Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Трябва ми сериал за тази игра - Draft Day Sports: Pro Football 2020 ?

Знам , че има кракната версия, но при мен излиза съобщение за проблем и играта излита.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Star Wars Jedi: Fallen Order е егати и тъпата игра! Това е последното заглавие на ЕА, което пробвам с надеждата, че най-накрая са се научили как да правят истински игри. Бахти и буламача са сътворили! Тия идиоти окончателно закопаха Star Wars идеята! :evil:devil

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

Какво не ти хареса?

Това е едно от малкото отрицателни мнения за играта.

Е как какво - всичко е като на игра от преди 10 години, като се започне с визията и се стигне до геймплея. Значи графиката за PS4 Pro е така омазана, направо имам чувството, че играя на някаква супер архивна конзола. Напъвам се нарочно да я играя и въпреки това ми писва на третата минута, баси. Преди малко я зарязах и си пуснах отново Wolfenstein Youngblood - имах чувството, че се възраждам, макар и самата игра да я приключих отдавна. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хората това искат ако не си забелязал.

Геймплей като на старите игри. И като го получат, се оплакват, че играта е много outdated......

По същия начин мрънкат за Diablo 2 Remaster и като го получат, ще видят, че вече не им се прави едно и също нещо в продължение на 20 часа, единствено заради някакъв предмет.

Link to comment
Share on other sites

Приятно съм изненадан от Rage 2. Преди години бях играл на стария ми Ексбокс първия Rage, койтоп беше игра с интересна концепция, но с безумно скучни и повтаряеми мисии, които в крайна сметка ме отказаха след първите 4-5 часа и я зарязах.

По принцип нямаше да обърна внимание на новата, ако не я бях намерил съвсем случайно на уникално ниска цена в ибей и импусивно я поръчах.

На пръв поглед нищо особено- поредният shooter-looter, но на втори поглед опрелено са я "барнали" в сравнение със старата: много по-динамични и разнообразни мисии, хубав и добре изглеждащ отворен свят, повече и по-интересни противници и тн. Е, има и доста бъгове, като  всяка нова игра напоследък, които се надявам, че ще се коригират със следващите ъпдейти.

С една дума- играта не предлага нищо ново под слънцето, но поне за мен е приятна изненада и си я разцъквам вече 3-4 дни без да ми е омръзнала все още.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Връщам си думите за Star Wars Jedi: Fallen Order. Очевидно, типично за ЕА бяха пуснали играта с една камара бъгове (поне за PS4 беше така) и от там са идвали всички проблеми, включително и едно пълно зацикляне още в началото на играта. Докато играех други неща ми направи впечатление, че излязоха цели два ъпдейта почти един след друг - нещо не съвсем обичайно. И така реших да дам втори шанс на това заглавие и останах изненадан от интересния геймплей, който се разкрива след изчистването на тия идиотски бъгове. Естествено графиката си остава на първоначалното ниско ниво, но иначе самата игра с напредването става доста добра и зарибяваща. Тук-там все още се срещат дразнещи бъгове, но вече не са толкова, че да развалят фъна от играта. Все пак е добре ако се купува да е на дийл и май в момента е точно такава ситуацията (явно са видяли как вървят нещата с първоначалните бъгове и са решили бързо да смъкнат цената). :)

Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за "връщане назад", и аз да си ги върна, ако може, но с обратен знак за Rage 2!

Бетезда тоя път просто са надминали себе си по бъгове! Играта започна много добре, супер се запалих и няколко вечери подред оставах до посред нощ, но колкото повече напредвам, толкова по-невъзможна за игра става: губеше се звука, рестартираше се без причина, замръзваха екрани,  супер много лаг, особено в менютата и тн. ,и тн. Някои неща се оправиха след първия ъпдейт, други- не, но как да е, всичко това някак си щях да го преглътна, ако не се оказа в един момент, че главната мисия е дотолкова счупена, че буквално не може да се продължи. В смисъл, стигам до място, където трябва да продължа към следващия етап от мисията, но той просто липсва,  няма го!  Съответно няма как да продължиш с напредъка в играта, въртиш се на едно място като муха без глава и нищо не можеш да направиш! Четох по форумите, оказа се че много хора изпитват подобен проблем. Рестартирах, преинсталирах,  писах до съпорти, технически екипи, всички горе-долу казват едно и също: или трябва да седя и да чакам ъпдейт, който евентуално да изчисти този бъг (но не е сигурно), или да започна играта от начало, да зачертна 20-30часа геймплей, да мина всичко наново и да се надявам, че няма да се случи пак същото. Пълен идиотизъм и поредно осиране на Бетезда! Много ме е яд, защото играта наистина хич не е  лоша и не заслужава да я съсипят по подобен начин! Не мога да си обясня, не ги ли пробват тия игри, преди да ги пуснат на пазара, една камара пари искат, а насреща- нищо, как не ги е срам...

