Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Минах Dead Space - много съм доволен! Такова усещане никой филм не може да ми предложи! Атмосферата е страхотна, зверовете са гнусни и крещящи, от озвучаването те побиват тръпки и след всяка следваща стъпка надолу по коридора започва да ти става все по-тежко на стомаха :)

 

Играта има и своите минуси - кратка е (~ 10 часа), праволинейна, с еднотипни мисии, тромаво управление, но всичко това остава на заден план. 

 

Препоръчвам!

 

----------------------

 

Колкото до новия Jagged Alliance - по-скоро бих ял торта с кравешки лайна, отколкото да й дам втори шанс!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Консенсосът май е, че Дед Спейс 2 е най-добрата от трите. 2>1>3. Като хорора в 3 е на Gears of Wars ниво, т.е. несъществуващ.

 

Аз вчера от доста време насам за първи път изпитах какво е да ти липсва време - седнах на ПЦто към 12 на обед, в 21:30 изведнъж се сещам, че трябва да се къпя и да си лягам. Е, към 00:30 си легнах де... Path of Exile

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Пуста работа, и DS2 е кратка (~ 9 часа). Но е много по-добра!

Свалям тройката с надеждата всичките негативни коментари, които четох, да са преувеличени.

Link to comment
Share on other sites

Пуста работа, и DS2 е кратка (~ 9 часа). Но е много по-добра!

Свалям тройката с надеждата всичките негативни коментари, които четох, да са преувеличени.

Аз я свалих и чакам да се произнесеш преди да инсталирам.

Link to comment
Share on other sites

Като цяло съм доволен (след около 4 часа игра).

Големият ми проблем е със сейвинг системата. Не знам защо са решили да я променят. Сега вместо станциите от първите две части има "save and quit", което понякога е много досадно. Одеве ми се наложи да изляза, save and quit, после load ме върна с около 15 минути и 2 големи битки назад.

Много ми харесва новия бенч - можеш да крафтваш и модифицираш оръжия със събраните ресурси.

Добявянето на secondary мисии и възможността да посещаваш различни локации правят играта малко по-отворена и динамична. 

Вярно, ужасът е понамалял. Чак несъществуващ - не бих казал. Но аз имам обяснение - в първата част си абсолютен нърд и дори мишка би те стреснала; във втората част си един от малкото, които имат опит в битката с некроморфите; а в третата част вече си badass. Поне аз така усещам героя - имам увереност в него, спокойно вървя по коридорите и целя животните в капачките! :)

 

Така че инсталирай смело!

Link to comment
Share on other sites

Крайзис-шмайзис. Опитайте Antichamber. От един час я разцъквам и играта е тотален mindfuck. Ако искате да си раздвижите малко мозъка - пробвайте я. Според мен са я писали много напушени шизофреници. :)

Link to comment
Share on other sites

Опитайте Antichamber

 

Четох интересни коментари за нея, но версиите, които намерих, не ми тръгват - след логото веднага се връща на десктопа. Ти купил ли си я?

 

Иначе минах и Dead Space 3 (~ 16 часа). Изключително добра трилогия! Ще чакам DLC и може би ще пробвам някой от по-хардкор режимите.

 

Сега ще пробвам Aliens: Colonial Marines.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

От къде намирате толкова време за игра бе хора. Аз не мога да седна да поиграя от повече от 1 месец вече, а имам една камара игри свалени. Сигурно цял живот няма да мога да ги изиграя.

Link to comment
Share on other sites

Аз се зарибих да цъкам Planetside 2. Играда е безплатна и стават епични битки от 100vs100 човека. В сървър woodman с Vanu съм.

 

 

PlanetSide 2 is a massively multiplayer online first person shooter where players align with one of three unique empires. Join thousands of simultaneous players in intense infantry, air, and ground vehicle gameplay.
This wiki is dedicated to providing the community with tools to discuss the ever evolving universe of PlanetSide.

 

Edited by Mepk
Link to comment
Share on other sites

Вече я споменаха в тази тема. Дори и отделна тема съм направил. На мен сравнително бързо ми омръзна.

Ужасно бавно се трупат точките, а трябва да си избереш само един клас, ако искаш да прогресираш. Отделно, фърчалките, които ме зарибиха по играта са доста прецакани. Без да им направиш хиляда ъпгрейда са доста трудно приложими в реална битка, а като умреш - бегай да чакаш 20 минути, преди да respawn-не... Или ъпгрейд, с който да намалиш cooldown-а. А, да и за фърчалките е хубаво да си инженер, иначе...

Иначе и аз съм Vanu, забравих на кой сървър съм, някъде battle rank 11 Infiltrator съм направил, ама взе да ми става безинтересно и еднообразно, основно заради ужасно бавния прогрес. Което е нормално де - хората все пак искат да печелят, а за целта - да инвестираш.

Link to comment
Share on other sites

От къде намирате толкова време за игра бе хора. Аз не мога да седна да поиграя от повече от 1 месец вече, а имам една камара игри свалени. Сигурно цял живот няма да мога да ги изиграя.

Ей тва някой като ми го каже и ми иде да му отвъртя главата. ВИНАГИ човек може да отдели време за любимите си занимания, ако иска. Освен ако не е някъв роб или да бачка по 14-15 часа на ден натоварваща работа. Честно ми кажи толкова ли не може да отделиш 1 час през деня (примерно вечерта), за да разцъкаш няква игричка или да изгледаш филм, или квото там ти харесва?

 

Психоза, от замунда я дръпнах и проблеми с черни екрани нямам.

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Ей тва някой като ми го каже и ми иде да му отвъртя главата. ВИНАГИ човек може да отдели време за любимите си занимания, ако иска. Освен ако не е някъв роб или да бачка по 14-15 часа на ден натоварваща работа. Честно ми кажи толкова ли не може да отделиш 1 час през деня (примерно вечерта), за да разцъкаш няква игричка или да изгледаш филм, или квото там ти харесва?

 

Психоза, от замунда я дръпнах и проблеми с черни екрани нямам.

 

Разбира се. 1-2 часа мога да отделя, но Психозата изиграва игрите за по 2 дни.

Последните 2 седмици, през времето, което мога да отделя си пусках да гледам Rome, но сега след като го изгледах, може и да стигна до игрите.

 

God Of War 1 я играх 2-3 седмици. :)

Link to comment
Share on other sites

Почивни дни няма ли? За една събота и неделя могат да се изиграят 2-3 сингъл плейър игри без никакви проблеми. Или можеш да ги цъкаш по 1-2 часа на ден в продължение на 1-2 седмици и си готов. Само организация се иска.

Рим е тъп.

Link to comment
Share on other sites

При мен ключовото нещо е, че нямам фиксирано работно време. Ако днес пренебрегна работата за сметка на игра, утре мога да стана в 5 и да наваксам :) А и когато се зарибя по нещо, няма спирка!

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден случайно видях в замунда рип на TERA.Та я свалих и вече съм 11ти левел прийст.Много прилича на AION и може би на Lineage2(не съм я играл нз).До колкото разбрах босовете са доста труднички.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...