Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Ужасен вкус за музика.

 

Не знаех, че разбираш и от музика. Браво, браво!

Това е най-обикновено диско, стил владял света през 80-те, когато баща ти и майка ти са били младежи. По онова време ти даже не си бил проект в гащите на баща си. Така, че по-кротко с квалификациите ;)

 

Да продължим с ужасният ми вкус от 70-те:

 

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Не знаех, че разбираш и от музика. Браво, браво!

Това е най-обикновено диско, стил владял света през 80-те, когато баща ти и майка ти са били младежи. По онова време ти даже не си бил проект в гащите на баща си. Така, че по-кротко с квалификациите ;)

 

 

Вкусът не е въпрос на разбиране от една материя или не. 

Вкусът е субективен и индивидуален.

Като спреш да си пазаруваш ризки втора ръка от eBay, може да започна да взимам предвид вкусовите ти предпочитания.

Link to comment
Share on other sites

 

Завръзката е толкова далеч назад във времето и пространството на форума, че дори и аз няма да мога да я открия, "въшко" такава (май така беше)...

 

....

тая въшка е нищо в сравнение със сочните цървули, дебили, глупаци, тъпунгери и прочие от едно време.

така ме впечатли и засегна, че не знам....

 

...

Не ме интересува и какво мисли за мен, нито как ме квалифицира. За мен това е личност с посредствено ниво на интелигентност и доста високо ниво на власт тук. Това го казвам като моя констатация, а не като опит за обида или личностна нападка. И ще видиш, че съм прав. ...

 

....

 

 

 

......

Само единия. Този, дето го не чета. Другия е пич и знам това, защото го чета с кеф!

 

благодаря. подобно.

 

 

п.п. а темата всъщност каква е?

Link to comment
Share on other sites

В CS вероятно да...а и смъртта, дори и масовата такава, отдавна не прави впечатление на повечето хора.

 

 

А аз се чудя - наистина ли сме калпав народ...

 

 

Тия нормални ли са? Аз ли да им кажа как да си решат проблема?

 

Да засичат номера в началото на деня и всички номера преди този да не важат. Ако има чакащи от предния ден, да засичат и номера в края на деня, а на следващия ден да анулират номерата между тези двата.

 

Ако някой чете - безплатна е консултацията!

 

Егати....

Link to comment
Share on other sites

Баси лъжците, от рано подготвят далаверките....пълни глупости чета тука...

https://m.vesti.bg/bulgaria/biznesyt-predupredi-saniraneto-poskypva-drastichno-6079382

 

Тука под "бизнеса" - много яко събирателно - да се има предвид мангалите-изнудвачи и топ мошениците. Неграмотните балъци приемат пазарлъците им на квадрат готова работа, което аз, бидейки малко поне по-умен от чинчилите ми никога не бих направил. Аз винаги се пазаря само и единствено за труд и си набавям материалите сам, с моите си отстъпки и фактури на фирмата ми. Разбира се не всеки има фирма и може да си прибере ДДС-то, НО - това е начинът да сте сигурни, че санирането ви е изпълнено добре откъм материал. МАСОВО мошениците "санират" с най-евтините материали, като чинела е "саниране" със скапан стиропор, който няма 2 лева квадрата с ДДС. Оттук всеки с малко ум се сеща какво се случва с мизерните главанаци, които приемат цени от 45 лв/кв.м "свършена работа" - слагам го в кавички, защото за мен това е заложена бомба, не просто откраднати пари. При лепилата, мрежата, дюбелите положението е същото, макар и не толкова фрапиращо. И така вместо да имаме едно нормално съотношение труд/материал, мошениците дето "санират" се възползват от неграмотността на клиентите и ги попиляват, прибирайки огромната част от парите по джобовете си и изпълнявайки работата с боклуци... Аз например пазаря труда за тази работа между 10 и 15 лева за квадрат, според зависи какво се облицова. Хайде, минало е време, днес в тежки случаи да стигне 17-18 лева ако има ужасни кривини и чупки. Правете сметка какво ви остава за материал на квадрат... 

 

Давам радовно тази информация на когото мога, защото просто ми е омръзнало да гледам остригани овце... 

 

==========================

 

Тия нормални ли са? Аз ли да им кажа как да си решат проблема?

 

Кой проблем, Ангеле? :

 

Оказало се, че тези находчиви варненци още в ранни зори изтеглят по 20-30 листчета с поредни номера и след това ги търгуват по десетина лева на по-късно наредилите се на опашката, които по този начин пък си спестявали часове чакане пред гишетата. 

Къде видя друг ден и за какво зануляване говорим? Айде моля без подвеждащи консултации, че трябва да те санкционираме за ... недоглеждане да го наречем. 

Link to comment
Share on other sites

Кой проблем, Ангеле? :

 

Къде видя друг ден и за какво зануляване говорим? Айде моля без подвеждащи консултации, че трябва да те санкционираме за ... недоглеждане да го наречем. 

 

Проблема, който си цитирал. Че ходят да вадят билетчета от апарата от рано.

Другия ден и зануляването бяха част от моето решение.

 

Не четеш бе, Видене...

Link to comment
Share on other sites

Проблема, който си цитирал. Че ходят да вадят билетчета от апарата от рано.

