Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

като знам как обичат да изтискват видеокартите на макс и при тази криза за карти - май ще има криза в продажбите на Криза 4:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Интересно, но и донякъде очаквано. Крайтех явно са чакали новите конзоли, за да тръгнат да правят нова игра. Все пак Crysis си е нещо като култ (в графично отношение). Още помня как бачках цяло лято 2007-ма, за да си купя нова карта и захванване :lol:

@mIRCata едва ли Crysis 4 ще излезне тази година. По-скоро 2023, когато вече се очаква да няма такава педерастия с видео картите.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Sothbiss said:

Още помня как бачках цяло лято 2007-ма, за да си купя нова карта и захванване :lol:


Бачкаше ти или бачкаше копачката? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Antares said:

Ся па Sony са купили Bungie. Абе к'во става?!


Треа се въртат едни пари! :laughing1:

Убисофт са подновили работата по THE SETTLERS! Преордърът обаче е 60 евра... Записах се за бета уж... Няма да се стърпя най-вероятно...  

Link to comment
Share on other sites

Те само 1 имат, точно там е работата..

300мл на година в момента. Утре може да излезе нещо друго, тая игра може да не се играе вече и за 1 месец да стане 1млн.
Дори да останат по 300млн на година за следващите 10 години, пак няма да стигне до сумата, която Сони са платили. И тези 300млн е "приход", а не печалба.

Link to comment
Share on other sites

Ако цифрите от линка са правилни 40 млн играчи и 700К на ден са си цифра. Втората по играчи игра след WoW. Те Сони са си направили сметките. Ще ги вкарат в употреба. И тези приходи са от игра, която може да играеш без пари. И все пак имат доста приходи за безплатна игра. На година-2 изкарват ново съдържание, което се плаща.

От тези 40млн сега 1 да купят новия екпанжън + 4 season pass както върви в Steam - ей го 80 млн. А сигурно повече хора ще я купят тази кампания. 10% да си купят новата игра, че да продължат, при този номер играчи, приходите са големи.

А те освен игра, купуват опит. Тези хора може да ги използват да направят и нещо ново или да помогнат за други игри

 

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

В първия линк пише, че наблюдават притежаваните студиа разработващи игри, във втория пише за конзолата.

Т.е това което казах - продават продуктите разработени от други, подчинени компании. Самите Сони не правят игри като Сони, само управляват.

 

Link to comment
Share on other sites

Ами Sony (Sony Corporation) като име не са разработчик, да. Най-малкото, защото Сони е корпорация и не излиза с името си по продуктите. Телевизорите например са Sony Electronics.
Sony Interactive Entertainment обаче (което е част от Sony Corporation) е разработчик на игри.

 

От втория линк

 

Quote

Sony Interactive Entertainment handles the research and development, production, and sales of both hardware and software for the PlayStation video game systems. SIE is also a developer and publisher of video game titles, and operates several subsidiaries in Sony's largest markets: North America, Europe and Asia.

 

Голяма част от под-студиата, също правят игри само за Плейстейшън и се публикуват от SIE. Те са си с друго име, но на всички им е ясно, че са част от Sony.

Всичко е чисто документална формалност. Много от студиата са създадени от Sony с цел разделяне на работата и тематизиране. Както правят и много други компании. Създават различни продукти с цел разпознаваемост, вместо всичко да носи основното име на фирмата.

 

Идеята ми е, че Сони вече имат достатъчно талант под шапката си, та ако някой ще печели от това, вероятно ще са Bungie.

Сони могат да спечелят главно от експертизата на Bungie в разработка на MMO-та, защото Сони нямат такъв опит из студиата си.

Link to comment
Share on other sites

Вчера понеже се чудех какво да правя докато се излежавам пред камината разгледах малко билблиотеката с вече близо триста игри. Мернах THE WITCHER и понеже вече гледам сериала и викам чакай да погледна аз играта. Малко дървеняшка история, НО! И в играта има яко йебань! RESPECT!!! :laughing1::evil:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, RaptoR said:

Вчера понеже се чудех какво да правя докато се излежавам пред камината разгледах малко билблиотеката с вече близо триста игри. Мернах THE WITCHER и понеже вече гледам сериала и викам чакай да погледна аз играта. Малко дървеняшка история, НО! И в играта има яко йебань! RESPECT!!! :laughing1::evil:laughing1:

Коя тва, Мисире, първата ли? Нея не съм я играл, тя е май от преди 15 години с антична графика. :lol:

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, w00x said:

Тя е мега дървена...

Преди малко се изръсих с почти два кинта за играта (то в момента за подобна сума не можеш да си вземеш дори допълнителен пица сос) и потвърждавам - наистина е супер дървена и крашва на всичкото отгоре. Това е първата игра, която ми крашва от една камара игри насам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

През годините три пъти се опитвах да проиграя Witcher1, покрай всичкия hype от приятелите ми - така и не можах да се насиля да я харесам. Двойката не съм пробвал. Тройката определено ми хареса, но ми трябваше известно време да се настроя за постоянните cinamati-ци.

Link to comment
Share on other sites

Аз само двойката пробвах, защото единицата ми изглеждаше ужасно дърво, дори за годините си.
Поиграх 40 минути и като видях как се движи героя - я махнах. :D 

 

Тройката е ясно, че е готина. Имам я на Плейстейшъна, но така и не съм я играл.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...