Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Хмм, не така " маста Йода " , "... the dark side clouds everything , imposible to see ...." това не е единствения на4ин да си вземеш Епокс без ( или с 4асти4но) ДДС :) гледам доста категори4но се изказваш тука , но нещо все не познаваш , бива малко да се поподготвиш така леки4ко, поне за такива категори4ни изказвания :)

 

:lol: Хехе готино го измисли :P Верно е че не съм обиколил всички фирми в Пловдив, но където съм бил ДДС-то е било задължително за EPOX или поне е било задължително за хора които не познават!!!

 

Сега на въпрос4ето за Епокса - мисля 4е ще се набуташ яко с К7 дъно за толкова пари !!!

Но ако все още държиш на такова дъно ми пиши на ПМ, да ти кажа от де да си вземеш по -принцип , 4е и изгодно :) , защото не искам да правя реклами тук :)

 

Много си прав!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

въпросче:

случайно някой да знае в коя фирма имат наличност, на място, Unitec SP-622..?

че гледам, че в Era нямат налични бройки...пък не ми се чака... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

въпросче:

случайно някой да знае в коя фирма имат наличност, на място, Unitec SP-622..?

че гледам, че в Era нямат налични бройки...пък не ми се чака... :bgrin:

В Технополис провери ли?

тел. 683-313

Link to comment
Share on other sites

В Технополис провери ли?

тел. 683-313

видях че в Most има SP-638...ще взема тях...:)

Link to comment
Share on other sites

въпросче:

случайно някой да знае в коя фирма имат наличност, на място, Unitec SP-622..?

че гледам, че в Era нямат налични бройки...пък не ми се чака... :bgrin:

 

Unitek много модели имаше и тук включително и SP-622.

Link to comment
Share on other sites

За това ли става въпрос?

dcomp_2b247.jpg

да, за тези говорим...вече са поръчани... :bgrin:

 

Edit:i zakupeni...:)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали са докарали в Жар-а капаци с плексиглас? Ако някой знае къде другаде може да си купиш само капак одрязан и с плексиглас да каже плс :blink:

 

Едит: Проверих нямаше и може би няма и да има...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От известно време разглеждам ценовите листи и нещо не забелязвам да продават никъде хардове Western Digital. Знаете ли коя фирма предлага такива HDD-та?

Link to comment
Share on other sites

Не гласувах, но искам да се оплача от Ресет.

Преди две седмици, дефектира една карта , взета оттам. Асус 5700 256/128.

Картата е ъпгрейд на наш клиент. Продаваме я на друг човек, като втора употреба с оставаща гаранция. Картата дефектира и се наложи да я занеса в Ресет. Имах ксерокопие от оригиналната гаранционна карта, на която имаше и други компоненти...

Приеха я така за ремонт и съставиха протокол...Оставих телефон за връзка...

След две седмици чакане, не издържахме с колегата и звъннахме в Ресет.

"Карта е сменена" - казаха оттам. Елате с протокола да ви я сменим...

Отивам аз днес в Ресет и представям протокола....

Един надъхан фен ми казва, че трябва и оригинала на гаранционната карта да си донеса...

Обяснявам му, че сме колеги и имам само копие на гаранцията, при което ми казва, че ще ми откажат гаранция.... Звъня до офиса, да потвърдят, че съм колега и да не ме връщат през половината град за едното нищо...

Служителят, видимо доволен, затваря телефона и казва, че това че сме колеги не го интересува и държи да види гаранционната карта....

Бих път до обратно...( немалко ) Звъняхме на Ресет в София, където ни обясниха, че на гаранцията имало и едни колони, които били много СКЪПИ и можело, видите ли, всеки след това с тази гаранция да си занесе колоните....

С доста ровене из гаранции и телефони, колегата откри притежателя на гаранционната карта и той обеща да я донесе.

Вечерта с колегата ( след работа ) отидохме пак до Ресет, да им занесем гаранционната карта.

Отново се държаха, все едно света е техен и бяха на път да пишат протокол за отказване на гаранция...

Колегата обаче извади гаранционата карта и клекнаха... :) Сумати разправии, губене на време и много нерви, заради дреболии ... и то между колеги...

Както и да е ...погледнате си всички гаранциите към Ресет ...в тях пише....., че при загуба на гаранционна карта, гаранцията отпада.... А серийни номера, дати на продажба, човешко отношение няма...

При нас са идвали доста хора със загубени гаранции, но и един сериен номер върши работа.

Според мен не е това начина, да печелиш клиенти или да се отнасяш с тях.

Само едно мога да кажа....Купите ли нещо от Ресет, пазете си гаранцията като очите, защото иначе изгаряте....

Link to comment
Share on other sites

Като гледам вече е време и за тема "най-лошата фирма" или нещо от сорта :D

А и между другото ако ви се наложи да върнете нещо гаранционно в Мост ако е с видимо изгорял елемент ще се наложи да забравите за гаранция.

Link to comment
Share on other sites

От известно време разглеждам ценовите листи и нещо не забелязвам да продават никъде хардове Western Digital. Знаете ли коя фирма предлага такива HDD-та?

 

Никоя фирма не предлага, защото няма внос. Преди доста време разбрах, че фирмата вносител на WD има финансови проблеми и че данъчните в София ги проверяват :)

 

А за Ресет зъбенето и непостоянството явно са част от фирмената политика. Преди около месец търсех MMC карта и звъннах в магазина им да питам дали имат точно определен модел. Телефона вдигна някакъв дЖибил, който в рамките на 2 секунди ми каза 3 различни неща, като по едно време започна да спори със себе си. Първо ми каза, че изобщо нямало RS MMC карти от 512MB, но след като му казах, че има и да си погледне листата, той се съгласи с мен и ми каза, че даже имат в наличност и да отида да си купя. Точно след 3 секунди ми каза, че всъщност няма в наличност и незнае дали изобщо са имали някога, въпреки, че ги има в тяхната листа... :wir

Link to comment
Share on other sites

Ааа. Имам още какво да добавя за Ресет. Сменената карта се оказа 128МБ, а не 256 МБ. Какво повече да добавя. Чиста проба професионализъм.

В Ресет явно трябва да пазарувата всичко с отделни гаранционни карти и да се надявате, че ще ви сменят компонента със същия такъв ( или ремонтират) след 2 седмици чакане. Ако ли не, поне парите да ви върнат....или.....

Link to comment
Share on other sites

Ето една сравнително нова фирма. Работят с Адроит и за цели конфигурации могат да направят отстъпка: www.cultsys.com

Цените са без ддс, ако не се иска фатктура цената е малко по-висока от нетната, но по-ниска от тази с ддс, но това може да се провери на място или като се свържете с тях чрез е-мейл.

Link to comment
Share on other sites

Ето една сравнително нова фирма. Работят с Адроит и за цели конфигурации могат да направят отстъпка: www.cultsys.com

Цените са без ддс, ако не се иска фатктура цената е малко по-висока от нетната, но по-ниска от тази с ддс, но това може да се провери на място или като се свържете с тях чрез е-мейл.

 

И защо трябва да си купя нещо от тази фирма, като мога да го направя направо от Адроит :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...