Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ами какво нека и аз се обадя пазаря от Адроид а ЕРА са ми в черния списък по много причини. Предната фирма в която бачках ЕРА я цакаха. Преди да почна да бачкам с компютри професионално и мен ЕРА ме цакаха. СД 1 месец за ремонт връщат ми го и даже не пуснали една джезга да унищожат гаранционната лепенка и аз ги питам от кога зехте да слагате такива. Ония зеха са червят зеха ми СД-то и после още половин месец докато решиха да ми го сменят хахаха смешници. Тея там сичките са зле. Нося им да сложат процесор на дъното с фана и всичко и тоя процесор изгаря от прегряване и естественно гаранция франция ЕРА компютър кво да кажа повече. Ами обичайте ги и ги тачете а аз ще си ходя да си пазаря от Адроид и Компютър Маркет защото там работят хора :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Ами какво нека и аз се обадя пазаря от Адроид а ЕРА са ми в черния списък по много причини. Предната фирма в която бачках ЕРА я цакаха. Преди да почна да бачкам с компютри професионално и мен ЕРА ме цакаха. СД 1 месец за ремонт връщат ми го и даже не пуснали една джезга да унищожат гаранционната лепенка и аз ги питам от кога зехте да слагате такива. Ония зеха са червят зеха ми СД-то и после още половин месец докато решиха да ми го сменят хахаха смешници. Тея там сичките са зле. Нося им да сложат процесор на дъното с фана и всичко и тоя процесор изгаря от прегряване и естественно гаранция франция ЕРА компютър кво да кажа повече. Ами обичайте ги и ги тачете а аз ще си ходя да си пазаря от Адроид и Компютър Маркет защото там работят хора :punk

и аз съм забелязал, че на захранванията от ЕРА са скъсани гаранционните лепенки и веднъж ги питам проблем ли е и те: "НЕ" ама после JNC-то като му протекоха кондензаторите и "B@J HuI" Гаранция..

 

Noel-a вече се казват по друг начин ама са същите некъдърници... навремето един френд са му инсталнали XP-то на логикал дяла на харда който е бил форматнат в FAT32 :S

Link to comment
Share on other sites

Noel-a вече се казват по друг начин ама са същите некъдърници... навремето един френд са му инсталнали XP-то на логикал дяла на харда който е бил форматнат в FAT32 :S

И какво като са го инсталирали така! Нещо да му пречи случайно? Никъде не казано че трябва да е на праймъри дяла. А и какво като е на фат32 ?

 

А ти колко Windowsa си инсталирал та првиш токива констатации?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има ли нещо вярно че в ЕРА не слагат ДДС на компонентите?А именно тая цена която пише в сайта ако ида в магазина на нея ще ми продадат съответния компонент, при положение че нито съм им редовен клиент или пък фирма.Днеска се загатна това нещо във форума но незнам доколко е истина и си признавам че аз лично не съм купувал нищо от там.

Link to comment
Share on other sites

Лично аз последно си взех рам от там и цената си беше такава каквато е на сайта не слагат ддс но това зависи и от това което искаш има стоки които задължително им се слага ддс :) най-добре е като отидеш там питаш за това което искаш и като ти кажат цената си преценяваш дали е по висока от тази на сайта с 20% :)

Link to comment
Share on other sites

Има ли нещо вярно че в ЕРА не слагат ДДС на компонентите?А именно тая цена която пише в сайта ако ида в магазина на нея ще ми продадат съответния компонент, при положение че нито съм им редовен клиент или пък фирма.Днеска се загатна това нещо във форума но незнам доколко е истина и си признавам че аз лично не съм купувал нищо от там.

преди нова година беше така.. но сега.. 1 бог знае : )

Link to comment
Share on other sites

Ами искам да взимам Дъно,Процесор и РАМ и ако е така наистина е ясно къде ще се ходи. :D

Link to comment
Share on other sites

Era Computer

 

ЕРА КОМПЮТЪР

Пловдив

ул. Янко Сакъзов No.19

 

ПРОДАЖБИ

tel. 032/64 60 90

 

СЕРВИЗ

tel. 032/642994, 646093

 

