Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Може би знаете, но все пак - Мултирама фалира окончателно. От вчера не си вдигат телефоните в София, а и сайта им замина някъде на почивка. Съболезнования за всички ( като мен ), които имат гаранционни компоненти към тях.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

По-тъпо изказване скоро не бях чел по форумите... :wacko:

Те като са фалирали не значе,че вдигат ръце и оставят клиентите да си е..т м...та :blush:

Не си прочел официалното им съобщение може би.Затвориха магазините си,но сервиза им продължава да работи по гаранционното обслужване.Поети са задължения,иначе всеки може да каже-аз банкрутирах ,оправяйте се :angry:

И бизнеса отиде на кино.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Тъпо или не това ми бе казано от вътрешен човек. Дори от сервиза им казаха навремето ( преди да излезе съобщението на сайта ), че рекламации ще се приемат до към средата на декември. Това на този етап не се оказва вярно. Те, че са поети задължения е ясно, въпроса е колко време ще ги приемат рекламациите. Немалка част от скъпите компоненти си имат гаранции от сорта на 5 години. Мислиш ли наистина, че толкова време след като ги няма на пазара ще плащат за сервизно помещение с персонал? Аз лично доста се съмнявам, че ще ги държат повече от година. До тогава всеки ще ги е забравил, освен търсещите ги за рекламация.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Здравете, случайно попаднах на тази стара тема и реших да пиша за едни момчета който имат модерно оборудване и са в бранша от над 15години, изключително внимателни са с техниката и имат голям процент успеваемонт с ремонтите smoke.gif то с такива машини сигурно и аз ще съм майстор lol.gif Лаптопа го водих на 2 сервиза и ми казаха ще се била отлепила видеокартата и че такива чипове нямало, в другия сервиз ми казаха че най вевроятно са спойките и ми взеха 80лв а лаптопа изкара точно 2 дни след което ми върнаха парите, накрая ми казаха за DREAMON COMPUTERS и момчетата ми обясниха че понеже не съм го чистил доста време се е запушил и прегрявал многократно след което са се спукали някакви bga контакти и за това лаптопа няма картина, След като ми го минаха през една голяма машина лаптопа работи отлично и е много тих.Сменили ми били няква паста като сложили качествена и някакви медни подложки на чиповете и ето на вече 3-ти месец работи безупречно и даже още е в гаранция и всичкото това за 60лв smoke.gif саита им е "dreamon.computer" smoke.gif 

Link to comment
Share on other sites

Обичам такива български сайтчета, където по средата на описанието четеш [Not a valid template] или нещо подобно. Другаде пък се мъдрят непреведени основни функции като search и find on the map.

 

П.с. заглавието на една от страниците е екелтронен магазин :laughing: а 15 години в бранша сигурно означава че тогава за пръв път са ходили да играят цс в 4к-то.

 

п.с.2: сега виждам че и в дата.бг се е регистрирал специално за да спамне :censored2:

Link to comment
Share on other sites

Поне знаят как се държи поялника, че преди време стана известна една кака, която го беше хванала като химикалка и се скъсаха да я бъзикат 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...