Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

АС 4 ВF Според личното ми мнение е най-епичната и яка част от поредицата!

Не съм ги играл другите игри от поредицата, но тази определено е много добра. Просто голямата грешка явно ми беше, че я започнах да я пробвам преди да съм си начесал крастата "Wolfenstein". :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре ще е тогава да ги врътнеш и предните части. Играта си следва определен тайм лайн и в нея доста често има свежи сюжетни препратки към предишни събития. Само дето при условие, че си видял какъв разкош е тази част, едва ли ще се изкефиш максимално на предните части. Вярно, признавам си, силно пристрастен съм и за това едва ли мнението ми е кой знае колко меродавно, ама си мисля, че тази поредица е най-доброто в този жанр, евър...

Link to comment
Share on other sites

 

Следващото обсебващо RPG? 

 

Хм, то имало early access от миналата година, как пък нищо не съм видял за тази игра (или съм забравил).

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Имаше една игрица за тамплиерите и кръстоносните походи, касапница с мечове от първо лице. Започва се от средиземноморието, после някакви гори в Европа, после Близкия изток и т.н. Обикаля се по църкви и манастири но без много приказки и обяснения и фантастични изроди нямаше много доколкото си спомням. Графиката е добра но с ниски изисквания. Някой сеща ли се за името?

Link to comment
Share on other sites

Имаше една игрица за тамплиерите и кръстоносните походи, касапница с мечове от първо лице. Започва се от средиземноморието, после някакви гори в Европа, после Близкия изток и т.н. Обикаля се по църкви и манастири но без много приказки и обяснения и фантастични изроди нямаше много доколкото си спомням. Графиката е добра но с ниски изисквания. Някой сеща ли се за името?

Ето я http://zamunda.net/details.php?id=261910&hit=1

Link to comment
Share on other sites

Значи връщам си назад думите за Watch Dogs и никога повече няма да започвам нова игра, преди да съм свършил с другата. Фатална новобранска грешка (да са таковам ... ) беше да започна да се лигавя с Watch Dogs, в момент, в който все още бях във вихъра на трепането на нацистка паплач в Wolfenstein. Особено, когато двата вирутални свята и геймлея на двете игри се различават толкова съществено. След като окончателно приключих с Wolfenstein, минавайки я три пъти, включително в ÜBER режим с неограничени амуниции (т.нар. режим 999, уникален кеф и шоу) и кратка почивка от няколко дни (с бързо минаване на архивните Leisure Suit Larry на PC-то, но това не се брои за игра), вече започнах Watch Dogs сериозно, изцяло потопен в атмосферата. Въпреки, че все още имам някои дребни забележки, с напредването в различните кампании и най-вече безкрайните странични мисии с разкриване на всякакви престъпления и хакване на каквото ти падне по пътя, мога да кажа, че играта вече придоби един съвсем друг, доста зарибен вид. Отворения свят на играта и графиката са невероятни. Всъщност страничните мисии, които постоянно можеш да си създаваш с профилирането на всеки срещнат индивид, хакването на комуникации, прецакването на пъклените планове на всякакви престъпници, включително отдалеченото взривяване на газови възли от преносната мрежа е направено изключително яко. :punk

Link to comment
Share on other sites

Значи връщам си назад думите за Watch Dogs и никога повече няма да започвам нова игра, преди да съм свършил с другата. Фатална новобранска грешка (да са таковам ... ) беше да започна да се лигавя с Watch Dogs, в момент, в който все още бях във вихъра на трепането на нацистка паплач в Wolfenstein. Особено, когато двата вирутални свята и геймлея на двете игри се различават толкова съществено. След като окончателно приключих с Wolfenstein, минавайки я три пъти, включително в ÜBER режим с неограничени амуниции (т.нар. режим 999, уникален кеф и шоу) и кратка почивка от няколко дни (с бързо минаване на архивните Leisure Suit Larry на PC-то, но това не се брои за игра), вече започнах Watch Dogs сериозно, изцяло потопен в атмосферата. Въпреки, че все още имам някои дребни забележки, с напредването в различните кампании и най-вече безкрайните странични мисии с разкриване на всякакви престъпления и хакване на каквото ти падне по пътя, мога да кажа, че играта вече придоби един съвсем друг, доста зарибен вид. Отворения свят на играта и графиката са невероятни. Всъщност страничните мисии, които постоянно можеш да си създаваш с профилирането на всеки срещнат индивид, хакването на комуникации, прецакването на пъклените планове на всякакви престъпници, включително отдалеченото взривяване на газови възли от преносната мрежа е направено изключително яко. :punk