РАБОТНО ВРЕМЕ

Делник: 09:00 до 18:00

Събота и Неделя: почивни дни

Link to comment
Share on other sites

Аз лично искам да се оплача от смарт системс,тези които работят там са пълни мошенници .Незнам кой човек в този форум е гласувал за тях (не че е забранено).Тези не ми приеха компютъра докато беше гаранционен защото ми оставаха 6 дена до края на гаранцията и ме набедиха че шмекерувам .А гадният компютър просто си беше много капризен май не бях уцелил на дъно щайгата се държеше отврътително,като за 1година бях сменил хард видио карта и допълнително рам(като естествено трябваше от тях да си ги купя за да си запазя едногодишната гаранция) а производителноста му беше доста слаба блокираше рестартираше се и работеше малко по- добре от старият ми 300МгхАМД.Ако записвам диск нищо друго не трябваше да правя защото зависваше и...,гадината ми унищожи много дискове а когато 6 дена преди края на гаранцията ми се скапа и записвачката те започнаха да ме убеждават че проблема е само в зад клавиатурното устройство ,а бе то аз че не разбирам си е вярно но вкъщи си имах 3 пъти по-слаб компютър който работеше перфектно за разлика от този по скъпия.Убеждаваха ме че сидито е здраво и просто трябва да се почисти те затова нямало смисъл да ми вземат компа на ремонт иначе като му направиха проверка се оказа че от 3 диска едвам разпозна един и то някъде към 3-тата минута.ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ ДА НЕ СЕ ЗАБЪРКВАЙТЕ С ТЕЗИ НЕКА УМРАТ ГЛАДНИ иначе винаги праскат много добри оферти и цени ,но наскрая излиза доста скъпо(това се случи 2003/2004год.)

А иначе за ЕРА съм чувал само хубави неща а сега си пазарувам (много често в последно време) само от JAR Computers, и те се изложиха само веднъж.Както и да е.,.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
аз пък напоследък за себе си и познати си купувам основно от soto bg намират се до хотел българия.. много съм доволен..досега.. разбират момчетата като кажеш какво искаш веднага изскачат няколко варианта имах проблеми като си подменях частите на компютъра... но веднага оправиха всичко първо се оказа че дъното ми е фабрично дефектно после пък че едната платка на рам-а е несъвместима с дъното но оправиха бързо и без проблеми всичко и от тогава нямам никакви проблеми...сега за новата видео карта сигурно пак ще отида при тях...:) взех че си харесах : gf7950gt 512dd3 за скромните 550 лева..

Ако е тая фирма ,за която се сещам и аз ,значи и аз съм доволен от тях . Досега от тях проблеми не съм .Признавал ,че не съм взимал много работи от тях ( тонколонки , слушалки и рам ) ама работят експедитивно и няма хък няма мък .Като ми се скапаха слушалките отидох казах им къв е проблема там човека каза да прав сте и ми каза кви са вариантите и накрая си тръгнах с по-скъпи слушалки като замяна за развалените .Тези слушалки все още работят въпреки стария ми навик да ги разкарвам навсякъде с мен . :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Моят комп е от адроид и комповете на съмати приятели покрай мен са от там :D а пък и един сасед който се занимава с тва работи с тая фирма и определено сме доволни и от обслужване и от качество :)

Link to comment
Share on other sites

ZA men nai-dobrata firma za kompiutri e TEK ELEKTRONIK!namira se do pametnika na saedinenieto...Moqt kompiutar e ot tam :punk .mnogo sam dovolen ot nego.toi e Intel Pentium Dual Core 2.8GhZ,RAM 1GB DDR2,HDD 200GB,Videokarta 7300LE.makar 4e videoto mu e Light Edition e mn mo6ten...nqma kvo da govorim! :punk :punk :punk :P :D

Link to comment
Share on other sites

за мен най-добрата фирма е МОST COMUTERS

Много съм доволен от тях.Нямат равни -много добра фирма,а и като цени ,много малко фирми може да се конкурират с тях.

Link to comment
Share on other sites

улицата е Аксентий Велешки.Номера мисля че беше 36 или нещо такова.А по лесно ще ти обесня.като ходиш по бул.Христо Ботев след сточна гара завиваш в дясно.Тръгваш напред и се пада в ляво.То е в блок и се влиза отвътре.Има един малък паркинг там.Има табела отпред "Мost Computers"Ще я видиш.

Link to comment
Share on other sites

улицата е Аксентий Велешки.Номера мисля че беше 36 или нещо такова.А по лесно ще ти обесня.като ходиш по бул.Христо Ботев след сточна гара завиваш в дясно.Тръгваш напред и се пада в ляво.То е в блок и се влиза отвътре.Има един малък паркинг там.Има табела отпред "Мost Computers"Ще я видиш.

 

ти си човека, мерси :love и тва се пада точно срещу библиотеката ли?

Link to comment
Share on other sites

ZA men nai-dobrata firma za kompiutri e TEK ELEKTRONIK!namira se do pametnika na saedinenieto...Moqt kompiutar e ot tam :punk .mnogo sam dovolen ot nego.toi e Intel Pentium Dual Core 2.8GhZ,RAM 1GB DDR2,HDD 200GB,Videokarta 7300LE.makar 4e videoto mu e Light Edition e mn mo6ten...nqma kvo da govorim! :punk :punk :punk :P :D

Бе тва че дуал кора ти е мощен и имаш 1ГБ ДДР2 едва ли се дължи на ТЕК ЕЛЕКТРОНИК, ама няма значение :)

Link to comment
Share on other sites

Бе тва че дуал кора ти е мощен и имаш 1ГБ ДДР2 едва ли се дължи на ТЕК ЕЛЕКТРОНИК, ама няма значение :)

ти пък, другите фирми не са чували за такива двуядрени процесори, да не говорим за 1гб рам и то DDR 2 :) :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...