Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • 5 years later...
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами скъпо е...нов е 50 бона, за мен това са безумно много пари...

Приятел си купи миналото лято модел 2006-та за 16 хиляди. И това са си много пари...

 

Би ли посочил автомобил, който според теб е на разумна цена като нов?

Link to comment
Share on other sites

Би ли посочил автомобил, който според теб е на разумна цена като нов?

Няма такъв. Всички са много надценени. Особено немските и японските.

Давам пример с нещо съвсем тривиално:

Опция хубава музика (обикновено слагат разни известни марки като Bose, Harman Cardon и т.н.) само че, тази опция струва около 2 бона. Ти знаеш ли за 2 бона какво чудо ще ти сложа в колата? Според теб струва ли един Аурис 40 хилки с екстрите? Т.е. струва ли си? Като са пълна шитня в тоя клас всичките коли...

Link to comment
Share on other sites

Би ли посочил автомобил, който според теб е на разумна цена като нов?

 

Посочвам ти го, Никсън - 23к в евра е моята кола, изкарана на 6км от магазина. Туй с каското. Интересно е, че мисири си позволяват да  ме подиграват. А карат стари щайги, както казваше Васко - опърдяна вече седалка ..... И за чий го пишем в тая тема да ме питаш....

Link to comment
Share on other sites

Няма такъв. Всички са много надценени. Особено немските и японските.

Давам пример с нещо съвсем тривиално:

Опция хубава музика (обикновено слагат разни известни марки като Bose, Harman Cardon и т.н.) само че, тази опция струва около 2 бона. Ти знаеш ли за 2 бона какво чудо ще ти сложа в колата? Според теб струва ли един Аурис 40 хилки с екстрите? Т.е. струва ли си? Като са пълна шитня в тоя клас всичките коли...

Демек няма нов автомобил на разумна цена... ми добре. Разбрах. 

 

То и аз търся служебна кола да я уркам като чужда п---ка ама пусто аз съм си шефа и не ще никой да ми даде неговата ей тъй да я шпоря 

Link to comment
Share on other sites

Посочвам ти го, Никсън - 23к в евра е моята кола, изкарана на 6км от магазина. Туй с каското. Интересно е, че мисири си позволяват да ме подиграват. А карат стари щайги, както казваше Васко - опърдяна вече седалка ..... И за чий го пишем в тая тема да ме питаш....

Шшш толкова много пари. Моята е 30 хиляди долара, аз я взех з 3. Като знам какво лайно карам - никога няма да ги броя тия пари за тоя нещастен Форд. Това е пълна пародия на кола.
Link to comment
Share on other sites

Предполагам, защото другата тема набра сериозна скорост на тема конзоли, игри и подобни ;)

Та тука за баланс се почнаха колите ;)

Link to comment
Share on other sites

Питайте Ники - той е първият, писал след 2011г. 

 

Иначе действително при тия цени на употребявани коли не е много мъдро да се набутва човек с нова. Просто са много скъпи. Търпял съм близинг 700 лева на месец - не е особено приятно с години. Но пък келешите джамбази не могат/не щат да ти фактурират колата на пълна стойност, съответно не можеш да си прибереш ДДС като хората и прочее. И от двете страни има трески за дялане, но чисто новите коли са си директно дялане през пръстите. :grin:

Link to comment
Share on other sites

То не се иска много акъл да се сети човек. Тази тема доколкото си спомням навремето я направих аз, когато агитката от заглавието (и още някои) спретнаха един грандиозен спам в друга тема, която вече я забравих коя беше, но определено беше с напълно различна тематика. Идеята беше това да е духовното кошче на форума, в което всеки може да си шари каквото си иска...не че и в "Какво ви минава през главата" не е почти същото, но там си има някаква хронология, която не е добре да се разваля с вмъкнат спам от други теми, а от друга страна понякога е добре насъбралия се спам да не се трие, а да се премести в някакво подобно "кошче", където при желание участващите в дискусията могат да продължат да си спамят на воля. Та така - тогава след оня спам, в който даже и аз имах пост, направих тази тема и прехвърлих всичко от там тук, след което изтрих моя пост и по този начин темата фиктивно остана с автор Теди. :)

Link to comment
Share on other sites

Защо? Дискусията си е в правилната тема за конзолите (ако говориш за нея), а казармата обикновено се разисква периодически в "Какво Ви минава през главата". :) ...което пък ме навежда на мисълта, че трябва да сменя учтивата форма на последната тема с 'неучтива' такава, не за друго, ами тук почти всички сме простаци и някакси не върви да ни питат толкова официално. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Освен, че сме простаци и 90% от участниците в темата се познаваме на живо, пили сме нееднократно бира заедно и се замислям, дали няма корелация между времето, от последната среща с въпросните хора на живо и интензитета на караниците? Щото... дося един път не сме се хванали за гушите на живо, а тук ше си избодем очите...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Ми може и да си прав.

Като изключим онзи път, в който Гадо ми дърпаше шлифера, защото не исках да споря с него повече. а аз исках да си ходя. :D

Link to comment
Share on other sites

не разбрах аз какво съм виновен па за тая тема. мислех че пак ще трябва да обяснявам къде съм мигал на аварийки.

а магаратора кат се е заел да магарира, що не пише скорпиончето в заглавието и да ме остави мене на мира, а?

Link to comment
Share on other sites

Освен, че сме простаци и 90% от участниците в темата се познаваме на живо, пили сме нееднократно бира заедно и се замислям, дали няма корелация между времето, от последната среща с въпросните хора на живо и интензитета на караниците? Щото... дося един път не сме се хванали за гушите на живо, а тук ше си избодем очите...

Изключително прав си. Ама се виждаме достатъчно рядко, че да сме си мили на срещите и приказката да ни върви добре..пък тук ни е и донякъде отдушника на ежедневието...та ми се струва разбираемо в някаква степен. Само където понякога има едно нагрубяване, което не ми допада, но имайки предвид факта, че се познаваме, мисля че може да се преглътне.
Link to comment
Share on other sites

Ми може и да си прав.

Като изключим онзи път, в който Гадо ми дърпаше шлифера, защото не исках да споря с него повече. а аз исках да си ходя. :D

Пак нищо не си разбрал, Ангеле... Просто се кефих на кройката и проверявах дали не е шифон...

Link to comment
Share on other sites

Пак нищо не си разбрал, Ангеле... Просто се кефих на кройката и проверявах дали не е шифон...

 

Да бе, аз не съм разбрал. :D

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ти си леко така далеч от мъжкарските взаимоотношения... Затова не ги разбираш. Километри шарени чорапи, финтифлюшки, китки и тротинетки надалеч... И един-два крема за лице вляво.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ти си леко така далеч от мъжкарските взаимоотношения... Затова не ги разбираш. Километри шарени чорапи, финтифлюшки, китки и тротинетки надалеч... И един-два крема за лице вляво.  :laughing:

 

Да, доста е мъжкарско да искат да ти проверят кройката и материята на палтото, Видене.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...