Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Като се замисля те К+ явно искат да са уникални. Вижте ни ние нямаме сайт. Ми утре няма да имате и клиенти, а в други ден ще фалирате. Последните 2 не са нито уникални нито оригинални. Не знам до пари ли е до организация ли е. Нека да им някакви цени и продукти на един бъдещ сайта ми пък те ако искат на шурето да дават и без пари. Поне една карта и телефон да имат пак добре, ама ще е в нета. За сайта не знам ама поне вътрешна реорганизация трябва да наравят. Да оставят 2-ма човека един на каса и един дилър даже е предостатъчно. Най-малкото ще може спокойно да се разминаваш вътре. Той персоналът повече от клиентите. Относно поръчките като видях с каква готовност тръгнаха да помагат за поръчка....мани мани, убедих се че втори такива няма. Адроит не са ли манекенките там :) (не го казвам с лошото).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

predi vreme raboteh v K+

imaha si kupena mnogo dobra programa (ne be6e BG)

wsi4ko se zapiswa6e , primerno ako sa ti napravili oferta moje da se vyrne6 sled 1 sedmica i dannite 6te se pazqt!

 

a cenite .... opredelqt se ne momenta ot cenovite listi na dr firmi ;) syotvetno ako go nqma na sklad komponenta se pory4va i dostavq do 1- 2 dena , za tva nqmat i sajt mislq , primerno te polzvat otstypka 10% i na tebe 5% vsi4ki radosni i 6tastlivi :P

 

predi tam si imah poznat , ama sq nqmam i nz kak e s garanciite :unsure: a i kato im gledam personala sq ... hi4 ne mi vdyhvat doverie

Link to comment
Share on other sites

predi vreme raboteh v K+

imaha si kupena mnogo dobra programa (ne be6e BG)

wsi4ko se zapiswa6e , primerno ako sa ti napravili oferta moje da se vyrne6 sled 1 sedmica i dannite 6te se pazqt!

 

a cenite .... opredelqt se ne momenta ot cenovite listi na dr firmi ;) syotvetno ako go nqma na sklad komponenta se pory4va i dostavq do 1- 2 dena , za tva nqmat i sajt mislq , primerno te polzvat otstypka 10% i na tebe 5% vsi4ki radosni i 6tastlivi :P

 

predi tam si imah poznat , ama sq nqmam i nz kak e s garanciite :unsure: a i kato im gledam personala sq ... hi4 ne mi vdyhvat doverie

Това пък дето досега слушам, че цените варирали и затва нямали сайт, е най-малката причина и оправдание за липса на сайт :wacko:

Верно, че по-голямата част от хората ще влизат да видят цените как са, но ето например аз за да науча телефона и адреса им, трябва да питам по форуми и като побъркан и да се надявам след няколко часа някой да види поста ми, да знае адрес/тел., да напише, и т.н.

Дори само за престиж, дори тия дето просто им търсят адрес/тел. да привлекат, ще си струват двестате лева примерно за един прост двустраничен сайт ве деа.

А като искат да са уникални, да направя един сайт със секция Цени, където да дадат Някакви ориентировъчни цени, да кажат с какви фирми , отде внасят, сами ли ги произвеждат компонентите (няма да се учудя предвид броя на персонала там), и ако не, Поне линкове към ценовите листи на партньорите си да дадат. А защо не и някаква онлайн системка за запитване, примерно аз питам оналйн колко ще ми струва тва и тва, и те да отговорят, от толкова хора, все могат да намерят един двама да правят тва. Щом нямат ценова листа.

Или щом имат толкова могъща чуждестранна програма, ми да автоматизират цените както правят другите, да се експортва дори по няколко пъти на ден една елементарна ценова листа към сайта.

Ера например имат най-простата ценова листа I've ever seen, в която е доста трудно да се ориентираш, в текстов вид изсипани по 5 чарка от категория, Но все пак имат нещо.

Link to comment
Share on other sites

Това пък дето досега слушам, че цените варирали и затва нямали сайт, е най-малката причина и оправдание за липса на сайт :wacko:

Верно, че по-голямата част от хората ще влизат да видят цените как са, но ето например аз за да науча телефона и адреса им, трябва да питам по форуми и като побъркан и да се надявам след няколко часа някой да види поста ми, да знае адрес/тел., да напише, и т.н.

Дори само за престиж, дори тия дето просто им търсят адрес/тел. да привлекат, ще си струват двестате лева примерно за един прост двустраничен сайт ве деа.