 

п.п.: и понеже много се ядосах заради горното, затова за успокоение на нервите и по препоръка на wOOx-a, реших да си направя един подарък за Коледа и си купих Control. Досега съм минал първите 2-3 мисии и съм с много добри впечатления, играта действително е много приятна и интересна, засега. Личи си, че е направена от същите хора, които стоят зад Quantum break, като цялостно усещане и атмосфера, но за съжаление не е на това ниво. Иначе чест им прави на пичовете, че вместо да заложат на сигурното, са се постарали да направят нещо по-различно и иновативно, просто сами си поставиха летвата твърде високо и явно няма как да надскочат себе си.  Но играта си заслужава определено, само се надявам да ми позволят да я докарам докрай :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нищо не заслужава тая игра докато не я оправят.

Аз чакам Battlefront 2 да падне пак до 4.50 ЕВРО. Ако някой види, да свирка. Когато я бяха намалили Октомври месец се мотах и я изпуснах. От тогава не е падала.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте,

 

в тези смутни времена сме решили да се стреляме по класически начин - CS. Някой може ли да препоръча вариант, в който 6-10 човека да си направим сървър и да играем? Преди много години съм го правил с Хамачи...иначе в самата игра (визирам 1.6) до този момент съм намерил един сървър с 3-4 човека от 32. Всичко друго е с модове, по 20-30 човека и тнт...

Link to comment
Share on other sites

След две отлагания и една година чакане най-накрая пристигна! :punk

Довечера се гмуркам и само се моля Бетесда да не са осрали и тая поредица, че сал тя остана от любимите ми, дето да е на ниво все още...

doom.jpg

Link to comment
Share on other sites

Е ти какво си очаквал? В смисъл,  DOOM си е DOOM: взимаш голямата пушка тръгваш на бегом и избиваш всичко, което мърда по брутален начин. Класически, линеен FPS.

Аз това искам и точно това "ниво" очаквам да поддържат.

 

п.с.: между другото, понеже pre-order-нах играта, на мейла са ми пратили като бонус код за сваляне ремастъра на DOOM 64 , та освен другото ще има и ретро-вечер тия дни май :lol:

 

 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Това, което описваш е Serious Sam и Bulletstorm. :D

Doom 1,2,3 нямат нищо общо с Doom 2016 и Eternal.


Не знам и аз какво очаквах, честно казано. Тоест, знаех. Получих това, което очаквах. Просто очаквах да ми е приятно да го играя, а то беше скучно.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, w00x said:

Doom 1,2,3 нямат нищо общо с Doom 2016 и Eternal.

 

Защо да нямат общо и къде точно е разликата? И тогава и сега, още от началото това си бяха линейни шутъри, в които от теб се иска да вземеш голямата пушка и да изкъртиш зомбитата без да се замисляш много-много. Оставяме настрани чисто времевата разлика и емоцията, която носиха тези игри едно време.

 

(лирично отклонение) Аз имах компютър  вкъщи още в началото на 90--те. Волфенщайн 3Д и последвалия го Spear of destiny,  първия Дуум, както и други ( Принца на Персия, Каратеката и тн) съм ги играл на него още 93-та, 94-та година. Бяха записани незнайно къде и как на ония големите меки дискети :) Дуум 2 го играехме по-късно на Сега-та на един приятел. Бяха времена в които ние бяхме деца, а това беше нещо ново, невиждано и нечувано и съответно се размазвахме от кеф. 

Към днешна дата вече, с това изобилие от игри, хиляди игри във всякакви жанрове и натрупания през всички тези години опит с повечето от тях,  малко или много ти пренасищат сетивата и ти притъпяват възприятията, до степен в която вече при излизането на нова игра си по-скоро "Мех", отколкото "Уау". Щото, дето се вика, вече всичко си видял. Поради тази причина НИКОЯ от съвременните игри не може и да се доближи даже до онази емоция, която изпитвахме тогава. Аз и по себе си го усещам. Пък и възрастта напредва.. :lol:  

То по принцип гейминга в сегашния му вид е изчерпан от години от към оригинални идеи и концепции. Следващата стъпка може би е виртуалната реалност, но май технически не сме подготвени все още за това. 

