Jump to content
BulForum.com

Булсатком (НетГруп/Асеновград.Нет)


Recommended Posts

Явно това им е "решението" на проблема със загубите в пиковете часове и като цяло с натовареността. Вместо да си оправят умрелите сървъри си решават проблемите, като ограничат потребителите - много "умно"!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

И ти кой имаш? Предлагаха 3 вида. Единия е Homecast 5100, другия беше един с харддиск и третия /проблемния/ HDR100

Приемника ми е ZHD100:

 

4e602e7cbcd53a5c.jpg

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Положението пак се осра. Интернета ми е толкова "бърз" в момента, че чак спийд теста не го хваща. След доста чудене ми изписва - Просрочено време на връзката. Цяло чудо е, че отворих форума.

Link to comment
Share on other sites

Добре сме, ама само защото не "сме" на Булсатком (за радост) :) .

Леле като чета как все повече зациклят си викам добре че вече не съм на тях..

Link to comment
Share on other sites

Не вдигат регионалните телефони. Или закрит, или абоната не отговаря. Звъннах на националния телефон, от там ми казаха, че в Пловдив правили

профилактика/яко ме пързулна/ . До половин час ако не се оправи се обадете пак.

Link to comment
Share on other sites

след като вече нямам нят незнам колко часа офффффффф се дигнах и викам аре да се разходя до някой офис на тия тука в тракия и да видя какво става . Плоложениете е много зле :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: от вчера правили профилактика в пловдив и се смятало до обяд да свършат . Положението е толкова зле, че дори в собствения си офис не могат да отворят никви страници в нета :tongue :tongue :tongue . А да питам някой чувал този слух ,че Мегалан щя ли да идват в пловдив :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

... А да питам някой чувал този слух ,че Мегалан щя ли да идват в пловдив :confused :confused

Ммм, вероятно те пък ще купят Визио и ще втаса нета в Пловдив :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А да питам някой чувал този слух ,че Мегалан щя ли да идват в пловдив :confused :confused

 

Мтел купи Мегалан наскоро. Чух че щели да им дадат една година преди да почнат "подобренията". Горките потребители... то мтел сега се дънят със сметките...

Link to comment
Share on other sites

Приемника ми е ZHD100:

 

4e602e7cbcd53a5c.jpg

 

Така де ZHD100, моя грешка. Точно това е приемника, който прави парчета, но явно има нов софт и е пооправен. За мен, обаче, пак не е вариант, заради подредбата на каналите. Иначе, както казах, ъпскейла му е доста добър.

Link to comment
Share on other sites

Е днес булсатком поставиха своеобразен рекорд в Асеновград - близо 4 часа без интернет!! Направих няколко опита да се свържа със "поддръжката", но в повечето случаи телефоните им "незнайно" защо даваха заето. Все пак се свързах с една от телефонистките, която ме насочи много добре като ми каза, че в момента имало "технически проблем" и техниците "работели" по разрешаването му... глупости на търкалета - за втори пореден ден се случват подобни сривове. А като бяхме на ITD в най-лошите случай интернета е спирал за 5-10 минути!!!

Edited by Phused
Link to comment
Share on other sites

Абе хора от вчера нямам нета в кичука на булсата. Само показва, че скайпа е свързан ама нема никой. Страници не се отварят. Денс пак е така. И при вас ли е така или да отивам да им хвърля кабелите накрая?

Link to comment
Share on other sites

Абе хора от вчера нямам нета в кичука на булсата. Само показва, че скайпа е свързан ама нема никой. Страници не се отварят. Денс пак е така. И при вас ли е така или да отивам да им хвърля кабелите накрая?

Кото ходих в офиса им в Тракия ми обясниха че се полага оптичен кабел и за това от вчера следобяд та да днес нета е много зле там където го има. Ситуацията е такава в целия Пловдив.

Edited by aloha82
Link to comment
Share on other sites

Мтел купи Мегалан наскоро. Чух че щели да им дадат една година преди да почнат "подобренията". Горките потребители... то мтел сега се дънят със сметките...

Мегалан са Мтел от около 2 месеца. Срока които твърдят Мтел че уж нямало да преправят е 18 месеца обаче нет-а на мегалан и сега не е това което беше така че потребителите така или иначе го д*** :(

Edited by hahobrum
Link to comment
Share on other sites

Кото ходих в офиса им в Тракия ми обясниха че се полага оптичен кабел и за това от вчера следобяд та да днес нета е много зле там където го има. Ситуацията е такава в целия Пловдив.

 

Ще видим дали това за оптиката ще се окаже верно, особено този уикенд в пиковите часове. Малко съм скептично настроен...

Link to comment
Share on other sites

Ще видим дали това за оптиката ще се окаже верно, особено този уикенд в пиковите часове. Малко съм скептично настроен...

Да видим дали докато го положат, ще им останат абонати, които да го ползват :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Какви оптики, какви 5 лева?

Преди малко ми звъни мой приятел, на който му поддържам машините.

За домашен комп си ползва един доста приличен лаптоп Acer. Спира му нета и той вика техниците. Те идват и констатират:"Драйвърите на този лаптоп не сработват с нашата мрежа и трябва да е си инсталирате Windows XP, за да имате нет" Той до онзи ден е имал нет и си ползвал същата машина, а сега се налага преинсталация, според техниците.

Та си говорих с тях и те ме убеждават как трябва да съм преинсталирал машината с XP, защото на техния лаптоп с XP работи. След като ги попитах какво става след като включат кабела в лаптопа на моя човек, те ми казаха, че като включат кабела и се отвори брузът им излиза месиджа, в който се изписва, че неговия MAC не е въведен в тяхната система...

Сещайте се колко са малоумни и некомпетентни...

Link to comment
Share on other sites

Тц. Нито са малоумни нито некомпетентни просто така си спестяват излишната разправия изкарваики абоната виновен. Добре, че се отървах иначе до сега щеше да има масово убииства ако бях още техен абонат.

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер пак черна точка за булсат. Най-вероятно това с измислената "профилактика" е било чист късмет.

Нета отново се върна на старато селско ниво:

 

bulsatspek.png

 

И това 3-4 суич след оптиката.

Edited by Limp_Fen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...