А като искат да са уникални, да направя един сайт със секция Цени, където да дадат Някакви ориентировъчни цени, да кажат с какви фирми , отде внасят, сами ли ги произвеждат компонентите (няма да се учудя предвид броя на персонала там), и ако не, Поне линкове към ценовите листи на партньорите си да дадат. А защо не и някаква онлайн системка за запитване, примерно аз питам оналйн колко ще ми струва тва и тва, и те да отговорят, от толкова хора, все могат да намерят един двама да правят тва. Щом нямат ценова листа.

Или щом имат толкова могъща чуждестранна програма, ми да автоматизират цените както правят другите, да се експортва дори по няколко пъти на ден една елементарна ценова листа към сайта.

Ера например имат най-простата ценова листа I've ever seen, в която е доста трудно да се ориентираш, в текстов вид изсипани по 5 чарка от категория, Но все пак имат нещо.

 

Напълно подкрепям tedy и за адреса за телефона и за цени и за онлайн и за Ера (с малко повече търпение и ентусиазъм се свиква, имат си сайт адрес, телефон, цени всичко необходимо за действие). Да не забравяме че най-"вярната" информация се получава на 4-ри очи. Какво лошо има на викнеш някоя от манекенките на Адроит в най-близкото кафе (например до ПУ) да видиш тогава префектната оферта :D . В по-голяма си част обявените цени на сайта на фирмите са "меко" казано "нереални". Винаги могат да ти измислят на момента защо цената се е променила - покачил се курса на долара, няма наличност в основния склад, слух че талибаните гръмнали заводите в китай и кореа, спиране на производство на стар компонент пример стара SDRAM pc66/100/133 памет, последва я примеря на ддр(1) 200/266/333/400. Това да имаш сайт не в въпрос на пари, престиж, оригиналност. Задължително е! Аз как да разбера на кои големи софийски фирми е представител К+ ? Ми няма нищо лошо на сайта да има изредени 15-на специфични (или не) продукта поне ранжирани по производител, ей така поне за имидж. Идеята на всеки един сайт е не да бъде шарен, а да носи нужната специфична информация.(е ако искат и втртележки да сложата все е тая важното е да има тел за контакт ама не розов :). Примери за сайтове - харесва ми на jar - съмпъл, но въпеки това фрашкан с информация, наличности, поръчки, добре организиран и на повечето пици джаджи (имам предвид не за ядене пица а писи, ама не котки а компютърни) има снимка и донякъде детайлна информация. На смарт е добър. На Юмена малко омотон. За мост да не говорим. Днес след няколко часа ходене по мъките установих, че офиса на мост в пловдив никой не знае как се определят цените, т.е самите цени имат собствен сложен алгоритъм на самоопределение (що за глупост написах). 1-ва колонка, 2-ра колонка все едно си на Бинго. Не стана ясно дали и в София въобще гледат тия цени. Значи дори трета колонка + ДДС да сметнеш ти дават още по-висока цена, т.е освен че си насапунисан 3 пъти след това със студен вода си окъпан още поне 2 пъти :wacko: . От днес имало даже нова политика - всички маркови неща задължително с ДДС. Ми то аз вече не виждам нонейм стоки тъй че да ни е честито. Сетих се за сайта на Д&Е. Семплота 2-3 странички са обаче най-отгоре телефон, адрес и е-майл. Ми какво повече ти трябва. Даже цените им са в лева и дори истински, а понякога може да удариш бонус да вземеш нещо дребно с 2-3 левчета надолу ама те си го казват хората. На мен това ми прави впечатление. Даже днес така се случи че си купих нещо от тях (и не ми е за пръв път вършат работа) на интересната цена от 61,61 лв :) като тази цена беше поне с 5 лв. от тази за същите неща в мост. Айде стига толкова нека и другите да изразяват мнение, че като направя над 10000 поста само в тоя раздел админите на форума няма да смогнат да слагат рангове само и специално за мен ;), а и ще трябва да заделят някой друг терабайт още място за форума, че ще е отеснее от постовете :).

Link to comment
Share on other sites

Ми какво да ви кажа, нещо сте се заблудили, май. Компютрите на ЕРА са сглобени по възможно най-некадърния начин - виждал съм объркани MASTER-SLAVE, единични устройства оставени на SLAVE и други дивотии. Иначе цените им са супер, ама да ви сглоби някой друг машината...