Другия ден и зануляването бяха част от моето решение.

 

Не четеш бе, Видене...

 

Ангеле, добре ли си?!?!? НЯМА ДРУГ ДЕН! Продават ги същия ден по-късно! 

Link to comment
Share on other sites

Написал си глупост от класа - дали ще го разбереш сам? 

 

Въпросът ми беше отправен към останалите потребители. Теб те разбрах, че не си разбрал какво съм написал.

Link to comment
Share on other sites

Въпросът ми беше отправен към останалите потребители. Теб те разбрах, че не си разбрал какво съм написал.

А ти.... Дали се разбра?

Link to comment
Share on other sites

Има ли още някой, който разбира какво съм написал?

 

Аз те разбрах...но не си го обяснил съвсем ясно за някои. ;)

 

.....а на варненските катаджии им е по-лесно да сложат един пазач до машината, отколкото да си усложняват живота. :)

Link to comment
Share on other sites

Пак gado и RaptoR неразбрали...

 

Работно време: 8 - 17

От 8:00 има наредени коли вече.

В 5:00, някой отива и тегли 30 листчета, които после да продава.

В 8:00, някой от персонала, отива да провери номера на следващото листче - номер 340. Всичко номера преди 340 стават невалидни, а вече наредените хора, започват да си теглят номерца.

В края на работния ден, номера е 370.

В началото на следващия работен ден, номерата започват от 500, защото тарикатите са теглили номерца за продажба.

Номерата между 370 и 500 стават невалидни и се започва от стъпка номер 1 отново.

Link to comment
Share on other sites

Пак gado и RaptoR неразбрали...

 

Работно време: 8 - 17

От 8:00 има наредени коли вече.

В 5:00, някой отива и тегли 30 листчета, които после да продава

 

И се насра тотално, доказвайки, че хал хабер нямаш от тая работа - сОпри се Овреме, че ще се задавиш. 

 

Явно не си се разбрал, Ангеле....

 

Липсва ми твоята помощ напоследък 

Link to comment
Share on other sites

Някакви аргументи, нещо..? Или... не?

 

Ангеле, явно трябва с тигана и да ми прекъснеш Любе... За бой си. 

 

В коя държавна институция по-точно, миличък, в кой град ще влезеш в сградата в 5 сутринта, че и билетчета ще теглиш, които почват ежедневно от нула? Коя по-точно, моля те, кажи ми?   

Link to comment
Share on other sites

В коя държавна институция по-точно, миличък, в кой град ще влезеш в сградата в 5 сутринта, че и билетчета ще теглиш, които почват ежедневно от нула? Коя по-точно, моля те, кажи ми?   

 

Пропусна нещо, а именно:"В коя държавна институция по-точно, миличък, в кой град ще влезеш ОФИЦИАЛНО в сградата в 5 сутринта, че и билетчета ще теглиш, които почват ежедневно от нула? Коя по-точно, моля те, кажи ми?"

 

Има случай в КАТ-Пловдив, когато излизайки да раздава едни номерца, фатмака започва от номер 37! Другите нали се сещаш кога са раздадени и НА КОГО. Един дебел мангал има, чието име винаги забравям, но се подвизава в единия от фургоните за застраховки и екотакси. Имаше го в репортаж на "Господари на ефира" за фалшиви документи за регистриране на "проблемни" коли. Та този дебелак дирижира цялата история с купените/запазени номера и т.н. и т.н., като се отчита на когото трябва, всеки ден, а трохите остават за него и "подчинените" му.

Link to comment
Share on other sites

Братле, да не влизаме в подробности и то наши пловдивски, но пак няма как да ги почне в 5, понеже няма кой да стартира системата, която не знам дали не спряха, както във Второ по едно време. Иначе на тема циганската прегръдка над КАТ, пардон - с КАТ - е нещо толкова ужасно отвратително, че трябва да има ешафод срещу вратата. А аз се надявах тая жена нещо да промени... Ами ако вземем да говорим за Скопие? И там ли изнасят билетчета преди да отворят?   :bgrin:  

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, явно трябва с тигана и да ми прекъснеш Любе... За бой си. 

 

В коя държавна институция по-точно, миличък, в кой град ще влезеш в сградата в 5 сутринта, че и билетчета ще теглиш, които почват ежедневно от нула? Коя по-точно, моля те, кажи ми?   

 

Само спекулираме за системата. Автомата може да е вън, за да си теглят номерчета хората, преди да са отворили врати в КАТ. И не е нужно да е пусната каквато и да било система, за да се изкара талонче за пореден номер. Иначе ти ако видиш, че някой тегли 30 номера и се бави 15 минути пред теб докато чакаш - ще реагираш ли? Въпросът е реторичен.

Link to comment
Share on other sites

Автомата може да е вън, за да си теглят номерчета хората, преди да са отворили врати в КАТ. 

 

 

Естествознание, но както аз нямам червено сако и чорапи с ленти кат'дъгата, така и това е абсолютно невъзможно. 

 

Всъщност иди пробвай на Скопие, в НОИ работи, да не се пресилвам, но май всеки ден..... 

 

Защо се напъваш сега да си блъскаш главата в стената?  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...