 

Като добавим и опцията за мобилно хакване и някой друг играч да ти прави мръсно, ставало още по забавно.Чак ме е страх да си я кача :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ии наградата за най-добър филм отиваа при Naughty Dog и The Last of Us !

Задължително,който има възможност да я изиграе на PS3 или подобрената версия за PS4.

С над 200 награди,това говори достатъчно :)

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wasteland 2 е страхотна! Изорах я набързо и започнах пак на по-висока трудност и с различно развитие. Все още има малко бъгове, но не са досадни. Липсата на stealth механика е единственият по-голям минус, но не е болка за умиране. Задължителна за феновете на RPG и препоръчителна за всички останали. 

Link to comment
Share on other sites

Психоза, ти изигра ли The walking dead? Аз вчера разцъках и последния епизод от сезон 2 и направо ми се скъса сърцето накрая. Бахти силната игра. Дано да има още сезони, защото това е Играта.

Сега мисля да подхвана Watch Dogs, че последните месеци съм изостанал много с игрите. :)

Link to comment
Share on other sites

Повечето игри са яки, но трябва да се играят на спокойствие, на слушалки, на тъмно и т.н.. Аз съм забелязал че като много ми нахвалят някоя и я разцъкам набързо на работата хич не ми харесва, но например така се случи с Lоst Planet 3 и наскоро пак реших дая разцъкам и се оказа страхотна.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Какво мислите за Alien Isolation? Аз пробвах на тъмно, слушалките на макс - не може да ме трогне.

Аз вече си я взех за PS4, обаче ще я пробвам чак през уикенда, най-рано в петък вечер по късна доба. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам, обаче в АРЕНА обърнах внимание, че е качено това нещо:

 

2d92beac6bf2ff3cf2712f3e1b068de9f961dd3b

 

Обърнах внимание, защото пише 33,3 GB! И защото прочетох BETHESDA. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zc-jvqJV4SI

 

Има линк към геймплея - нещата изглеждат много много добре... 

Link to comment
Share on other sites

Не знам, обаче в АРЕНА обърнах внимание, че е качено това нещо:

 

2d92beac6bf2ff3cf2712f3e1b068de9f961dd3b

 

Обърнах внимание, защото пише 33,3 GB! И защото прочетох BETHESDA.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zc-jvqJV4SI

 

Има линк към геймплея - нещата изглеждат много много добре...

Всъщност тук трябва да е достаръчно името Shinji Mikami

 

Link to comment
Share on other sites

Alien Isolation е невероятна лудница! Уникално потапяне в атмосферата на оригиналния Alien, допотопни терминали със зелени монохромни екрани и много желязо. Звукът е отлично изпипан и не случайно, защото това е в основата на хоръра. На доста места ти се изправя косата още преди да си срещнал Пришълеца. Всъщност в началото минава доста време в различни по-банални процедури преди да те надуши Пришълеца, но понеже не знаеш кога точно ще те подгони, съспенса е отличен.  :lol:  :punk 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Младеж, тоя ти пост ми коства

 

Vampire: The Masquerade - Bloodlines  
4.99 EUR
Fallout 3 - Game of the Year  
6.79 EUR
Dracula Trilogy  
2.19 EUR
Legacy of Kain Collection (ROW)  
3.99 EUR
Gorky 17 Steam Store and Retail Key  
0.94 EUR
 
Total:
18.90 EUR

 

I would hunt you down and kick your ass, но предвид факта, че можеше да е тройно, ще прескоча....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...