Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мен Ваньо отдавна не ме е дъвкал за запетайките...

Или това или насочени антени но те ще излезнат доста дебело

 

Дъв, дъв - таман 2, че и точка нямаш. :santa:

Link to comment
Share on other sites

"...Скоро и във Америка избиха хиляди помияри.Браво на Руминсите че живота на хората е по важен а не далаверата.Ами ромънските оправниси си обичат народа,а всички хишниси са вредители,и нормално е да се убият.Абе народе,във Европа пикога няма да срешнете ромияри по улиците и заразени от кучешка тения никои не се е зараявал.Само във Балгария годишно се заразяват по 1500 от тения,и ако е женска 100% умират хората,а мъшката със 2.3 операси може да се оправят.А за Лаимската болес и охапаните да не говорим.Ами пари за един пенсионерза деня е,1.30 стотинки а за кучетата е 3.50 стотинки.Е може ли ваопще да говорим за човещина.Ето дадахми на кумонистите власта,и нека като румънсите да се направи Референдом и да решим проблема завинаги със Кучетата във Балгария.Нека Телевизия Скат да дискодирами проблема..."

Link to comment
Share on other sites

Иване, ти си супер ограничен, ако мислиш, че румънската политика е правилна.

 

Ето нещо от кучешкия форум...


Не си ли малко егоист,защо да не е привързано към родителите ти.Замисли се дали не прекаляваш с ученето на команди и да утекчаваш кучето и покрай тези си занимания да забравяш,че то има нужда от игра,ако е така и получава това което ти не му даваш от баща ти е нормално да те отсвирва.Съветвам те с учене на команди да не се занимаваш повече от 20-30 мин. на ден и строгия тон да го използваш само в крайни случаи,през останалото време повече игри и полужителни моменти за кучето,които то да свързва с теб.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Статията.

 

Добре бе, мамка му, к'во - ходят и раздават деца напред назад ли?!

За мен е по-срамен факта че са събрали 412лв и това се отбелязва. С тези 412лв предполагам са им осигурили тоалетната хартия за цяла година направо. И дотам. Или храната за 1 седмица.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

да олиото ми и без пари зимам го от идин ристорант загрях го да се испари водата и го прецедих през дънки остана само да сипвам в резервара и да вида как ще се държи колата .а за по натам направих идно реакторче за биодизел :-D

 

Като оставим подчертаните грешни думи, липсата на пунктуация и главни букви, много ми се щеше да му кажа, че червените му буквички "и" са малко - можеше например да напише "ризирвоар", "риакторче" и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

.................

 

Неееее, просто не е истина, а уж говорят за букви...явно научаването им е едно, но правилното им свързване - съвсем друго.

 

 

А иначе в ежедневието постоянно засичам различни нива на незнаене на българския език...и то - от официални институции. Ето един 'безобиден' пример, който ми направи впечатление още в банката, а сега се сетих, че бележката май още е в мен:

 

11e848da2d9cc20f.jpg

 

 

Определено ми е направило впечатление, че когато искаш да направиш нещо си 'по-важно', а не знаеш как - задължително му слагаш едно "т" накрая. По този повод журналистите постоянно употребяват в репортажите си изрази от рода на "Посланикът връчи нота на на президентът на републиката" , "Волен Сидеров направи забележка на председателят на Народното събрание" и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

 

Ааа, не дей така, ами българите са най-древния народ на планетата Земя, след Господ бог нашия Създател и отец.

 

Да дея или да не дея - това е въпросът!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Определено ползването на Iphone не допринася много за научаването на правописа....
 
 

продавам Iphone 4 32gb ... без софтоерни и хардоерни проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Няма правилно изписване на кирилица на e-mail. Всъщност "електронна поща" или "електронен адрес" би било добре но е доста по-дълго а и никой не го казва по този начин. На мен ми изглежда съвсем правилно това и-мейл

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...