин, тъй като играех и Fallout 4 (още недовършен), и Far Cry едновременно. Абсолютно никакво разочарование не мога да имам и тук. Да не говорим пък за радиото - един от най-великите игрови саундтраци на всички времена. 

 

Не е нужно да "познавам". Аз не съм казвал на ТЕБ какво ти е било, че да е нужно да налучквам (отгатвам) части от битието ти. Аз говоря ПО ПРИНЦИП.

 

20 hours ago, w00x said:

Най-вероятно никога няма да разбера идеята за pre-order на дигитално съдържание, което може и да не ни допадне изобщо.

 

19 hours ago, RaptoR said:

Аз така си поръчах и Мафия, и Фаркрай - ГРАМ съмнение не съм имал в качеството и съдържанието. 

 

 

Последно? Поръчал ли си на pre-order (новата) Мафия (Difinitive edition) или не си поръчал на pre-order Мафия? :)

 

2. Това, че ти нямаш никакви оплаквания, не променя факта. Дори не знам защо го споменаваш и какво общо има с дискусията?

3. Тук също. Защо изобщо го споменаваш това и каква връзка има с дискусията?

Аз казвам само, че ако някой е очаквал Mafia 3 да е като Mafia 1 или 2, и е направил приордър, е останал много разочарован след като 3 излезе. Дадох реален пример просто.

Аз не играя игри заради радиото в колата. Имам си Спотифай. А радиото в Mafia 3 не може дори да се доближи до радиото в GTA игрите. Като цялата игра де. Бледо копие. Бъгаво при това.

 

И пак не разбрах каква е твоята причина да поръчваш предварително игри, за които не се знае нищо, и може да са тотално разочарование веднага след излизането си.

 

На мен единственият ми приордър е Diablo 3 (физическо копие) и то защото цената по някаква причина беше на 50% от продажната.

Link to comment
Share on other sites

Айде пак тръгна вентилатора... Преди години преордърнах Мафия 2 - преди МНОГО години. Нищо общо със сегашната преработка на сериите. 

 

Това, че например аз нямам оплаквания показва, че явно и десетки хиляди други нямат оплаквания => много хора преордърват и ако не го правеха нямаше да я има опцията. 

Споменавам тия неща, защото пак ТИ взе да ми обясняваш на МЕН какво, как и защо в моята кошара. За пореден, не знам кой си път... 

Мафия 3 си е отлична като част от поредицата, от която явно нямаш достатъчно понятие. Да, за съжаление и тя, както и много други игри залитат все повече към шибаните конзоли и това ме отвращава, което обаче е съвсем друга тема. GTA след 2 е тотален кенеф - ето го пък моето мнение. Ама тотален - нищо не съм играл и всичко, което съм видял е отвратително за МЕН. Не ми е ясно откъде намеси тая тъпотия в поредицата Мафия и защо. 

Естествено, че пак не си разбрал - то това е всеки път без изключение. Няма никога да поръчам игра, която да не познавам - без значение по какъв начин. Докато тези, които споменах като пример никога не са ми давали повод за съмнение и знам, че смело мога да си ги дори ПРЕордърна без да имам проблеми. Има-няма 10-на години и нагоре не съм сбъркал със заглавията, за които говоря. Докато колкото и да е шарена и набузена някаква игра като тая, дето Момчил споменава, никога няма да я пипна, тъй като нищо не ми говори нито производителя, нито заглавието. 
Или простичко казано - смело мога да си преордърна при добри условия новото БМВ или Мерцедес ако съм карал такива коли 10-15 години и ги познавам добре, но никога не бих новопоявилия се хибрид "Незнамзаквосиговорим" от "Незнамкоисатияпалячовци"
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...