Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На мен зомби тематиката ми се струва доста изтъркана, но на пръв поглед излгежда добре. Ще видя малко по-нататък ревютата и как ще върви цената, но без някаква прилична прИмоция няма да я взимам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз честно казано така и не можах да вникна в тая масова психоза на тема зомбита. То не бяха филми, игри, сериали, к'вото се сетиш. Направени по калъп, еднотипни и за мен лично - невъобразимо скучни. Та не знам дали и една такава игра съм изиграл..

Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2022 at 8:36 AM, Godfather said:

Коя тва, Мисире, първата ли? Нея не съм я играл, тя е май от преди 15 години с антична графика. :lol:


Толкова някъде, 2007 е. Графиката далеч не е фатално зле като за игра на тия години.

И между другото мисир вече може да викаш на някой друг. Аз имам име, което добре знаеш. Иначе се обиждам изключително много вече, тъй като, как беше, години наред търпя комичното ти снизхождение. 
 

 

On 2/2/2022 at 1:18 PM, Sothbiss said:

Пичове, нека се порадва човека. Все пак на GTX970 не могат да вървят чак толкова много игри! :moon:


Направо съм трогнат, но дори скапаното амд на лаптопа ми не се озорва от играта. 
 

On 2/3/2022 at 4:52 AM, Godfather said:

Преди малко се изръсих с почти два кинта за играта (то в момента за подобна сума не можеш да си вземеш дори допълнителен пица сос) и потвърждавам - наистина е супер дървена и крашва на всичкото отгоре. Това е първата игра, която ми крашва от една камара игри насам. :lol:


Аз не съм имал никакви проблеми от техническо естество, а играта дори не е гасена с дни - стои в таб на пауза. Лично аз се забавалявам с нея и дори две вечери стоях до малките часове. Има досадни недомислици, но като цяло само по време на бой ме изнервя леко. Елементът с хазарта е супер, а вече всички коври ми пускат срещу китка... 
 

On 2/3/2022 at 9:04 AM, Antares said:

През годините три пъти се опитвах да проиграя Witcher1, покрай всичкия hype от приятелите ми - така и не можах да се насиля да я харесам. Двойката не съм пробвал. Тройката определено ми хареса, но ми трябваше известно време да се настроя за постоянните cinamati-ци.


В това време, в което всички са разлигавени до безкрай едва ли ще те впечатли с нещо играта. Аз просто реших да я тествам и взех, че се заиграх. 

Link to comment
Share on other sites

Я, кой се завърна :D 
Тамън днеска гледах ревюта, хем изглежда зарибително, хем анимациите ми напомнят на ужасно противните ми over the top manga style като Lineage... Дето праснеш муха с пръчка - ефекти като ядрена експлозия...

Link to comment
Share on other sites

:rofl: Да, малко се бях загубил. Аз ще я пропусна точно заради това, което написа. Никога не съм бил фен на корейците, но това не е тайна за никого + гова аз съм си Blizzfanboy. Но доста хора ще я пробват, определено снощи направи БУМ, Асмонголд избухна в Туич с 200к потребители, които го гледаха да я играе, а не беше само той - дори и Ninja, който и той е доста известен я играеше. Те корейците и братушките от 2 години я играят, добре че беше Безос, та да я видим и ние. Иначе като идея - "ММО Диабло", ми допада.

 

Link to comment
Share on other sites

Любо, това като го гледам си е баш Линеаж :laughing1:
Изгледах няколко синематика - толкова много неща са събрали в едно, толкова много са крали от други места, че или ще стане нещо много добро или ще е тотал боза... 

Link to comment
Share on other sites

On 2/8/2022 at 3:19 AM, RaptoR said:

И между другото мисир вече може да викаш на някой друг. Аз имам име, което добре знаеш. Иначе се обиждам изключително много вече, тъй като, как беше, години наред търпя комичното ти снизхождение. 

Уау, не беше ли въпросната комуникация двустранна или аз нещо се бъркам? :lol:

 

13 hours ago, TAZ said:

Kotora, ти нали харесваше и ММО-та, няма ли да пробваш Lost Ark?

