Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Видеоразговори през оператора има още от Нокиа 7210 насам. Освен при iPhone 2G, 3G и 3GS, разбира се. Те са крачка назад. Не че iPhone 4 е много крачка напред с тоя Facetime само с други iPhone 4 де, но все пак. Някакъв напредък има.

Ммм. В случая май и Андроида няма native 3G video call. Както е през "тъп-ите" телефони.

Link to comment
Share on other sites

Друго си е MSN messenger на 17" лаптоп с 1080p видео от една страна и 30" монитор с Logitech C910 от другата страна :P

 

Между другото скайпа също има видео. Само че аудиото малко гадно се чува ми казаха (в сравнение със слушалките на компютъра)

Link to comment
Share on other sites

Бе то програми бол, ама мен ме интересува нормално 3Г видео обаждане - примерно да се обадя на жената и нейния тъп телефон. Не да си слагаме всички програми и едно друго. Чисто и просто видео обаждане.

Link to comment
Share on other sites

Пробвал ли си? Би трябвало да има.

Няма. Поне аз не намирам никъде опция направи видео обаждане. И из нета чета, че не поддържа. Споменават, че в Галакси С има, но явно е допълнение от Смасунг и в native Андроид го няма.

Link to comment
Share on other sites

Мм да заслужаваше си леките мъки при инсталирането на Xrecovery :) Сега телефона върви доста по-бързо има flash и 2.3 :)

Едит:Я кажете някаква програма за следене на трафикa.

Link to comment
Share on other sites

Много съм доволен от Азус. Пичовете пускат новите ъпдейти на Honeycomb буквално седмица след официалното им излизане. Преди малко инсталирах новия Honeycomb 3.2 на моя трансформър. :)

Link to comment
Share on other sites

Мм да заслужаваше си леките мъки при инсталирането на Xrecovery :) Сега телефона върви доста по-бързо има flash и 2.3 :)

Едит:Я кажете някаква програма за следене на трафикa.

 

NetCounter

Link to comment
Share on other sites

MOD EDIΤ: Следващото подобно изказване с такива думи ще ти коства почивка, писна ми от езика и начина ти на изказване, да не говорим, че пишеш пълни безсмислици постоянно!

Link to comment
Share on other sites

Както беше предсказал Вуксчо, дойде време лагването на моето тамагочи да започне да ме дразни. Ама не просто ме дразни, а да ме докарва до състояние на тих идиотизъм. Понеже съм абсолютно бос и на Вие с андроидските телефони, някой може ли да даде акъл какво може да се направи относно пъргавината и гладката работа на телефончето? Говорим за Самсунг GT-S5570 с версия на ОС-а 2.2.1

Link to comment
Share on other sites

Ами почти нищо. Единствения вариант е да загубиш гаранцията и да пробваш друг РОМ (софтуер), различен от този с който върви телефона ти. Ако са направени такива за твоето устройство разбира се.

 

В същност има и още един вариант, но той е по-малко вероятен. Да чакаш да ти пуснат ъпдейт до версия 2.3.3. Там нещата с бързодействието са подобрени.

Link to comment
Share on other sites

Както беше предсказал Вуксчо, дойде време лагването на моето тамагочи да започне да ме дразни. Ама не просто ме дразни, а да ме докарва до състояние на тих идиотизъм. Понеже съм абсолютно бос и на Вие с андроидските телефони, някой може ли да даде акъл какво може да се направи относно пъргавината и гладката работа на телефончето? Говорим за Самсунг GT-S5570 с версия на ОС-а 2.2.1

 

Привет, нали това е телефона: http://www.samsung.com/uk/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=1903&prd_mdl_cd=GT-S5570AAACPW&prd_mdl_name=GT-S5570&srchword=GT-S5570

Ако да, в средата на страницата има някакъв Manual за Gingerbread (Android 2.3) за твоя телефон.

Не успях да видя дали го има ъпдейта, но можеш да минеш 3те стъпки, които са описани в сайта и да провериш. Според това, което намерих в нета, софтуера е ъпдейтнат до версия 2,3,3. Ъпдейта е официален, така, че няма какво да се притесняваш за гаранцията.

Надявам се да съм помогнал.

Приятна вечер.

Link to comment
Share on other sites

Привет, нали това е телефона: http://www.samsung.com/uk/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=1903&prd_mdl_cd=GT-S5570AAACPW&prd_mdl_name=GT-S5570&srchword=GT-S5570

Ако да, в средата на страницата има някакъв Manual за Gingerbread (Android 2.3) за твоя телефон.

Не успях да видя дали го има ъпдейта, но можеш да минеш 3те стъпки, които са описани в сайта и да провериш. Според това, което намерих в нета, софтуера е ъпдейтнат до версия 2,3,3. Ъпдейта е официален, така, че няма какво да се притесняваш за гаранцията.

Надявам се да съм помогнал.

Приятна вечер.

Много благодаря за линка. Оказва се, че официално има и 2.3.4 за моя модел... Моя грешка, версията е 2.3.3 Няма грешка - 2.3.4 си е!

 

 

П.с. Такаа... ъпдейтнах до 2.3.4 всичко мина като по вода, дори не се наложи да възстановявам телефонният указател. Обаче в гайда пише, че след като ъпдейта завърши и апаратът се рестартира, трябва да се буутне в рекавъри мод. Ок, но как точно става това буутване? Като гледам и без тази операция си бачка съвсем нормално...

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, както при мен - гасиш телефона, натискаш бутона за намаляване на звука и докато си го натиснал, включваш телефона, изчакваш 20-на секунди и с бутоните за усилване/намаляване на звука отиваш до Recovery и с Power бутона го селектираш... Нека някой, който е по-запознат да ме поправи, ако греша.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, както при мен - гасиш телефона, натискаш бутона за намаляване на звука и докато си го натиснал, включваш телефона, изчакваш 20-на секунди и с бутоните за усилване/намаляване на звука отиваш до Recovery и с Power бутона го селектираш... Нека някой, който е по-запознат да ме поправи, ако греша.

Не се получава така. На предната версия беше достатъчно да бодна USB-то и в падащото меню рекавърито го имаше като опция, тук обаче липсва, но пък като цяло... визуализирането доста се промени и като, че ли действа доста по-гладко... Тези дни ще си каже и до колко помага за пестенето на батерията...

Link to comment
Share on other sites

Не се получава така. На предната версия беше достатъчно да бодна USB-то и в падащото меню рекавърито го имаше като опция, тук обаче липсва, но пък като цяло... визуализирането доста се промени и като, че ли действа доста по-гладко... Тези дни ще си каже и до колко помага за пестенето на батерията...

 

Ами да ти кажа, при мен ъпдейта помогна ( с Desire съм) - батерията ме кара повече, при зареждане имам чувството, че грее по-малко, самия софтуер е по-пъргав...

Link to comment
Share on other sites

Предложете програма за корекция на снимки. Най-много ми трябва за бъзикане на цветовете. Да и оправя една снимка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...