Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:пп ест за записвачката нито кабел, нито болтчета :bgrin:

болчетата вървят с кутията, а кабела с дъното. Това, че не са ти дали е съвсем нормално

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
болчетата вървят с кутията, а кабела с дъното. Това, че не са ти дали е съвсем нормално

не че нещо, ама предните 2 записвачки, дето съм си ги купувал си ми ги дадоха с кабел и диск със софтуеър. взимал съм ги от метро.

 

в ера слагат ли ддс?

Link to comment
Share on other sites

Ера мисля до 2001-ва година бяха до пешеходния мост после се преместиха на янко сакъзов номер 19 и от тогава не са мърдали :),а за ддс-то май на някой неща слагат все пак най-добре да се обадиш и да питаш :)

Link to comment
Share on other sites

не че нещо, ама предните 2 записвачки, дето съм си ги купувал си ми ги дадоха с кабел и диск със софтуеър. взимал съм ги от метро.

 

в ера слагат ли ддс?

А замислял ли си се ,че може да е retail тая в Метро ?Даже и найлонче ,ако са ти дали пак добре за "насипната"....,а ДДС-то е задължително за някои артикули.Не си споменал точно какво ще купуваш :)

Link to comment
Share on other sites

и аз гласувам с две ръце за адроид.взех си видео карта от там и преди два месеца като спря да ми пали компа първата работа ми беше да я взема нея и да ида при тях...не че нещо ама само тя ми е останала с гаранция ... :D оказа се че ми се е сдухало захранването.както и да е след две седмици бам тоя път картата наистина изгърмя.отивам пак -те разбира се ме помиха от миналия път но без всякакви възражения пак я взеха и след 4 дни си я получих ремонтирана.и до сега си работи...пу пу да не и е уроки....като я взех я разгледах цялата под лупа почти и едвам открих какво са правили и то благодарение на това че съм се мотал из сервиз за електроника няколко месеца..добри са кефят ме :punk

Link to comment
Share on other sites

не че нещо, ама предните 2 записвачки, дето съм си ги купувал си ми ги дадоха с кабел и диск със софтуеър. взимал съм ги от метро.

не че нещо, ама предните 2 записвачки са били RETAIL, а не OEM :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Откаде мога да намеря USB кабел към 2.5-3 метра дълъг защото си купих един принтер HP F370 3в1 а в кутията нямаше кабел.

 

Във всяка фирма за компютри трябва да има - включително техномаркет, технополис Офис 1 и т.н.

 

п.с. Не са те прецакали - в окомплектовката на повечето модели принтери на НР /не казвам всички понеже не съм сигурен дали е така :) / не се включва интерфейсен кабел :(( - неприятно но факт!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Относно темата. Преди бях гласувал в тази анкета за Ролдекс, горе-долу бях доволен от тях. Но от доста време съм клиент на фирма Д и Е. Личното ми мнение е, че са много точни. Например сега се сещам за един случай, преди около 1 година правих лек ъпгрейд на компютъра и си купих от тях някои неща. Оказа се, че моят компютър забива с рам-а, който бях купил от Д и Е. Занесох им Рам-а и след няколко дни ми казаха, че рам-а си бачка, но явно моето дъно не работи добре с тази марка в случая PQI, тогава спокойно можеха да ми кажат, рам-а си бачка оправяй се! А те ми предложиха, да ми е сменят с друга като си е таксуват на цената, която са ми е продали. И така доплатих няколко лева и взех СуперТ. За сега работи, без проблеми. И много други неща съм купувал от тях и съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

Ми то и в мост и адроит няма проблеми за това. От мост си бях взел рам една платка 512, която на моето дъно не тръгна, а по принцип си работи. Отидох в мост и казах че не ми върши работа и ми смениха за 2х512 дуал кит с доплащане. А от адроит пък направо не е за вярване. Бях си купил рам 512 noname, карах 3 месеца с него и след 3 месеца отивам и казах че има проблеми с работа при 400 MHz (работеше коректно само на 333). Без никакви пазарлъци ми смениха рама за 2х256 V-data. Това е 3 месеца след купуването, и ми дадоха нова гаранция за 1 година

