Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

И защо трябва да си купя нещо от тази фирма, като мога да го направя направо от Адроит :)

Например, защото може да ти направят отстъпка и така да ти излезе по-евтино от адроит ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Що пък тук, малко са фирми.....искаш ли да изтряскам 60 линка. Това да не ти е рекламно табло.

Пич,недей много да знаеш!

Недей да ми се заяждаш!

 

Ами ти кво се дуеш толкоз! Прав е човека тва да не ти е рекламно табло! Може да отде във всяка една от 10-те фирми за които е гласувано а и не само там и да си избере от коя да вземе!

Може,разбира се!Но защо да плаща и ДДС?За какво му е фактура?

Предложих тази фирма,защото съм редовен клиент и съм доволен от обслужването!

Link to comment
Share on other sites

Пич,недей много да знаеш!

Недей да ми се заяждаш!

 

Ами ти кво се дуеш толкоз! Прав е човека тва да не ти е рекламно табло! Може да отде във всяка една от 10-те фирми за които е гласувано а и не само там и да си избере от коя да вземе!

Link to comment
Share on other sites

Пич,недей много да знаеш!

Недей да ми се заяждаш!

Може,разбира се!Но защо да плаща и ДДС?За какво му е фактура?

Предложих тази фирма,защото съм редовен клиент и съм доволен от обслужването!

 

И кой ти каза,че в друга фирма ще плаща ДДС? Да не би да искаш да кажеш, че в цените дето ги възхваляваш няма част от ДДС-то? А пък дали си клиент или нещо друго в тази фирма .....си личи отдалече.:P

 

Един съвет кък купувача : - Отиди във фирмата на тоя юнак, вземи оферта, после иди в някоя друга фирма с тяхната оферта (без да криеш цената) и веднага получаваш по-ниска цена.

Друг е въпроса, че от много обикаляне файда няма, в крайна сметка разликата в цените на отделните фирми е минимална, така че като си сложиш разходите за обикалянето да ти излезе по-скъпо и от най-скъпата оферта.

Link to comment
Share on other sites

Може,разбира се!Но защо да плаща и ДДС?За какво му е фактура?

Предложих тази фирма,защото съм редовен клиент и съм доволен от обслужването!

 

Съмнява ме да излезне по-евтино от Адроит. Плюс това ако дефектира някакъв елемент и се наложи да си ползваш гаранцията ти пожелавам успех с Ера :lol: В тази фирма са безподобни мошеници! Мисля, че някъде напред в темата бях писал точно за какво става дума в Ера, затова няма да пиша пак цял роман. Аз се оправих много лесно с тях, но доколкото помня едни мнения от форума, май доста хора са изгоряли ;)

Коректни, но някой път малко мудни (което не зависи от тях, а от офиса им в София) са JarComputers.

SmartSystems търсят всякакъв начина да бягат по тъча що се отнася до гаранция, но накрая като видят, че няма как да те заблудят си я признават - Kumcata да каже :P

За другите фирми не мога да кажа, защото не съм купувал от тях ;)

Link to comment
Share on other sites

аз ще кажа как им занесах видео картата ми развалена и НЕ работеща в 3Д режим (след като прегря при спиране на вентилатор... което беше предното ми задържане от 3 седмици и то само за да ми сменат вентилатора)

след което след 3 седмици ми бе върната БЕЗ да е оправена и ми бе казано че картата работи безупречно и хората от Инфотек са е тествали 2 СЕДМИЦИ

понеже известно време грам не бях пускал никакви игри и с мисълта че проблема е в мен пробвах кво ли не преинсталирах прозорци, форматирах дискове, търсих вируси и нищо...

картата със същия проблем и понеже тоя път ядосан и със викане... 1-во ги чаках 4 дена да си сглобят компютър на който да ми тестват картата пред мене отидах там ... пак не я тестваха пред мене и май въобще не е тестваха но поне е пратиха в софия и след 2 седмици ми бе върната чисто нова

Link to comment
Share on other sites

Плюс това ако дефектира някакъв елемент и се наложи да си ползваш гаранцията ти пожелавам успех с Ера

Два пъти съм си ползвал правото на гаранция без усложнения!Но ясно е ,че всеки има интерес към една или друга фирма,така че...

Link to comment
Share on other sites

Два пъти съм си ползвал правото на гаранция без усложнения!Но ясно е ,че всеки има интерес към една или друга фирма,така че...

 

А да ти е дефектирал TVOut на видеокарта? Или пък да ти се е случвало заради дъно закупено от тях да ти горят 3 видеокарти за 4 седмици и на логичния въпрос:"В дъното ли е проблема?" оня дебил шефът им да ти каже с най-тъпата възможна физиономия:"Ами низнам :huh: "...

Но както и да е. Дано да нямаш проблеми и занапред с тях :)

Link to comment
Share on other sites

А да ти е дефектирал TVOut на видеокарта? Или пък да ти се е случвало заради дъно закупено от тях да ти горят 3 видеокарти за 4 седмици и на логичния въпрос:"В дъното ли е проблема?" оня дебил шефът им да ти каже с най-тъпата възможна физиономия:"Ами низнам "...

Но както и да е. Дано да нямаш проблеми и занапред с тях

 

Знам че гаранцията им не покрива дефекти по TV Out-а!Уцелил си доста кофти дъно!

Мерси!Дано!

