Jump to content
BulForum.com

Булсатком (НетГруп/Асеновград.Нет)


Recommended Posts

Galin_plovdiv, поради что се срамиш да кажеш от кой град си :) , защото си натъртил в ника си с plovdiv. Ама айде, вероятно не знаеш, че по принцип форумът е пловдивски, та е простено :) .

 

Ако изобщо го има :D

При мен от вчера сутринта няма никой! :lol:

Кой кат тебе, с 3 нета си сега, иначе тамън викаш щастливо че Булсат са Ок при тебе, и хоп, в другия момент ей така спокойно казваш, че 1-2 дена ги няма (за пореден път) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

е толкова ли са зле ,че един суич не могат да сменят ?

Вероятно не знаят кои са техните :) . Или ако знаят, нямат хора (персонал, техници), които да се отзовават на всичките проблеми. Май вървят по пътя на EK. Специално за тях (Близу) скоро четох статия как потребители техни, направили неофициален форум, да се оплакват на воля от качестовото на нета и ТВ на Близу. Лъскави и сложни реклами навсякъде, супер бърз интернет, и т.н., а реално са пълна скръб. Закакво пръскат ценни пари на хората, за реклами без никакво покритие?! Същото май става и с тия.

Link to comment
Share on other sites

Явно Blizoo се надяват на случаен "улов" на клиенти. Братовчедка ми така се е вързала за тяхнит глупости подписала 1година договор за кабелна 10лв и ся имат супер малко канали отделно мислят взимат комп и обмисля пусне и нет от тях да стане като пакет.

Edited by OutSider
Link to comment
Share on other sites

е толкова ли са зле ,че един суич не могат да сменят ?

 

Ами не знам. За 2 месеца, забива за втори път. Обаче тъпото е, че това е първия суич след оптиката, следователно и другите 2 остават без нет. Ама поне са само трима абонати още :D

Не ми се катери, иначе ще ида да го ресетна, но при положение, че имам нет, няма защо да го правя.

Link to comment
Share on other sites

Явно се надяват на случаен "улов" на клиенти. Братовчедка ми така се е вързала за тяхнит глупости подписала 1година договор за кабелна 10лв и ся имат супер малко канали отделно мислят взимат комп и обмисля пусне и нет от тях да стане...

 

аз съм пишел неграмотно :)

 

булсат и кабелна ли имат ? аз ползвам с антена

(15.80 лв стандартен + премиум) + ((16 - 3 за пакет )13лв за интернет 14мбпс) = 28.80лв

 

кой е този пакет за 10лв ?

Link to comment
Share on other sites

...

булсат и кабелна ли имат ? аз ползвам с антена

(15.80 лв стандартен + премиум) + ((16 - 3 за пакет )13лв за интернет 14мбпс) = 28.80лв

 

кой е този пакет за 10лв ?

OutSider явно коментираше последното ми изречение по повод Близу. Грешката му е че не е направил цитат именно на него. Булсат естествено че имат само сателитна, поне в пловдив, а кабелен им е само нета.

Link to comment
Share on other sites

Днес пак ми е спрян "безплатния". При мен в последно време нямаше особени проблеми, но пък и нещата си дойдоха към средностатистически доставчик, а май бях на най-високата тарифа. Т.е. максимума, който ще предоставят ще е около 4-5МБ Бг трафик и около 1-2 МБ чужд... Оттам нататък сигурно ще са по-ниски.

Link to comment
Share on other sites

На някой да му излиза месидж от DNS на порт 10000, че MAC адресът не е познат на системата? :D

Май е пореден опит за плащане или вече го резнаха?

Link to comment
Share on other sites

На някой да му излиза месидж от DNS на порт 10000, че MAC адресът не е познат на системата? :D

Май е пореден опит за плащане или вече го резнаха?

От вчера е така, сигурно е за постоянно. Тамън на време съм си прекарал Ентри...

Link to comment
Share on other sites

От вчера е така, сигурно е за постоянно. Тамън на време съм си прекарал Ентри...

При мен Булсат още си го има, сега пиша от него даже. От 2-3 дена го бях изключил кабела, сега пробвах и има.

Link to comment
Share on other sites

Булсат имат ли изискване телевизията и нета да са на едно място?Примерно имам тв.на вилата а нета искам да си го пусна в нас(говоря за това: * пакет СТАНДАРТЕН + 14 Mbps Интернет 25.80 лв.)?

Link to comment
Share on other sites

Булсат имат ли изискване телевизията и нета да са на едно място?Примерно имам тв.на вилата а нета искам да си го пусна в нас(говоря за това: * пакет СТАНДАРТЕН + 14 Mbps Интернет 25.80 лв.)?

предполагам ,че не. как ще те контролират къде ти е чинията , ти можеш да си я местиш всеки ден на различен адрес. предполагам,

че ще искат да е просто на един човек на името, защото като плащам ме питат за егн , а не за адрес.

Link to comment
Share on other sites

При мен Булсат още си го има, сега пиша от него даже. От 2-3 дена го бях изключил кабела, сега пробвах и има.

На теб МАК-а имат ли ти го? Защото моя си го смених отдавна. И при тях съм г-н Никой. Друга вероятност е защото беше платил 1 месец, пък аз изобщо... :)

Link to comment
Share on other sites

На теб МАК-а имат ли ти го? Защото моя си го смених отдавна. И при тях съм г-н Никой. Друга вероятност е защото беше платил 1 месец, пък аз изобщо... :)

Е, ти как очакваш като си си сменил МАК-а да имаш нет ? :) . След като вече той не отговаря на тоя дето те имат.

МАК-а ми го имат, да. И да, бях платил, но за Септември. Освен да спират определен брой месеци след последното плащане и мен да ме спрат след месец точно, примерно :) .

Link to comment
Share on other sites

тя още ли е жива арената ? :)

откакто се разви замундата, арената я бях забравил.

 

Моля?Замунда се развила?Искаш може би да кажеш,че лапетиите там от ранен пубертет са стигнали до късно юношество може би :D

Link to comment
Share on other sites

И без нулата не се отваря. При опит да се зареди нормалния адрес връща това:

Please visit us under 0.arenabg.com.

Явно в Асеновград нещата ще станат по-бавно. Не ми е болка за умиране де, ако искат и Замунда да филтрират.

 

Иначе IP-тата са в списъка за български IP-та - да.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...