Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

Мдам, Гугъл продължават да сборват физичните закони с по 550 хиляди нови Андроид активации всеки ден. Днес рапортуваха и рекордни печалби за второто тримесечие, изпреварвайки почти по всички показатели очакванията на Уолстрийт.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

 

Добре бе, честно ли това не е достатъчно. Не говорим за iPhone или Android. За мен, на който и да е телефон, това е предостатъчно!

Pastebot_2011-01-04_19.29.59_P.png?AWSAccessKeyId=AKIAJFZAE65UYRT34AOQ&Expires=1310728736&Signature=PKgBgjASPqn1KxdQtFm0iHCIh4U%3D

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, честно ли това не е достатъчно. Не говорим за iPhone или Android. За мен, на който и да е телефон, това е предостатъчно!

 

Че то 640х480 беше достатъчно че и с 320х240 си вършехме работа и се виждаше и нямаше проблем с това. Даже от първия ми телефон бях също изключително доволен въпреки че беше голям и със зелено-черен дисплей и по тази логика след като ми върши работа защо ми е по-лачен някакъв като и този ми е предостатъчен

Link to comment
Share on other sites

Ето го от харда, не знам защо се е скапало, в началото се виждаше...

Не разбирам доводите ви, наистина. Аз не говоря за монохромни... Имам предвид, че в един момент се стига до точка, след която всичко е излишно.

post-7016-0-01275800-1310735910_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид, че в един момент се стига до точка, след която всичко е излишно.

+1. Няма смисъл от много големи резолюции на малки дисплеи. Дори да виждам една страница цялата на екрана, без нужда да скролирам - колко ще мога да прочета от нея? Като буквите ще са супер ситни и аз пак ще опра до това да зоомна дадена позиция да видя нещо си. Освен да гледам нещо графики, картинки на нещо, за четенето има едно съотношение, след което на човек му е трудно да го ползва. Както на 14" инчов монитор да гледаш нещо на 2000+ резолюция е безсмислено, така и на 4 инчов нещо над 800,900,1000. Та просто не трябва да се прекалява.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си ъпгрейднат резолюцията, но нали ако го направят със същата като тази на Apple, Apple ще ревнат, че са им откраднали отрочето. Че те са изобретили дисплей с такава резолюция и т.н. Дела и глупости. Пък и екраните на Android стигат до 4,5". По-лесно е да се направи обща резолюция, която да не пада по-ниско от 340точки на инч за размери от 3,7 до 4,5 инча, отколкото да правят няколко резолюции за различните размери, за да може всичките да са на фиксиран брой точки на инч.

 

Get it?

Link to comment
Share on other sites

Така да, ама не и на един размер дисплей все по-големи резолюции. Важното е, че при dpi като на iPhone е достатъчно...

Link to comment
Share on other sites

Идей как да накарам music приложението да изкарва информацията на кирилица без да ми покава йероглифи?!? Не вярвам да са го направили само за латиница. Или трябва да редактирам таг-а на песента някак си на unicod ли, що ли?

Link to comment
Share on other sites

Темата пак замясва на iOS VS Android.

Някой да каже как дали има инсталиран 2.3.3,че аз се сдобих с него вчера и искам да разбера дали не си внушавам :laughing: :laughing:

П.С.

Ударих му един заводски ресет,че онази единица на ММС-те ме дразнеше от край време,отделно ми омаза рингтоновете :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с 2.3.3, HTC Sense 2.1, Kernel 2.6.35.10-gd2564fb, build number 2.50.405.2.CL87995, software number: 2.50.405.2

 

Абе защо има толкова много номера и чудесии като начало?

 

Между другото на HTC това трябва да им отчета като ГОЛЯМ ПЛЮС - софтуера се ъпдейтва без никакви излишни програми. Както си стои - показва ми че има нов ъпдейт. Казвам му да го свали той мрънка че можело да ми струва пари като е без wifi но не възразява особено, след това го сваля, рестартира се и след това работи без да ми е затрило нищо от моите неща. Толкова прозрачно и безпроблемно се ъпдейтва че почти не разбирам какво става.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с 2.3.3, HTC Sense 2.1, Kernel 2.6.35.10-gd2564fb, build number 2.50.405.2.CL87995, software number: 2.50.405.2

 

Абе защо има толкова много номера и чудесии като начало?

