Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

Натисни веднъж "space" в полето за писане и бутона "send" ще се активира.

 

Установих, че моята Галаксия е по-зле като фотоапарат от стария ми C905...

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Като сте такива големи фотографи, сменете телефона.

 

HTC-EVO-3D-thumb-550xauto-594571.jpg

 

Този има бутон за камерата. Пък и снима в 3д. Модерно.

 

Какво не му харесвате на новия маркет? 3.1.3 да не е по-различен от тая версия дето аз я имам? 3.0.*. Аз нямам реклами. Нито една.

Link to comment
Share on other sites

Ето едно сравнение с Galaxy S от мене. На пръв поглед звука е доста различен. Прави ми впечатление и автоматичното фокусиране по време на запис при теб.

 

Амй хайде де! В режим HD 1920х1080, white balance - auto, outdoor visibility off, video quality - superfine виждам е правено при мене. Други настройки не знам... Да припомня, че това ми е може би третия клип дето съм записал. При тебе се е получило перфектно! Как си успял не знам. Между другото като гледам ти си бил на 7 ред, метри вдясно от мене. Телефона ти е с включени гайдлайнс - познах ли? laughing.gif

 

ЕДИТ: Ангеле, фотографи или не - телефона куца в тая сфера. Правя по 3-4 снимки на едно и също нещо, за да съм убеден, че поне една ще е в час. Не че е проблем, но е по-зле от моя С905 - факт! Диодчето пък НИКОГА не може да замести светкавица, как да ти го обясня по-добре?

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Ангеле, фотографи или не - телефона куца в тая сфера. Правя по 3-4 снимки на едно и също нещо, за да съм убеден, че поне една ще е в час. Не че е проблем, но е по-зле от моя С905 - факт! Диодчето пък НИКОГА не може да замести светкавица, как да ти го обясня по-добре?

 

Аз снимам с натискане по екрана. Фокуса на снимката се мести в зависимост от това къде си цъкнал с пръстчето. Можеш да фокусираш нещо, което не ти е в средата а е в долния десен ъгъл примерно. Много удобно.

 

Имаше начин да се направи Volume бутона в режим на снимане да действа като бутон за камерата.

 

Всяко нещо, което не ви харесва в Андроид, може да се оправи. Стига да не е лимитирано от хардуер. Това не е iPhone все пак.

Link to comment
Share on other sites

Какво не му харесвате на новия маркет? 3.1.3 да не е по-различен от тая версия дето аз я имам? 3.0.*. Аз нямам реклами. Нито една.

Тази, която имаш явно е нещо съвсем друго. Версията на моя маркет е 3.1.5 и представлява море от рекламни плочки (както се вижда от скрийншота може да се слайдва надолу, показвайки още реклами) в стил Windows Phone 7. Единият скрийншот показва заглавната страница на маркета, а другия е страницата на някакво приложение.

SC20110922-090638.png

SC20110922-090610.png

Link to comment
Share on other sites

 

За сметка на това обаче видеозасемането е невероятно добро. При С905 отличната фотография е съпроводена с некадърно видео, докато при Галаксия е точно обратното.

 

обаче звука е доста зле, сравнено с видеото на iPhone 4 и iPod Touch 4

ето сравнение на едно и също видео. А когато има високи честоти и децибели тогава разликата е отчайваща в полза на apple

 

http://www.youtube.com/watch?v=24bydE2ISgQ

 

http://www.youtube.com/watch?v=4Tpes8ysvfY

Link to comment
Share on other sites

Тази, която имаш явно е нещо съвсем друго. Версията на моя маркет е 3.1.5 и представлява море от рекламни плочки (както се вижда от скрийншота може да се слайдва надолу, показвайки още реклами) в стил Windows Phone 7. Единият скрийншот показва заглавната страница на маркета, а другия е страницата на някакво приложение.

 

А когато направиш търсене за приложения пак ли е толкова блъскано с реклами? Началния екран някак се преживява, въпреки че това е 3/4 реклами, 1/4 полезна информация.

Link to comment
Share on other sites

Тази, която имаш явно е нещо съвсем друго. Версията на моя маркет е 3.1.5 и представлява море от рекламни плочки (както се вижда от скрийншота може да се слайдва надолу, показвайки още реклами) в стил Windows Phone 7. Единият скрийншот показва заглавната страница на маркета, а другия е страницата на някакво приложение.

 

Същата е моята. С нея съм от 2 месеца. Просто следващата версия е променила нещо. Това не са реклами. Предложения по-скоро. На мен ми поомагат да избера готини програми, които може да съм пропуснал иначе. Мисля, че е удобно.

Link to comment
Share on other sites

А когато направиш търсене за приложения пак ли е толкова блъскано с реклами? Началния екран някак се преживява, въпреки че това е 3/4 реклами, 1/4 полезна информация.

Търсенето е добре - излиза просто нормален списък, но когато браузваш категориите е пълно с реклами.

 

Същата е моята. С нея съм от 2 месеца. Просто следващата версия е променила нещо. Това не са реклами. Предложения по-скоро. На мен ми поомагат да избера готини програми, които може да съм пропуснал иначе. Мисля, че е удобно.

