Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Благодаря,но това не е ли софийския Мост?

Пловдивския Мост нямат сайт, те зареждат от Софийския Мост. Гледай първата колонка и си добавяй ДДС 20%.

А Иначе адреса на Пловдивския Мост е тръгваш от Сточна Гара в посока библиотека Иван Вазов, в началото на улицата(ул Авксентий Велешки) отляво има кооперация на която виси табела Most Computers, влизаш отзад на тази кооперация, в първия вход, офиса им е лявата врата а сервиза е отдясно :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

тел на мост в пловдив? :blink: а бе, как ги правят тея сайтове, един телефон не мога да намеря

 

в тая връзка, не е лошо някой да едит-не първия пост и да сложи телефоните на изброените фирми. мисля, че ще е от полза на всички

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мост Пловдив-ул."Авксентий Велешки"56 ,тел.620972 ;267173;663094

 

Но за мен Leder са фаворита :http://www.leadert.com

Plovdiv 87 Hristo Botev St., fl. 1

tel. (+359 32) 63 81 31

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой да има идея каде в Пловдив може да се намери таблет. Коя фирма. Проверих сайтовете а повечето, които сте посочили в темата, но сред артикулите които се продават не срешмах никакви таблети да се предлагат. Благодаря предварително.

ПП. Дано не се отклонявам прекалено много от темата.

Link to comment
Share on other sites

Таблети много трудно се намират. Най-вероятно ще трябва да си поръчаш от някой фирма и да изчакаш няколко дни да ти го доставят. Бях чувал, че Магитон доставят, но скоро един приятел търси там и май не стана нищо. Все пак пробвай при тях.

Link to comment
Share on other sites

Таблети много трудно се намират. Най-вероятно ще трябва да си поръчаш от някой фирма и да изчакаш няколко дни да ти го доставят. Бях чувал, че Магитон доставят, но скоро един приятел търси там и май не стана нищо. Все пак пробвай при тях.

Благодаря за бързия отзив :) Явно ще се наложи да се поразходя насам натам и да понавартя някой друг телефон, за да намеря от някаде да доставят таблети. Благодаря отново за помощта.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хора да ви питам...

Като ида във фирмата и си поръчам компа след колко време мога да го взема?

Link to comment
Share on other sites

Хора да ви питам...

Като ида във фирмата и си поръчам компа след колко време мога да го взема?

Зависи ... дали имат работа , дали им се занимава точно в този момент , дали имат всички части или ще ги получат чрез доставка ... трябва тях да питаш :)

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да се говори Adroid са най-великите :punk :punk Преди 6 месеца ми изгоря харда и си спомних че имам гаранция ,ама така или иначе не я намерих... :cry И сега викам си дай да отида до Аdroida ..и там ми викат :

-Емии.. мисля че сте го в3ели от нас ,ама като няма гаранция незнам как ще стане ,утре ще ви се обадим и ще ви кажем какво сме решили....

На другия ден ми са обаждат и казват до 2 седмици ще ви го сменим ,ще мине само с почерпка :) като се има предвид преди 5 месеца 120 гб бяха кам 140 лева и така след 2 седмици отивам с 1 водка Sobieski i mi vru4vat harda... :woot Купувал сам много работи и сигурно сам и напраил на 2к оборот...много са изрядни то4ни и с добри цени!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аве що не споменавате PIC Computers те също са сравнително добра фирма,цените само дето са малко са високи но и те дават добра гаранция ;) само дето цените са малко ама само малко високи :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Ами аз вече си взимам 4-ти комп от "ЕРА" и съм много доволен. ;)

Аз пък преди повече от 2 седмици си занесох гаранционното дъното за 3-ти път там на поправка и за 3-ти път ще чакам над 3 седмици да ми го върнат. А и като гледам на каде вървят нещата за 3-ти път ще ми дават ново :).

Пратили го те в София, там нямало кой да оправи ЕПОКС и за тва го пратили в Унгария :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Аз искам да попитам някой знае ли дали мога да си купа само определени части на изплащане или на изплащане се продават само цели готови конфигурации?

 

В Вали можеш да си купиш която си част искаш - единственото условие на банката през която минва лизинга е сумата да не е по-малка от 250 кинта.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз съм много доволен от http://gss.bg/ (Global System Solutions) може да няма в наичност много компоненти обаче обаждаш се поръчваш без капаро без въобще да се разкрваш и на другия ден сутринта компонента е пристигнал. Цените са добри не се начислява ДДС освен ако не се иска фактура. Не са като ПИК да имат хубавия навик да си спестяват болтчета, термопаста, кабелчета от комплекта и др. такива.

 

Някой случайно да има инфо отностно Ноел Компютърс защото офиса им го няма сайта им също ... пък имам няколко гаранционни компютъра от там ?

Link to comment
Share on other sites

не си купувайте нищо от pic! преди бях много доволен от тях, но напоследък много взеха да ме дразнят. не стига че ми мотаха компютъра 1 седмица, ами накрая ми сложиха друг процесор, защото нямало такъв какъвто исках и 2 седмици ги чаках да ми донесат процесор. явно от много далече е пътувал тоя процесор. другият случай, който ме издразни е, че си купих записвачка на 22.11, която впоследствие се развали и в сряда я занесох. отговорът им беше, че ще ми я върнат между 2 седмици и месец. ебати мога ли да стоя 1 месец без cd :wacko: не знам как стоят нещата по другите фирми, но определено повече нищо няма да взема от пик.

 

:пп ест за записвачката нито кабел, нито болтчета :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

В "Ера" съм правил 3 конфигурации за клиенти и съм много доволен ;)

Аз преди години ходих само в Ера и найстина бях много доволен от тях, но те си преместиха няколко пъти офиса и накрая нещо забравих за тях.

Link to comment
Share on other sites

Не са ли си още на Янко Сакъзов...мисля,че са си там още

Е там са маи , ама аз говоря за преди тва понеже фирмата им беше до нас

и аз ходех доста често.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...