Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз гласувах за Ресет, защото те са винаги изключително любезни! Страшно комтетентни! Никога не те лъжат и ако не си харесаш продукта може да го върнеш и те го приемат с усмивка!

 

Браво! Супер фирма! Страхотни служители! Невероятни сте Ресети! Обичам ви!

 

Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха! Ох....някой да ме потупа...Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха! Ох, не не мога вече.... Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха! Не издържам...Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!Ха-ха-ха!

 

Ох..... благодаря ти.... You just made my day... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Аз гласувах за Ресет, защото те са винаги изключително любезни! Страшно комтетентни! Никога не те лъжат и ако не си харесаш продукта може да го върнеш и те го приемат с усмивка!

 

Браво! Супер фирма! Страхотни служители! Невероятни сте Ресети! Обичам ви!

да бе,където ще ми начисляват "любимия" данък(ддс).Не благодаря :).Не се надявай да ти дадът процент,че ги рекламираш във форума

Link to comment
Share on other sites

Абе няма нищо толкова фатално в ДДС-то. Аз мисля, че ако си платиш с ДДС, и после си го вземеш ти излиза най-евтино... Въпроса е, че в РЕСЕТ май е най-скъпо, освен това, далеч не са толкова учтиви... Това е фирма за хора, които харчат чужди пари, а не свои... Така мисля аз....

Link to comment
Share on other sites

Добавете Компютър + , това е фирмата от която никога не съм имал проблеми.. за сега :D

Link to comment
Share on other sites

Абе няма нищо толкова фатално в ДДС-то. Аз мисля, че ако си платиш с ДДС, и после си го вземеш ти излиза най-евтино... Въпроса е, че в РЕСЕТ май е най-скъпо, освен това, далеч не са толкова учтиви... Това е фирма за хора, които харчат чужди пари, а не свои... Така мисля аз....

 

Ресет наистина са най-учитви при покупка.Един път бях зел Cooler Master Hyper 6 обаче бях забрайл малката подробност че не става за LGA и отдиох доплатих и ми го смениха за 6+ модела.Ако имаш възможност да се отървеш от ДДС излиза прилично евтино

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И аз съм за ЕРА. Вече двапъти се налага да ходя в сервиза им с рекламации (така се случи) но обслужването е перфектно. Никакви тъпи въпроси, никакви "ама сигурен ли сте че проблема не е това", взимат частта и я подменят. Поне от тях взимам със спокойно сърце.

 

Скоро ще ги пробвам да ми продадат компютър без да ми слагат лепенки за гаранция. Ще ги уважа ако се навият. В Адроид се навиват.

 

Ч.А.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой да ме посъветва откъде да си купя Audigy2? Бях днес в Жар, ама оттам ми сервираха, че я нямали и тряя да чакам нз си колко дни, освен това вече имат ДДС, с което става майка си и баща си :sick

Link to comment
Share on other sites

Някой да ме посъветва откъде да си купя Audigy2? Бях днес в Жар, ама оттам ми сервираха, че я нямали и тряя да чакам нз си колко дни, освен това вече имат ДДС, с което става майка си и баща си :sick

SB Craetive Audigi 2 ,50.00 ,2.00 Звукова карта Creative Audigi 2 7+1

50 долара в ЕРА, пише че имат 2 бройки ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Може ли да ми кажете в коя фирма могат и ще се съгласят да ми оправят VGA кабела на монитора?

Кабела просто трябва да се запои, защото е прекъснат, а във фирмите, където бях казват, че или не могат, или не искат, или, че трябва да съм купил монитора от тях. Бил съм досега в Pic Computers, Jar Computers и Izodservice.

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете в коя фирма могат и ще се съгласят да ми оправят VGA кабела на монитора?

Кабела просто трябва да се запои, защото е прекъснат, а във фирмите, където бях казват, че или не могат, или не искат, или, че трябва да съм купил монитора от тях. Бил съм досега в Pic Computers, Jar Computers и Izodservice.

Благодаря предварително :)

отиваш в кино Космос и там на 2рия етаж има ISI Computers или нещо такова. там ми смениха кабела за 25лв.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Преди доста време поствах в тази тема , че много отдавна има ДДС навсякъде , или минимум 10%. Това че не ви продават нещо на крайна клиентска с ДДС - не значи , че е без ДДС. Айде да се пробва някой да вземе примерно от МОСТ-а нещо на първа колона без ДДС ? Не забравяйте , че има и дилърски цени от които доставчиците също печелят и за нещатата вкарани по разни криви пътища без произход и гаранция. И аз ще вкарам 30-40 АМД-та (не BOX) в един кашон с монитор и ще им давам гаранция година , въпреки че са без гаранция и ще си ги продавам без ДДС :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Пичове знаете ли адреса на офиса на NOEL във Пловдив. Разхождах се до бул.Христо Ботев-май се пада бившия адрес на техния офис и стоеше само табелата NOEL.

 

Ако някой е пазарувал на скоро от тях знае ли дали имат този кулър за К8 - Арктик Кулинг Фрийзър 64 Про?

Link to comment
Share on other sites

Пичове знаете ли адреса на офиса на NOEL във Пловдив. Разхождах се до бул.Христо Ботев-май се пада бившия адрес на техния офис и стоеше само табелата NOEL.

 

Ако някой е пазарувал на скоро от тях знае ли дали имат този кулър за К8 - Арктик Кулинг Фрийзър 64 Про?

Още си е там табелата, но входа е отзад зад блока/булеварда.

image002.jpg

Пичовете са точни, но оставам с впечатлението, че продват сравнително скъпо.

Arctic Cooler  Freezer 64 Pro	  29.7$

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой знае ли дали VooDoo Computers имат офис в Пловдив, ако може да ми дадете и адреса на офиса им под тепетата :D

 

Търся охладител за чипсета ми, харесал съм този на Залман -> Fan for Chipset, ZALMAN, ZM-NB47J, но никъде го няма :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Гледам, че много ги хвалите тия MOST Computers та някой може ли да ми каже:

- Каде им е магазина (штот гледам че има някви разни постове с различни места)?

- Коя колонка с цени тряя да се гледа в сайта им и има ли ДДС без фактура?

Мерси предварително :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...