Глей ся, можеш ли да ми обясниш каква е разликата между предложения и реклами? Особено в стартовия екран на маркета. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Глей ся, можеш ли да ми обясниш каква е разликата между предложения и реклами? Особено в стартовия екран на маркета. :laughing:

 

Ами рекламите са платени. Това са предложения от Google. И преди имаше Featured в горната част на маркета. Сега просто е по-готино.

Link to comment
Share on other sites

Ами рекламите са платени. Това са предложения от Google. И преди имаше Featured в горната част на маркета. Сега просто е по-готино.

И ти си убеден, че за тези огромни банери никой не плаща? А вярваш ли в Дядо Коледа, колегата на нашия дедо? :lol:

Link to comment
Share on other sites

И ти си убеден, че за тези огромни банери никой не плаща? А вярваш ли в Дядо Коледа, колегата на нашия дедо? :lol:

 

Stardunk on Android – Commercial suicide?

 

After 4 weeks at a ranking of ~#50 in the free apps, Google featured Stardunk, which is the best thing that could have happened. The # of downloads was multiplied by 3 to reach around 50k downloads / day and once Google decided to feature your app, they leave it 2-5 weeks in the featured section, which is like winning the jackpot. Stardunk rose to #16 in the free charts.
Link to comment
Share on other sites

Воксе, ти си изтрещял съвсем, приятелю. Каква връзка има горната глупост с рекламите? Когато отворя маркета, преди още изобщо да съм избрал каквато и да е категория се показват въпросните реклами. При това не само на платени приложения, ами и на филми за рентване (виж продължението на екрана по-долу). Това ако ми твърдиш, че се показва безплатно, май няма какво повече да си говорим.

SC20110922-120343.png

Link to comment
Share on other sites

Статията ти я показах, за да видиш как се става Featured App. Не с пари. Казвам ти, че тия Featured и преди ги имаше на заглавната страница в горната част.

 

За филма не знам, но при мен 5 от 6-те Featured приложения са безплатни.

Link to comment
Share on other sites

А пък Ники а.к.а Дядо Мраз е супер връзкар!!! С Гугъл!!! Кога мрънна за парола за купуване на приложенията и за колко дни изкараха ъпдейт на маркета с вградена опция за PIN при купуване на приложение?? В настройките са го сложили и като искаш да си купиш нещо може да го направиш да иска тоя PIN. Тц тц тц.

Link to comment
Share on other sites

А пък Ники а.к.а Дядо Мраз е супер връзкар!!! С Гугъл!!! Кога мрънна за парола за купуване на приложенията и за колко дни изкараха ъпдейт на маркета с вградена опция за PIN при купуване на приложение?? В настройките са го сложили и като искаш да си купиш нещо може да го направиш да иска тоя PIN. Тц тц тц.

Хахаха, верно бе, чак сега забелязах опцията "Use PIN for purchases". Дедо е връзкар. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Както споменах в другата тема - май и от Locale са ме чули защото и той тръгна... само че аз сиптирдосах всички желаещи да ме будят и вече си държа телефона изключен и в друга стая да се зарежда през нощта

Link to comment
Share on other sites

Сега , ако някой има нещо за оправяне по Андроид, програми и т.н - ЛС на дядо Мраз и той ще предава където трябва. Явно не е било само за маркета. :lol: :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Както споменах в другата тема - май и от Locale са ме чули защото и той тръгна... само че аз сиптирдосах всички желаещи да ме будят и вече си държа телефона изключен и в друга стая да се зарежда през нощта

 

Дал си 15 лв за тая щуротия???

 

-------------------

 

Между другото в последните дни телефона много бързо губи тоци. Снощи го заредих, днес след 10 часа съм на под 50% на батерията. Първичният анализ показва, че уж нищо нередно няма. Бях сложил Скайп тестово, който го мореше за 3-4 часа, но съм го спрял. Системата ми дава 52% харч в обаждания, а те не са толкова много. Странна работа...

Link to comment
Share on other sites

To и tasker го купих после го разкарах както още 2-3 подобни ама те бяха по лев-два онези.

 

От всичките locale е най-хубаво и полезно. Още не му ползвам gps-a за ситуации но и това е готино.

 

 

Между другото в последните дни телефона много бързо губи тоци.

 

Верно и при мен така, само че го отдавам на angry birds с които си играе малкия. Може и скайпа да е - не знам...

Link to comment
Share on other sites

Дал си 15 лв за тая щуротия???

 

-------------------

 

Между другото в последните дни телефона много бързо губи тоци. Снощи го заредих, днес след 10 часа съм на под 50% на батерията. Първичният анализ показва, че уж нищо нередно няма. Бях сложил Скайп тестово, който го мореше за 3-4 часа, но съм го спрял. Системата ми дава 52% харч в обаждания, а те не са толкова много. Странна работа...

 

Един колега е с друг софтуер на твоя телефон и кара по 3 дни. 2 дни с по-голяма употреба.

Link to comment
Share on other sites

Не ме впечатляват тия дребните вече. Да не говорим, че нищо ново не добавят почти. Само за Nexus S и Nexus S 4G.

 

Нямам търпение вече за Android 4.0

 

Ще има възможност да си отключваме телефона като гледаме в камерата на предната страна. Логично, като се има на предвид, че с тия NFC чипове, може да се използва само телефон, а не е приятно някой просто да ти го открадне/да го изгубиш, да го пусне и да разполага с целият ти живот. Айде честито на iPhone. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...