Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

На първо четене май са правили нещо по звука. Сега се обадих на жена ми и щеше да ми строши ухото. До сега беше на макс сила, сега е по средата, за да се чува нормално.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

ASUS отново се показаха абсолютни пичове, пускайки ОТА ъпдейта на 3.2.1 още преди собствениците на Motorola XOOM да прочетат в медиите новината, че този ъпдейт ще ги ощастливи в близките дни! :punk

Link to comment
Share on other sites

Сложете си един watchdog и вижте, дали няма някой процес дето товари процесора и от там да харчи точец.

 

Кой конкретно от милионите че потърсих и се загубих... отделно първите попадения ми изглеждаха тъпи...

Link to comment
Share on other sites

Днес бях хванал една свободна мрежа и телефона искаше да се update-не на android 2.3.6, но нямах много батерия и му дадох да се update-не после, при което сега вечерта тръгна да се update-ва което продължи няколко секунди и след това се появи nexus_one_android_hard_reset_3.jpg

 

и си стои така от към 5 мин. предполагам търси мрежа да си досвали update-a, но аз нямам вкъщи wireless :( Пробвах да го рестартирам от power бутона, но нищо не става, никое от копчетата не работи.

 

Някой има ли идеи? :cry

Link to comment
Share on other sites

Това ти е иконата на Recovery-то. Появява се, когато телефона се ъпдейтва. Ако не се беше свалил ъпдейта, нямаше да се рестартира и да го пусне. Ако все още не се е махнало, изкарай батерията и го стартирай пак. Трябва да тръгне.

Link to comment
Share on other sites

Дори и да не беше тръгнал, пак можеше да се оправи. Щом пали - може да се оправи. Да знаеш за в бъдеще.

 

Е то това го предполагах, обаче ако ми се наложи да правя нещо от сорта на форматиране и слагане на нова ОС е равносилно на това да трябва да го нося на някой да го оправя, защото съм супер хал-хабер или тотално да го съсипя в опитите си да го оправям с информация от нета. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Амй хайде де! В режим HD 1920х1080, white balance - auto, outdoor visibility off, video quality - superfine виждам е правено при мене. Други настройки не знам... Да припомня, че това ми е може би третия клип дето съм записал. При тебе се е получило перфектно! Как си успял не знам. Между другото като гледам ти си бил на 7 ред, метри вдясно от мене. Телефона ти е с включени гайдлайнс - познах ли? laughing.gif

Не си намирам билета, но да, точно там бях. А това за гайдлайнс доста ма зачуди. Я разкрий! :D

 

Пък аз ще ти разкрия как направих записа:

 

 

1. Насочваш Телефона;

2. Натискаш иконката за камерата;

3. Избираш режим видео;

4. Снимаш.

 

(white balance - auto, outdoor visibility off, video quality - superfine)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Новия маркет ми се появи тези дни - на моя ACE поне за сега върви зле.

Лагва между слайдовете и зарежда бавно независимо от скоростта на интернета.

Тъкмо и се зарадвах,че ще имам 2.3.4 а то се оказа че не е официален. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Новия маркет ми се появи тези дни - на моя ACE поне за сега върви зле.

Лагва между слайдовете и зарежда бавно независимо от скоростта на интернета.

Тъкмо и се зарадвах,че ще имам 2.3.4 а то се оказа че не е официален. :angry:

 

Не би трябвало да имаш какъвто и да било проблем. Пробвай да рестартираш телефона. Нещо може да го тормози.

Link to comment
Share on other sites

то още 3 няма ти говориш за 4

Погледни малко по-нагоре и ще видиш, че за таблетите в момента версията е 3.2.1. Идеята е от 4-та версия да има само един рилийз както за телефони, така и за таблети. ;)

Link to comment
Share on other sites

то още 3 няма ти говориш за 4

 

3 го има от 1 година вече.

Ако не вярваш на мен, можеш да погледнеш единия от скрийншотите. Там пише версията. 4.0.

Link to comment
Share on other sites

говоря за телефон, няма по-голяма версия от 2.3.6

най-вероятно няма и да има. Ще се прсекочи директно на 4 за тел.

Link to comment
Share on other sites

говоря за телефон, няма по-голяма версия от 2.3.6

 

Това го отнеси към Гугъл. Просто ти така се изказа, сякаш аз съм си го съчинил.

 

И последната версия е 2.3.7.

Link to comment
Share on other sites

Какви са тези 2.3.7 - аз още стискам палци за 2.3.4 вие за 7 говорите - това на HTC телефоните ли го имат :unsure:

@w00x - watchdog не вижда нищо излишно - просто новия маркет е тромав за моя телефон :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Какви са тези 2.3.7 - аз още стискам палци за 2.3.4 вие за 7 говорите - това на HTC телефоните ли го имат :unsure:

@w00x - watchdog не вижда нищо излишно - просто новия маркет е тромав за моя телефон :bgrin:

 

Не е тромав. Нищо му няма на новия Маркет. И на стари телефони си върви без проблем. Иначе нямаше да ти го пратят.

Някъде другъде е проблема.

 

2.3.6 и 2.3.7 са само за Nexus телефоните.

Link to comment
Share on other sites

И при мен watchdog-a не намира нищо а батерията свършва за няма и ден. При това без да съм се скъсал да играя или да говоря. Не знам дали скайпа само не му стопява лагерите защото ми е постоянно пуснат.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, какво показва като отидете в информация за батерията - не показва ли кое какви % е точило? Явно не е нещо, което точи чрез натоварване на процесора, а е нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

Моя колега, който си взе телефон преди известно време тамън се оплака, че тия дни му падала батерията много бързо. Съвпада с инсталирането на скайп, обаче казва, че не го е показвало в статистиката на използването на батерията. Днес утре ще го спре и ще каже дали се е удължил чустовтелно периода между зарежданията.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...