Ако имате зор с PC-то, има един сервиз в Смирненски срещу Лекси, дето оправят на добри цени. Скоро ми се прецака дъното и тъкмо го бях отписал щото ми искаха луди пари за ремонта, един приятел ме насочи натам - оказаха се кондензаторите, човека ми го оправи за 2 дни и ми спести един куп главоболия и пари.

После и монитора носих там, че нещо се повреди - оправи го и ми го докара вкъщи, щото нямах кола на разположение :punk

Link to comment
Share on other sites

predi vreme raboteh v K+

imaha si kupena mnogo dobra programa (ne be6e BG)

wsi4ko se zapiswa6e , primerno ako sa ti napravili oferta moje da se vyrne6 sled 1 sedmica i dannite 6te se pazqt!

 

a cenite .... opredelqt se ne momenta ot cenovite listi na dr firmi ;) syotvetno ako go nqma na sklad komponenta se pory4va i dostavq do 1- 2 dena , za tva nqmat i sajt mislq , primerno te polzvat otstypka 10% i na tebe 5% vsi4ki radosni i 6tastlivi :P

 

predi tam si imah poznat , ama sq nqmam i nz kak e s garanciite :unsure: a i kato im gledam personala sq ... hi4 ne mi vdyhvat doverie

 

Батка, майна, кажи честно що се махна от K+ ако не е тайна. Като им е толкова хубава програмата обясни ни аджаба, що ония 4-5-6 дето са вътре ама дето и те не знает що са вътре в магазина не могат да се оправят. Какво неграмотни ли са, некадърни ли са к'во ли? Или сега по принуда са им сложили екселски таблици за улеснение ??!

 

 

Ми какво да ви кажа, нещо сте се заблудили, май. Компютрите на ЕРА са сглобени по възможно най-некадърния начин - виждал съм объркани MASTER-SLAVE, единични устройства оставени на SLAVE и други дивотии. Иначе цените им са супер, ама да ви сглоби някой друг машината...

Ако имате зор с PC-то, има един сервиз в Смирненски срещу Лекси, дето оправят на добри цени. Скоро ми се прецака дъното и тъкмо го бях отписал щото ми искаха луди пари за ремонта, един приятел ме насочи натам - оказаха се кондензаторите, човека ми го оправи за 2 дни и ми спести един куп главоболия и пари.

После и монитора носих там, че нещо се повреди - оправи го и ми го докара вкъщи, щото нямах кола на разположение :punk

 

Кой е тоя луд дето си купува сглобен компютър днес :confused ? Ако искат на кабела и самолет да вържат все ми е тая готови купешки машини не взимам, вътре може да е пълно с части заместители. (Всички излиза наяве бързичко с или без лепенка отзад на кутията, ако съм взимал за някой комп сглобен и после ела гледай шоу като се върна във фирмите, дават още един комп за извинение и да млъкна, че ми се пръска дограмата и им се напуква мазилката, шегувам се). Пък и 10 кинта за "сглобка" се спестяват. Но цената...всичко е от значение както се казваше в една телевизионна реклама). Сервиз има в бившето кино Космос на втория етаж на Гладстон. ISI computers. Това е същевременно и фирма за втора употреба машини (може би и нови :wacko: )

Link to comment
Share on other sites

В повечето фирми (вече), това което ти е на гаранцията, това ти е вътре в кутията (за мен и за още няколко колеги говоря). А и повечето фирми слагат това, за което си си платил, защото, клиентите, колкото и да неразбират повечето, все имат някой познат или роднина, който разбира и тогава патардията е голяма... Посочи ми фирма, където са ти дали още един компютър безплатно, да отидем и ние... Ти може да си сглобиш компютъра сам, но 90% от клиентите не могат. Няма гаранция, че Ти ще си сглобиш компютъра по-добре, от колкото ще ти го сглобят в някоя фирма. 10-те лева за сглобка на повечето места ги няма вече. Това, че цената евентуално е по-висока с 10 20 лева, не значи, че вътре са сложени 10 20 лева за сглобка - защото тогава в Стемо примерно сглобката трябва да струва към 100 лева, че и повече понякога.

Почвате да говорите наизуст вече... кой чул, кой видял от на един познат на леля му на дъщерята познат.....

 

Ми какво да ви кажа, нещо сте се заблудили, май. Компютрите на ЕРА са сглобени по възможно най-некадърния начин - виждал съм объркани MASTER-SLAVE, единични устройства оставени на SLAVE и други дивотии. Иначе цените им са супер, ама да ви сглоби някой друг машината...

