Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я кажи какво не ти харесва в Witcher-a?

 

Онзи ден пуснаха нови клипчета на третата част - само дето не се подмокрих от хайп :)

 

Ами много екшън са битките. Аз искам като КОТОР, да се паузва, да си решаваш спокойно и т.н. Но пък някой рпг-та , примерно Фейбъл (1), не ми пречи конзолността. Не знам, странно е. Уичърът не ме взе.

Link to comment
Share on other sites

На мен и двата варианта ми харесват - премисляне и тактика или реагиране и точност. Затова съм фен и на МЕ1, и на МЕ2 + 3 :)

 

Сега съм погълнат от идеята за крафтинг и модифициране на оръжия/брони. Ама нещо наистина задълбочено и развито, а не само сокетване на камъни или други подобни. Например в Dead Space имаше много интересна система за оръжията, но и тя беше ограничена. 

 

Между другото, повече никога, ама никога няма да гледам ревюта на PC игри, играни на варианта за конзола. Точно такова ревю гледах за Risen 2 и изглеждаше противно. А сега на моята барака изглежда 100 пъти по-добре. 

Link to comment
Share on other sites

Witcher-a не трябва да се споменава в едно изречение с термини като "конзолност".

 

Psy, затова гледай ревюта само на PCGamer и RockPaperShotgun. Destructoid също понякога правят ревютата на ПЦ версиите вместо на конзолите или ако разликата е много голяма - второ ревю за пц.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Честно да си кажа, Bitcher-ите два пъти се опитвам да ги играя и двата пъти с писъци деинсталвам. Толкова бозава игра трудно мога да си представя, камо ли играя...

Link to comment
Share on other sites

Remember Me - наподобява Syndicate, но с малко по - различен сюжет. Много ми харесва "миксирането на спомени". Първите 2 -3 пъти като го правите може да ви изнерви, но после се свиква. Заслужава вниманието според мен като цяло.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Играе ми се куест/логическа игра. Препоръчайте ми нещо от последните няколко години.

Пробвай The Cave, ако не си я играл. Лично на мен много ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Играе ми се куест/логическа игра. Препоръчайте ми нещо от последните няколко години.

http://en.wikipedia.org/wiki/Hector:_Badge_of_Carnage

 

И трите части, понеже са с продължителност на една нормална. Имаше ги в замунда.

 

Класически куест; приятен геймплей; грубиянски хумор; не твърде сложна, че да зациклиш до писване.

 

Довечера ще разгледам за още нещо измежду играните от мен наскоро, ако искаш.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

The Cave ми харесва, сигурно ще я изиграя докрай. 

Също така пробвах и Memoria - много добри коментари има за нея.

 

Ще си сваля и BoC.

 

Виж и за Trine 2, предполагам също ще ти хареса.Доста е красива и има моменти в които може само да седиш и да зяпаш пейзажа.

Ако имаш и голям монитор или TV на който да я пуснеш, ще цепи мрака ;)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

South Park - the Stick of Truth

 

220px-South_Park_Stick_Of_Truth_Box_Art.

 

Тази игра е толкова добра и толкова ненормална, че директно се нарежда в личния ми топ 3. А и е първата от близо 10 години насам, която ме държа пред компа 14 часа! и заради нея не съм спал тази вечер :)). Абсолютен шедьовър. Който не я изиграе, много ще изпусне. Все пак къде другаде в една игра ще трепите зомбита нацисти, гномове, извънземни, мутирали бебета ембриони, магически лайна, ще правите аборт на мъж :D, ще обезвреждате атомна бомба в гъза на гей и т.н. и .т.н.

Оценка: 100/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...