Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не, не говори за атмосфера! Тя никак няма да ти хареса, стига да имаш някаква дори и бегла възможност да я усетиш. Вярно, адреналинът в началото е много яко нещо, ама после....

За кинематография обаче не мога да споря, понеже за разлика от теб, аз съм захранен с чирпанска пържена попара от невръстен, вместо с чипсове и пуканки с масло. Та тук признавам си, че губя.

 

П.п. Ама въпреки всичко си мисля,  дето безразборно подскачане, мяткане и пуцане на сбирщина пъпчиви уонабита няма нищо общо с реализъма, пък колкото и да са шаренки картите!

Link to comment
Share on other sites

Казах, че изглежда като във филмите. Не съм присъствал на истинска междугалактическа битка, за да ти кажа до колко е "реалистична".

Link to comment
Share on other sites

Ами гледай си филмите и не се напъвай да говориш за реалистичност Ве, Мен!

Наистина не искам да те заяждам, понеже ставаш все по-забавен  :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз говорех за "реалистично", до колкото това може да се отнесе към фантастичен филм!

Ти реши, че "реалистично" в онзи контекст за Star Wars, се отнася към истинска война, в която и ти не си участвал, между другото.. И тук пак се връщаме към тълкуването на думите в контекста и задаването на доуточняващи въпроси.

Link to comment
Share on other sites

Ангел!

Безнадежден си, щом стигна до това, че да вадиш семантика извън контекста и да ме замеряш с нея!

Отказвам повече да си играя с тебе, щото ще започна да те обиждам!

 

П.п. Пък аз си мислех, че само хората на възраст страдат от ЕД....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Знам, че има фенове на gta v за това го пускам тук. Сайта твърди, че играта е безплатна за 1 седмица. 

https://m.timesofindia.com/gadgets-news/gta-v-is-now-free-on-epic-game-store/articleshow/75752969.cms

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

Още една невероятна изненада от Epic Games - Civilization VI е безплатна!

Извън тази невероятна промоция, Civilization VI е на двойно по-висока цена от хита на миналата седмица GTA V.
След като миналата седмица имаше промоция на GTA 5, днес популярният магазин за игри надскочи себе си, като пусна безплатно хитовата Civilization VI. Играта едва ли има нужда от представяне, но именно това е последното попълнение от епичната поредица стратегии. Създайте своя империя, подобрете културата си и се състезавайте срещу най-големите лидери в историята, за да изградите цивилизация, която ще издържи на изпитанието на времето. Побързайте, защото безплатна промоция е валидна до 28 май, но веднъж свалена играта остава ваша и занапред.

Минимални системни изисквания:
ОС: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процесор: 2.5 GHz
RAM: 4 GB
Видео: 1 GB+ (DX 11)
Място на диска: 12 GB
Edited by torbalan
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 hour ago, w00x said:

Hitman Absolution е безплатна в GOG.com до 15-ти.


Нещо линк? Не знам дали защото съм твърде уморен, но 10 минути си губя времето и нищо не намирам като за сваляне. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Миналата година когато излезе Shadow of the Tomb Raider, гледах доста ревюта, които тотално оплюха играта и затова я бях изпуснал, въпреки, че съм фен на поредицата. Тия дни видях една прИмоция в Стийм и свалих всичко и спокойно мога да кажа на тия същите да си заврат ревютата там, където слънце не огрява. Играта е страхотна, а фантазиите в създаването на предизвикателствата в гробниците са ненадминати, като тук огромно значение има и уникалната графика, която за съжаление изисква сериозна хардуерна мощ. Машината, която сглобих в началото на годината се справя успешно със задачата, но е на ръба - все пак играя на 4К и ultra, та видеото (Asus ROG Strix RTX 2070 Super Gaming OC) успява да го докара до средно 65-70 FPS. Много рядко пада до 55 в най-динамичните сцени, но и това се понася. Монитора е 4К@60Hz. Та за феновете на поредицата - в момента вървят доста прИмоции, които не са за изпускане. :)

Link to comment
Share on other sites

Гледаш грешните ревюта значи. Фрашкано е с платени ревюъри, които получават сериозни суми да излъскат ботушите на този или онзи производител. И някой като не им кихне - ясно е, че ще оплюят играта. Достатъчно е да погледнеш в metascore разликата между критици и потребители за Warcraft Refunded...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Antares said:

 

Това беше последното нещо, което цъках и му ебаха майката тотално.

Бяха я оставили играта на самотек над 5 години и хората я играеха.  В момента на нищо не прилича.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз бих препоръчал Бордерланд. Стига човек да си пада по Шут анд Луут пуцалките, де.