 

Между другото на HTC това трябва да им отчета като ГОЛЯМ ПЛЮС - софтуера се ъпдейтва без никакви излишни програми. Както си стои - показва ми че има нов ъпдейт. Казвам му да го свали той мрънка че можело да ми струва пари като е без wifi но не възразява особено, след това го сваля, рестартира се и след това работи без да ми е затрило нищо от моите неща. Толкова прозрачно и безпроблемно се ъпдейтва че почти не разбирам какво става.

 

Е не е ли на всеки Андроид така?

 

Темата пак замясва на iOS VS Android.

Някой да каже как дали има инсталиран 2.3.3,че аз се сдобих с него вчера и искам да разбера дали не си внушавам :laughing: :laughing:

П.С.

Ударих му един заводски ресет,че онази единица на ММС-те ме дразнеше от край време,отделно ми омаза рингтоновете :blink:

 

Не си внушаваш. 2.3.4 има даже по принцип. Но май е само за Nexus-ите за момента.

Link to comment
Share on other sites

Е не е ли на всеки Андроид така?

+1 На мен също ми се ъпдейтва без да затрива нищо. То оставаше да го правят и щеше да е голямо шоу. Всеки път настройвай. Единственото е че след нова версия на нещо, което го може и друга програма пита с коя от тях да се направи.

Link to comment
Share on other sites

Не си внушаваш. 2.3.4 има даже по принцип. Но май е само за Nexus-ите за момента.

С 2.3.4 на SGS съм. Не ром от Нексус, а оригинален ;-)

Link to comment
Share on other sites

Сега като си погледнах,малко като циганите ми е поста :laughing: :laughing:

Идеята ми беше дали си внушавам,че телефона ми е една идея по бърз от преди.

Малко по пипнат е като оформление НООООООО в момента ми е много зор края на разговора.

Преди не беше така :blink:

Е не е ли на всеки Андроид така?

Ми не точно.На Самсунг е чрез KIES не OTA.

Което ме притесни в един момент като ми каза,че това и това може да изчезнат :blink: :blink:

За капак ми омаза рингтоновете и му шибнах един фактори ресет :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Е не е ли на всеки Андроид така?

 

Една от нокиите ми преди затри нацяло всичко - смс-и, снимки, контакти. Верно предупреди ме да направя бекъп ама все пак...

 

Малко по пипнат е като оформление НООООООО в момента ми е много зор края на разговора.

Това не го разабрах. Как да ти е зор края на разговора? Натискаш да затвориш а то не затваря?

 

 

Ми не точно.На Самсунг е чрез KIES не OTA.

 

И аз такива спомени имам - че се ъпдейтва не сам ами трябва да го закача към компютъра

Link to comment
Share on other sites

Преди като дойде време за край на разговора,навеждам телефона,светка екрана,копчето и край.

Сега нещо не работи този номер като хората.

Гледах по настройки да не се прави от power бутона нещо,но и това не ми връща предишния начин на управление.

За сега няма проблем - отсрещния затваря но ако се паднем двама с такива телефони :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз такива спомени имам - че се ъпдейтва не сам ами трябва да го закача към компютъра

От версия 2.2.1 нататък вече поддържа и ОТА, т.е. ъпдейти по мрежата.

Link to comment
Share on other sites

Самсунг не са на това мнение.

2.3.3. то ми дойде с кабел,чрез KIES

П.С.

Тъкмо го видях - било старо ама е забавно - нищо лично към iOS :bgrin:

228656_10150602192615153_786815152_18856645_3076962_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

От вчера съм пресен собственик на Samsung GT-S5570. Това ми е първия личен сблъсък с Андроид и първите няколко часа успя да ме изнерви доволно, но после май започнах да му хващам чалъмите... и сега не съм много сигурен дали го мразя или ме кефи, повече :rolleyes: Дайте някакъв акъл каква навигация да му сложа вместо неговата си (защото това е едно от нещата които истински ме вбесяват) и от къде евентуално да си я дръпна?

Link to comment
Share on other sites

Igo - назад из темата съм дал линк но ето го пак IGO

Успех с новия телефон :music

Благодаря ти приятелю, инсталирах си го и бачка перфектно. :beerchug

 

П.с. Ники, одеве ми беше включен оня вирус - Blue Soleil и като ми звънна те чуха и комшиите, проблемът беше, че нямам в момента микрофон, който да е свързан с компютъра...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...