Link to comment
Share on other sites

Знам че гаранцията им не покрива дефекти по TV Out-а!Уцелил си доста кофти дъно!

Мерси!Дано!

И защо...Тв-Аута не влиза ли към видеокартата :angry1 Сигурно седи във въздуха или някаде другаде?Не визирам само Ера,чувал съм че и в други фирми е така с Тв-Аута :ph34r:

 

Видео картата има гаранция 1 година,Тв-Аута 1 месец,омг?Ако можете да ми кажете някаква адекватна причина...

Link to comment
Share on other sites

Знам че гаранцията им не покрива дефекти по TV Out-а! Уцелил си доста кофти дъно!

Мерси! Дано!

 

Не кофти дъно, а кофти фирма с кофти шеф. Не е нормално да се отговаря с: "Низнам", нали? А за TVOut-а няма да коментирам - за некоректността говори само шрифта, с който е написано условието ;)

Link to comment
Share on other sites

И защо...Тв-Аута не влиза ли към видеокартата :angry1 Сигурно седи във въздуха или някаде другаде?Не визирам само Ера,чувал съм че и в други фирми е така с Тв-Аута :ph34r:

 

Видео картата има гаранция 1 година,Тв-Аута 1 месец,омг?Ако можете да ми кажете някаква адекватна причина...

 

Ами по принцип в TV Out се включва някакво TV. Логично е, когато картата се е прецакала откъм него човек да си помисли, че проблема е дошъл от ТВ или някакъв приемник/предавател, който стои някъде между двете устройства. А изброените определено не са част от видеокартата, затова се процедира така (поне според мен де). А за малката гаранция на ТВ Аута пак е свързано донякъде с горните неща. Той е "нещото" с, което се свързва директно по-"груба" техника и следователно шанса да се прецака нещо е по-голям.

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа честно абсолютно лоялни фирми - НЯМА. Ако някой е доста доволен от определена фирма - КЪСМЕТ и да знае , че рано или късно може да бъде прецакан. Нагледах се на идиотски отговори в последните няколко месеца от разни така наречени Дилъри и Представители. Ама още 1 път ако се сблъскам с подобни ситуации като на КУМЦАТА се заклевам 4е не само във форума ще им извадя КИРЛИВИТЕ РИЗИ.

-----------------------

Най съм доволен от себе си и от приятели които се опитват да ти помогнат понякога.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има пресни впечатления от тази фирма С+(Еврокомпютър) http://www.eurocomputers-bg.net/, мисля че са отскоро(5-6 месеца) в града, офиса им е срещу III-ти корпус на Техническия университет, гледам цените им са ниски, а и мои познати които са пазарили оттам казват че не е скъпо. :huh:

Link to comment
Share on other sites

РОМИТ is the best :P :P :P .

Link to comment
Share on other sites

Някой да има пресни впечатления от тази фирма С+(Еврокомпютър) http://www.eurocomputers-bg.net/, мисля че са отскоро(5-6 месеца) в града, офиса им е срещу III-ти корпус на Техническия университет, гледам цените им са ниски, а и мои познати които са пазарили оттам казват че не е скъпо. :huh:

 

:) Не че нещо ама поне да си оправят face -a не може най-отпред на страницата ти да пише CRT минитори и LCD минитори.

Link to comment
Share on other sites

:) Не че нещо ама поне да си оправят face -a не може най-отпред на страницата ти да пише CRT минитори и LCD минитори.

 

Мда, също така и "batery" с едно "t" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сега получих цените на VALI и ми харесаха на видеокартите Point Of View и ако това са цени действителни без да ми слагат ДДС ще си взимам ново видео от там???

 

Оооо то като кликнеш върху картата и пишело че е без ДДС ве sohm

Мнооо съм се заблудил благодаря за инфото

Link to comment
Share on other sites

Сега получих цените на VALI и ми харесаха на видеокартите Point Of View и ако това са цени действителни без да ми слагат ДДС ще си взимам ново видео от там???

При Вали нема такава песен без ДДС .

Link to comment
Share on other sites

Някой да има пресни впечатления от тази фирма С+(Еврокомпютър) http://www.eurocomputers-bg.net/, мисля че са отскоро(5-6 месеца) в града, офиса им е срещу III-ти корпус на Техническия университет, гледам цените им са ниски, а и мои познати които са пазарили оттам казват че не е скъпо. :huh:

 

Тази фирма въобще не е нова. По известни са като Компютър+ или Дебют. Навремето офиса им беше зад Тримонциум. Те са една от най старите фирми в града.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някъде оферти с готови конфигурации в сайтовете на тия фирмички, аз досега намерих на МОСТ, а има само конфигуратор. Трябва ми нещо като онлайн списание с оферти като тези от списанията на ТехноПолис и Метро.

Link to comment
Share on other sites

Ще ми начислят ли ддс в Адроит за тази конфигурация?

AMD ATHLON64 3000+ BOX s.939 151.8 $

Galaxy GF FX6600GE 128MB PCI-E DDR3 TV 111.4 $

Seagate 160 GB 7200 / 8 MB 88.7 $

ASUS A8N-E-FM PCI-E/NF4/Lan/Sata s.939 74.9 $

Kingston DDR 2*256 MB PC3200/400 MHz 43.8 $

 

Ако не хубаво, ако да пълно или частично ддс...

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам коя фирма внася официално(неофициално) DFI дъната в България и по-специално откъде в Пловдив могат да се закупят такива дъна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...