Link to comment
Share on other sites

Няма общо. Doom 3 е бавна игра със силно застъпени хорър елементи.

Doom 2016 е като арена за кръв. Влизаш, заключват се вратите, започват да се появяват чудовища, избиваш ги, влизаш в следващата стая, която се заклучва след теб.

Доскуча ми много бързо. Точно 3 пъти ме затвориха и вече не ми беше интересно. Даже не минах и първото ниво.

 

Wolfenstein, който също е линеен шутър ми беше доста по-интересен. И пак има прекалено насилие като в Doom. Просто е представен по начин, който е по-привлекателен за мен.

 

И  дори не говоря за носталгия. Не съм играл толкова Дуум 2 като малък, че да има елемент на носталгия при мен.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:

Няма общо. Doom 3 е бавна игра със силно застъпени хорър елементи.

Doom 2016 е като арена за кръв. Влизаш, заключват се вратите, започват да се появяват чудовища, избиваш ги, влизаш в следващата стая, която се заклучва след теб.

Доскуча ми много бързо. Точно 3 пъти ме затвориха и вече не ми беше интересно. Даже не минах и първото ниво.

 

Wolfenstein, който също е линеен шутър ми беше доста по-интересен. И пак има прекалено насилие като в Doom. Просто е представен по начин, който е по-привлекателен за мен.

 

И  дори не говоря за носталгия. Не съм играл толкова Дуум 2 като малък, че да има елемент на носталгия при мен.

 

Просто гледаме нещата от различен ъгъл явно. Между другото трябвало е да продължиш още малко: след това има много нива, които са "на открито", в смисъл няма заключващи се врати, щом толкова те дразни :) 

Аз лично не харесвам хорър-и. Пробвал съм и Resident evil, и Dead space поредицата, The evil within  др. Не е "моето" нещо...

 

Волфенщайн за мен е личен номер 1 евър. НО е пример за това, което казвам по-горе. Поради изчерпването на оригиналната идея- тотална промяна на курса в последните години. Успя ли да стигнеш до Youngblood? Сама по себе си играта не е лоша, става за губене на време и даже е приятна на моменти. Коментирали сме го по-назад в темата. Но като я сложиш в поредицата се превръща в подигравка с култовия статут на това заглавие. Когато видиш, че има риск да осереш нещо хубаво е по-добре да се спреш. Не всичко е печалби и пари на този свят...

Link to comment
Share on other sites

Аз стигнах до нивата на открито точно. Пак има "заключващи се врати". :) Просто не те заключват в стая, а те заключват под открито небе. И това гонене и търсене на последното чудовище ми доскуча много, много бързо. Никога не съм го харесвал като елемент. Предпочитам да си играя някоя от старите игри получили култов статус (не говоря за Дуум). Някак по-забавни и ангажиращи ми се струват. Dragon Age, Divinity, Mass Effect, Fable, Risen, Call Of Duty (single player кампаниите) и т.н. Тези ми идват на ум сега просто. Има и други примери.

Не казвам, че новите игри Дуум не са добри. Напротив. Имат си добри елементи. Просто този стил на игра не ме привлича изобщо.

 

Аз също не харесвам хоръри. Изобщо. Просто написах, че новите игри се различават от старите по много неща. Общо взето си приличат само по името.

 

Не. Още съм на първата Улфенщайн. Харесва ми цялостносто настроение в играта, както и самия свят.. Прекалено много време прекарвам в Overwatch, за да стигна до каквото и да е друго. :D

Youngbloud смятам изобщо да не я започвам. Ще изиграя тези преди нея и до там.

Link to comment
Share on other sites

Doom 2016 ми седи на компа. Супер еднообразна и линейна игра. И тромава и скучна. Doom 2 имам чувството, че беше доста по-разнообразна и комплексна, независимо, че практически е 2d игра. Та общо взето след няма и 5 часа игра не намерих нещо, което да ме накара да продължа да играя. От време на време я пускам, играя малко и едва дочаквам следващия autosave :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...