Ако имате зор с PC-то, има един сервиз в Смирненски срещу Лекси, дето оправят на добри цени. Скоро ми се прецака дъното и тъкмо го бях отписал щото ми искаха луди пари за ремонта, един приятел ме насочи натам - оказаха се кондензаторите, човека ми го оправи за 2 дни и ми спести един куп главоболия и пари.

После и монитора носих там, че нещо се повреди - оправи го и ми го докара вкъщи, щото нямах кола на разположение :punk

 

 

Просто не ти харесва ЕРА, или правиш реклама на този сервиз, който каза... Това, че дадено у-во е на слейв и е само на кабела, какво те бърка... Ти защо отваряш кутиите на хората.. да им падне гаранцията ли....?

Поне като ще правиш реклама на кякой сервиз и/или познат, недей да плюеш другите. Защото аз също съм виждал доста конфигурации, купувани и асемблирани от ЕРА, и то по приличен начин..

Поздрави и приятен уикенд...

Link to comment
Share on other sites

Просто не ти харесва ЕРА, или правиш реклама на този сервиз, който каза...

 

и к'ъв е проблема, ако е така? всеки има някакво отношение към дадена фирма - било то субективно или обективно. твоята позиция ли трябва да е меродавна (доколкото съм забелязал от постовете ти в тоя форум, работиш в тази сфера) или на някои "лаик" (както сигурно ще се изразиш)? всеки сам си преценя.

Link to comment
Share on other sites

Батка, майна, кажи честно що се махна от K+ ако не е тайна. Като им е толкова хубава програмата обясни ни аджаба, що ония 4-5-6 дето са вътре ама дето и те не знает що са вътре в магазина не могат да се оправят. Какво неграмотни ли са, некадърни ли са к'во ли? Или сега по принуда са им сложили екселски таблици за улеснение ??!

ne znam ve majna .... az imam info ot predi 1-2g. togava imaha samo malko magazin4e se6ta6 se

i golemite prodajbi stavaha ot ofisa povqrvaj mi telefonite zvynqha postoqnno a moje6e da pita6 po icq za ceni razbira se tova qvno ne za vsi4ki klienti , togava imaha ogromen oborot sq nz

vypreki 4e me gotveha qvno za rabota v ofisa i mn dobre se razbirahme s 4oveka kojto dvije6e vsi4ki ne6ta tam (koito znae6e super mnogo i be6e mn to4en) ponqkoga jivota taka te otnasq 4e se zanimava6 s ne6ta koito ne sa ti 4ak tokova priqtni no dosta po visoko plateni :cry

 

sega i az nz ot kyde da si zema pc ... iskam naj ve4e korektnost i da ne mi naduqt mnogo cenite

a za sajt tozi na sms vinagi mi e haresval ! i kakvoto sam kupil ot tam sam nqmal problemi dori vyrnah navremeto 1 ram koqto ne stava6e na moeto pc t.e smeniha mi q 6toto se primolih ina4e 6tqha da mi vyrnat parite 4e ne bqh mn naqsno kyv sdram mi trqbva ;)

Link to comment
Share on other sites

и к'ъв е проблема, ако е така? всеки има някакво отношение към дадена фирма - било то субективно или обективно. твоята позиция ли трябва да е меродавна (доколкото съм забелязал от постовете ти в тоя форум, работиш в тази сфера) или на някои "лаик" (както сигурно ще се изразиш)? всеки сам си преценя.

 

Не колега, мойто мнение си е само за мен, не трябва да е миродавно за никой... Но като правиш реклама на някой сервиз недей да хулиш друга фирма или сервиз... Това, че на теб не ти харесва Ера, нищо не значи...

Поздрави и приятен уикенд.

Link to comment
Share on other sites

Спорове,спорове, аз ще кажа само че всичко ми е от РIC computer, за мен най-добрата фирма!

По абсолютно всички показатели :) Хората, които си взимат от там знаят за какво става въпрос

Link to comment
Share on other sites

Спорове,спорове, аз ще кажа само че всичко ми е от РIC computer, за мен най-добрата фирма!

По абсолютно всички показатели :) Хората, които си взимат от там знаят за какво става въпрос

мхм. знаем ние. Три пъти по два месеца ме бавеха за едно дъно, което и аз можеш га да си го оправя с няколко появания. Да го страх човек да занесе нещо при тях за гаранционно обслужване. Не знам дали си забелязал, че цените са "мъничко" завишени. :D

 

едит: само да кажа че така и не го оправиха.

edit: и дано никога не ти се налага да използваш гаранция при тях.