Изпадна ми двойката фул пакет за без пари и вече почти два месеца си запълвам времето преди да ми се приспи с нея. Е... трябваше ми доста за да преглътна гадната манга графика, ама вече и свикнах. Даже се замислям дали да не дам някой лев за тройката.

А се занимавам толкова време, щото ми се ще да си събера достатъчно читави пушки, че с кеф да претрепя последния Шеф - Дъ Уориъра.

Link to comment
Share on other sites

Принципно към по-комерсиалните игри подхождам така - чакам да им се сринат цените и си ги купувам. Така или иначе нямам време да изиграя всичко. Двойката, пре сикуъла си ги взех за смешни пари и бая цъках. Последно с melee zero, та стигнах до последните трудности.
Тройката... определено ще си я взема, но като ѝ падне цената под примерно 30 лева.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам един зор в RPG локацията. Стигнах до едни три дракона (босове), които никак не можех да изтрепя. Сега вече имам по-смислен шотгън и може да се пробвам пак, ама и аз цъкам със Зиро (заради якото снайпване). Май съм 40 левел, ама едва ли ще оцелея заради не многото виталити, дето имам. Бахти. Пукат те от вси страни комбинирано с киселина, ток и огън.

Та ако още я цъкаш, може да направим един кооп специално заради тия. Щото, дето се вика, имам чувството, че Уориър-а е по-лесен от тия

Link to comment
Share on other sites

Махнал съм ги - закъсал съм за дисково място. При тия май имаше някакъв пиниз - всеки дракон трябваше с различен element май трябваше да го пуцаш.

Link to comment
Share on other sites

Е няма как да имам три читави пушкала с огън, помия и ток. Имам РПГ с 32к експлозив демидж. добре им влиза инак, нали, щото нямат щитове. И съм накатал 24 снаряда в раницата. Ама съм трепал до два максимум. И докато обърна внимание на третия, нещата приключват, без значение, че активирам руни за протекшън.

Те за това си мисля, че вариантът е или супер брутални пушкала, или кооп.

 

П.с. А и помията иска още едно пушкало, с което да вкарваш допълнителен демидж.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

От няколко дена съм притежател на Oculus Quest и съм супер доволен. VR геймплеят няма нищо общо с това да застанеш пред монитор/телевизор и да цъкаш с мишка/клавиатура/джойстик. Направо не очаквах, че ще се накефя толкова, а тепърва навлизам в "играта". Естествено за последно съм си оставил Half-Life Alyx - основата причина да си купя VR. :)

Та ако имате някой заделен лев и не знаете какво да си купите - вече знаете. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Чудех се къде да го сложа това интересно наблюдение, но май и тук става. За всички, които играят на РС с Nvidia GeForce RTX 20X0 карти - задължително ползвайте DLSS (Deep Learning Super Sampling) технологията на Nvidia, естествено при игрите, които я поддържат. За пример мога да дам бенчмарк теста на Shadow of the Tomb Raider - въпросната опция качва средно около 10-12 FPS отгоре, което е просто умопомрачително - без никакво пържене и други хватки, само включването на тази опция изстрелва играта на съвсем друго ниво. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kerbal Space Program е баси уникалната зарибявка! Бях я купил преди два месеца, когато беше пусната почти за без пари в gog.com и чак тези дни реших да я поразцъкам (ентусиазиран от реалните космически събития) и мога да кажа, че едва ли има по-добър симулатор за изучаване на орбитална механика. Даже още не съм почнал същинската кампания, а прекарвам часове в Sandbox-а, конструирайки всякакви космически ламарини, опитвайки извеждане в орбита. Новата версия 2 на играта трябваше да излезе тази година, но нещо нещата са се закучили и се очаква рилийз чак догодина есента. :)

Link to comment
Share on other sites

Не си купувайте Асасин Крийд Одисей, освен ако не искате да се лишите от сън и почивка. Малко по - различни е от предишните(не съм играл тази в Египет), но е много приятна игра. Безкрайно дълга е.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, netrootbg said:

Не си купувайте Асасин Крийд Одисей, освен ако не искате да се лишите от сън и почивка. Малко по - различни е от предишните(не съм играл тази в Египет), но е много приятна игра. Безкрайно дълга е.

Тази я бях взел преди време на някакъв сейл в Стийм, но още не съм почнал да я играя заради една камара други игри, но мога скоро да я пробвам като ми омръзне да пращам ракети в космоса. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...