Jump to content
BulForum.com

Удоволствие от шофирането...


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
Е да де,но не всеки може да си позволи автомобил с "музикален" двигател.

 

 

Е как бе, слагаш едно ремусче за 100 лева и си най-големият...

 

К`во ми говориш :) Тука всички карат коли които имат завиден звук.

Link to comment
Share on other sites

Е как бе, слагаш едно ремусче за 100 лева и си най-големият...

 

К`во ми говориш :) Тука всички карат коли които имат завиден звук.

Да бе...за к'во да дава той 100 лв., когато може да 10 да си сложи в ауспуха

, дето вие като турбо...даже става по-яко... :D
Link to comment
Share on other sites

Да бе...за к'во да дава той 100 лв., когато може да 10 да си сложи в ауспуха
, дето вие като турбо...даже става по-яко... :D

Мдаа и колата ми от 80к.с. става 160к.с. и ставам най-големия "турбо" гъзар в града :lol:

Link to comment
Share on other sites

В линка от предния ми пост пасаторът добре обаждаше....ама специално за гоуфаджиите

, с който ще изтрепят рибата (на сухо)...btw, в сравнение с диодите, спойлерите, летите джанти, емблемките GTI и др., които добавят средно по 50-60 коня, този има предимството, че впряга наведнъж още 136 магарета, 212 катъра и един Змей Горянин... :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Да бе...за к'во да дава той 100 лв., когато може да 10 да си сложи в ауспуха
, дето вие като турбо...даже става по-яко... :D

 

 

В Гърция продавали някви тонколонки които се слагали при двигателя и издавали звуци като турбо, чарджъри, по-мощен двигател и тн...

 

 

 

 

На мен фаворит са ми светещите ауспуси :)

Link to comment
Share on other sites

След като за вас Голфа не е кола. Ще ми подарите ли един АБФ, КР.....може и нещо друго Астра ХЕ. Не искам 320 920-ки, Ц класи и т.н. ;)

 

Това много реално бе! Дай на нфс, ф1 или квото да е там в мрежа по добре

 

Готово. Казваш игра, писта и сезон. Избираш един от 1977-ма на сам и се почваме :rolleyes:

 

Никакви подобни оправдания не се приемат :devil

 

Всичките спортисти - явете се на пистата да видим способностите!

 

Основни правила - ЗАБАВЛЕНИЕто е на първо място, всякакви питиета са приемливи по всяко време.

 

Пламене, така и го нямаше онзи диск! Обеща да го донесеш на срещата

 

с бавните картове всичко е до свикване и да си лек. Един пич дето 60 кила на правата ме прави дроб. Не съм хич добър, но ми трябва 1 ден да разбиря рекорда по техните коефиценти. Просто има около 2 точки на спиране дето трябва да уцелиш как да ги минеш.........образно казано айде :rolleyes:

 

Ти верно си каза, че си дърт, ама моля ти се вземи си очила. Да съм написал, че аз съм по-добър от твоите велики 101%? Или, че аз ще карам?

 

миналата година на "италианското" На Калояново мой приятел го спечели с кола 1,3. На оная спъната писта няма да искате да сте срещу него. Червено 106 рали.

Link to comment
Share on other sites

миналата година на "италианското" На Калояново мой приятел го спечели с кола 1,3. На оная спъната писта няма да искате да сте срещу него. Червено 106 рали.

 

 

Кой клас? Тя пистата, че е спъната - спъната е. Там е рай за малки коли, особено като сложат шиканите.

Link to comment
Share on other sites

Кой клас? Тя пистата, че е спъната - спъната е. Там е рай за малки коли, особено като сложат шиканите.

 

предполагам най-малкия. виж това не го питах. имаше снимка в тунинг.бг с купата като продаваше ралито

пежака е атмосферка

Link to comment
Share on other sites

предполагам най-малкия. виж това не го питах. имаше снимка в тунинг.бг с купата като продаваше ралито

пежака е атмосферка

 

 

Малка, лека и атмосферна - перфектната кола за там.

 

Ако имахме по-широка писта щеше да е много яко.

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви попитам с каква скорост карате в града(при позволени) 60км/час?

 

Просто съм любопитен;-)

 

 

Cruise Control-a си го нагласям на 60. В много рядки ситуации вдигам повече от 60.

Link to comment
Share on other sites

Винаги е било 50км./ч. за града,90 извън града и 130 за магистралите.Стига да не е указано друго с пътни знаци.

или пък МПСто да е от друга категория освен Б.

Link to comment
Share on other sites

Винаги е било 50км./ч. за града,90 извън града и 130 за магистралите.Стига да не е указано друго с пътни знаци.

не е било винаги така. Имам някви спомени, че преди години беше 60 в града, 80 извън града и 120 на магистрала

Link to comment
Share on other sites

не е било винаги така. Имам някви спомени, че преди години беше 60 в града, 80 извън града и 120 на магистрала

В населено място винаги си е било 50, освен ако със табела не е оказано нещо друго! А за другите скорости си прав.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...