Jump to content
BulForum.com

Булсатком (НетГруп/Асеновград.Нет)


Recommended Posts

Какъв е този бекгроунд шум от телевизията на Булсат?На три различни телевизора ако се увеличи от дистанционното на самият телевизор се появява дразнешо браждене и съоптветно се налага да се ограничи звукът само до булсатското дистанционно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Проблемът ти е в кофти замасяване. Евтините скарт кабели имат много тънка маса и затова се получава този брум. Може да дублираш масата с един коаксиален кабел с антенни букси от приемника /loop изхода на приемника/ към антенния вход на телевизора. Така ще имаш замасяване.

 

Това е лесния и евтин вариант. Другия е скъп скарт кабел от поне 25-30лв. Разлика в картината няма да усетиш, единствено брумът ще изчезне.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От вчера вечерта и аз налетях на бингото :angry: През 10 секунди LAN картата ми се разкача и свързва с мрежата и съобщението до часовника на виндофса "ЛАН завързан - ЛАН отвързан" е като мигач на автомобил. От съпорта са много учтиви но файда от това засега никаква. За да мога изобщо да пиша тук буферирах връзката през мой суич та джама да не разбере че мрежата е у памперсите..

---------------------------

Ремонтираха ме чак днес във вторник. Явно ако се случи авария в почивните дни се чака докато дойде понеделник. А твърдяха че имат дежурни групи. Явно наследството на нетгруп трудно се забравя.

------------------------

Човек да не се похвали :wacko:! Нищо не са оправили -пак започна щоуто на лампичките на суича. Утре ще се обаждам пак, но ако пак няма ефект следващото обаждане ще е към N3.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

поредното педераско изпълнения с непознатия мак!

На всичко отгоре на телефона им върви някаква гадна мелодия и никой не ти вдига, а го отчита като разговор!

Link to comment
Share on other sites

Ping statistics for 194.153.145.104:
       Packets: Sent = 500, Received = 356, Lost = 144 (28% loss)
Approximate round trip times in milli-seconds:
       Minimum = 0.1 ms, Maximum = 258.8 ms, Average = 9.5 ms

 

Асеновград, 18:30 Неделя.

И това ако е интернет...

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка днес по обяд ми се обадиха че подменили дефектното захранване причиняващо проблемите. Засега няма загуби в мрежата но една седмица за отстраняване на елементарна повреда подсказва че булсатком има много да учат какво е това поддръжка на квартална ЛАН-ка.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ping statistics for 194.153.145.104:

Packets: Sent = 67, Received = 43, Lost = 24 (35% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 3ms, Maximum = 16ms, Average = 5ms

 

 

Малко неделен нет от Булсатком - теста е към абв.

Link to comment
Share on other sites

При мен пинга е нормален. Обади се на поддръжката - проблема няма да се оправи сам. Иначе за моите едноседмични премеждия през януари погледни предишната страница.

Link to comment
Share on other sites

Грешка, вече и през делниците имам проблеми(макар че реално сме събота вече):

 

Ping statistics for 194.153.145.104:

Packets: Sent = 118, Received = 100, Lost = 18 (15% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 3ms, Maximum = 24ms, Average = 7ms

 

 

 

След няколко дни мъки един от админите стигна до извода че всичко в мрежата им е перфектно, ама много хора събота и неделя били теглили затова се натоварвала работата.Човек да се смее ли да, плаче ли....

Edited by ELySiuM
Link to comment
Share on other sites

Няма делник, няма празник... Не съм виждал такъв гнусен интернет от ... хммм - май никога не съм?

 

Незнам колко ти е гнусен интернета,но на фона на темите за другите доставчици явно нета на Булсатком си е екстра......или нямат абонати,за да се оплакват.....

Кое ли от двете е?

Link to comment
Share on other sites

Незнам колко ти е гнусен интернета,но на фона на темите за другите доставчици явно нета на Булсатком си е екстра......или нямат абонати,за да се оплакват.....

Кое ли от двете е?

 

Третото - и да се оплакват - все тая, нищо не се предприема от страна на оператора.

Link to comment
Share on other sites

Незнам колко ти е гнусен интернета,но на фона на темите за другите доставчици явно нета на Булсатком си е екстра......или нямат абонати,за да се оплакват.....

Кое ли от двете е?

Не знам, готян... Всички, които бяха у нетгрупеца уидоха в N3. Азе чакам Гаров да доде при нас.

Откък съм на тия лайновози не съм гледал клипче онлайн... ПРОСТО ЩОТО НЕ МОЕ ДА ЗАРИДИ!

Link to comment
Share on other sites

стига де, ето , виж че пишеш по форуми даже :beer: А иначе относно минаването - ми то , ако си бил на Нетгруп с техните висящи "черволъци" не знам какво си мислил че може да се промени ...в реално време :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

стига де, ето , виж че пишеш по форуми даже :beer: А иначе относно минаването - ми то , ако си бил на Нетгруп с техните висящи "черволъци" не знам какво си мислил че може да се промени ...в реално време :bgrin:

 

Я пак?!? И до ден днешен се радваме на най-добрия нет в града и съжаляваме за тези, които потънаха в бозата на Булсат...

Link to comment
Share on other sites

Булсатком "умря". От 3 часа нямам нет /тогава проверих/ и няма и на кой да се оплача, всички телефони са изключени или не вдигат. Добре, че комшиите са на други доставчици.

Link to comment
Share on other sites

Булсатком "умря". От 3 часа нямам нет /тогава проверих/ и няма и на кой да се оплача, всички телефони са изключени или не вдигат. Добре, че комшиите са на други доставчици.

Умре ли нет-а - умиРГат и телефоните, те не са на БТК :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ping statistics for 194.153.145.104: (абв.бг)

Packets: Sent = 88, Received = 77, Lost = 11 (12% loss

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 31ms, Maximum = 71ms, Average = 52ms

 

 

И това е пинг в 03:30 през нощта :D :D

Link to comment
Share on other sites

Я пак?!? И до ден днешен се радваме на най-добрия нет в града и съжаляваме за тези, които потънаха в бозата на Булсат...

имаше що годе добър нет, защото Ангел. дето беше взел като подизпълнители Нетгруп се пробваше да тушира нещата, обаче когато те "избегаа у Булсато" и "всичката нет улезна" у ряката :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...