Link to comment
Share on other sites

мхм. знаем ние. Три пъти по два месеца ме бавеха за едно дъно, което и аз можеш га да си го оправя с няколко появания. Да го страх човек да занесе нещо при тях за гаранционно обслужване. Не знам дали си забелязал, че цените са "мъничко" завишени. :D

 

едит: само да кажа че така и не го оправиха.

Ми на мен досега гаранция не ми се е налагало да ползавам на абсолютно нищо :)

А за цените че били завишени с колко 1$ :laughing:

Когато ходих навремето да си купувам памет беше следното- Адройд -PQI 512DDR 105лв. Пик - А-Data 512 98лв. И таке беше и з други неща за които съм обикалял по няколко фирмички, имат и много добро обслужване (нещо много важно за мен)

Link to comment
Share on other sites

Ми на мен досега гаранция не ми се е налагало да ползавам на абсолютно нищо :)

А за цените че били завишени с колко 1$ :laughing:

Когато ходих навремето да си купувам памет беше следното- Адройд -PQI 512DDR 105лв. Пик - А-Data 512 98лв. И таке беше и з други неща за които съм обикалял по няколко фирмички, имат и много добро обслужване (нещо много важно за мен)

 

 

Моли се да не ползваш при пик гаранция....

То при всички е едно и също, ама чак пък толкова.. Хората си мислят, че като направят 4 5 магазина и са хванали бика за рогата и забравят за най-важното нещо: КЛИЕНТА....

 

А, и за цените, сам си си написал отговора ама няма кой да чете: Нормално е А-дата, ако е с Blitz чипове да е доста по-евтина от PQI....

Поразгледай малко.. при мен от 30 40 чипа от тази А-дата 10на неработеха...

Link to comment
Share on other sites

Моли се да не ползваш при пик гаранция....

мда, прав си за съжаление. от пик си взех още първото пц, което беше преди 6 години и тогава наистина обслужването беше на ниво. мисля, че тогава имаха само един магазин срещу стадион христо ботев. ноември месец си взех 2-ра конфигурация и нещата бяха трагични. 1 седмица ме мотаха да ги чакам, че нямали процесор какъвто искам, после ми сложиха друг и още един месец чаках да ми докарат моя си. да не говоря, че цд-то ми се развали и също имаше чакане от 1 месец. моля се да не ми се развали нещо друго, за да не се налага да ходя да се разправям и вече ще си търся друга фирма :( ще използвам момента да питам къде мога да си продам старите чаркалъци или да ми ги сменят с нови с доплащане от моя страна :bgrin: става въпрос за 3 плочки рам по 512мб да се сменят с 2х1гб и процесор атлон 3800+ да го заменя с двуядрен.

Link to comment
Share on other sites

( ще използвам момента да питам къде мога да си продам старите чаркалъци или да ми ги сменят с нови с доплащане от моя страна :bgrin: става въпрос за 3 плочки рам по 512мб да се сменят с 2х1гб и процесор атлон 3800+ да го заменя с двуядрен.

Ми навсякъде мисля че може, аз съм го правил в този Пик доста пъти, дават си нормални цени за твоите части :)

Link to comment
Share on other sites

Ми навсякъде мисля че може, аз съм го правил в този Пик доста пъти, дават си нормални цени за твоите части :)

не, не. в пик повече няма да ида :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

a za sajt tozi na sms vinagi mi e haresval ! i kakvoto sam kupil ot tam sam nqmal problemi dori vyrnah navremeto 1 ram koqto ne stava6e na moeto pc t.e smeniha mi q 6toto se primolih ina4e 6tqha da mi vyrnat parite 4e ne bqh mn naqsno kyv sdram mi trqbva ;)

работил си в компютърна фирма, а не знаеш какъв рам ти трябва :wacko:

Link to comment
Share on other sites

мда, прав си за съжаление. от пик си взех още първото пц, което беше преди 6 години и тогава наистина обслужването беше на ниво. мисля, че тогава имаха само един магазин срещу стадион христо ботев. ноември месец си взех 2-ра конфигурация и нещата бяха трагични. 1 седмица ме мотаха да ги чакам, че нямали процесор какъвто искам, после ми сложиха друг и още един месец чаках да ми докарат моя си. да не говоря, че цд-то ми се развали и също имаше чакане от 1 месец. моля се да не ми се развали нещо друго, за да не се налага да ходя да се разправям и вече ще си търся друга фирма :( ще използвам момента да питам къде мога да си продам старите чаркалъци или да ми ги сменят с нови с доплащане от моя страна :bgrin: става въпрос за 3 плочки рам по 512мб да се сменят с 2х1гб и процесор атлон 3800+ да го заменя с двуядрен.