Уелкъм бак, къде се изгуби бе човек? :)

 

Между другото, откакто почнаха да горят 3090/80 карти с New World, нещо нямам мерак да пускам игри на амазонците. Първо да се научат да ги правят като хората. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Godfather said:

Уелкъм бак, къде се изгуби бе човек? :)

 

Между другото, откакто почнаха да горят 3090/80 карти с New World, нещо нямам мерак да пускам игри на амазонците. Първо да се научат да ги правят като хората. :laughing1:

Тенкс, малко творческа почивка ми беше нужна, така да го наречем ;)

Това не е игра на Амазон, те просто я разпространяват за Европа и Щатите - но нямат пръст в разработването и, тя си е корейщина от набалото до края, та не би трябвало да имаш проблеми с картата, стига да ти харесва като игра. 

12 hours ago, RaptoR said:

Любо, това като го гледам си е баш Линеаж :laughing1:
Изгледах няколко синематика - толкова много неща са събрали в едно, толкова много са крали от други места, че или ще стане нещо много добро или ще е тотал боза... 

Нормално е да е повлияна от много други такива подобни. Гейм директора им е по-малък и от нас, той най-вероятно е израстнал с игри като Lineage.  Без значение е вече кое студио - какво е направило, важното е да излизат игри, за да играем когато имаме време.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mIRCata said:

Който има врем, играе игри. Който няма чете тука :)

..или слаква, докато се прави, че играе...

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, TAZ said:

Тенкс, малко творческа почивка ми беше нужна, така да го наречем ;)

Това не е игра на Амазон, те просто я разпространяват за Европа и Щатите - но нямат пръст в разработването и, тя си е корейщина от набалото до края, та не би трябвало да имаш проблеми с картата, стига да ти харесва като игра.

Мдам, не бях се задълбочавал, сега гледам, че разработката е на Смайлгейт, значи може и да я пробвам като ми остане малко време, изглежда доста добре на пръв поглед. :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mIRCata said:

Щом казваш. Не знам какви ги вършиш, но щом си решил, че слакваш, слаквай :)

Ами ако ти кажа, че в момента съм пред дилемата дали да не се сдобия с боен кораб на таргоидите, дали ще преосмислиш онова за слакването?

Link to comment
Share on other sites

Ебаси грайндъра си Галине :D 

 

@TAZнещо тия китайските ммо-та са ми много странни. Преди се бях пробвал да играя Tera май беше и след това Властелина на Пръстените, ама не е същото като WOW.  Макар, че WOW се превърна в ебати грайндърската фашкия. Ако искаш повече от 1 герой, трябва да правиш едни и същи лайна всяка седмица. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Borderlands 3 е направо за без пари в момента в Стийм - цели 80%, за който има мерак. :)

Аз си я бях взел преди време, пак при някакво такова намаление. Деинсталирах я, преди да съм я превъртял на първата трудност с първия персонаж... Не знам, не е лоша игра, но не ме грабна така, както предните части...

Link to comment
Share on other sites

Metro Exodus се оказа доста приятна игрица. Насрах се няколко пъти. Графиката е брутална. Добре, че имам 3060-тка. 

 

А саундтрака е брутален. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Понеже съм като пребит пак се заиграх с белия вЛЪк... Две неща:
1. Чак сега обръщам внимание, че грая The Witcher Enhanced Edition Director's Cut :laughing1:
2. Никъде не забелязах да има предупреждения или запитвания относно възрастова граница, а наскоро в зоната на блатата ми изскочи чистак бърсак гола дриада... Авторите са се постарали много в детайла за ония години, а как реалистично й се подрусват циците докато говори е просто чудесно...

5SoUyrA.jpg

 

Кефи ме тая игра отвсякъде :laughing1::laughing1::laughing1:

 

---------------------------------------------------

Продължавам да не мога по никакъв начин да кача снимка - ни директно, ни индиректно... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...