Link to comment
Share on other sites

Ми то и в мост и адроит няма проблеми за това. От мост си бях взел рам една платка 512, която на моето дъно не тръгна, а по принцип си работи. Отидох в мост и казах че не ми върши работа и ми смениха за 2х512 дуал кит с доплащане. А от адроит пък направо не е за вярване. Бях си купил рам 512 noname, карах 3 месеца с него и след 3 месеца отивам и казах че има проблеми с работа при 400 MHz (работеше коректно само на 333). Без никакви пазарлъци ми смениха рама за 2х256 V-data. Това е 3 месеца след купуването, и ми дадоха нова гаранция за 1 година

Че то и аз е бях ползвал тази рам поне 2 месеца. Дано повечето фирми са така коректни.

Link to comment
Share on other sites

Евентуално някой да има впечатление от http://www.advance.bg/

Скоро най вероятно ще си купувам PSU и се колебая дали от Ера или Адроид?

 

ако ще взимаш хубаво захранване, като Fortron, Spire , Hiper, не е за препоръчване да

го взимаш от Адроит щото гаранцията им е 6 месеца от датата на ПРОИЗВОДСТВО на захранващия блок.

мисля че и при Ера е така.

 

има и други свестни фирми където на хубавите захранвания си дават 12 месеца гар. и няма уговорки :)

Link to comment
Share on other sites

ако ще взимаш хубаво захранване, като Fortron, Spire , Hiper, не е за препоръчване да

го взимаш от Адроит щото гаранцията им е 6 месеца от датата на ПРОИЗВОДСТВО на захранващия блок.

мисля че и при Ера е така.

 

има и други свестни фирми където на хубавите захранвания си дават 12 месеца гар. и няма уговорки :)

 

За Spire и Hiper гаранцията е 36 месеца, а на Fortron 24 месеца при вносителя!!!

Link to comment
Share on other sites

За Spire и Hiper гаранцията е 36 месеца, а на Fortron 24 месеца при вносителя!!!

 

Вносителя е ВАЛИ -> www.vali.bg

Link to comment
Share on other sites

За мен Адроид са номер 1 аз от там пазаря а и гаранционното им обслужване е супер а бе те са номер 1. За сервиза ми то да си кажа всеки може да инсталира боза и да форматне хард стига да иска аз се занимавам с това! Работя в Актив по малко известна компютърна фирма преди това бях в Компютър Сервиз но фирмата се премести в София и аз за сега останах в Пловдив. Другото което е появи се една нова фирма Компютър Маркет която е на 6 септември близо до католическото училище по посока била вдясно се пада високата мраморна къща долу е. Там също могат да ви предложат прилични цени и добро обслужване. А също така и при нас ;) :punk

Link to comment
Share on other sites

http://adroitbg.com/

 

Някой да има информация за Noel Computers ? От преди 2 месеца им изгубих дирята а пък и вече не пазарувам от тях обаче към тях имам гаранционни 5 PC-та и 10-ина компонента и няма да е хубаво някое ПЦ да клекне и да трябва от джоба си да давам пари.

Link to comment
Share on other sites

http://adroitbg.com/

 

Някой да има информация за Noel Computers ? От преди 2 месеца им изгубих дирята а пък и вече не пазарувам от тях обаче към тях имам гаранционни 5 PC-та и 10-ина компонента и няма да е хубаво някое ПЦ да клекне и да трябва от джоба си да давам пари.

Ами ноел беше представител на лиедерт в Пловдив...Идеята ми е да се свържеш с лиедерт.Успех

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми препоръчате фирма за втора ръка? И по-точно - искам да си купя рутер на възможно най-ниска цена.

Всъщност приемам и предложения за продажба във форума :)

Link to comment
Share on other sites

аз пък напоследък за себе си и познати си купувам основно от soto bg намират се до хотел българия.. много съм доволен..досега.. разбират момчетата като кажеш какво искаш веднага изскачат няколко варианта имах проблеми като си подменях частите на компютъра... но веднага оправиха всичко първо се оказа че дъното ми е фабрично дефектно после пък че едната платка на рам-а е несъвместима с дъното но оправиха бързо и без проблеми всичко и от тогава нямам никакви проблеми...сега за новата видео карта сигурно пак ще отида при тях...:) взех че си харесах : gf7950gt 512dd3 за скромните 550 лева..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...