 

И аз имам машина от ПИК, и на комшията взехме оттам преди 5 или 6 години някъде. Нямаше никакви проблеми, но човек като си надмогне на масрафа.... и почва да си мисли, че света му е в краката. Загубиха много клиенти, ама какво ги боли, нали са патрони.. те си знаят.. макар, че само от мен имат загубени към 20на клиенти, защото на повечето стари колеги, с които работих и на някои хора от компанията съм сглабял и/или поръчвал компютри, но не от тях...

Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа няколко добри думи за две фирми, от които съм доволен като отношение към клиента - Мост и Юмена. Не ме познават лично, но колкото пъти отида, дори да нямат това, което търся (респективно няма да го взема от тях), винаги ми дават добри съвети. Също и по отношение на гаранциите - няма подмятания, увъртания и т.н. Даже за една пиклива флашка, дето струваше няма и 35 лева, ми се обадиха след час на мобилния да ме питат имам ли нещо важно на нея, че като и флашнат фърмуера (беше U3 Smart) ще се загубят данните.

Също добро мнение имам за Вали, независимо, че много малко съм пазарувал от тях и нямам гаранционни събития. Просто преди време те бяха сред малкото, които начисляваха реално ДДС и затова нещата им изглеждаха по-скъпи.

Но понякога отношението е по-важно от няколкото спестени левчета. Въпрос на избор.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Попринцип бях купувал компоненти от почти всички по-известни фирми и бях доволен но след дилемата ми с новото дъно ми стана ясно коя фирма колко струва.Най-съм доволен от Адроит поради факта че като ида във фирмата се държат добре с мен и непродават скъпо.Сега като купувах дъно първо там утидох най-учтиво ми донесоха столче да поседна и да кажа аджеба закво съм дошъл.Казах трябва ми еди кое си дъно изчаках и ми казаха че го нямат.Попитах може ли да се поръча и отново най-учтиво ме помолиха да изчакам да проверят в София.Пак го нямаше но ми обясниха че ако ми се изчаква и т.н. ще проверят да оставя аз телефонче да ми се обадят.Като идеш на касата редовно ме питат фактури,касови бележки и какво ли не дали желая.Е просто как да не ида пак да си купя нещо от тях дори и да е на по-висока цена.Тук вече свършва веселата част.

Отивам да диря дъно в Мост.Влизам, поздравявам след което ме гледат все едно съм изял на някого десерта.Питам аджеба кво ми трябва след което ме питаха сигурен ли съм, че тва ми трябва.Много ясно нали съм проверил преди да дойда дали ме устройва.Казаха ми че го нямат.След което питах дали мога да зема някое друго защото ми трябва спешно,веднага.Оня едва ли не ми се скара че тва не било склад и трябвало поръчка от София пък сега били почивни дни.Или пък ако съм го поръчвал да съм гледал да е преди еди колко си часа, защото нямали да ми вземат поръчката.След което им пожелах лек ден и ги пратих да пасат трева.

Отивам сега в Гигахерц.Пак официалности дрън дрън стига се момента да търсят дъното по складовете.Дигат телефона звънят и от единия склад казват че го имат.Казвам им проверете втори път дали със сигурност го имате, защото го нямаше на 2 места да знам дали да чакам.Звъни образа пак на склада. Казва, да сис сигурност го имаме спокойно.Оставям телефон за връзка те ще ми се обадят като ми дойде дъното.Чакам на другия ден да ми се обадят ама гледам взе да свършва работното време.Решавам да ида до фирмата и да го взема след което влизам в офиса и ми праскат сюрприз че аджеба това дъно го нямат :sick :sick :sick Подивях!!!Незнам защо трябваше да ме лъжат и сега много ще се замисля дали да взимам някога нещо от тях.........

Решавам да ходя в Ера.Знам там са дървеняци малко гадно се държат ама ще го приживея на зор съм.Отивам, така, така имаме го дънцето.Аз заявявам че ще го взема, плащам, чао и заминавам.Може всякви да са ама без много глупости ми свършиха работа.Ера ми седят като резервен вариант ако ще купувам нещо но знам поне че вършат няква работа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...